Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Viktor0610 válasza FunkyBoy (#950) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Vótmá', de köszi. :P

Samsung Galaxy A54

(#952) mike1334 válasza eustock (#945) üzenetére


mike1334
veterán

Köszönöm, bízok a kedvező árazásban :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#953) calamites válasza eustock (#943) üzenetére


calamites
őstag

Csak gyorsan, mert kelleni fog egy két simes készülék.

(#954) rgranc válasza borsodika (#939) üzenetére


rgranc
aktív tag

Nem ellenőriztem, de szerintem nem vagyok root (nincs appom rá).

Minden teljesen magyar, a kamera és a galéria is.

Nem találtam eddig a telefonban se angol, se kínai szöveget, kivéve 2 alkalmazást (mindkettő teljesen angol, nem keveri a nyelveket):
- MIUI Bug Report Center
- MI Remote

A MIUI Magyarország feliratra ez jön be:

[ Szerkesztve ]

(#955) rgranc válasza rgranc (#954) üzenetére


rgranc
aktív tag

"Gyári" kameraalkalmazás beállítások:

Galéria beállítások:

(Gondolom a magyar MIUI fordító csapatnak ezek többet mondanak mint nekem, első MIUI-s telefon az életemben.)

(#956) trebrona válasza rgranc (#954) üzenetére


trebrona
nagyúr

Updater app elindul? Anno a Redminél, a kínai webshopos rommal nem ment.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#957) rgranc válasza trebrona (#956) üzenetére


rgranc
aktív tag

Bocsánat, az melyik?

(#958) trebrona válasza rgranc (#957) üzenetére


trebrona
nagyúr

Én bocs, frissítés. Kék ikon felfelé mutató nyíllal az Eszközök mappában.

Szerk:
root ellenőrzés: Biztonság app (zöld ikon pajzzsal) => engedélyek => Root jogosultságok

Ha netán működne a frissítés app és találna valami frissítést, biztos ami biztos ne fogadd el. Nehogy eltűnjön a magyar nyelv!

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#959) rgranc válasza trebrona (#958) üzenetére


rgranc
aktív tag

A frissítés app működik, kiírja a jelenlegi verziót, és hogy nincs elérhető frissítés.

Az "Engedélyek" alatt nincs "Root jogosultságok" (csak "Indítópult" és "Engedélykezelő").

(#960) ORCA58 válasza rgranc (#923) üzenetére


ORCA58
addikt

Mediaaudio2 plugin Totalcommanderrel nem működik?
A telóm tudja az USB meghajtót, de kényelmi okokból néha az MTP- használom és szépen megy. Néha a törlésnél egy kicsit elgondolkodik, de nem vészes.

(#961) rgranc válasza ORCA58 (#960) üzenetére


rgranc
aktív tag

Nem próbáltam, tökéletesen jó az AirDroid is, páromnak is el tudtam magyarázni, hogy tudja használni hogy összekösse a telefont a laptopjával, ennél több nem kell nekünk, teljesen jó fájlkezelője van.

[ Szerkesztve ]

(#962) trebrona válasza rgranc (#923) üzenetére


trebrona
nagyúr

"A harmadik meg, hogy nem lehet átállítani az USB csatlakozást közvetlen fájlelérésre (nem tudom mi annak a neve), csak MTP vagy PTP lehet, így fájlokat csakis wifin keresztül tudok a telefonra/telefonról másolni (AirDroiddal)"

Fejlesztői menüben kapcsold be az USB hibakeresést, utána szerintem már mennie kell.

Fejlesztői menü elérése:

Beállítások => A telefonról => MIUI verzió hétszeri megnyomása, majd Beállítások => Rendszer => Fejlesztői lehetőségek

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#963) rgranc válasza trebrona (#962) üzenetére


rgranc
aktív tag

Köszönöm, azt már próbáltam, de akkor sincs "mass storage" mód beállítási lehetőség.

(#964) trebrona válasza rgranc (#963) üzenetére


trebrona
nagyúr

Akkor esetleg még: Mi PC Suite

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#965) hevizms válasza rgranc (#963) üzenetére


hevizms
addikt

Az USB menüben nekem is csak ez van a Hongminál,de attól még ott van a gépen a sajátgépben 2013023 néven,azon belül pedig a 2 tárhely.Az sd kártya és a telefon tárhely

[ Szerkesztve ]

(#966) Upo válasza hakydakillah (#914) üzenetére


Upo
addikt

Nincs mindhárom színből sima, csak aranyból. Az elérhető 4 fajta itt van: [link] A kép alatt lehet a 4 bogyóra kattintva megnézni.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#967) hevizms válasza hevizms (#965) üzenetére


hevizms
addikt

Ez a sajátgép:

Ez pedig tcmd:

Neked nincs semmi ott a többi meghajtó közt?

[ Szerkesztve ]

(#968) borsodika válasza rgranc (#955) üzenetére


borsodika
őstag

Köszönöm a képeket.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#969) tozso76 válasza Upo (#966) üzenetére


tozso76
aktív tag

Na ez a legnagyobb f@szság, ami a telefon színeit illeti. Egy munka fázist kihagyva, dupláznák a palettát.
.... Valaki ajánlotta hogy, rakjak rá tokot. Nekem idegen, egy ilyen formás és minőségi anyagokból összerakott telót tokba rejteni. 1. Nagyobb, vastagabb lesz az amúgy sem kicsi teló. 2. A kínai mérnökök hosszú órákat hajlongtak a tervező asztal felett, hogy ilyen anyagú - formájú terméket készítsenek... Na, ezt ne érezzem egy tok miatt? :-)

(#970) szunyika válasza hevizms (#967) üzenetére


szunyika
tag

De tudsz is masolni es torolni mind2 meghajtora?

[ Szerkesztve ]

(#971) hevizms válasza szunyika (#970) üzenetére


hevizms
addikt

Igen.
MTP van kiválasztva nálam,ahogy a képen is.

De ez Xiaomi Hongmi,azt nem tudhatom hogy a Redmi 3 is így kezeli e,csak tippként írtam

[ Szerkesztve ]

(#972) hakydakillah válasza Upo (#966) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Igazad van, ezt benéztem :) Én csak az első hír alapján írtam, akkor még azt mondták, hogy lesz mindegyik színből.

(#973) skristof


skristof
tag

spemall-tól megrendeltem én is, 43-44k-ért ez ajándék :C

(#974) Chaser válasza Upo (#966) üzenetére


Chaser
titán

Jól áll majd a fux mellé:D élőben lehet teljesen korrekt, de nekem a mintással sincs bajom. Toktól se félek, kicsit nagyobb lesz de védi. 1,5 éves telóm olyan mint az új, az nekem elég hogy tudom milyen a tok alatt. Meg a mostani 300ft-os tok nagyon feldobta, az előző is annyi volt csak más színben. Jól állt neki az is, de ezzzzz :)) Ha veszek ebből valszeg a fekete verziót, sok tok jól áll neki, a gombok is jobban látszanak és a message led is jobban érvényesül.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#975) hakydakillah válasza Chaser (#974) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Szerintem is egy minimum szilikon tok kell rá. Azért az ilyen fémházas telók gondolom hamarabb karcolódnak is + csúszósak.

(#976) Departed válasza hakydakillah (#975) üzenetére


Departed
őstag

Mármint a fém jobban karcolódik mint a műanyag? Biztos ezt akartad írni? :F

(#977) Chaser válasza hakydakillah (#975) üzenetére


Chaser
titán

Nekem tpu van rajta, de nagyon kifogtam. Szilikon és kemény műanyag közt. Ez nem is vastag, véd is, szép is. Noteon a hátlapon szeret "magától" is felválni a festék. Nekem csak az egyik oldalán 1cm-es darabon jött le. Tokban. Mi lett volna tok nélkül?:D Ez a fehér hátlapos ami nekem van nagyon csúszós is. Fém nem tudom milyen lehet, ha veszek ilyet biztos rendelek mellé tokot is. Ehhez is vettem vagy 5-öt anno egyszerre, meg van egy tempered glass is alu kerettel, csak benézte a hülye kínai, bordó helyett pink szerű keret, de szerinte ez bordó ;] Ez egyéni ki hogy akarja használni, én már csak azért is szeretem mert előlapnál lett egy pici tpu keret, meg kamera körül is, nem kell figyelgetni hogy rakom le bárhova.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#978) mezzi7 válasza hevizms (#971) üzenetére


mezzi7
tag

nálam egy USB kapcsolat kicsit bugos, MTP-nek kell kiválasztva lenni, de miután rádugod gépre, egyszer ki kell kapcsolni az MTP csúszkát, majd vissza, hogy felismerje a gép

(#979) hakydakillah válasza Departed (#976) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Nekem eddigi műanyaggokal az a tapasztalatom, hogy inkább az ujjlenyomatokat gyűjtik. De szerintem ezek a festékkel bevont fémházak hamar karcolódnak. Főleg az ilyen aranyozott színen, hamar meglátszódik minden. Én így értettem, de nincs tapasztalatom, csak vélemény és ne legyen igazam :)

(#980) Departed válasza hakydakillah (#979) üzenetére


Departed
őstag

Igen mondjuk ez függ a festési módtól, meg lehet csinálni tartósra. Kérdés kínai barátaink milyen módot választottak, ahogy terjed biztos jönnek tapasztalatok. :K

(#981) hakydakillah válasza Departed (#980) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Pont ez az. Én már olvastam panaszokat Samsung, HTC-re, erősen kétlem, hogy ennyiért valami ultra minőségi anyaggal lenne ez a Xiaomi bevonva.

(#982) Potrien


Potrien
senior tag

Még az iphone 5 fekete első szériája is kopott piszkosul.
Biztos hogy ez is fog ,bár szerintem a világos színek kevésbé hajlamosak kopni.

(#983) hevizms válasza mezzi7 (#978) üzenetére


hevizms
addikt

MTP van bejelölve nálam mindig,de soha nem kell ki-be kapcsolgatnom.Rádugom a gépre azt már dobja is fel a mappát.
Akkor azzal a rendszerrel még vannak bajok ilyen téren.

(#984) hege21 válasza skristof (#973) üzenetére


hege21
senior tag

+ áfa....

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#985) trebrona válasza hege21 (#984) üzenetére


trebrona
nagyúr

Olvass vissza, Eu Express szállítással $18-ért nincs +ÁFA...
[link]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#986) hege21 válasza trebrona (#985) üzenetére


hege21
senior tag

Igaz bocsi.... :)

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#987) Viktor0610 válasza hakydakillah (#975) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én is ezen a véleményen vagyok.
Kértem mellé szilikon tokot, de már úton a Nillkin is.

Szeretek úgy ránézni a jópár hónapos készülékeimre, hogy szinte teljesen új a burkolatuk. :D Tudom, ő van értem, ez stimmel is, de azért igyekszem vigyázni a cuccaimra. :D

Otthon vár a Kicsike, este tudok csak ismerkedni vele... :O :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#988) rgranc válasza Viktor0610 (#987) üzenetére


rgranc
aktív tag

Bocs, honnan rendeltél Nillkin tokot?

(Még nem vettünk rá semmit asszonynak, a giztopnál anno (előrendeltem) semmi sem volt, és most keresek jó tokot és üvegfóliát is...)

(#989) trebrona válasza rgranc (#988) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ebay-en is akad már:[link] [link]

tempered glass is akad: [link]
+ gondolom alin is van jópár.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#990) Viktor0610 válasza rgranc (#988) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

AliExpressről, a Nillkin boltjából: tok, fólia.
Nem akartam belefutni kamu tartozékokba. :D

Samsung Galaxy A54

(#991) szunyika válasza trebrona (#989) üzenetére


szunyika
tag

Bocsi, meg tokom sose volt, szerintem nem is lesz, de ez a nillkin a tokok ferrarija?

(#992) hakydakillah válasza szunyika (#991) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Olyasmi, nekem mondjuk mindenem Spigen van, azok még durvábbak :)

(#993) Kecsotam


Kecsotam
tag

Ezzel a PureMobil shoppal van valakinek tapasztalata? Szerintetek milyen ROM-ot tehetnek ezekre a friss Xiaomi készülékekre?
Próbáltam már felvenni velük a kapcsolatot, de nem igazán kaptam egyértelmű információt....

(#994) Viktor0610 válasza Kecsotam (#993) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs tapasztalatom velük, de 64 ezerért én is eladom neked a sajátomat. ;]

Aztán veszek még egyet 50-55 ezerért. :D

Samsung Galaxy A54

(#995) Kecsotam válasza Viktor0610 (#994) üzenetére


Kecsotam
tag

:) Megmondom neked őszintén, hogy inkább adok érte egy kicsivel többet, de ha nem feltétlen muszáj, akkor ne kelljen nekem bütykölni a ROM-ot, mert még sosem csináltam, illetve ha esetleg valami baj van talán egy kis megnyugvást jelent, hogy van rá itthon garancia egy évig és intézik is.
Persze még a külföldről rendelést sem vetettem azért el:)

Én is találtam már apróban 55-ért elméletileg garanciális új készüléket. De amikor egy magánszemély adja a "garanciát" kicsit olyan, mintha nem is lenne:)

[ Szerkesztve ]

(#996) South Velen válasza Kecsotam (#995) üzenetére


South Velen
addikt

A spemallnál 44ért megkapod. Írd meg nekik, hogy ne nyissák fel a dobozt, jó az original ROM. Egy magyar garancia nem ér 1,5x annyi pénzt. Főleg, hogy ha törik, ázik, ugyanúgy nem érsz vele semmit.

De szerintem az eustocknál se lesz drágább 55-nél, persze arra még várni kell.

[ Szerkesztve ]

(#997) hlevi05


hlevi05
csendes tag

Sziasztok! Nagyon megtetszett ez a teló, és a spemallos ajánlat is. Szerintetek érdemes most megrendelnem onnan, vagy kicsit várjak a felhasználói visszajelzésekre, tesztekre?

(#998) Potrien


Potrien
senior tag

Szervusztok!
Rendeltem egy ilyen telefont a spemall-tól, megkértem őket,hogy original Rom legyen rajta, és ne nyissák fel a dobozt.
Ha megjön , és nem boldogulnék a play áruház felrakásával, segítetek nekem?
Nagyon csalódott voltam anno ,hogy a redmi 2 kamera ,hibás volt, valamint nagyon halk a hangszórója, de a teszt amit olvastam a redmi 3 ról ,külön kiemelte, hogy elég hangos a hangszórója.
Reménykedem ,benne ,hogy ezúttal nem csalódok a xiaomi márkában, mert egyébként az összes kiegészítőm ami van itthon(karperec, gyorstöltő)-mind kifogástalan minőségű termék.
Tehát röviden ,adtam még egy esélyt a márkának, köszönhető ez annak is ,hogy nagyon jókat írtok e termékekről. :R

(#999) szunyika válasza Potrien (#998) üzenetére


szunyika
tag

Szerintem fogunk segiteni, de azt kerlek mond el, hogy hogyan sikerul ilyen modon alkalmazni a vesszot?
(A vesszo elott van a szokoz, utana pedig rogton kovetkezik a karakter)

[ Szerkesztve ]

(#1000) Maximum1 válasza szunyika (#999) üzenetére


Maximum1
őstag

És az ékezetekkel mi van? :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.