Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#103) mephi666 válasza Aureal (#101) üzenetére


mephi666
nagyúr

sorozáson még én is jártam: kecskemétről besoroztak alapkiképzésre szombathelyre, utána meg a szolnoki felderítőkhöz :DDD ...annyiból kicsit bánom, hogy a szolnoki felderítőket nagyon keményeknek tartják (kiképzést is) és nem tudtam kipróbálni, hogy mennyire bírtam volna (mire a fősulit elvégeztem, addig eltörölték a kötelezőt)

nálunk is volt gatyás sorbanállás, aztán 70 körüli doki sorban rámarkolt mindenkinek a golyóira (szerencsére gatyán keresztül) és köhögni kellett :DDD teszt is volt előtte ilyen kaliberű eldöntendő kérdésekkel:
- bagoly mondja verébnek, hogy nagy fejű, mit akar ez jelenteni?
A: a veréb nem szimpatikus a bagolynak
B: a verébnek szokatlanul nagy a feje
...

az 5. hasonló után már legszívesebben röhögtem volna, néztem körbe, nagy szigor meg regula... mindenki némán, elgondolkodva x-elgeti a tesztet... szürreális volt az egész

pszichológiai vizsgálat is volt ám:
- szed rendszeresen gyógyszert?
- akart már öngyilkos lenni?
- közvetlen családban volt öngyilkos?
- végeztünk, mehet...

...szomszéd sráccal egynapon mentünk, következő nap pedig ismerősünk, aki nagyon be volt ijedve... ahogy mi átestünk rajta, találkoztunk vele és meséltünk... első körbe beadtuk neki, hogy a herevizsgálat után parancsra vizelet- és székletmintát is kell adni... erre kb elfehéredett, hogy "nemár, neki épp kuláznia kell és ha kirakja, lehet másnap nem fog kelleni" :DDD kicsit húztuk az idegeit, majd bevallottuk, hogy szó nincs ilyenről, menjen nyugodtan :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.