Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) elder troll


elder troll
senior tag

4 éves koromban jöttek rá a dokik, hogy "tejcukor érzékeny vagyok", amit most laktóz intoleranciának hívnak.
Később az óvodában tejbegríz volt ebédre, amit ugye nem ehettem a fenti okok miatt.
Nyilván repetáztam belőle, és összesen 7 db alsógatyát számoltam. Még bő 30 év távlatból is emlékszem az óvónő gyűlölködő fejére, amikor csapatta le a fost rólam a zuhanytálcában állva :DDD

Felnőttként egyszer "megmérgeztek" egy albán pékségben (virslis kifli), 3 emelet halgatta a végeredményt, pedig nyomtam a lehúzó gombot folyamatosan, hogy elnyomja a zajokat. Baleset nem történt, de emlékezetessé tette egy öreg csóka, aki rendszeresen nyitva hagyja a klotyó ajtót, természetesen pont akkor kellett ott lennie. Úgyhogy még vissza kellett mennem becsukni az ajtókat, mert az összes kolléganő a szemközti irodában volt.

[ Szerkesztve ]

(#52) tothl válasza Brndtt00 (#28) üzenetére


tothl
addikt

Hát...volt már, hogy zárva volt a benzinkút ----> bokor, valamint annál sem sok cikibb van amikor a bárban elfogyott a budipapír.

(#53) mephi666 válasza mephi666 (#50) üzenetére


mephi666
nagyúr

+1: 2010 szilveszterkor voltunk egyik ex-el valami házibuliban... ilyen "ismerőse ismerőseinél", én aznap délután már otthon nyomtam a sört meg a vodkát, laposüvegben is vittem magammal 2decit vodkából, ott is ittunk összevissza mindent... lényeg, hogy estére sok lett... kint a kertben találtam valami növényt, aminek jó nagy cserepe volt, leültem mellé, csatlakozott valami hasonló állapotú vadidegen csaj is és felváltva rókáztunk a növény mellé a cserépbe :DDD 1-1 róka közt pedig váltottunk 1-1 mondatot, bemutatkoztunk egymásnak, stb :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#54) zarayg válasza mephi666 (#53) üzenetére


zarayg
aktív tag

neked a vodka a mumusod

;]

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#55) mephi666 válasza zarayg (#54) üzenetére


mephi666
nagyúr

...azóta komolyodtam sokat és tisztában vagyok a határaimmal :DDD viccen kívül képes voltam párszor úgy berúgni vodkától, hogy másnap a víz látványától is elkapott a hányinger

amire meg immunis vagyok, az a jéger: abból volt olyan este, hogy betegen elkezdtem kizárólag azt inni... lement már 5-6 deci és szín józan voltam :) 20-25 éves fejjel sokat ittam, de az már túl édes nekem... ha keserűlikőr kell, akkor most már egy ideje kizárólag a hagyományos unicum :K hubertus-t se ittam már vagy 15 éve...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#56) Lalikiraly válasza mephi666 (#48) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Jesszus Istenem! :D Ez nagyon durva, itt vonyítok a röhögéstől, ezek a jó zaftos részletes könyvbe illő történetek! Köszönöm a mai nevetést :C :R

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#57) 8th válasza mephi666 (#55) üzenetére


8th
addikt

...azóta komolyodtam sokat és tisztában vagyok a határaimmal

Ilyen történetek után vannak kétségeim. ;]

A vallás akkor keletkezett amikor az első csaló találkozott az első ostobával

(#58) tothl válasza 8th (#57) üzenetére


tothl
addikt

Mostanra már megkomolyodott annyira, hogy tudja, Jagert inni teljesen fölösleges ha nem hat rá.

(#59) Lalikiraly válasza tothl (#58) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Vagy nem emlékszik... ;]

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#60) Soderes


Soderes
aktív tag

"nekem csak rókás sztorim van: 20éve nem hittem, hogy képszakadásig lehet inni... "

Fiatalság, bolondság. :D

(#61) Hieronymus válasza Soderes (#60) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Ez azért bele tartozik a kezdő felnőtt "kötelező" öntesztjeibe. Ha időben nem történik meg, sokkal nagyobb következményekkel jár.
Én ezeket a teszteket teljesítettem.
1. Szomjasan egy korsó sör, egyhúzósra. A balatoni kocsma tele volt velem egykorú kezdő alkoholfogyasztókkal. Miután sikerült a csillagfényes vizeldéig eljutnom különösebb baj nélkül, a korsó sör egy húzóra utazott visszafelé. Miután az alkoholnak másodpercei voltak a felszívódásra és a szomjam sem oltódott, vissza mentem sörözni. Erre a "teljesítményre" többen néztek fel.
2. Éhgyomorra muskotályos fehérbor. Nagy gond ebből nem lett. megtanultam a bor mennyiségét tiszteletben tartani.
3. Kommersz barack pálinka. Megtanultam, alkoholistákkal nem érdemes együtt in ni.
4. Sör - unikum túra. Az unikum is felkerült a barackpálinka mellé, a kerülendő italok listájára.
5. Abból az újborból nem szabad inni, ami még egy kicsit pezsgő hatású. Karácsony előtt nem érdemes erőltetni a borkóstolót. Hangover közeli szituáció egy pohár után. Rendes borból probléma mentes lett volna az a pohár bor.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#62) mephi666 válasza Hieronymus (#61) üzenetére


mephi666
nagyúr

...pár teszten átmentem én is ezek közül, eredményeképp volt hogy egyik ex bemutatott valami családi banzájon a familia egyik felének, ami úgy indult hogy 1 kör pálinka, jött új haver, ismerjem meg, vele is egy kör... hamarosan új ismerős, vele is egy kör :D persze tisztában voltam vele, hogy miből-mennyi kaja után-mennyi mehet, minek lassabb nálam a felszívódása... teszteltek... nagyivó cimborájuk mondta, hogy menjünk át a tanyájára (télen, hóban kb 500m), hozzunk tőle is még bort... persze nála is lement pár pohár a pincében, nekem meg csak tisztult kicsit a fejem a hidegben... ő ráborult az asztalra visszaérve és aludt pár órát :D én elvoltam... utána nem teszteltek többet

Volt nekünk is háziborunk... volt amit karácsonykor 2literes flakonban vittem haverhoz, de fanyar volt, beraktuk a szekrény mögé... majd tavasszal eszembe jutott, belekóstoltam, nagyon finom lett... csillagkaput néztünk, 1rész alatt benyomtam a majdnem 2 litert, mert más nem kért :D ...hát én is átmentem azzal a csillagkapun

Ja én azt tanultam meg, hogy kevertet soha :D nem volt tőle semmi bajom, de az egyszerűen mindennek az alja... 15-20 év után is emlékszem a gusztustalan ízére

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#63) Luck Dragon

Párommal elkezdtük kifesteni az egyik szobát , mikor jött le a létrán akkor alá löktem a festékes vödröt amibe bele is lépet. ( Apró örömök az életben ;] )

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#64) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

"csillagkaput néztünk, 1rész alatt benyomtam a majdnem 2 litert, mert más nem kért :D ...hát én is átmentem azzal a csillagkapun"

Na ez a best!!!! :C

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#65) Lalikiraly válasza Luck Dragon (#63) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

És még szeret? :D

Bosszú állt?

[ Szerkesztve ]

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#66) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

+t

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#67) Luck Dragon válasza Lalikiraly (#65) üzenetére

Igen & igen :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#68) Lalikiraly válasza Luck Dragon (#67) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Szép!!!! ;]

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#69) Luck Dragon válasza Lalikiraly (#68) üzenetére

Áhh de hogy, csak a rutin meg az évek . :DDD :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#70) nemlehet


nemlehet
őstag

Nekem egy elég gusztustalan sztorim van. Házibuli a frissen épült családi pecóban. Erősen fogyott az alkohol, egyik koma úgy döntött elsők között szenteli meg az emeleti WC-t. Csak azt nem mondta senki neki, hogy ott egyelőre el van zárva a víz.
Kolléga alaposan telerakja a WC-t, majd konstatálja, hogy nem megy le. Nagy pánik, gondolkodás, majd jön az ötlet, hogy a WC ablaka a hátsó kertre néz, ő fogja aztán a szemetes lapáttal kidobja az ablakon.
Igen, csak a finomszálú szúnyoghálóról nem tudott, erősen ittasan gyenge fénynél nem vette észre, úgyhogy lendületből egy lapátnyi kakát sikerült belekenni a hálóba valamint a háló által megfogott sűrűje a frissen festett falon végig legördülve landolt a füdőszoba bútor mögött.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#71) mephi666 válasza nemlehet (#70) üzenetére


mephi666
nagyúr

az szép :C mehetne a jelenet jackass-be, vagy valami dumb&dumber filmbe

...mi általános iskolai osztálykiránduláson (7edikben) pécsen voltunk, kollégiumban szálltunk meg... rosszak voltunk, bezárta kívülről az osztályfőnök a szobánk ablakát... természetesen pár órán belül brunyálni kellett, mit csináljunk? valami U alakú épület volt, belső udvarral... oda nézett a második emeleti szobánk... kiálltunk szépen az ablakba és kieresztettük, ami ki akart menni... későbbi körre találtunk bögrét meg ilyen "főzős cicás kakaóport": kevertünk egy adagot és kiöntöttük az ablakon :DDD ...volt osztálytárs, aki még évekkel később is poénkodott találkozáskor, hogy "na, egy kis instant kakaó jöhet?" :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#72) pusszycat válasza Luck Dragon (#63) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én bosszúból eldugtam volna az összes bugyid.... Kellemest a hasznossal. :DDD :DDD :DDD

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#73) pusszycat válasza Hieronymus (#61) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Fél liter sör? :DDD Én ebéd mellé bepusziltam 2 liter sört és be sem rúgtam. Egyszer meg egy pohár nyers barack pálinkát, el is felejtettem majd gondoltam megyek kocsikázni. :DDD Az sem tudom merre voltam, csak arra emlékszem hogy gyorsan mentem. :))
Volt olyan is, h egy boltban le csókoltam egy csajt a vevők előtt, pedig a nevét sem tudom vagy párszor láttam, de utána kedves volt velem. Valaki erre valamit? :DD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#74) Lalikiraly válasza pusszycat (#73) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Az utóbbire a csajra azt mondom , hát te büdös mázlista gyökér. Hogy lehet már valakinek ilyen mázlija? Ja a Piások Istene segített. Én meg nem iszok, tehát nekem ilyen sztorim nincs.
Nekem rendőrös történeteim vannak. Volt amikor röhögtek rajtam, elzavartak, de közbe már a rádión mondták hogy hülyét fogtak :D Meg se büntettek elzavartak :D

[ Szerkesztve ]

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#75) pusszycat válasza Lalikiraly (#74) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Bekattantam na :DDD Max kapok egy pofont, még úgy is megérné. :)

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#76) Lalikiraly válasza pusszycat (#75) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Hát hogy a viharba ne!!!!

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#77) Luck Dragon válasza pusszycat (#73) üzenetére

Meg sem lepődök.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#78) pusszycat válasza Luck Dragon (#77) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem véletlen a nickem. Azért próbáltam álcázni. :D

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#79) Aureal válasza Lalikiraly (#2) üzenetére


Aureal
senior tag

Árok, árok, de mély árok...

Nálunk faterral volt egy ilyen, csak ő kocsival volt. 1-2 km-re volt itthonról már csak hazafelé, de a fizika akkor is tudta a dolgát és utat tört magának. Történt pedig, hogy előtte még egy susnyás útmenti résznél jól leparkolt, meg kivárta még ritkul kissé a forgalom, aztán gyííí befele a sűrűbe az árkon át! Csak épp az árok mély volt az átugrása meg merész, így az instant barna harisnya még túlpartot se érve már elkészült menet közben páros lábra bokáig! 😁

Másik hasonló egy buszsof. ismerősömmel esett meg. Neki a patakpart meg egy gyaloghíd nyújtott menedéket, ahol ki is mosta a gatyeszt. Előtte csak annyit volt ideje az utasoknak mondani egy hirtelen fékezést követően, "ne ijedjenek meg emberek, de most gyorsan el kell mennem valahova..."
(Ki mondta, hogy a járművezetés nem veszélyes üzem?!) 😁

[ Szerkesztve ]

(#80) pusszycat válasza Aureal (#79) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Kellene a buszra egy lyuk a vezetőfülkébe, milyen dolog az már, az embernek jogai vannak meg kisebb nagyobb dolgai. Mit tesz egy buszsoför dugóban egy hasmenéses napon?

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#81) Aureal válasza mephi666 (#48) üzenetére


Aureal
senior tag

Munkatársam 1x saját rókakomájával feküdt egy buszmegálló kellős közepén. A hétfő reggeli iskolakezdésre érte az ébredés. Gyerekek, szülők, munkába igyekvők lenéző moraja közül: "mennyit ihatott ez a büdös állat!"
Soha nem feledte a pillanatot és a fél város megvetését! 😁

(#82) Aureal válasza pusszycat (#6) üzenetére


Aureal
senior tag

Tanárnéni
- Na gyerekek! Ki tudja mi a leggyorsabb a világon?
- Én! Én! - harsogja Karcsika - a rakéta!
- Ügyes vagy, de hát ki tud még ettől is gyorsabbat?
- Én! - kiált fel Albertka - hát a fény! Attól semmi se gyorsabb!
- De! A gondolat! - kontráz rá Ferike - gondolatban bárhol ott lehetek ahova a fény még el sem ért!
- Hát ez szenzációs!
- lelkesedik a tanárnéni - Kaptok is 1-1 ötöst!
Jelentkezik Móricka...
- Tanárnéni ad nekem két ötöst, ha ettől is gyorsabbat mondok?
- Kivele!
- A hasmenés, mert még meg se gondolom máris beszartam. 🙃

(#83) mephi666 válasza Aureal (#81) üzenetére


mephi666
nagyúr

az a durva, hogy utána a volt sulim menő arcai köszöntek az utcán, akiket személyesen nem is ismertem :DDD komolyan nem tudom azóta sem, mi történt aznap az éjszaka 90%-ában... nem úgy köszöntek röhögve, hogy "nézd, ott a hülyegyerek, aki bokáig összerókázta magát" :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#84) Aureal válasza Egon (#9) üzenetére


Aureal
senior tag

Haverral ültünk 1x egy elhagyatott sörözőben. Asztalnál ültünk, háttérben 2-3 méterre a pultos csaj, a pincér csaj és a főnöknő (vendégek csak mi 2-en). Hangulat kiváló ennek ellenére, mert kedvenc Amstel Bockunkat kortyoltuk, úgy a 3. üveggel. Nagyon halk zene a háttérben, erre haver azt mondja: "Figyeld! Most pedig elengedek egy sunyit!"
Akkora farrengető irdatlan fingást sztem még ember nem hallott azóta se!
Mondanom sem kell, hogy a sörünket se hagyták meginni, azonnal kidobtak mindkettőnket a nőcik, irgalmatlan felháborodás közepette! 🤭

Pár évvel később ugyanezt eljátszotta a haver a Sparban is! Csak ott, nagyobb légtér gyanánt ezt észre se vették. A cimbiben azért a pavlovi-reflex gyorsan feléledt a múltbéli megaláztatások okán és ijedtében ahogy megiramodott menekülni, a fél polc chipset meg gabonapelyhet lezúdította a kosárral.
Én szénné röhögtem magam, de este a piatúra után még visszamentünk kukorica kukiért oda... A haver kint várt, mert úgy vélte, hogy felismerhetik a délutáni produkciója miatt, meg hát a "sunyizás" avatatlan mestereként inkább kint sunnyogott eleve, biztos ami biztos. A pénztárban volt egy gömböc nőci, a kitűzőjén ez állt: "Marika - zárazáru".
Én félreolvastam, hogy: "Marika - százlábú". Erre ott és a napi események hatására, meg az átitalozott délutánt követő illuminált állapotban, egyszerűen kitört belőlem egy vége nem szakadó röhögés, hogy a többi vásárló se tudta mi bajom lett hirtelen, meg még az aprót is szétszórtan annak rendje és módja szerint. De legalább vidám nap volt! 😁
(Az eladót mondjuk többet nem láttam utána ott.)

(#85) mephi666 válasza Aureal (#84) üzenetére


mephi666
nagyúr

fingós sztori itt is volt :DDD faluban esti gyülekezőhely általában a kocsma volt, ahol főleg csocsózással vertük el az időt... kimentünk haverokkal, aznap összeettem mindent, amitől termelődtek a gázok megállás nélkül (főtt tojás, májkrém, stb... ami csak a tömény szaghoz kell) ...csocsóasztal mellett vártuk, hogy végre mi játszhassunk a győztes ellen... társaságban nézőként egy srác, aki hírhedt volt arról, hogy fingik mindenhol... eresztettem sutyiban egy könnyfakasztót... eltelt pár másodperc, majd az aktív játékosok közül az egyik: "krvaanyád xy (a fingós srác), hogy rohadna ki a beled" :DDD ...gyerek meg lapít, nem is akarja védeni magát, hogy kivételesen nem ő volt :D ...utána mondtam havernak, hogy ezt jól rákenték, mikor én voltam

ui: ja témánál maradva, egy ismerős apja mondta régen: "miután egyszer majdnem bélcsavarodást kapott, ha a fehér házban találkozna az amerikai elnökkel, ő akkor is elengedné, ha épp rájön" :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#86) Aureal


Aureal
senior tag

Ezt meg régen egy rokonunk mesélte, aki egy mentőstől hallotta.
Állítólag pesti eset...

Volt egy házaspár, elromlott a tűzhelyük. Telefonáltak gázszerelőért, de már műszak vége felé volt, így nem mondták biztosra, hogy aznap még kimegy valaki. Aztán egy szerelő azt mondta arrafelé lakik, hazafelé még akkor megnézi belefér...
Az asszony közben lement a közértbe, a fickó maradt otthon, de nem számított rá és megjött közben a szerelő, csak ugye már műszak után, utcai ruhában. Erre az mondta a palinak, hogy adjon már neki valami köpenyt vagy akármit, nem akarja ott bújkálva összekenni magát a saját ruhájában. A fickónak volt is egy amolyan kék melós munkásköpenye és ráadta.
A szerelő épp ott guggolt a sütőbe bújva valamit állított, mikor is megérkezett az asszony mit sem tudva, hogy már szerelő van náluk, így azt hitte, hogy a férje. Erre orvul hátulról mögé settenkedett és "Micsinálszitt?" kiáltással alulról rámarkolt a szerelő mogyoróira. :C
Az erre úgy megrémült, hogy majd kiugrott a bőréből és közben lefejelte a sütő peremét, hogy nyomban el is ájult. A nagy csetepatéra jött elő a férj is vhonnan, akkor derült ki, hogy mi a szitu.
Megijedtek, hogy ez ott kimurgelt az ijedségtől és elkezdték ébresztgetni, vizet locsoltak rá, de semmi. Nem volt mit tenni, mentőt kellett hívni...
A mentősök a helyszínen nem tudták mi történt és mivel egymásnak ellentmondó hülyeséget beszélt a férj meg az asszony is zavarában az esetről, rájuk parancsoltak, hogy mondják el az igazat, mert különben kihívják a rendőrséget, hogy itt bűncselekmény esete forog fenn. Erre töredelmesen mindent bevallott az asszony, hogy csak a férjét akarta megviccelni, aztán... :))
A mentők meg hordágyon vitték el a szerelőt, akibe még akkor is csak hálni járt a lélek. Viszont ahogy cipelték le a hordágyat a kanyargó lépcsőházban, a sztorira rájuk jött szintén a röhögőgörcs és a palit még le is ejtették, hogy 3 bordája is eltört utána állítólag. :B
Hát a gázszerelés egyébként se veszélytelen egy szakma! :D

(#87) Aureal válasza hNp88 (#23) üzenetére


Aureal
senior tag

Ez most komoly, de már csak a kellő higiénia miatt is, nálam alap felszereltség kocsiba, moci bukótartóba vagy bringán hátizsákba a fél literes vizes flakon és pár 10-es csom. zsepi!
Az ilyen mállós fos szakadós budipapírok semmit nem érnek! (Főleg szárazon!)
Ajánlom mindenkinek, ahol csak lehet! Életet ment és nem lesz vonalkódos a bugyingó... :DD

(#88) Aureal válasza 8th (#49) üzenetére


Aureal
senior tag

Mi az? Vágó Pista otthagyta az állását? :DDD

(#89) hNp88 válasza Aureal (#87) üzenetére


hNp88
aktív tag

Alap dolog, nálam a szentháromság a kézfertőtlenítő, retyópapír, és a Quarelin. Ezek nélkül sehova, de a kocsiban van nálam is mindig egy komplett szett váltóruha, deok, meg törölköző... :DDD

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#90) Aureal


Aureal
senior tag

fingadzsgukk története

Még az idők kezdete előtt ált. suli 7. o.ban történt, h. volt egy csávó aki állandóan pofázott órán. Az orosz/tesi tanárunk meg egy eléggé harcias, karakán nő volt, így Péterkét kiparancsolta orosz órán a padsorok közé 20 fekvőtámaszra. Persze a srácnak nagyobb volt a szája mint az ereje, ezért kínjában elfingotta magát az egyik kinyomásnál. A tanárnő nem jött zavarba (még akkor), de az osztály, csajokkal az élen élből felröhögött. Aztán jött a következő, még egy nyomás, még egy durr és így sorban. A dologban az volt érdekes, hogy ugye következetesen a tanár sem engedett, amivel tekintélyét önmaga vágta volna taccsra, ha befejezteti hamarabb a gyerekkel a fekvőket. Így hát barátunk egyre vörösödő fejjel, gyakorlatilag a honvéd tüzéreket megszégyenítő ütemben lődözött a levegőbe jó párat, az osztály meg már kiesett a padból a röhögéstől.
Erre az utolsó 20. átvitt értelemben is kínkeserves kinyomásnál még alkotott egy liezon-szerű, magasból mélyülő, majd ismét magasodó fanfár szólót, mire egy halk szavú, ritkán odamondó gyerek megjegyezte: "hát ez elfújta az öröm ódát itt rendesen!" 😁
Erre már a vaskalapos tanárnak is a könnyeit kellett törölnie szintén elvörösödött fejjel, hogy végülis cinkosa lett a balhénak.
A dumagép meg kb. elsüllyedt szégyenében ott mindenki előtt. Így lett neve aztán: fingadzsgukk.

gumihuszár

Havernak 1x összejött egy nő, hétvégére meg le is vonatozott hozzá vidékre. Előtte jól bevásárolt kotonból, csak épp nem figyelt oda rendesen...
Na, egyszer csak elérkezett az akció ideje, gondolta itt a pillanat felölteni a "munkaruhát". Erre ahogy kibontja a segélycsomagot, hát látja, hogy koromfekete a gumi! Ezt a szívást! Nem volt mit tenni, abban kellett dolgozni, de röhögve b@szó csajjal még sose volt dolga.
Mondom erre neki: egyet se búsulj te kis gumihuszár! 😁

(#91) 8th válasza hNp88 (#89) üzenetére


8th
addikt

Budipapír + babylove törlőkendő nálam is alapfelszereltség mindegyik kocsiba. Szükség még nem volt rá de az ördög sosem alszik. :DDD

A vallás akkor keletkezett amikor az első csaló találkozott az első ostobával

(#92) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Nekem volt osztálytársam szakközépben hát elnevezte az egyik tanár Spidernek. Hát kiderül, hogy az volt a szitu, hogy a lüke madárpókot tartott otthon. Aztán egy hétvégi napon felhívott, hogy ha olyan helyen járok, vegyek már neki műtaknyot diliboltból. Még a Pólusban kaptam is. Nem is nagyon kérdeztem, hogy mi a frászkarikának kell az. Hát a hülye, azzal addig basztatta a madárpókot míg megcsípte. Hát persze fél napig nem volt karja. Na hát innen lett a Spider a neve. Azóta is tartjuk a kapcsolatot, heti szinten legalább. Ez már 20+ éves történet.

Volt kollégám mesélt két darab úgymond városi legendet Romániából.

Megjött a faluba a búcsú és hát volt ugye körhinta. Ugye egy villanymotor hajtotta kint a pusztában egy aggregátorról ment. Na hát a nap vége felé az egyik srác hogy imponáljon a hölgyeményeknek megkente a hintakezelő öreget, hogy az a kis üzemanyag ami van benne hagyja és majd amikor kifogy leáll. Az öreg el is ment, a srác meg beröffentette és felpattant a körhintára. Reggel találtak rájuk a hinta sugárba szétokádva félhulla emberekkel. Hát az öreg ám teletöltötte az aggregátor, így ki tudja hány órát voltak rajta, mire leállt.

A másik ilyen Darvin díja story, hogy fiataloknak volt egy ladájuk. És hát ők gyorsabbat akartak. Szereztek egy rakétát, nem vicc tényleg rakétát. Rá is heftölték a kocsira és zsumec neki. Csak azt kihagyták a képletből, hogy azt ugye kikapcsolni nem lehet. De hát nekirongyoltak. A lényeg az volt, hogy három nap után kezdték keresni őket, 4 fiatal eltűnt, zúgolódtak az emberek. Állítólag egy hegy falára kenődve találták meg őket. Mert valami megdobta az akkor már valószínűleg k gyorsan robogó autót és repültek. Cifra lehetett.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#93) Egon válasza Aureal (#90) üzenetére


Egon
nagyúr

Alap, hogy fekete kotont nem veszünk... Slankít... ;] :DDD

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#94) Lalikiraly válasza Egon (#93) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

;]

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#95) joghurt válasza Egon (#93) üzenetére


joghurt
addikt

"Legkisebb kondom is nagyobb annál." (Holló Színház)

A tej élet, erő, egészség.

(#96) mephi666 válasza Lalikiraly (#92) üzenetére


mephi666
nagyúr

egyszer én is rókáztam láncosról búcsúban :DDD lehettem kb 14 éves, vasárnapi ebéd volt, jól bekajáltam pörköltből... meg ki tudtam könyörögni, hogy kóstolhassak unicum-ot... az akkor még rohadtul nem ízlett és nem is éreztem azt az elfogyasztott kb 3centet... a probléma az volt, hogy sok volt a kaja és unokatestvéremmel helyből dupla körre fizettünk be :DDD első kör lement, semmi probléma, majd a 2. felénél éreztem, hogy baj lesz... szerencsére "lakatlan területre" hullott a róka... (nem egy ismerős volt, aki sugárban rókázott a láncosról, csak épp a bámészkodókra :D )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#97) Aureal válasza Lalikiraly (#92) üzenetére


Aureal
senior tag

"Állítólag egy hegy falára kenődve találták meg őket. "

Nem maradtak életben?

Egy már nyugdíjas haverom mesélte, mikor katona volt, kint voltak egy TSZ-ben gabonát zsákolni segíteni. (Volt vmi fejesnek összeköttetése vagy érdekeltsége a mezőgazdaságban, aztán a sorkatonáinak is csak más volt ez, mint lövészárkot ásni.)
A TSZ iroda előtt állt egy patentre akkor felújított, lefestett, csillogó-villogó, gyönyörű szép oldalkocsis Pannónia. A kiskatonák ott csorgatták a nyálukat: Fiúk! Be kéne indítani! Milyen hangja lehet? Menni kéne egy kört! - biztatták egymást.
A haveromnak, Zolinak volt a legnagyobb pofája, ahogy mondta később: Mit szarakodtok? Nem meritek beindítani?! Na figyeljetek!
Berúgta... Körülállták a többiek: Húzz neki egy kis gázt! De jó hangja van apáááám!
A haver rápattant: Na ide figyeljetek szarháziak! Így kell motorozni!
Azzal nyeeeeee.... odapörkölt neki. Tett egy pár kört az udvaron, majd teljesen kihúzatta és az oldalkocsi irányába akart egy merész kanyart vágni (tudvalevően így arra támaszt a jármű, így jókora stabilitása lesz az oldalkocsi keréktávja révén). Csak épp jött egy marha nagy beton villanyoszlop, amit már se megkerülni, se elmellőzni nem volt ideje, főleg hogy kanyarodó járműnél jókora sebességgel már nem sok navigációra van lehetőség. Na, fel is kenődött úgy az oszlopra, hogy a motor és az oldalkocsi körbeölelte azt, mert pont a kettő közé, az összekötő rudakhoz vágódott be az oszlop. Merész Zoltán kiskatona pedig lerepült vagy 5 m-t, darabokra törve a moci elején díszelgő szélterelő plexit is.
A többiek eliszkoltak az esetet látva, Zoltán elvtárs meg mikor már bírt levegőt is venni az eséstől és összekanalazta magát a földről, szakadtan, rongyosan, vérző sebekkel becammogott a TSZ-irodába, hogy történt egy kis baleset.
Kiderült, vmi őrmester volt ott a Pancsival, hát elébe állt a 2 m-es meglett embernek Zoltán kiskatona, az ő illusztris 160 cm-ével, hogy: Elnézést őrmester elvtárs, de egy kis tárgyalnivalónk lenne.
Az ránézett a haverra és nevetett egyet: Mi az? Maga leesett a szénakazalról?
Mire a haver: Jöjjön már ki őrmester elvtárs, mert beszélnünk kellene!
- Velem? Velem magának nincs semmi beszélnivalója!
Aztán csak meggyőzte a haver, hogy a motorról volna szó...

A fickó mikor meglátta a saját felújított, újrafestett motorját az oszlopra kenődve, hogy még úgy kellett lerugdosni arról, esztelen méregbe gurult.
Na! (azt mondja), ha ezt maga művelte, akkor sürgősségi eljárással az összes spórolt pénzén megcsináltatja egy héten belül + engedély nélküli magántulajdon bitorlás terhére, jobb ha utána felakasztja magát!

A haver annyira nem esett kétségbe azért, 3 nap alatt, parancsnoki baráti segítséggel rendbehozta a Pancsit, a plexit meg saját kezűleg, 200 db alátéttel összeeszkábálta.
Ezt látva már csak röhögött az őrmester, de aztán megbékélt és a haver kontójára vett egy új pkexit is.
A haver utána megúszta 1 hét fogdával, nem lett komolyabb ügy belőle, de az őrmester egy életre megjegyezte ezek után a nevét. 🙂

(#98) mephi666 válasza Aureal (#97) üzenetére


mephi666
nagyúr

sógoromnak is volt katonaságos sztorija: felettesük rájuk bízott egy kis bárányt... ők meg elég gyakran pálinkáztak (környéken lakókkal sefteltek és literszámra szerezték a jófajta házit) ...egyszer italoztak és kitalálták, hogy poénból megtöltik pálinkával a cumisüveget, amiből itatták a jószágot... megkínálták, az meg úgy cumizta befelé, mintha tej lett volna :) egy darabig röhögtek, majd amikor már 1-2 deci közt járhatott a bárány, akkor eszükbe jutott, hogy ennyit mégse kéne innia... be is állt szerencsétlen, 20 percen belül pedig kidőlt... reggelig aggódtak, hogy kinyírták, de szerencséjükre magához tért... lett egy elég kótyagos másnapja

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#99) Lalikiraly válasza Aureal (#97) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Hú katonaságról van történetem bőven.

Régi családi ismerőssel esett meg. Hát elkerült a katonaságra. És hát ugye levelezett a csajával, de valahogy válasz sosem jött. Ő meg mozigépész meg hiradós ilyesmi volt. Sosem volt ideje foglalkozni vele. Aztán egyszer véletlen megtalálta valami irnok is a csajba volt habarodva, így hát az ő leveleit nem is továbbította. Úgy szedték le az emberről, mikor már igen kék volt a feje. Két hét fogdával megúszta.

Nagybátyám meg Hegyeshalomnál volt határőr vagy két évig. Mesélt sok cifra dolgot akkoriban. Még a 70-es évek. Aszondja ott járkált a határon a sok hülye, ők meg már majdnem lelőtték.
Meg amikor éjszaka télen jött a riasztás, hogy határsértő és három napig szívtak kint a határban hóban jégben. Nyáron meg külön figyelmeztették őket, hogy nem minden ember ami zörög és szuszog. Hát nem, a sünire sokszor elhangzott, hogy állj! Ki vagy? felkiáltás!

Én őszintén sajnálom hogy nem voltam katona, az érettségi miatt lecsúsztam az utolsó menetről, akik már csak fél évre vonultak be, de sokakat két hónap után elzavartak azt kész. Nekem meg estin osztálytársam főtörzsőrmester volt a Hiltonban, alias Petőfi laktanya, ruhatár. Azt mondta, hogy jössz hozzám dolgozni :D

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#100) pusszycat válasza mephi666 (#98) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ilyen állatos sztorim nekem is van. lehettem olyan 14 éves a kutya meg vagy 8. Valami kekszfélét sütött nagyi. Én meg egy madzagra kötve lógattam pincsi orra előtt. Az meg ráharapott hirtelen le is nyelte. Húzom a madzagot kifele nem jön de pincsi öklendezik. Mi a f csináljak most mielőtt meglátnak :D hát elvágtam ollóval a madzagot az orra előtt pincsi meg legyűrte a többit. :)

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.