Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sanya


Sanya
nagyúr

Hiánypótló, nagyon jó!

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#2) kmarci25


kmarci25
veterán

Én is köszönöm a leírást! :R Abban nem vagyok biztos, hogy neki merek-e állni...:)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#3) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Jó lett az írás. Hasonló blogot én is összedobtam korábban. De az alapvető baj még mindig, hogy a Samsung Pay nem fogadja el a hazai kártyákat, Európán belül csak pár országban érvényes [link], így csak olyan kártya használható, ami támogatott [link] a kiválasztott régióban.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#4) KYZRR


KYZRR
őstag

Köszönöm urak a rászánt időt és dicsérő szavakat. :R

(#3) st3v3np3t3r:
Olvastam anno, S3-at így csináltam meg át ismerősömnek.. :B
A cikkhez ez volt az ihlet, mivel Active 2-től felfelé nem megy az a megoldás.. :(
Elvileg ez a módszer működik az Active 2-vel is, de az óra hiányában nem tudom kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

You can only die once, make sure it is worth it...

(#5) st3v3np3t3r válasza KYZRR (#4) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Az a baj, hogy a gyér támogatási háttér miatt felelseges Samsung órát venni. Lényegében az Samsung Pay nélkül egy rohadtul túlárazott okosított óra. Többre megy az felhasználó egy AndroidWear alapú okosított órával, mert a GooglePay-t már támogatják a hazai bankok. Sokat szenvedtem anno a Samsung Pay-jel, meguntam, eladtam az órát. Közben platformot is váltottam, ezek az órával való fizetési gondjaim meg is szűntek teljesen.

Nekem anno volt olyan, hogy egyszerűen nem érzékelte az órát a terminál, volt hogy hibát írt ki. Aki Samsung Pay-t tervez használni, azoknak ajánlom, hogy biztonság kedvéért legyen nála a fizikai kártya is!

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#6) KYZRR válasza st3v3np3t3r (#5) üzenetére


KYZRR
őstag

Remélhetőleg Wear OS-es Watch4-ben benne lesz a GPay is.
Régebben szimpatikusabb volt a Tizen OS, az első Wear OS-es órák nagyon gyengék voltak...

You can only die once, make sure it is worth it...

(#7) nimmrody


nimmrody
tag

Sziasztok!

Esetleg valaki próbálta a leírás szerint Samsung Galaxy Watch Active 2-n?

Működhet?

Van Curve kártyám de Belgiumban használnám.

Köszi szépen

(#8) Formi2k7


Formi2k7
csendes tag

Sziasztok,
Select reboot mode-nal, bármit választok, az óra fogja magát, és rendesen elindul. Se a download wireless, se a download, de még a power off-ot is ha kiválasztom, pár másodperc után rezdül egyet az óra, és elindul, mintha simán bekapcsoltam volna. Ötlet? :)

Megoldódott :D

[ Szerkesztve ]

(#9) sanpetaa válasza Formi2k7 (#8) üzenetére


sanpetaa
csendes tag

Szia, Sajnos én is ugyanezzel szenvedek, mindig újraindul a készülék a select reboot módnál. Mi lett végül a megoldás? :D
Köszönöm!

(#10) Zsoó


Zsoó
tag

Amikor az alsó gombbal odaérsz a download wirelessre akkor nyomva tartod az alsó gombot és utána megnyomod a felsőt és elindul a download wireless mód.

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

(#11) Zsoó


Zsoó
tag

Csak kár hogy nem működik az egész. Az AP betallózás után beolvassa majd kiírja hogy leave cs...
és nem történik utána semmi az égvilágon.
Erről ennyit...

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.