Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) .-Szenti-.


.-Szenti-.
csendes tag

Párápápápá.. :)

Tegnap vettem meg az első Logitech G25-ömet 2-3 év sóvárgás után.. Este értem haza, ezért nem volt időm rendesen tesztelni, de a nap folyamán letesztelem. Eddig kb 1 órát játszottam vele és eddig csak jó tapasztalatom van vele, gondolom,hogy csak az is lesz, akár 10-20 óra használat után is. :R

(#252) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Melyik a jobb kormány? Logitech formula force gp racing wheel vagy a formula force fx? A cikk amúgy hatalmas, grat a szerzőnek

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#253) neilszab válasza GeryFlash (#252) üzenetére


neilszab
őstag

hát szignifikáns különbség nincs köztük, de az ex (nem fx) az újabb.

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#254) itouchfan


itouchfan
senior tag

Nagyon jó lett a cikk, kezdőként nekem is sokszor jelentette a fényt az alagút végén. Viszont azt még javasolnám, hogy a Kart Racing Pro-t tedd be a szimulátorok közé, mert az is egy ízig-vérig nekünk való játék...

[ Szerkesztve ]

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#255) kovi166


kovi166
tag

Sziasztok.

Van egy Logitech Momo Racing kormányom.
Mindig elálitodig a kormányközép van e erre valami megoldás?
Nem régen kezdte elsönek csak nagy rángatásoknál ment el de mostmár van hogy elstartolok a GRID 2 vel és már el is állitódik. :-(

Válaszodat előre is köszönöm.
Üdv Tamás

Kovi

(#256) neilszab válasza kovi166 (#255) üzenetére


neilszab
őstag

Első körben javaslom, tedd fel a legújabb Logi drivert, majd próbáld ki vmi komolyabbal is, mondjuk Race On, vagy LFS demo. Ha így is csinálj, akkor szedd szét, és pucold ki az optikát, és nézd meg, hogy a fogaskerekek nem csúsznak-e el egymáson.

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#257) kovi166 válasza neilszab (#256) üzenetére


kovi166
tag

THX. :-)

Kovi

(#258) kovi166 válasza neilszab (#256) üzenetére


kovi166
tag

Az optikát azt hol találom?
A fogaskerekek jók!

Kovi

(#259) neilszab válasza kovi166 (#258) üzenetére


neilszab
őstag

Egy picit nagyon vékony fogaskerék, amiben sok apró rece/lyuk van.

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#260) kovi166 válasza neilszab (#259) üzenetére


kovi166
tag

ez a motor fenekén van?

Kovi

(#261) kovi166 válasza kovi166 (#260) üzenetére


kovi166
tag

csak az lehet mást nem találtam. :-)

thx. :-)

[ Szerkesztve ]

Kovi

(#262) kovi166 válasza neilszab (#259) üzenetére


kovi166
tag

Nagyon szépen köszönöm 4verseny után úgy fest most jó lett! :-)
Remélem megoldottam a segitségeddel.

Üdv: Tamás

Kovi

(#263) neilszab válasza kovi166 (#262) üzenetére


neilszab
őstag

Örülök, sok sikert!

Ha már feltetted az LFS demót, javaslom kicsit ízlelgesd azt is, mert arra való a kormány... ;)

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#264) kovi166 válasza neilszab (#263) üzenetére


kovi166
tag

RF Reki ligában tolom vele ez csak idő töltés a lyukas időben! :-)
Thomasz néven megyek ott. :-)
[link]

Kovi

(#265) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Srácok az miért van, hogy se az Aquánal, se az Iponba, se az edigitalba nem árulnak már logitec kormányt???

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#266) shteer válasza GeryFlash (#265) üzenetére


shteer
titán

mert a logitech nem ad

..szerintem jónak tűnik

(#267) Chapel


Chapel
addikt

Él-e még e topik? :)

Jó az összefoglaló.
Most, hogy finisben a PC és ez is adja, így lecserélem kiöregedett és nagyon szeretett Formula Force Ex-emet, egy DFGT-re. Ami a bibi, hogy úgy látom nincs rajta flappy pedal?
Illetve nem tudom a pedáljai mennyire jók, nem tűnnek túl masszívnak, de mivel ezt mindehol szentgrálként emlegetik, így gondolom rendben vannak.

(Nyilván nincs egy szinten egy G27-el, fene vigye el, kellett nekem azzal tolnom :D )

Bár mely más alternatíva jöhet, esetleg használ G27 :F

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#268) neilszab válasza Chapel (#267) üzenetére


neilszab
őstag

DFGT-én is van váltófül, csak nem olyan nagy lapát, hanem egy ujjas. Erről megoszlanak a vélemények, én nagyon szerettem őket, mikor váltottam G25-re sokáig visszasírtam, de más meg pont fordítva van ezzel.

A pedál minősége kifogástalan, masszív, tartós darab. Persze a fékpedál ellenállása nem túl kemény, ez a Squash labda trükkel orvosolható.

Ha tudsz jó áron hasznát G27-et az is jó vétel lehet, csak vásárlás előtt érdemes nagyon átnézni, mennyire van leharcolva... :B

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#269) Chapel válasza neilszab (#268) üzenetére


Chapel
addikt

Köszönöm, a tweek topik linket főleg, jól összegyúrt anyag :R
Akkor DFGT lesz, valahol keresek egy kirakott darabot; évekkel ez előtt volt a kezemben, de a váltó részre nem emlékeztem.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#270) neilszab válasza Chapel (#269) üzenetére


neilszab
őstag

MM-ben van kirakva, illetve ott is érdemes megvenni, mert az egyik áruházában le van árva 40 alá és lehet hivatkozni, hogy egy másik MM-ben olcsóbban láttad! ;)

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#271) Chapel


Chapel
addikt

Mamutban voltam 39990.-
Kérdeztem a srácot, hogy ez valami időszakos akció-e, azt mondta nem, ennyi az utolsó ár, ami nem megy el, az megy vissza a gyártónak.
Müködött a marketing duma (jó, valszeg ez kb. igaz lehet), a héten megyek és megveszem :K

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#272) winhate


winhate
őstag

Szerintetek melyik az olcsó és "finom" kategória ?

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#273) Studi


Studi
addikt

Felhozom kicsit a témát: Wheel Stand Pro-t (G25-höz) vagy valami hasonlót lehet kishazánkban kapni? Vagy csak kintről rendelősen beszerezhető? Esetleg nincs valakinek eladó? :)

(#274) tvamos


tvamos
nagyúr

Btech bjw370?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#276) tvamos válasza tvamos (#274) üzenetére


tvamos
nagyúr

Meg mindig semmi tapasztalat ezzel a Btech BJW-370 kormánnyal?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#277) neilszab válasza tvamos (#276) üzenetére


neilszab
őstag

Ez a kormány vélhetően az ipari hulladék kategória, de mi a kérdésed konkrétan?

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#278) tvamos válasza neilszab (#277) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ennyi elég lett volna.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#279) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
Nem 100%-ban passzol ide a kérdésem, de azért felteszem, hátha.
Van egy modolt Logitech g25-öm, amit egy Reasnow Crosshairral a ps4-emmel használok.
Ez rendesen meghajtja a kormányt, van ffb meg minden.
A kérdésem az lenne hogy létezik olyan elektronika, vezérlés ami képes az usb-n jövő ffb-t átalakítani, hogy a mozgó, hidraulikus szimulátor állványt megtudja hajtani?

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#280) Gaga73


Gaga73
csendes tag

Sziasztok!

Előre bocsátom, tudom olvasd végig és talán kiderül a problémádra az orvoslat...
Csak hát a szokásos. Talán a gyerekemnek van erre ideje.
Bizakodom...

A gondom...,
kedden jött a házhoz gyermekeim örömére használt, de garanciális DFGT. Meglévő PS3-ra kötöttük a GT6 játék érdekében.
Tegnapig minden szuper, jókat játszunk a gyerekekkel, aztán este szól a leány, hogy valami nem jó:
Nem, vagy hibáson működik szinte minden gomb a kormányon, a gázpedál folyamatosan adja a gázt, a fék lenyomására meg ki-be lép a programban.
Ha nagy nehezen kilépek a GT6-ból, akkor is ugyanezt teszi a PS3 menüben.
Újraindítottam a játékot, de 1 futamnyi játék után ugyanezt csinálja.

Van valakinek ötlete, hol a hiba?

Üdv.

(#281) neilszab válasza Gaga73 (#280) üzenetére


neilszab
őstag

Valószínűleg vmi gomb beragad rajta, kontatkhibának tűnik... vidd vissza gariba, nem érdemes vele szórakozni. ;)

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#282) DataTraveler


DataTraveler
tag

Sziasztok! Logitech Formula Vibration Feedback Wheel kormányt használt már valaki Windows 7 vagy Windows 10 alatt. Mert a hivatalos oldalon nem találok hozzá Driver-t.

Don’t steal, don’t lie, don’t cheat, don’t sell drugs. The government hates competition..

(#283) Gaga73 válasza neilszab (#281) üzenetére


Gaga73
csendes tag

Szia!
Nem stimmel, mert a gombok nagy része nem működik. Ráadásul újraindítást követően egy rövid időre ugyan, de helyreáll.
Mindenesetre nyomtam a PS3-on egy factory reset-et, aztán meglátjuk.
De már az is érdekes, milyen nehezen tudom installálni a GT6-ot.
Mikor megkapta a gyermek, akkor is a harmadik próbálkozásra települt fel több órás letöltés-telepítés után.
Most is harmadiknál tartunk, szóval azt sem tudom, ért-e valamit a factory reset...
Ha nem jön be, irány a garis javítócég.
Tényleg ki foglalkozik a Logitech kormányokkal itthon?

(#284) neilszab válasza Gaga73 (#283) üzenetére


neilszab
őstag

Oda kell visszavinned, ahová a számla szól és ők megoldják, vagy pedig írsz a Logitech központi support-nak egy bejelentést.

Érdemes lenne a kormányt megpróbálni más eszközzel is, nincs egy PC, vagy laptop a csalásban?

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#285) Gaga73 válasza neilszab (#284) üzenetére


Gaga73
csendes tag

Jogos! Jó ötlet! Köszi. Kipróbálom a laptophoz kötve.
Szép estét!

(#286) #34576640


#34576640
törölt tag

Mitől lehet ez a rezegés a kormányomban?
G25öt használok. Eddig még elvétve találkoztam ezzel a jelenséggel.
Össze vissza rángat a feedback. Egy helyben állok, üresben és balra jobbra mozog a kormány.
A vissza rántások is darabosak...
Megpróbálom újra húzni a gépet és feltelepíteni a játékokat de ez elég zavaró és idegesítő.
Nincs valami progi ami megmondaná, hogy milyen probléma lehet a kormánnyal?
Köszönöm a segítséget előre is!

(#287) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Sziasztok, Logitech G27-hez kellene egy kis segítség. Sehogy nem tudom működésre bírni a kuplung pedált. Leszedtem a hivatalos drivert win 10 64 bitre de semmi. Dirt Rallyban a kormányon lévő 6 gombból a bal 3 és jobb három 1-1 gombként viselkedik, vagyis ha bal oldalon bármire bebindelek valamit akkor mind3 bal ugyanazt csinálja. Próbálgattam már több USB-be bedugni, nem sok sikerrel. A Truck Simulatorokban megy minden szépen, viszont a kuplung ott serm. Mint ha meg se nyomnám. Nincs valakinek ötlete hogy mi lehet a baj? Régebben még ment tökéletesen minden játékkal, most meg olyan mint ha nem is ehhez telepítettem volna a drivert.

A játék az nem játék!

(#288) koanla válasza Lézerparaszt (#287) üzenetére


koanla
aktív tag

Logitech Profilerben minden rendben van, ugye? Ott mennek a gombok külön-külön és a kuplung is működik?
(Még akár az is lehet, hogy a kuplung hiánya általános gomb, míg a Dirt-es gombos dolog szoftfüggő lesz.)

(#289) Lézerparaszt válasza koanla (#288) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Végül megoldódott a probléma, az eredeti driver más kormányét telepítette fel. Registryből is ki kellett törölni uninstall után, és már a g27-ét telepítette (ugyanaz a telepítő). Azóta működik szépen.

A játék az nem játék!

(#290) Mute71


Mute71
újonc

Valaki meg tudná nekem mondani, hogy az rfactorban, hogy kell beállítani a Reverse Effect-et, mert nem találom sehol? :)) Logitech formula force ex kormányom van.
Előre is köszi!! :D

(#291) koanla válasza Mute71 (#290) üzenetére


koanla
aktív tag

Elvileg nincs külön betickelnivalója, hanem az FFB erejét beállító csúszkát kell elhúzni a másik végpontig (illetve addig az értékig, ameddig óhajtod, csak az negatív legyen), ahol -100%-ot fog mutatni. Így már negatív az FFB. Ha jól emlékszem persze....

(#292) Mute71


Mute71
újonc

Rendben, köszönöm!! :R

(#293) bencus3


bencus3
tag

Sziasztok
Logitech g920 -t xbox360 ra is rá lehet kötni? Vagy egyáltalán nem ismeri fel? Valaki probálta már?
Köszi

(#294) #34576640


#34576640
törölt tag

Szimulatorozashoz melyik a legjobb pedal-valto-kormany-kezifek szett 300ezerug bezárólag?

(#295) neilszab válasza #34576640 (#294) üzenetére


neilszab
őstag

Szerintem:

- Kormány: Thrustmaster T300 Base + 599XX EVO 30 Alcantara Edition
- Pedál: Logitech G25/27/29 + PTR mod vagy Fanatec Clusbort V3
- Váltó: Thrustmaster TH8A
- Kézi: erről inkább nem nyilatkozom.

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#296) AliHonda911


AliHonda911
csendes újonc

Sziasztok,

xBox One-hoz cserélnem le a Logitech G290 kormányomat.
Thustmaster TX Leather edition néztem, igazából XO-ra nincs ennél jobb, ha jól látom.

Az ideális egy servo base + TH8A + T3PA-Pro pedál lenne, de arra sajna nincs jelenleg keret.
Honnan lehetne ezeket beszerezni a legjobb áron, tudtok valami oldalt, ahol szokott lenni jóféle akció, mert nem kell most megvennem, ráér 2 hét múlva is :DD

Lenne egy kérdésem, hogy a TX "sima" pedálja és a Pro között sok különbség van? Tetszik a fentről lejövő pedálbeállítás, elsősorban azért venném azt.. :) De ha u.a akkor beérem a TX + TH8A váltó kombóval :)

Esetleg van valami infós oldal, okosságok vannak?
Köszönöm.

U.i.: a T500 tetszik a legjobban, maga a kormány része is plusz a pro pedál... :) Esetleg nem lehet a T500-at összehozni XOval? :D

[ Szerkesztve ]

(#297) chris0000 válasza neilszab (#295) üzenetére


chris0000
őstag

hi.
nagy a különbség (minőségben,működésben,használatban) a két szett között?
nekem több mint jó lenne ez a szett is amit felsoroltál,de nem tudom inkábbb még gyűjtögessek a Fanatec szettre? :) (dupla ár mondjuk :U)

ClubSport Wheel Base V2.5
ClubSport Steering Wheel BMW GT2
ClubSport Shifter SQ V 1.5
ClubSport Pedals V3

thx.üdv.

(#298) neilszab válasza chris0000 (#297) üzenetére


neilszab
őstag

Ez innentől inkább már ízlés kérdése. A Fanatec termékei elvileg magasabbra vannak pozicionálva, de ha dönteni kellene egy Clubsport kormány vagy egy T500 között én valószínűleg nagy vívódások között az utóbbi mellett voksolnék. De ez innen már csak egyéni preferenciák kérdése, sajnos/szerencsére nincs tuti befutó.

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#299) chris0000 válasza neilszab (#298) üzenetére


chris0000
őstag

thx.
nem tudod esetleg Fanatecnél szokott lenni tél fele black Friday,de mikor?
akkor elég jó kis akciók vannak...
sehol nem találok infót róla neten...
2016 nov. 11 volt tavaly

[ Szerkesztve ]

(#300) neilszab válasza chris0000 (#299) üzenetére


neilszab
őstag

Előre nem is fogsz... ;)

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#301) macy


macy
addikt

(#302) macy válasza macy (#301) üzenetére


macy
addikt

Durván lehalt a Fanatec oldala. Alig tudtam bevásárolni.

(#303) RpPRO


RpPRO
őstag

Sziasztok!

Fordítva szeretném bekötni a pedálokat, ezt a zseniálisan egyszerű keretet szeretném megépíteni hozzá. Kétfajta megoldást is találtam. Se OBI, se Praktiker, se Salgópolc.

[link]
[link]
[link]

Honnan tudok ilyen elemeket venni?

[ Szerkesztve ]

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#304) hhenry


hhenry
őstag

Sziasztok!
F1,Dirt milyen kormányt ajánlotok hozzá lehet használt vagy új.
Keret:80 Ezer

(#305) Bagira01


Bagira01
veterán

Sziasztok! G25 kormány+pedál szettet cserélnék valami komolyabbra. 100e(nagyon max 150)körül melyik szettel lenne a legnagyobb előrelépés?

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#306) dugo_ válasza Bagira01 (#305) üzenetére


dugo_
veterán

(#307) Kamikazeman


Kamikazeman
aktív tag

visszataláló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.