Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) pengwin válasza Burt1793 (#279) üzenetére


pengwin
addikt

Aki a fb-on lóg, az meg is érdemli...
Nem rég lett elegem a fb állandó zaklatásából, küldte az értesítéseket, hiába kapcsoltam ki többször, több eszközön is. Töröltem is Lumia 735-ről, csak a messenger maradt. Érdekes módon rögtön kibír 2 napot kényelmesen a telefon, ugyanolyan felhasználással (zene, yt a háttérben, böngetés, telefon+SMS, Viber, fényképezés office lens-szel, box, mindezt 3 mail fiók és a onedrive szinkronizálása mellett), míg korábban estére csak kb. 30% maradt a telepben egy nap után...
A Viber-t is törölném, mert használhatatlan szar, de barátnőm és sok ismerősöm használja. Szerintem meg a legigénytelenebb a hasonló appok közül, hivási hangminőség WiFi-n és LTE-n is szar, csak hát olyan csilli-villi cuki-muki az egész app hogy a sok korosztályombeli huszonéves imádja... :U

A piac igényei rég nem intelligens és logikus döntéseken alapszanak, a legtöbb ismerősöm pont arra nem használja az okostelefont amire kitalálták (fentebb írt felhasználásom szerintem fedi), a legtöbben kézikonzolnak és/vagy szoc.médiás naplopásra használják, de a híreket és a hivatalos egyetemi emailt senki nem olvassa rajta, office lens-hez hasonló kis praktikus programokról még csak nem is hallottak, ha NEPTUN-t kell használni rohannak a könyvtári gépek elé, holott pl. a mobilos IE-n sokkal megbízhatóbb, stabilabb, és gyorsabb az oldal.
Problémamegoldásra, tájékozódásra szerintem kb. az emberek 90%-a nem nagyon használja az okostelefonját (és a WP szerintem ebben jobb mint a konkurencia), sokkal inkább butatelefonos szintű kommunikáció és a szocmédiás emberi kapcsolat helyettesítés a jellemző, ez határozza meg a piaci igényeket., meg az, hogy csilli-villi legyen az UI és a telefon külseje, minden praktikus megfontolást félretéve (na és ebben jobb tényleg a droid meg az iOS).

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#302) M.A.Z.


M.A.Z.
aktív tag

"processzorok kapnak annak érdekében, hogy folyamatosan pöröghessenek a magok a maximális teljesítményen"... Üzemidő? 1 óra?

(#303) liquidgold válasza pengwin (#301) üzenetére


liquidgold
tag

Pedig 8.1 en appon kívül is ki lehet iktatni az értesítéseket és a háttérben futást. Nálam meg se nyikkan a fb

(#304) XFishboneHUN


XFishboneHUN
senior tag

Nagyon jók lettek a telefonok, ideális utódja lesz a mostani 920-asomnak a 950, vagy az XL :C :C :DDD :DD

Ehhez már csak egy Surface Book kellene és én lennék a legboldogabb! :D :DDD

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#305) cal84


cal84
tag

megéri az árár? elég kevés rá az aplikáció, droidra és ios-ra is minden van de wp-re nagyon sok app hiányzik. mondom ezt wp használóként (L925)

(#306) tomboy0013 válasza FіkuszKukіsz (#296) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ne a hátulját nézzem? Onnan lehet megkülönböztetni leginkább a telefonokat, stílust ott lehet belevinni nem az előlapon ahol úgyis csak egy bazi nagy kijelző van. Ennyi erővel minden telefon ugyanolyan. A hátulja a mérvadó a telefonoknak nem az eleje.

(#307) Die HaPpY :)


Die HaPpY :)
tag

Nekem 925 van, ennek a design-ja tetszett anno a legjobban. Még ma is szépnek hat. De a 950 XL...nagyon rendben van, az én ízlésemnek megfelel.
A 925-ben főleg az tetszik, hogy karcsú, vékony. 8,5 mm a vastagsága. :)
A 950 XL viszont még erre is rákontráz: 8,1 mm!!! :C Imádom, hogy ha leteszem egy megbeszélésen az asztalra, olyan eleganciát sugároz, hogy az is elismerően stíröli, akinek az almás telója van.
Ha ezt fokozni tudja az új Lumia, már meg is vettem!

...::: CS 1.6 o=(===> The One And Only! //ZTE Blade-Galaxy S2-Lumia 925-Lumia 640-rengeteg egyéb droid- Apple Iphone 6S Plus- Apple Iphone 8 Plus- Apple Iphone 12 Pro

(#308) pengwin válasza liquidgold (#303) üzenetére


pengwin
addikt

tudom, ki is kapcsoltam, mégis csinálta... (születésnapok, közeli események...) Igazából úgyse nagyon használtam, szóval nem nagy veszteség. :N
Ráadásul sokkal tovább és hasznosabban lehet nélküle használni a telefont, szóval azt hiszem így is maradna a helyzet, még ha csendben is lenne az app. ;]

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#309) FіkuszKukіsz válasza tomboy0013 (#306) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Akkor csak neked, hogy megnyugodjál. Az eleje unalmas, a hátulja meg ronda. :)

(#307) Die HaPpY :)

Nem tudom kikkel szoktál értekezni, de mifelénk egy 925 -öt pillantásra sem méltatnak. A legújabb szifon vagy az S6 Edge talán. Egyébként nekem a 950 nem tűnik elegánsnak. Léteznek ennél sokkal szebb telefonok.

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#310) helixP válasza edward2 (#14) üzenetére


helixP
nagyúr

Egyetértek. Ez tényleg valami új a mobilvilágban, most ezt talán elkapta a Win.

(#311) gmaci


gmaci
tag

:F Mit gondoltok, tudni fog "slow motion video"- t?

(#312) Die HaPpY :) válasza FіkuszKukіsz (#309) üzenetére


Die HaPpY :)
tag

Nem veszem fel a kesztyűt.
Inkább megmondom akkor a kollégáknak, hogy ne nézegessék, mert felétek nem számít telefonnak :P

...::: CS 1.6 o=(===> The One And Only! //ZTE Blade-Galaxy S2-Lumia 925-Lumia 640-rengeteg egyéb droid- Apple Iphone 6S Plus- Apple Iphone 8 Plus- Apple Iphone 12 Pro

(#313) liquidgold válasza FіkuszKukіsz (#309) üzenetére


liquidgold
tag

Sztem az a fehér bőr hátlapos fém kerettel szép és letisztult. A 950 kamera keretével

(#314) Wapmester válasza #40993792 (#291) üzenetére


Wapmester
senior tag

nem is létezik hibamentes telefon :D

(#315) sultansmith


sultansmith
senior tag

Valaki sötétítsen már fel...
Teljes értékű win10-et futtat a rendszer? Tehát nem win10phone, vagy valami machinált cucli?

Szóval minden futna nekem, ami az asztali win10en?

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#316) FіkuszKukіsz válasza sultansmith (#315) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Nem. Win10 phone fog rajta futni. A PC-s (csempés) appok közül meg csak azok, amelyeknek a fejlesztő elkészítette a telefonos változatát is. Az office-t az MS megoldotta, tehát fut mind2 platformon.

Romanes eunt domus

(#317) Beri78


Beri78
őstag

nagyon belehúztak - szép lett
már csak a tesztre vagyok kíváncsi, mert az ár teljesen rendben van (ha nem itthon veszed meg ;] )

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#318) sultansmith válasza FіkuszKukіsz (#316) üzenetére


sultansmith
senior tag

:(

Akkor az MS még mindig nem használta ki a legnagyobb előnyét.

Ha lenne ilyen, már rég megvettem volna.

Egyébként akkor a win10-es tableteken sem win10 fut?

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#319) FіkuszKukіsz válasza sultansmith (#318) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

7 collig a telefonos változat.Illetve az ARMos procikkal ellátottakon is az fut (A régi Win RT-t helyett). Ebben nem vagyok biztos. Még utána kell néznem. De az Intel alapúak a PC-s Win10-et futtatják.

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#320) Szergely83 válasza sultansmith (#318) üzenetére


Szergely83
tag

De, azokon rendes win 10 fut.

(#321) UnSkilleD válasza FіkuszKukіsz (#316) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

universal app platformnak pont az a lényege hogy elég rá egyszer megírni és menni fog az asztali és a mobilos rendszeren is nem kell külön megírni mindegyikre, az új office is azért megy mindegyiken, mert az is universal app

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#322) Burt1793 válasza UnSkilleD (#321) üzenetére


Burt1793
veterán

Igen, de PC-n az az univerzál office app család elég szegényes tudásban.

(#323) tomboy0013 válasza FіkuszKukіsz (#309) üzenetére


tomboy0013
veterán

A lekezelő stílusod ellenére ha egy picit belegondolsz igazam van, egy telefon elejébe nem lehet stílust vinni a már említett dolog miatt, a hátulját pedig szépen meg lehet csinálni pont mint ennél. Ritka és stílusos, mint a 830.

(#324) Burt1793 válasza tomboy0013 (#323) üzenetére


Burt1793
veterán

Azért az előlap is meghatározó, nekem pl a 930 nagyon tetszik, a 920 meg nagyon nem. Hátlqp meg annyira nem izgat, mert mindig hátlapra teszem le és az elejét bámulom. :)

(#325) Tigerclaw válasza Die HaPpY :) (#307) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ha vékony telefon kell ott van a Huawei P8-at. Az csak 6,4mm vastag vékony.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#326) NGA válasza Burt1793 (#322) üzenetére


NGA
addikt

De amire egy átlagembernek kell, tökéletesen megfelel. Akinek meg üzleti céllal kell, az úgyis megveszi a simát.

(#327) tjb007 válasza FіkuszKukіsz (#316) üzenetére


tjb007
nagyúr

Windows 10 Mobile az a Phone.
8 hüvelyktől van csak Windows 10 Home/Pro/Enterprise/Education, alatta pedig Mobile van (az Inteleseken is, kivétel a 10 megjelenéséig piacra dobott modellek).

[ Szerkesztve ]

(#328) Ágógreen


Ágógreen
senior tag

jaj istenem most meg az a baj itt az embereknek hogy túlságosan kilóg a szélére az üveg... ha nem így lenne akkor az lenne kritizálva h nem ér ki a széléig az üveg... ki az a bolond aki tok nélkül használ flagship telefont ? már egy minimális vastagságú tok és óriási biztonságot ad. legtöbben itt tokot használnak, csak játszák az agyukat hogy full millerek és bármikor újat vesznek ha törik... egyébként a design miatti vinnyogás megintcsak kiakasztó, gyerekek nőljetek már fel. ez egy komoly telefon, hál isten gömbölyített sarkokkal. de egy telefonnak nem kell szépnek lennie, amúgy is a szépség kinek mi... a designt nézem utoljára. lényeg hogy működjön és gyors legyen logikus menürendszerrel. azt hogy a 10 éves öcsém csak ződ telefont akar az megint más, hisz még gyerek... de itt oldalakon keresztül megy vita a semmiről. szánalom :O

(#329) FіkuszKukіsz válasza tjb007 (#327) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

OK.

De ezen táblázat szerint egy 8-10 colos ARM-os tablet marad RT-n. Max kap (vagy már kapott is?) egy Win 10-es menüt.

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#330) Plazmacucci válasza FіkuszKukіsz (#329) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nem kap semmit. RT=kuka.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#331) FіkuszKukіsz válasza Plazmacucci (#330) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

KB3033055

Romanes eunt domus

(#332) Plazmacucci válasza FіkuszKukіsz (#331) üzenetére


Plazmacucci
félisten

W10-re gondoltam.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#333) tomboy0013 válasza Ágógreen (#328) üzenetére


tomboy0013
veterán

Furcsa, szerintem meg az a bolond aki egy szép telefont képes egy tokkal elronditani. Ivós estéken ritka esetekben rakok rá tokot de amúgy hülye lennék elrejteni egy tokban a mindennapok során egy ilyen gyönyörű telefont mint a 930. 920-szal meg az elődeivel sem volt ez másképp. És egyiket sem törtem össze soha.

(#335) Látnok válasza FіkuszKukіsz (#309) üzenetére


Látnok
aktív tag

"Nem tudom kikkel szoktál értekezni, de mifelénk egy 925 -öt pillantásra sem méltatnak. A legújabb szifon vagy az S6 Edge talán. Egyébként nekem a 950 nem tűnik elegánsnak. Léteznek ennél sokkal szebb telefonok."

Akikkel Én szoktam értekezni, ott nem tesznek ki az asztalra telefont. mindenki magasról, hogy kinek milyen telefonja van. De egyébként Én is meg szoktam nézni a Wp telefonokat, mivel érdekel/érdekesnek találom. Nem túl gyakori készülék. Az Én BB-met is meg szokták nézni hasonló okokból. De pl szifont még egy ismerősöm sem nézett meg ilyen módon, túl sok sztereotípia kapcsolódik hozzá....

A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

(#336) Locutus


Locutus
veterán

comstern-nél osztrákiában már előrendelhetőek:

950 XL Dualsim (fekete vagy fehér) 706 EUR
950 Dualsim (fekete vagy fehér) 626 EUR

950 XL (fekete vagy fehér) 699 EUR
950 (fekete vagy fehér) 599 EUR

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#337) Plazmacucci válasza Locutus (#336) üzenetére


Plazmacucci
félisten

baráti :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#338) csizi90 válasza Locutus (#336) üzenetére


csizi90
aktív tag

7 EUR egy plusz SIM modul??? :))

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#340) Ed_007


Ed_007
aktív tag

Azért elég gáz, hogy a 950-ben nincs rádió (már ha igaz). Muszáj valami aprósággal minden eszközt lerontani??? :F

(#341) junior11 válasza Ed_007 (#340) üzenetére


junior11
veterán

A Samsung Galaxy S utóbbi modelljeiben sincs rádió, mégis veszik, minta cukrot.

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#342) AS válasza Locutus (#336) üzenetére


AS
félisten

Angol árak jobbak.
500 550 Euro.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#343) #03372544 válasza Ed_007 (#340) üzenetére


#03372544
törölt tag

Az én telefonomban van rádió, de két év alatt egyszer indítottam el kipróbálni, két percre.
Ezzel nem akarom azt mondani, hogy másnak se lehet fontos, de szerintem nem tömeges igény.

(#344) calocsay


calocsay
tag

Ezzel a két modellel olyan szinten oda tette magát a Microsoft, hogy az iPhone 6S nem hogy elhalványul mellette, de egyenesen kvarcjátéknak tűnik! Iszonyat jó ez az újítás, és végre megjelenik a VALÓDI SZEMÉLYI SZÁMÍTÓGÉP, amit oda viszek, ahová akarok. Multi platform, 6/8 mag, vízhűtés, 3GB RAM, 4K videó, 20Mpixel kamera, dokkolható monitorhoz és teljes értékű PC platformot kapok, ez elképesztő! A többi cuccai is lélegzet elállítóak. Kérdés se lehet, hogy a következő mobilom egyben a következő PC-m is lesz, csak gratulálni tudok ehhez a felhozatalhoz :C , ezzel nagyon állva hagytak mindenkit, jó időre!

Nokia 520 - Nokia 735 - Nokia 105 - Nokia 215 - Samsung A5 (2017) - Nokia 2720

(#345) confuser válasza AS (#342) üzenetére


confuser
senior tag

Pontosabban 500 és 550£, nem €! Így már mindjárt nem olyan kedvező az angol ára :D

(#346) Plazmacucci válasza calocsay (#344) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nem kapsz pc platformot el kell hogy szomorítsalak. De a többi yes yes yes.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#347) Ricardo válasza calocsay (#344) üzenetére


Ricardo
félisten

Feltéve, hogy az új rendszer is jó lesz. Akik próbálták, nem nagyon voltak eldőlve tőle. majd év végén kiderül.

(#348) tomboy0013 válasza Ricardo (#347) üzenetére


tomboy0013
veterán

Még senki nem tudta kipróbálni, ugyanis még mindig nincs kész!

(#349) Tigerclaw válasza tomboy0013 (#333) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ha valaki több hónapot spórol egy telefonra, akkor lenne bolond ha nem vigyázna arra. Amúgy meg vannak óvatos és vannak felelőtlen emberek.

Én mostanában szemezgetek egy LG G3-al, és találtam hozzá egy tokot, ami még talán javít is a kinézetén.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#350) tomboy0013 válasza Tigerclaw (#349) üzenetére


tomboy0013
veterán

Én sem vagyok óvatos ember, de nem hiszek abban, hogy összetörném valaha is a telefonom és nem is fog ezért megtörténni :) Ennyi. Sokan rástresszelnek, meg is történik a baj. Ez is csak fejben dől el mint minden. Ejtettem már el sokszor, de érdekes módon bárhogy és bármire ejtem sosem sérült még meg úgy igazán a telefonom ami látszana is rajta, tehát kijelző még nem tört és ezután sem fog.
Ivás közben más a történet, akkor nem vagyok a magam ura ezért rakom rá néha :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.