Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Locutus válasza confuser (#600) üzenetére


Locutus
veterán

Boltok erről miért nem tudnak?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#602) Ágógreen válasza Locutus (#601) üzenetére


Ágógreen
senior tag

a decemberi érkezésben hiszek én is, főleg ha confuser mondja ;)

(#604) Pinyo16689 válasza BobTail (#595) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

Az új algoritmust nem kapja meg a 930?

(#605) Ed_007 válasza AndrewBlase (#580) üzenetére


Ed_007
aktív tag

Eleinte a 820-ban sem volt rádió, aztán szoftvert frissítettek és lőn.

Valószínűleg képes rá a 950 is (nemtom biztosra), de nem kapcsolták be a fícsört, f@sz tudja, miért.

[ Szerkesztve ]

(#606) Locutus


Locutus
veterán

Német microsoft store már listázza a 950-eket.

"Lieferbar ab 28. november"

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#608) tomboy0013 válasza #40993792 (#607) üzenetére


tomboy0013
veterán

2017-ben már a 960XL-t is meg fogod tudni jó áron venni :P

(#610) Locutus


Locutus
veterán

Na, az amazon is visszaigazolta az előrendelést, mikulásra.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#611) BobTail


BobTail
őstag

és aki legalább háromszor szavaz a sztárban sztár műsorban, megnyerheti valamelyiket :P

(#612) Plazmacucci válasza BobTail (#611) üzenetére


Plazmacucci
félisten

és a lelkünket ne adjuk el...? :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#613) Locutus válasza BobTail (#611) üzenetére


Locutus
veterán

Én inkább fizetek érte :DDD

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#614) Ryoo válasza BobTail (#611) üzenetére


Ryoo
senior tag

Ha már asszony miatt néznem kell, legalább nyerhetek vele valami jót is :)

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#615) Mr Bond 007


Mr Bond 007
őstag

Én a 950-et instant venném, de visszatart az app store vérszegény kínálata. :( Nagyon sok múlik rajta mennyire ad lökést a win10 a mobil appoknak.

Jó lenne ha elindulna valami a pozitív irányba mert most nem áll jól a cég.
Itt is ezzel foglalkoznak.

[ Szerkesztve ]

(#616) BobTail válasza Mr Bond 007 (#615) üzenetére


BobTail
őstag

Ez most már tényleg nem a Microsofton múlik, mindent megadnak a fejlesztőknek + az sem elhanyagolható tény, hogy ha a Project Astoria/Islandwood program keretén belül megírják alkalmazásukat Windowsra is, akkor nem csak a telefonos felhasználói bázist érhetik el, hanem a Windows 10-es PC/tablet usereket is, és akkor máris nagyobb a felhasználói bázis...

(#617) Воланд válasza BobTail (#616) üzenetére


Воланд
titán

hat azert ez meg erosen az ms-en mulik, mivel meg egyik sincs kesz es szerintem iden mar nem is lesznek keszen. a peoject astoria meg csak a telefonra vonatkozik.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#618) Pacee87 válasza Mr Bond 007 (#615) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Most komolyan, mi az ami hiányzik??

Nekem aztán válogatott igényeim vannak, de most már nem igazán találok olyat ami ne lenne:

Wifi analyser: van
Használok itthon egy Belkin netről vezérelhető konnektort: van rá app (távoli vezérlés is megoldott)
Torrent kliens: van már
LG okostévé távirányító progi: van
Canon otthoni multifunkciós nyomtatóhoz progi: már 2013-ban is volt
OBD diagnosztika program: többféle létezik, 13-ban nem ment, most nem próbáltam még

Jelenleg BB Z10-et használok, de az OS10-et sajnos kinyírták, Droid nem jött be, az iFos nem az én világom (ha valakinek vinnyogni támad kedve vinnyogjon privátban, majd ha ráérek válaszolok...), szóval az egyetlen jelenlegi alternatíva! Jollát nem merném bevállalni, pedig alapvetően nagyon tetszik a Sailfish OS!

Az inkább zavar, hogy már megint sikerül valami olyan húzást elkövetni amivel elűzzék a birtoklási vágyat! Jelen esetben ez az, hogy már hajlanék arra, hogy egy vágódeszka méretű eszközt hordjak magammal a mindennapokban, erre abból kihagynak egy olyan funkciót mint az FM rádió! Ennyi kompromisszumot pedig ennyi pénzért köszönöm, de...
Gyúródeszkára meg nem vagyok vevő!

950M esetleg 4,7" FHD kompromisszumoktól mentesen?

(#619) Mr Bond 007 válasza Pacee87 (#618) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Most komolyan azzal jösz hogy mert neked minden fontos appod/annak alternatívája elérhető, másnak is bőven megfelel majd?

Ennyire azért ne szálljunk már el... :Y

[ Szerkesztve ]

(#620) Ágógreen válasza Mr Bond 007 (#619) üzenetére


Ágógreen
senior tag

speciel engem kevésbé érdekel az appok száma az appcenterekben (főleg 1-2 éve már nem panaszkodom), inkább minőségileg szeretném hogy közelítene az apple appokhoz. számomra is megfelelő appkínálat van a windowsnál amúgy.

(#621) Pacee87 válasza Mr Bond 007 (#619) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Ki/mi van elszállva? Nem igazán értelek!

Feltettem egy kérdést, nem kötözködésből (amire nem válaszoltál)!

Az említett programokat meg a komplexitásuk/réteg igényük miatt hoztam fel példaként!

(#622) Mr Bond 007 válasza Ágógreen (#620) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Természetesen engem se érdekel hogy 1000 vagy 1000000 app van éppen, csak úgy vagyok vele ha már kiadok 190k-t egy telóra ne kössek kompromisszumokat és legyen elérhető minden olyan app vagy annak a funkcióit ellátó alternatíva ami a mostani androidos telefonomra elérhető. Sajnos rendelkezem nem egy olyan eszközzel amit csak ios és androidos szoftverekkel lehet vezérelni. (ezért bízom nagyon benne hogy jótékony hatással lehet majd ezekre a problémákra az android és ios platform hidak)

(#623) bluemirage válasza Pacee87 (#618) üzenetére


bluemirage
őstag

"Wifi analyser: van"
A Store-ban? Hol? please :R

A WP-n úgy tudtam, hogy nem lehet megjeleníteni a wifi hálózatok csatornáit, dB értékeit, titkosítási módjait stb... Így üres csatornát sem tudsz keresni WP-n. stb... Droid alatt számtalan ilyen van. Nekem pl. ez hiányzik.
De már megszoktam és van egy droidos telóm is másodlagosként, így ami WP-n nincs, az droidon van használva.

Meliora sunt bono inimica

(#624) Pacee87 válasza bluemirage (#623) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Bocs, mobilról vagyok!
https://www.microsoft.com/hu-hu/store/apps/wifi-analyzer-preview/9nblggh33n0n

[ Szerkesztve ]

(#625) Ágógreen válasza Mr Bond 007 (#622) üzenetére


Ágógreen
senior tag

a 'kompromisszum-mentesség' nem ár kérdése... egyszerűen nem létező "feature". és sose lesz az.
amúgy biztos vagyok benne hogy sok !hasznos! app kizárólag csakis pl winphone-ra érhető el... csak hát nagy a ios és az android tábor és nyilván nekik az a kiinduló pont pedig simán lehetne fordítva is taglalni a dolgokat. lagroid és tervezett-elavulós-ios még így is alulmarad a winhez képest szerintem. most meg ezekkel pláne. ma telepítettem win10enterprise-t. nagyon szépen fut minden. böngészője is remek lett. fejlődik a ms nem is kicsit... nagyon. annak örülök hogy 'dupla-antenna' ellenére a sugárzási (SAR) érték még egészéges határok között lehetett tartani. már nagyon várom az XL-t (-em)... én úgy vagyok vele hogy legyen a teló vagy tényleg pici pl 5S vagy ha nem akkor már egy méretesebb látványosabb darab. középméretek nem vonzanak. fugly az összes a szememben.

(#626) bluemirage válasza Pacee87 (#624) üzenetére


bluemirage
őstag

:R Ez még preview és mobileszközre official még nem jó, mert official nincs W10 mobilra :)
Ennek ellenére biztató, hogy W10 alá már van olyan api ami hozzá FOG FÉRNI MAJD ezekhez az infókhoz.... Azon meg ne merengjünk, hogy droidon sok-sok éve van. Ez van.

Sajnos nekem L925 van, ezért is nézegetem az L950 topikot... Jó, ha húsvétra lesz nekem W10, de az is lehet, hogy merülés vagy más hasonló ok miatt nem is lesz érdemes 8960-as SOC-hoz felrakni. Így elméleti a linkelt app, de egyszer talán nekem is lesz.

Meliora sunt bono inimica

(#628) tomboy0013 válasza Ágógreen (#627) üzenetére


tomboy0013
veterán

A G4-gyel való összehasonlításnál videóban nekem jobb az összkép a G4 esetén. A Lumia már megint lesötétíti a részleteket. Viszont az éjszakai videó külön az meg nagyon jó.

(#629) Ágógreen


Ágógreen
senior tag

(#630) Locutus válasza Ágógreen (#629) üzenetére


Locutus
veterán

Darálta a szöveget rendesen, biztos igazat beszélt :DDD

Ahogy elnézem a Veletechen még én is megnyomogathatom, pont mielőtt megjön a 950XL-em :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#631) BobTail válasza Locutus (#630) üzenetére


BobTail
őstag

Kint leszünk mindennel ;)

(#632) Plazmacucci válasza BobTail (#631) üzenetére


Plazmacucci
félisten

:R

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#633) Gabor970


Gabor970
addikt

Sziasztok!

Ez a win10 azonos a pc-s win 10-el? Nekem szükséges hogy telefonon tudjak online pókerezni, de egyik terem sem (ok elég lenne a Poker Stars is) jött ki még Winphone aplikációval. Csak android alá és iOS-re elérhetőek. No és persze PC win10-re is.Nagyon szeretnék Windows telefont, régen volt 800-as lumiám, imádtam, Feleségemnek 635-ös van, az is szuper.

Köszönöm a választ!

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#634) tomboy0013 válasza Gabor970 (#633) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nem teljesen azonos a rendszer, de ha univerzális alkalmazásnak megcsinálják az asztali W10-re az alkalmazást akkor menni fog telefonon is. Nem értek az online pokeres dolgokhoz, de gondolom flash kell hozzá ha böngészőből akarsz például játszani, az viszont telefonon nem elérhető csak az asztali Edge-ben.

[ Szerkesztve ]

(#635) Mr Bond 007


Mr Bond 007
őstag

(#636) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Van már közöttetek olyan aki birtokosa 950 vagy 950XL-nek?

[ Szerkesztve ]

(#637) confuser válasza Gyufaaa (#636) üzenetére


confuser
senior tag

Tekintve hogy még nem jelentek meg, a MS dolgozókon kívül senki. Olyanból meg csak egy van itt (bevallottan), BobTail.

(#638) Gyufaaa válasza confuser (#637) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Most néztem, valóban. Csak előrendelhető. Akkor még nem ugrálok a boltokba. Már várom. Nagy szükségem van már valami normális dual-sim telóra.

(#639) #03372544 válasza BobTail (#631) üzenetére


#03372544
törölt tag

Te mutogattad a Continuum-ot és a 950-et tegnap az okostelefon akadémián?
Elég meggyőző egyébként a teló is, meg a technológia is.

(#640) Boha


Boha
aktív tag

Közben edigital-nál már rendelhető a dual sim-es változat.

OBORZIL

(#641) Locutus


Locutus
veterán

Egy sim / két sim változat között amúgy van valami tudásbeli egyéb különbség, vagy korlátozás is?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#642) BobTail válasza #03372544 (#639) üzenetére


BobTail
őstag

Igen, én voltam a fekete inges :)

(#641) Locutus, nincs

(#643) Gyufaaa válasza Boha (#640) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Ezért is tettem fel a kérdést. Beszéltem velük, hogy átvehető e, de rendelésre hozzák. Egyenlőre készletet nem tartanak.

(#644) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Kíváncsi vagyok már nagyon a véleményekre...

[ Szerkesztve ]

(#645) Mr Bond 007 válasza Gyufaaa (#644) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Én arra várok mit alkotnak a Project Islandwood-al. Ha nem lesz durrantás pár hónapon belül, akkor 950 helyett 640 lesz.

(#646) bluemirage válasza Mr Bond 007 (#645) üzenetére


bluemirage
őstag

:Y Ezt nem is értem. Még ha 83x-et írtál volna, akkor értem... de 640?

Meliora sunt bono inimica

(#647) Mr Bond 007 válasza bluemirage (#646) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Nem fogok flagshipet venni ha nem tökéletesen fedi le az igényeimet. Maga a platform tetszik, de találok jobb helyet is a pénznek ha nem látom értelmét a jobb készüléknek (640 van a családban és teljesen jó az is). 930 még ami bejönne, de olyat meg már nem találni raktáron.

Egyelőre türelmesen várok mit villantanak az elkövetkező hónapokban. Ha nem indul pozitív irányba a dolog akkor nem látom értelmét 200k-ért megvenni.
Android többet soha, esetleg iphone.

[ Szerkesztve ]

(#648) Gyufaaa válasza Mr Bond 007 (#647) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Ezzel erőteljesen így vagyok Én is. Mint az Androidos témával, mintpedig a pénzel kapcsolatban. Nézegettem és fogdostam is a 640XL DS-t. Tetszik, de ha a zázlóhajósunk jól teljesít személyes tapasztalatok alapján is, akkor nincs bennem kérdés. Az eddigi speci alapján nagyon szimpi a cucc.

(#649) zorzy4 válasza bluemirage (#646) üzenetére


zorzy4
őstag

A 640 egy kiváló ár érték arányú készülék, de önmagában is megállja a helyét. Talán ezért.
De én már 650re vagyok kíváncsi.

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#650) rambolo válasza zorzy4 (#649) üzenetére


rambolo
tag

Sziasztok!
Tud valaki infót arról, hogy a 950XL elérhető lesz a t-nél?
Üdv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.