Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Gainka válasza UnSkilleD (#90) üzenetére


Gainka
őstag

Szoval magyarul a win 10-el vegre el lehet tüntetni a fekete csikokat. Ez jo hir. K..va jol nez igy ki. Vissza akartam volna váltani androidra (csak ugy 😁), de nem fogok. :))

(#102) Gusztáv válasza DS39 (#88) üzenetére


Gusztáv
addikt

Nem mindegy, még a magyar szolgáltatók is ingyen cserélik, ha új telefont veszel.

Laci

(#103) correctman válasza Bog (#89) üzenetére


correctman
tag

Böngészve a külföldi oldalakat azt látom hogy, mindenhol fossák az "event"-ről az infókat videókkal képekkel stb stb. Azt hittem, hogy nálatok kimerül az egész ebben cikkben. Nem hangulatkeltésnek szántam csak nemtetszésemnek adtam hangot. Béke.

(#104) DS39 válasza alevan (#100) üzenetére


DS39
nagyúr

na jó, persze ki várta volna el, de még is ez volt elhíresztelve, hogy amoled lesz, aztán még csak nem is IPS, csak egy fapad LCD, ez kicsit csalódás. így viszont tényelg olcsó kell legyen az 550. vajon lesz majd 650 is? (a 640 utódja)

Gusztáv: én a drága jó Telenort készülök hamarosan lecserélni (telefonváltás keretében), egy Lidl-ös BM-ra, na ott csak micro sim van. (persze ki lehet vágni, de az mégsem ugyanaz.)

[ Szerkesztve ]

(#105) juuzer


juuzer
addikt

Kellenek *-* azt hiszem visszaváltok droidról WP-re :D

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#106) bluemirage


bluemirage
őstag

Mit csináltaka Stand By idővel??? :Y
A 808-as SOC a zsebben sodukuzik? Hogy nem meszesedjenek el a tranzisztorai?
Ez nevetséges! Ez aztán a fejlődés! Erről a skynet-nek is csúfolt android jut az eszembe. Az híres arról, hogy önálló életre kell, a zsebben, meg úgy általában... De már az MS OS-je is leszívja az akksit? A zene lejátszási időt sem értjük gondolom.
Az +50% akksi kapacitás és több évnyi technikai fejlesztés eredménye átlag alatti készenlét (az átlag 400 óra felett van az iparágban) és az mp3 lejátszást is kevésbé bírja :D :C

Nem tudni, hogy milyen lesz a 850, de lehet, hogy 950 lesz az utódja a 925-ömnek. Mert ha ez nem jön be, akkor lehet helyette pl. aaaaaa Hja igen... itt nincs más. Tessék 1/1 flagship-ből választani... !

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#107) Locutus válasza scyllarus (#98) üzenetére


Locutus
veterán

Bocs, nem vettem észre, hogy a "két új csúcsmodell" topikjában egy másik telefonról beszél.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#108) snorbi82


snorbi82
senior tag

Úgy látom megert az MS nálam egy próbát. G4 csere 950re...

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#109) DS39 válasza Locutus (#107) üzenetére


DS39
nagyúr

egy hsz-be betett 550 specifikációs linkre reagáltam, ezért került szóba. bocs.

(#110) Storm1990


Storm1990
csendes újonc

Kisebb elírás ,8,1 es 8,2mm között az elteres 1tized milimeter ,nem pedig egy :U
A folyekony hűtés jo dolog lehet

[ Szerkesztve ]

(#111) Rodi 4.80 válasza #96349952 (#20) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Abban a "kőbaltában" normális böngésző van, nem minden második store app hamis, nem dobálja el a 4G-t, nem 2 perc amíg beolvassa a zeneszámok listáját, stb.

Nekem mindkét fajtából van egy-egy, szerintem ezt az új WP-t kellene keresztezni az apple store-ral és az Iphone stabilitással.

Szerintem érdekes, hogy minden gyártó szándékosan nem fejleszt egy bizonyos területen, ami persze a másiknál meg tök jól működik. Így tartják fent azt a bizonyos hiányt, ami mozgásban tartja a piacot, emellett még aláfejlesztenek a hardvernek mindenféle oprendszeres csilivili fícsört, amihez persze új vasat kell venni évente.

Lassan megérjük, hogy gyakrabban kell cserélni a telefont, mint a színes rtv-t :DDD

(#112) alevan


alevan
őstag

Ám nem tudom eldönteni a képek alapján: az alsó gombok (vissza, start, keresés) külön kapacititv gombok, vagy a képernyő része?

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#113) razzorr válasza bluemirage (#106) üzenetére


razzorr
őstag

Ha ez az üzemidő igaz,akkor érthető a gyorstöltés megléte. Csak van egy biznisz embernek is napi fél órája tölteni :)

Biztos jöm mindjárt egy topic lakó,akinek már megvan egy hete a készülék és majd jól megmondja amit mi halandók nem tudunk.

[ Szerkesztve ]

(#114) Воланд válasza alevan (#112) üzenetére


Воланд
titán

virtualis gombok.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#115) scyllarus válasza DS39 (#104) üzenetére


scyllarus
veterán

Elvileg nem lesz, bejelentette hivatalosan az MS, hogy vége a 600-as sorozatnak.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#116) UnSkilleD


UnSkilleD
senior tag

fém keret amúgy rohadt jól nézett volna ki rajtuk, na mindegy majd a 960 :D

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#117) alevan válasza Воланд (#114) üzenetére


alevan
őstag

Köszönöm.

Illetve a specikben láttam egy ilyet:

Game features: Touch UI, DirectX 11, Xbox

Nem úgy van, hogy a 808 és a 810 DX12 kompatibilis?

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#118) Locutus válasza UnSkilleD (#116) üzenetére


Locutus
veterán

Én örülök neki, hogy nem majmolták ezt a sok álprémium ökörséget ami mostanában a többi telefonnál megy.
Fém keret, meg üveg hátlap, meg hasonlók... Kivétel nélkül az ergonómia, súly, és a funkcionálitás rovására mentek csak.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#119) DS39 válasza scyllarus (#115) üzenetére


DS39
nagyúr

kezdenek engem összezavarni ezzel a számozással. :D
és 735 utód lesz? mert ez az 550 max alsó kategóriásnak nevezhető a 950-esekhez képest, tehát kellene mondjuk egy Snapi 410-es, jó fényképezős ips/amoled középkategóriás vas is, 750-es számozással talán.

(#120) enginev3.0 válasza DS39 (#119) üzenetére


enginev3.0
félisten

5xx alsó
7xxközépalsó
8xxközépfelső
9xxcsúcs

kategória

Azt hiszem nem tévedek
Gondolom most mindenből majd az x50 jön

Az 1xxx meg kamera telefonok? Vagy nem tudom oda mik kerülnek

Igazából talán az egyik leg átláthatóbb kategorizálás a gyártók közül

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#121) bluemirage válasza razzorr (#113) üzenetére


bluemirage
őstag

Tudom, hogy tudod, hogy a töltési ciklusok száma véges :D
Ha 2 naponta töltöd és akkor is teljesen fel, akkor annak akksija 2x tovább tart, mint az aki naponta tölti. Stb... stb... Az akksik kémiai alapszabályai a butafonok utolsó generációihoz képest nem nagyon változtak.
A rádobom gyorsan fél órára egy újabb húzás, hogy az akksi hamar megkopjon'... A kémiát és a periódusos rendszert még Bill sem tudta átírni.... ez van... :D

Meliora sunt bono inimica

(#122) Gusztáv válasza DS39 (#119) üzenetére


Gusztáv
addikt

Állítólag a 830 kap utódot, de még semmi hivatalos infó. Mondjuk így tényleg baromi nagy a lyuk a 550 és 950 között, ide minimum két telefon elférne.

[ Szerkesztve ]

Laci

(#123) tomiii007


tomiii007
senior tag

MUST HAVE :Y :Y :R

(#124) scyllarus válasza DS39 (#119) üzenetére


scyllarus
veterán

Már semmi sem biztos: [link]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#125) UnSkilleD válasza enginev3.0 (#120) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

1xxx széria megszűnt, 740 kicsit később jön, 840 meg majd valamikor jövőre

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#126) Locutus válasza bluemirage (#121) üzenetére


Locutus
veterán

Mit értesz hamar alatt? A note3-at 2 éve hajtom QI töltéssel, és egy kicsit se lett rosszabb az akksi teljesítménye azóta.
Mikor fog degradálódni? 7-17-27 év után? Biztos szempont lesz valakinek :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#127) DS39 válasza enginev3.0 (#120) üzenetére


DS39
nagyúr

Igazából talán az egyik leg átláthatóbb kategorizálás a gyártók közül

lenne, ha nem módosítgatnák állandóan. 1db telefon erejéig még létrehozták a 4xx számozást is.
mindenesetre köszönöm az információt, majd kiderül hogy lesz WP10-zel megjelent, 7xx vagy 8xx. vagy 1xxx teló egyáltalán.

UnSkilleD: most már csak konzekvensek lesznek, és akkor 750, ill. 850 lesz.
a jelenlegi felhozatal ilyen szempontból egy vicc, 435, 532, 535, 640, 735.

[ Szerkesztve ]

(#128) kpal


kpal
veterán

Érdekes a folyékony hűtés. Azt Sajnálom nem IPS kijelzőt kapott. Rádió dolog is szokatlan kisebbe nincs .
Remélem a L1020 is kap jövőre egy frissítést .

Microsoft announces Lumia 950 and 950 XL smartphones

[ Szerkesztve ]

(#129) Massmurderer


Massmurderer
őstag

gondolom zenei téren úgyanugy hulladék mint az összes wp készülék.,a mai napig nem értem miért nincs egy normális zenelejátszó a lumiákhoz.ok h van gyári EQ meg dolby meg egyébb,de nagy 0.még anno a symbis gyári lejátszó is kenterbe veri mindet.

(#130) Benjago válasza scyllarus (#124) üzenetére


Benjago
csendes tag

A hír Július 24-i és itt még az 550 is törölve van, ma meg bejelentették...
750 és 850 tuti lesz, és a 850 nagyon is érdekel.

Nokia Lumia 1520

(#131) hroberto válasza kpal (#128) üzenetére


hroberto
veterán

A GSM Arena szerint van rádió.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#132) Gusztáv válasza bluemirage (#106) üzenetére


Gusztáv
addikt

A beszélgetési időket nem nézted, ami 1,5x annyi, mint a 925-é? A 925 440h-s készenléti idején hangosan felröhögtem, az a telefon nálam egy napot nem bírt.

Laci

(#134) Pikkolo^^ válasza bluemirage (#106) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

A standby minden készülék esetén hatalmas kamu.

(#135) Xaels válasza Gusztáv (#132) üzenetére


Xaels
félisten

Nem tudom honnan indult, de egyeseknél a készenléti idővel kapcsolatban fogalomzavar van.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#136) scyllarus válasza Benjago (#130) üzenetére


scyllarus
veterán

Ezért írtam, hogy már semmi sem biztos.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#137) kpal válasza hroberto (#131) üzenetére


kpal
veterán

Kár ezek sincs FM Transmitter.

(#138) Gusztáv válasza Xaels (#135) üzenetére


Gusztáv
addikt

Azzal, hogy egy laborban ideális körülmények között elmegy 440h-t semmire nem megyek, ha telefonálásra használva fél nap alatt lemerül. Egyszer kipróbáltam, a 925 kb 1 hetet bírt (végig egy helyben volt, gsm erősítő antennájától kb 5 méterre).

Laci

(#139) Ágógreen


Ágógreen
senior tag

1. windows jobb mint az android mert nem laggol
2. windows jobb mint az iOS mert modelljeiket nem lassítják gyárilag
3. windows jobb mert 10
4. windows jobb mert Carl Zeiss + fényképgomb
5. windows jobb árértrékkel bír a full spec alapján (dupla antenna! - végre)
6. windows jobb mert iris scan kényelmesebb
7. windows jobb eu-ba mert senkinek sincs macje (PCvel kompatibilis)
8. windows jobb mert logikus és intuitív a menüje
9. windows jobb mert nekik van a legjobb gyári navijuk a világon

10.-et nem írok mert akkor 1-mezővel jobbra csúszna a felsorolás az x-tengelyen ami csúnya.

a. android lollipop óta fos (és előtte sem volt valami szemfényvesztő) - ezt a droidosok is bevallják
b. iOS rohadt függőséget okoz és így árt az egészségnek és a pénztárcának az évi1 flagship
c. windows 8phone-t korrigálva ez már tökéletes lesz sok szempontból
d. a 1020-óta mindenki elismeri hogy amit a microsoft/nokia letett az asztalra etalon a mai napig
e. már évek óta Qi telefonjaik vannak, normális OIS, kiváló és megbízható oprendszer fut rajtuk + anyagok!
f. iphone 6-ot ismerem - szar fos hugy, ujjlenyomat olvasó sosem állt kézre
g. windows-al full kompatiblis a winphone, mostmeg maga a OP rendszer lesz PC - zseniális
h. nagyon gyors menü, látványos színekkel és jól használható elrendezéssel - egyszóval: RendVan
i. google maps egy vicc, OneDrive a referencia

.
.
.

[ Szerkesztve ]

(#140) razzorr válasza bluemirage (#121) üzenetére


razzorr
őstag

Gondolom nem lesz öngyilkos a telefonját napi szinten kihasználó dolgozó ember,ha 1,5év múlva vesz egy 20dolcsis akkut. Ja nem,akkor már úgyis savanyú lesz a technika és vesz egy új telefont. Nem kell túlparázni. Volt messze földön híres üzemidejű lumia 720-am,amit mostoha körülmények között töltöttem sokszor, és ha nem romlik el ma is azt használom, az 2 év után is tudta a laza 2 napot.

(#141) AS


AS
félisten

Már van video is róluk :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#142) gerii válasza UnSkilleD (#125) üzenetére


gerii
addikt

Igen sokat fog bukni a Micro ha másfél évig kimarad a középkategória frissítése...

(#143) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Engem lenyűgözött a 2 új Lumia, főleg az XL. Nagyon jó irányba halad a MS szerintem. A telefonok árai sem rosszak. Egyáltalán nem érzem túlárazottnak, főleg ha még extrákat is csomagolnak a dobozba, már ha erre sor kerül. Marha igényesen néz ki mindkét telefon műanyag ház ide vagy oda. Valamelyik példányra biztosan be fogok nevezni később, egyelőre megfelel a 930 minden szempontból.

(#145) Bog válasza correctman (#103) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hát elhiheted, hogy mi is tolnánk ki a videókat és a képeket, ha meghívtak volna NYC-be ;)
Így viszont inkább a bejelentéseket külön-külön megírjuk (azon nyomban, hogy az MS hajlandó kitolni magából egy érvényes specifikációt). Ez azt jelenti, hogy a két hihgend készülék, az 550 és a Band is külön cikket kap, mert ezekhez külön hozzászólások tartoznak, még hátra van display dock, ami szintén külön termék.

Az ezeken túlmutató dolgok (HoloLens, Surface) nem a Mobilarena asztalára tartoznak, azokért nem vállalom a felelősséget :B

Ha mi is kint vagyunk egy eventen (MWC, CES, IFA - ezekre próbálunk eljutni mindig, ha kell, akkor saját büdzséből), meg ha visznek valahova (mondjuk Honor6 event), akkor onnan mindig sokkal több kontent keletkezik, mintha mi is ugyanazt a webcastet nézzük, mint ti.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.