Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) FіkuszKukіsz válasza Tigerclaw (#349) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

A G3 kinézetén miért kéne javítani? :)

Romanes eunt domus

(#352) liquidgold válasza FіkuszKukіsz (#351) üzenetére


liquidgold
tag

Mert ronda? :D

(#353) Ricardo válasza tomboy0013 (#348) üzenetére


Ricardo
félisten

A véglegeset nem , de a preview elérhető.

(#354) tomboy0013 válasza Ricardo (#353) üzenetére


tomboy0013
veterán

Tudom, használtam. De abból a dizájnon kívül sok dolgot még nem lehet leszűrni, ugyanis még nincs kész.

(#355) Ricardo válasza tomboy0013 (#354) üzenetére


Ricardo
félisten

Az irány látszik. Az Android 6.0 esetében elég használhatóak voltak az előzetes verziók is, de ezért írtam, hogy év végén kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#356) Tigerclaw válasza FіkuszKukіsz (#351) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nem kell javítani, de találtam egy tokot, amitől szerintem még talán jobban is néz ki: [link]

Nekem a gold tetszik a legjobban, de bejön a kék és a bordó is

Szóval a védőtok lehet szép is nem csak hasznos.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#357) t3tv3s


t3tv3s
tag

Kíváncsi leszek a kamerás teszteken, hogy fognak szerepelni az új lumiák. Egyedül a telefonok fizikai növekedése nem tetszik(nyilván nem a kijelzőé). A 830-930-as testébe is bele fért volna a 5.2-es kijelző. :(((

(#358) No.93 válasza Locutus (#336) üzenetére


No.93
tag

az osztrákoknak másfél heti fizetésükből megvan ez a telefon, míg a magyaroknak másfél haviból... vagy inkább két haviból.

igazságtalanság az egész.

(#359) UnSkilleD válasza calocsay (#344) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

persze a vízhűtés az csak egy heatpipe :) de amúgy tényleg jó

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#360) tomboy0013 válasza No.93 (#358) üzenetére


tomboy0013
veterán

Hát ez attól függ mivel foglalkozol :)

(#361) No.93 válasza tomboy0013 (#360) üzenetére


No.93
tag

átlagfizetéseket néztem

de inkább nem kellett volna

(#362) AndrewBlase válasza Ágógreen (#328) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

"egyébként a design miatti vinnyogás megintcsak kiakasztó, gyerekek nőljetek már fel. ez egy komoly telefon, hál isten gömbölyített sarkokkal. de egy telefonnak nem kell szépnek lennie, amúgy is a szépség kinek mi... a designt nézem utoljára. "

Szerencsére nem vagyunk egyformák. Én például elsősorban a küllemet nézem, aztán jöhet a belbecs. Ha nem tetszik egy telefon kinézete, akkor nem fogom megvenni csak azért, mert az mindent tud, és hüdeszuperüberfaszamégakávétiságybahozza készülék.

Persze fontos a tudása is, de nálam nem az az elsődleges szempont.

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#363) tomboy0013 válasza AndrewBlase (#362) üzenetére


tomboy0013
veterán

Szintúgy.

(#364) hemaka


hemaka
nagyúr

Előfizetéssel hátha jó árakat kap, kíváncsi vagyok, mert a kisebbik tetszik.

(#365) gthomma válasza Ágógreen (#139) üzenetére


gthomma
senior tag

"1. windows jobb mint az android mert nem laggol"
Valóban nem laggol helyette a "betöltés" feliratot nézhetjük 3 pont hullámzása által kísérve.

"2. windows jobb mint az iOS mert modelljeiket nem lassítják gyárilag"
Soha ne igyál töményet ha már füvet is szívtál, melyik szájfónt lassították gyárilag?

"3. windows jobb mert 10"
Sürgősen hagyd abba a szintetikusokat!

"4. windows jobb mert Carl Zeiss + fényképgomb"
Láttál már egyéb felső kategóriás mobil telefon által készített fényképet? Ha majd igen túlzottan ne lepődj majd meg ;)

"5. windows jobb árértrékkel bír a full spec alapján (dupla antenna! - végre)"
Lumia 950 mai árfolyamon 152.073HUF Samsung S6/32GB 161.850HUF

"6. windows jobb mert iris scan kényelmesebb"
Se az ujjlenyomatomat sem az íriszem "lenyomatát" nem kívánom az NSA -nak adni.

"7. windows jobb eu-ba mert senkinek sincs macje (PCvel kompatibilis)"
Csak ebben a 40.000-es délalföldi kisvárosban él csak én ismerek 10 embert akinek "macje" van.

"8. windows jobb mert logikus és intuitív a menüje
A WP-nek intuitív a menüje ????? Tényleg állj le a cuccal!

"9. windows jobb mert nekik van a legjobb gyári navijuk a világon"
Egészen pontosan a Nokiának van ugyebár, ami Androidra is elérhető

"a. android lollipop óta fos (és előtte sem volt valami szemfényvesztő) - ezt a droidosok is bevallják"
Használtál már lollipop-os készüléket? Vagy a haverod szomszédjának az anyósa hallotta vérpistikétől a fos a lollipop a 20.000 forintos kínai szarán ?

"f. iphone 6-ot ismerem - szar fos hugy, ujjlenyomat olvasó sosem állt kézre"
Hogy ismerted meg? Leszólított az utcán? Az Iphone 6 (bár én nem szereten a szájfónt) egy nagyon jól sikerült készülék utána kézbe venni e Lumiát olyan kínai gagyi érzést kelt.

"g. windows-al full kompatiblis a winphone, mostmeg maga a OP rendszer lesz PC - zseniális"
Ja az zseniális, főleg az a része amikor le akarok tölteni mondjuk egy rar fájlt akkor a zseniális böngésző zseniálisan közli hogy: "Nem sikerült letölteni a fájlt, mert a Windows Phone rendszer nem támogatja ezt a fájltípust" . Hát mit mondjak tényleg zseniális.

"h. nagyon gyors menü, látványos színekkel és jól használható elrendezéssel - egyszóval: RendVan"
Még jó hogy gyors egy olyan menü ami még egy 386-ost sem fektetne meg. RendVan és tényleg, ebben a rendben az tetszik a legjobban hogy ha zenehallgatás közben állítani akarok a hangszín szabályozón, akkor kilépek a zenelejátszóból???? belépek a beállításokba majd hang menübe. Ez tényleg zseniális.

"i. google maps egy vicc, OneDrive a referencia"
Tényleg sürgősen állj le a drogokkal! Az megvan hogy a google maps egy térkép szolgáltatás, az onedrive pedig egy felhő lapú tárhely szolgáltatás ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#366) gthomma válasza calocsay (#344) üzenetére


gthomma
senior tag

"Iszonyat jó ez az újítás, és végre megjelenik a VALÓDI SZEMÉLYI SZÁMÍTÓGÉP,"

Kisebb "megkötésekkel" ugyebár. A PC-n játszató játékok nagy része nem fut a platformon, MS acess, visio, project, publisher nincs.
Winrar, total commander, acrobat pro, photo shop,hangszerkesztők, videóvágók és még több száz olyan program amit ma PC-n használnak szintén nem elérhető.
Természetesen ha a PC-t csupán netezni, és videót nézni használod akkor jó lehet.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#367) kpal válasza tomboy0013 (#194) üzenetére


kpal
veterán

L1520 is jó még anyagba.

(#369) Burt1793 válasza gthomma (#366) üzenetére


Burt1793
veterán

Azaz semmi újat nem ad ez a continuum? Persze ez nem is elvárható, egy kis telefonocska nem tud egy PC-t helyettesíteni... ma még nem ;]

(#370) Tigerclaw válasza Burt1793 (#369) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Hát azért még így is lehet hasznos feature.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#371) Ágógreen


Ágógreen
senior tag

*.here drivera gondoltam... BOCS (bár gondolom leesett a szövegkörnyezetből)
miva 3. pont a legjobb :DDD
ahelyett h örülnétek hogy lassan oda jutunk hogy PC lesz a zsebedbe megy a rinya...
ez pont az az eset mikor a hyrideket leszólják mert MÉG nem váltják meg a világot, de mindenki tudja hogy alternatív, jobb megoldásokat kell keresni... de hagyjuk, gyerekesen érvel aki a külsőségekre izgul a lényeg helyett. felőlem ... akkor vegyél valami szupicsinit magadnak, de swarovski mindenképp legyen rajta ;)

[ Szerkesztve ]

(#373) confuser válasza gthomma (#366) üzenetére


confuser
senior tag

Noha igazat adok, hogy nem szabad a Win32-es desktop appokat az UWP-s vagy Silverlight-os appokkal összekeverni, de Total Commander pont van WP-re most is. Nyilván ez sem Win32-es, de akkor is hadd cáfoljalak meg :D

[ Szerkesztve ]

(#374) Gusztáv válasza gthomma (#365) üzenetére


Gusztáv
addikt

Ha már a szakmaiság szóba került, esetleg nem ártana utánanézni a Windows Hello működésének, akkor tudnád hogy nem tölt semmit, sehova. De gondolon Gmailt sem használsz.

Laci

(#375) AndrewBlase válasza Ágógreen (#371) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Mivel megszólítva érzem magam, válaszolok, mert elsőre nem értetted meg.

Hiába tud egy telefont mindent, ha egyszer nem tetszik, minek nézegessem, miért vegyem meg? Nem a "szupicsini" csilivilire vágyok, csak egy NEKEM tetsző készülékre, amit ÉN fogok nézegetni. Ha nem méri meg kétpercenként a vércukorszintemet, éppen pont letojom, mert nincs.szükségem rá.

Lefordíthatnám autóra is. Hiába tud (példának okáért) egy G Mercit mindent, ha nem tetszik nekem, miért venném meg? Hogy fanyalogva üljek bele? Kösz nem! Inkább veszek (szintén csak a példa kedvéért) egy M Mercit. Nem érdekel, hogy nem tud terepre menni, nem járok arra.

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#376) Ágógreen


Ágógreen
senior tag

értettem persze elsőre is, de attól még badarság ez a prioritási sorrended...
...bár mint mondtam, tizenéves korosztálynak ez még bőven elnézhető.

...amúgy pont ezért gyönyörű számomra az összes Lexus, az ember hozzászokik a minőséghez és a forma csak másodlagos értelmet nyer, jobban szólva megszépül idővel... ;)

(#377) *Mukeey* válasza Ágógreen (#139) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Mondhatjuk,hogy Mo. egyik legnagyobb fanboy-át tisztelhetjük benned😂
Nem kell bizonygatni,hogy milyen faxa rendszer a wp,mikor világszinten valami 3-4%on áll.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#379) AndrewBlase válasza Ágógreen (#376) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Hagyjuk, látom nem vágod, mit akarok mondani.

"...bár mint mondtam, tizenéves korosztálynak ez még bőven elnézhető."

Ez a Te elvárásaidra is igaz (lehet), úgyhogy szerintem hagyjuk ezt a tizenévesnek elnézem dumát. Én se kezdtem el személyeskedni... (Egyébiránt bőven kinőttem már abból a korosztályból. Egy pár évtizede...)

De mint mondtam, szerencsére nem vagyunk egyformák. Peace!

Miért mindig én???

(#381) Assdak válasza AndrewBlase (#375) üzenetére


Assdak
őstag

Van férfi akinek nem tetszik a G Merci?

(#382) #96349952 válasza *Mukeey* (#377) üzenetére


#96349952
törölt tag

Mennyivel jobb az, hogy ezen kívül még lehetsz androidos is, vagy iOS-es, éljen az uniformizálódás! Számomra az egyik vonzereje éppen az a WP-nek, hogy viszonylag kevesen használják és ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy a rendszer a rossz. Azt is jelentheti, hogy az emberek a leegyszerűsített, könnyebben érhető megoldásokat választják, ahogy pl. többen választják esténként a Barátok Közt-öt egy Csehov dráma színpadi változata helyett... Meg persze nyilván működik a csordaszellem is ugye, majdnem mindenki a nagyobb táborokba akar tartozni. Hát, van aki nem.

[ Szerkesztve ]

(#384) *Mukeey* válasza #96349952 (#382) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ez világos teljesen,nem mondtam hogy ne használjátok,csak elvakultan,pontokba szedve se kell bizonygatni,hogy a legjobb rendszer,mert nagyon nem az👆

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#385) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nagyon odatette magát az MS hardware ügyileg, mind laptop és tablet mind okostelefon téren. :)

Finn the human

(#387) tomboy0013 válasza #40993792 (#386) üzenetére


tomboy0013
veterán

Sajnos a legtöbb ember képtelen felfogni, hogy nem az ő igényei alapján dől el, hogy a világon mi a legjobb és mi nem az. Mindenkinek saját igényei vannak és mindenki maga dönti mi neki a legjobb. Az én igényeimhez mérten több sebből vérzik minden platform a WP-t kivéve. Na bumm, nekem ez a legjobb :D Úgysem tudja senki megcáfolni mert nem az én bőrömben van.

(#382) El Nano: Egyet értünk. Annak idején azért választottam az Omnia 7-et mert olyat akartam ami másnak nincs, sőt nem is ismerik. Sokkal jobb érzés mint a tömeg 1 kis pontjának lenni. De én világéletemben ilyen voltam és így is érzem jól magam :)

[ Szerkesztve ]

(#388) Ágógreen


Ágógreen
senior tag

Novemberben már szerintetek elérhető lesz itthon az XL ? ...a másik nem érdekel :P

(#389) tomboy0013 válasza Ágógreen (#388) üzenetére


tomboy0013
veterán

Teljesen mindegy mi mit gondolunk, várd meg a novembert és kiderül ;)

(#390) Воланд válasza Ágógreen (#388) üzenetére


Воланд
titán

nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#391) Ágógreen válasza Воланд (#390) üzenetére


Ágógreen
senior tag

értettem főnök.

(#392) FozzieBear


FozzieBear
csendes tag

Usákoknál tényleg at&t excluzív lesz a cucc? Mert akkor borítékolni lehet az amerikai piacon lévő bukást, ezek az exkluzív szerződések sose jöttek be a ms/nokiának (lásd Lumia Icon, bár az Verizon only volt)

Vagy a gyártási kapacitás ilyan alacsony, hogy erre kényszerülnek?

(#393) BobTail válasza FozzieBear (#392) üzenetére


BobTail
őstag

Nem lesz AT&T only. Mindenhol kapható lesz, többek közt Magyarországon is.

(#394) Plazmacucci válasza BobTail (#393) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Még jó hogy, különben nem tudnék venni :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#395) Gusztáv válasza BobTail (#393) üzenetére


Gusztáv
addikt

És azt lehet tudni, kb mikor?

Laci

(#396) DS39 válasza Gusztáv (#395) üzenetére


DS39
nagyúr

a gsmarena szerint a 950-ek novemberben debütálnak, az 550 december. (nem Magyarországon, hanem úgy egyáltalán. rá egy hónapra biztos nálunk is kapható lesz.)

[ Szerkesztve ]

(#397) BobTail válasza Gusztáv (#395) üzenetére


BobTail
őstag

Hamarosan (még idén) :)

(#398) Gusztáv válasza BobTail (#397) üzenetére


Gusztáv
addikt

Szuper :C.

Laci

(#399) stevve


stevve
nagyúr

Hivatalos 950
és 950 XL

Izgalmasan új készülékek. :)

(#400) kpal válasza BobTail (#397) üzenetére


kpal
veterán

Neked lesz elsőnek az országban. :) ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.