Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#59) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Ha szabad nekem megosztanom a gondolataimat.

Én értem azt, hogy a rangrendszert motivációnak szánjátok. Teljesen rendben van. DE!
A később regisztrálók, mint például én, más feltételek mellett juthatnak ranghoz, mint a korábban regisztrálók.
A mai rendszerben hozzászólás kényszere van annak, aki rangot szeretne kapni. Ezerrel kell nyomni a teljesen értelmetlen hozzászólásokat az "értékes" helyeken.
Talán nem tűnik fel, de már régóta cinikus az aláírásom.
Kalandor. most kérem hivatalosan a "Fantasztikus tag" címet. Csak nekem és csak most, mert megérdemlem- :))
Köszönet és hála érte.

Javaslatom is van.
A korrekt értékeléshez elkerülhetetlen az adott hozzászólás minősítése. A hasznos gomb mellé, ezt inkább nem kellett volna gomb nagy segítséget nyújtana a felhasználó tevékenységének jutalmazásához. Némi felügyelet mellett mércéje lehetne a jelenlét hasznosságának.
A +1, nekem is tetszik, WTF?, és hasomló megjegyzések illetve a nyilvánvalóan személyeskedések összes minősítése csak negatív hatású lehet.

Természetesen a "fűzzük össze a szavakat" típusú témák kizárólag a szórakozást szolgálják ezekben a hozzászólások számolása és értékelése értelmetlen.

További rang finomítás lehetne, a hozzászólás típusok alapján kiosztott rang. Ha valaki csak GAMEPOD témákban aktív, akkor a témára jellemző rangot kapjon. Ha több témában aktív, természetesen a legaktívabb témának megfelelően.
Thank you very much

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.