Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) Bazsesz


Bazsesz
őstag

(#9) Zoooja: az attól függ, hogy milyen napom van. Ha tonerkedd van, akkor általában fekete rituális maszkot öltök a testem 80%-án, mert mint tudjuk a tonerpor az az alattomos dolog, ami oda is bekerül, aminek bizonyítottan a környékén se járt életében. Lehet egyenesági rokonja a annak a fajta tűlevélnek, amit augusztusban porszívózol ki a szobából, amit hetente legalább egyszer felporszívózol. Ezügyben nem tudom, hogy készült-e tanulmány. Ha CISS-töltő szerda van, akkor a színesebb, vidámabb rituális maszkot veszem fel, mert az olyan vicces. Ha balf×szhétfő van, akkor jobbnak gondolom azután felrázni a festéket, miután lecsavartam róla a kupakot. Ha telekompéntek van, akkor magenta rituális maszkban nyomatom, mert - reményeim szerint - jobb velem a világ. A mélytorkoscsütörtököt inkább hagyjuk. Tehát a válaszom egy határozott talán, de lehet, hogy mégse. ;] Egyéb kérdés?

(#11) Švejk: nehogy azt hidd. Az első páron kiborulsz, meg jön ki a szemed, mint a csigának, de aztán belejön az ember, miután rájön, hogy utána kiadhatja magából. Bár vannak tényleg, mikor nagyokat kell nyelni, pláne mikor bejön az ügyfél 3 oldalt nyomtanti a telefonjáról, bent van 3 percet, mert a telefonját telepíti a gép, ami miatt 10 percig engem szid, hogy mekkora tehetségtelen szar alak vagyok, meg hogy beszéljek a főnökömmel, hogy rúgjon ki, és vegyen helyettem fel más szakembert, meg hogy szar a gépünk, mert az otthonira rádugja 2 másodperc, és meg is tudja nyitni, meg hogy én csak itt balf¤szoskodok vele, és ő sietne. És Te nem küldheted el őt melegebb éghajlatra, mert egy alkalmazott vagy. Hidd el nekem is nagyokat kellett nyelni, és nyugtatni magam, hogy ne verjem szét a fején a telefonját. Aztán hogy az autóval való induláskor hallotta-e a káromkodásom, vagy épp nem azt már pont nem érdekelt.

(#12) Stonerice: Hidd el, hogy én lennék a legeslegrosszabb visszatérő rémálmod, és amikor a legkevésbé számítanál rá akkor riadnál fel álmodból beszabehu "neeeee, csak a tonerport neeee" felkiáltással ;] Celeb sajnos nem lehetek több okból is. Ha definiáljuk a celeb fogalmát a régi nagy mondás szerint: "A celeb az az, aki attól híres, hogy lósz¤rt se csinál, és amikor lósz¤rt se csinál akkor felveszi a TV.", akkor:
-Csinálok valamit, tehát nem lehetek híres, ezáltal nem lehetek celeb.
-Nincs 2 kg-nyi cucc az ajkamba töltve.
-Nincs XXXXXXXL méretű mellem, se tököm.
-Nem szerepeltem egy valóságshowban.
-Nem pózolok félmeztelen, vagy bőr ruhában a TV-ben, és pláne nem akartam kimenni az űrbe.
-Beszélek folyékonyan magyarul (bár ez némi árpavirágtea és szilvakifőtt után a háromból legalább egyet kihúzhatsz)
-Érvényes magyar állampolgársággal rendelkezek születésem óta.
-Nem tudok, és nem is szeretek focizni (bár tudom előbbi nem kizáró ok).
-Nincs mérhető testi erőm, és ehhez sajnos nem társul mérhetetlenül alacsony IQ-szint.
-Nem verek nőket, és eddig tudtommal, vagy szabad akaratommal ők se vertek meg.
-Nem vagyok szexi szőke nő, aki egy potméter tekergetésével egy egész este lezavar egy DJ-szettet.
-Nem ütöttem el bedrogozva senkit.
Ha kihagytam valamit szólj ;)

Komolyra fordítva a témát, és komoly válasz a komoly kérdésedre: új nagykert nyitni meg x+1-nek szerintem annyira felesleges, a legtöbb nagyobb internetes boltnak van viszonteladói regisztrációja, csak nem minden esetben van feltüntetve. Vidéki kiskerek kiszolgálásához meg pont nem ideális a helyen vagyok, mert tőlünk 10 km-re megyeszékhely van. Nagyker Only meg biztos nem leszek, a jelenlegi helyzetből adódóan se, meg nagyon robotmunka, és semmibe nem különbözik a szalagmunkától: jön a rendelés, összeszeded, dobozolod, küldöd, utánrendelsz. Nagykernél üzlethelységet fenntartani felesleges, mert olyan kis haszonrésekkel dolgoznál, hogy belebuknál, ráadásul akkor kell venned online pénztárgépet, ami nem olcsó, stb stb. Kiskernél viszont az emberek színessé teszik a napod (ha a tinta nincs kéznél).

Szerk:

(#13) ДарСтав: hát nem tudom, egy csapat kimerült informatikussal tudok mit kezdeni. Egy csapat oroszlánt meg mégse foglalhatok le egy képpel, amin egy meztelen nő egy PS4 kart tart a kezében... :D

(#14) Ed3r_X_: nem kell félni, elment, és kiröhögtem, továbbá felkerült az örökkévalóság táblájára, és majd egyszer a nem oly távoli jövőben az ükunokáink legendaként emlegetik, és a Logoutos posztokat pólófeliratként használják... :D

[ Szerkesztve ]

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.