Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#65) Chaser


Chaser
titán

Én arra lennék kíváncsi, mért nincs olyan opció ha nem tetszik a film visszakapom az árát? Na nem a mozitól, a forgalmazótól. Érdekes, ha neten vásárlunk valamit és nem az amire számítottunk indoklás nélkül vissza kell adják a pénzt, sok országban így van. Egyes sw-eknél is már befigyelt ilyen lehetőség. Na most ha nekem összevágnak egy trailert erre szakosodott profik, és köze nincs a filmhez akkor mért fizessek? Megtévesztettek. Ráadásul szándékosan. De trailer nélkül is ha nem tetszik mért fizessek? A legtöbb film egy kalap sz@r, tisztelet a kivételnek. Persze ehhez kellene hogy mindenki becsületesen járjon el és ha tetszett neki a film ne kérje vissza a pénzt, ami nyilván nem működik. De pont ezért warez miatt sem kell ugrálni. Az illegális, viszont ha látatlanban kérnek valamiért pénzt az minimum nem fair. Nyilván működtetni kell a mozit valamiből, nem velük van a baj. Azt nem tudom ha médián veszek meg egy filmet vissza lehet-e küldeni netes rendelésnél vagy nem...akkor mondjuk nem szóltam. Mozi helyett/mellett jó opció lenne úgy.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.