- HThomas: Az ideális home office monitor nyomában
- sziku69: Szólánc.
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 1 – rizseshús másképp
- Imilenni: Egy kis depi, remélem elfér itt :) 2#
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Mister_X: Tényleg le kell nyelnie az embernek az önbecsülését?
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Eztis_Aztis: Hogyan tovább....
Új hozzászólás Aktív témák
-
Osi222
tag
Míg itt és máshol is megy a hőbörgés, azért érdemes globálisan belekukkantani a helyzetbe.
Van a három nagyobb platfrom:
1.IOS
2.WP
3.Android1. Szifonéknál a most bevezetett IOS6 még a 2009-es 3GS modellre is telepíthető (3. frissítési ciklus). Itt nagyon egyszerű a képlet, hisz nincsenek tömegével különféle készülékek a portfólióban, így lényegesen könnyebb egy frissítést megvalósítani.
2. Valamennyire ez a képlet a WP-nél is. Kijött egy rendszer, ami szigorúan meghatározza mind HW-es mind pedig a szoftveres oldalról a követelményeket. 2010 óta most fog a harmadik nagyobb frissítés érkezni rá. Aztán vége a dalnak és jön a WP8.
3. Habár Androidnál létezik egy megállapodás, hogy 18 hónapon át fogja a legtöbb közismert gyártó támogatni a készülékeit, nagyon jól látható, ennek eddig mi az eredménye. Ezerféle HW, kezelői felület és funkciók. A rendszer nyitottsága pont az a terület, ahol ennek a hátrányai itt jelennek meg a legkomolyabban. Lassan félévente újabb releasek jönnek, és köszönhetően a fentebb felsorolt kuszaságoknak nagyobb a fejetlenség mint bármelyik másik konkurensnél. És akkor még nem beszéltünk a profitról. Mindegy hogy Sony, Motorola vagy épp Samsung. Mindegyikük a profitból él meg. Hülyék lennének azzal foglalkozni, hogy customer satisfaction meg agreement, mindegyiknek az a lényeg hogy minél több új és szép készülék kerüljön ki a piacra. Az meg hogy vígan tudnák az előző évi készülékek is teljesíteni a HW követelményeket (ahogy a Google megállapodásban van), a vásárlók max 5%-át érinti jelenleg. A legtöbb usernek fontosabb az új készülék birtoklása, mint szoftveres téren az újítások. Azt a haverok/ismerősök/ellenségek nem fogják észrevenni, de az új csilivili 8magos full hd-s készüléket pedig mindig.Tehát ebből az irányból nézve sajnos semmi különleges nincs ezekben a hírekben, sokkal inkább ez egy okosan felépített fogyasztói társadalmat maximálisan kielégítő környezet.
Új hozzászólás Aktív témák
- Vizsgálat indult, a Meta chatbot gyerekekkel folytatott romantikus beszélgetést
- Fogyjunk le!
- TCL LCD és LED TV-k
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Subaru topik
- Helldivers 2 (PC, PS5)
- Milyen egeret válasszak?
- Crypto Trade
- Bittorrent topik
- Aggódnak a cégvezetők, Trump még több Intel-üzletet akar
- További aktív témák...
- DELL Latitude 7340 i7-1365U 16GB 512GB 13.3" FHD+ TouchScren 1 év garancia
- Update 08.26. - Bomba árak 2025-ben is! Üzleti - Consumer laptopok DELL FUJITSU HP LENOVO
- ÁRCSÖKKENTÉS Menő retró konfig: Q9550, Gigabyte P43, 4GB RAM, ASUS GT730
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S24/Samsung Galaxy S24+/Samsung Galaxy S24 Ultra
- Xiaomi Redmi Note 13 Pro 256GB Kártyafüggetlen 1 év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest