Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gubro


Gubro
senior tag

Nem ezért Bog a főszerkesztő, különben meg hagytam nyerni. Ha akartam volna, leverem, mint vak a poharat csak ugye nem akartam megbántani a kis lelkét.
A kormány tényleg tré volt, az első körben valóban nyírtam egy kis füvet, mert botor módon elhittem, hogy lehet kicsit kanyarodni. Nem lehetett.
Mögöttünk két kábé 12 éves srác várt a sorára, nem mertük megvárni az eredményeket, gyanítom, hogy nem az első próbálkozásuk volt.
Az viszont mindenképpen élmény, hogy befértem egy F1-es autóba, és nem csak Bog, persze neki könnyű.

(#2) marcee válasza Gubro (#1) üzenetére


marcee
addikt

Ez azért nem rossz élmény lehetett. Én is lefényképeltetném magam egy McLaren-ben szívesen! :R

\m/

(#3) VladimirR


VladimirR
nagyúr

Bog:
hova tunt daemon hill??? hova tunt daemon hill???
akarom mondani hova tunt winston, meg a halos atletas, meg az intelligans lany a kolajaval?

(#4) twollah válasza Gubro (#1) üzenetére


twollah
nagyúr

Ki volt elobb az avatar vagy te?
Mert eleg nagy a hasonlosag.
Atszabattad az arcod az avatarhoz mint MJ?

(#5) twollah


twollah
nagyúr

A marketinges csoka majd elalszik az elso kepen.
Semmi lelkesedes.

(#6) marcee válasza twollah (#5) üzenetére


marcee
addikt

Nem alszik, Ő Bog versenymérnöke és a motor beállításait igazítja éppen a pályaviszonyoknak megfelelően! :U

\m/

(#7) Gubro válasza twollah (#4) üzenetére


Gubro
senior tag

Az avatar volt előbb. Nem szabattam, egyszerűen ilyen a fejem.

(#8) Gubro válasza twollah (#5) üzenetére


Gubro
senior tag

A marketinges folyamatosan csesztette a gépet hátul, minden időt rögzített, mert ugye a nap végén a legjobb köridőt vezető júzer nyert valami pendrive-ot.

(#9) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Ha az utolsó képen Gubro szerepel a szimulátorban, akkor ismerős arc Fehérvárról, az egyik IT-s cégtől...

https://www.coreinfinity.tech

(#10) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Pár éve voltam autókiállításon pesten a bnv n és akkor egy csomó f1 szimulátor volt, de a sok 10 en éves majom egész nap ott játszott, magyarul nem igen lehetett odajutni.Remélem idén több szerencsém lesz :DDD

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#11) KrAt válasza Jégkokó (#10) üzenetére


KrAt
veterán

Idén nem lesz a bnv-n autókiállítás :O:O:O

Egyébként tök faja lehet ott kinn így a leírásokból, képekből.. :)

mod: féloff

[Szerkesztve]

(#12) Peat;)


Peat;)
veterán

Belerekhatták volna a ps3-as új játékot, mivel abban idei gépek mennek szép grafikával...:) de mindent feledtetett a Mclarenben való trónfoglalás gondolom :), szuper gép és el fogja kenni a ferrariakt is idővel :DDD

(#13) Jégkokó válasza KrAt (#11) üzenetére


Jégkokó
veterán

Már hogy ne lenne.Egyik nap néztem a hivatalos oldalt és az van írva hogy autókiállítás 2007 október 10.től.Szóval akkor nagy valószínűséggel lesz

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#14) KrAt válasza Jégkokó (#13) üzenetére


KrAt
veterán

Nem egy helyen olvastam, h nem lesz.. Persze most perpill semmit nem találok :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.