Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) moma válasza adalbert1 (#3) üzenetére


moma
őstag

Igen de azok a kontárok, most kicsit értenek, hozzá korábban meg egyáltalán. Tehát talán a tendencia nem rossz :) Egyébként sajna úgy tűnik mesterségesen sokat teszenek azért, hogy mégse legyen olyan könnyen hozzáférhető az info. Pl a nagy tudományos lapokat, amiket jó részt közpénzen foglalkoztatott emberek írják tele, magán kiadó adja ki, amit aztán az állami intézmények, könyvtárak megvásárolhatnak elég komoly összegekért. És nyilván, mondjuk ugandában, nem igazán van előfizetés ezekre a lapokra, tehát mingyárt nem olyan egyszerű ez a dolog... Ugyan ez hatványova az üzleti célú kutatások eredményaeire. Ezt már linkeltem más témában, de ide is illik és szerintem tök jó cikk: [link]

Az eredeti cikkhez:
Nekem is tetszett az írás. Mellesleg, az élet, mint folyamatos tanulás dologról, jó régen egyesek azt is gondolták, hogy ez nem csak mint tény van így, hanem a boldog élet is ezzel esik egybe. Tehát boldognak lenni, nem egy pillanatnyi állapot, mint pl egy jó, kellemes érzés, hanem folymat, aktív mozgás, megismerés, cselekvés :D Egyébként nekem elég nehezemre esik nem elolvasni midenféle, kvázi bulvár izéket a neten, pedig elvileg tudom, hogy fölösleges. Mégis csinálom újra és újra :Y :))

we all deserve a bit of luck.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.