Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2901) mekkGyver válasza Blizzardking (#2877) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Nem lenne rossz ez a Fossil, de a HW-hoz képest visszalépés lenne. Nincs benne hangszóró, pulzusmérő és az, hogy a kijelző körül van egy fekete keret, az eléggé zavar. A youtube-on néztem pár videót, és az ezüst verzió kerete - ami hasonlít a miénkre - olyan karcos némelyiknél, mintha valami gagyi krómozott műanyag lenne. De a menü is... valahogy nem tűnik pörgősnek a videókon. A wireless töltő viszont színpatikus.
Asszem én inkább rendelek aksit...

[ Szerkesztve ]

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#2902) Blizzardking válasza mekkGyver (#2901) üzenetére


Blizzardking
őstag

Én is inkább aksit rendelnék. Addig marad a W1 ameddig szét nem hullik. Én csak annyit írtam, hogy a Fossil irtó jól néz ki.

jacis - remélem összejön, és elmondod milyen :K

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#2903) cozmo


cozmo
őstag

Olyan megoldást keresnék, ami rezgeti az órát ha elveszti a kapcsolatot a telefonnal. Régen alapból benne volt ez az android wear ben :U

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#2904) mgTerminator válasza Blizzardking (#2902) üzenetére


mgTerminator
veterán

Jelenleg én is így vagyok vele... Ha aksit cserélsz, leírhatnád milyen lett az üzemidő!

(#2905) Blizzardking válasza mgTerminator (#2904) üzenetére


Blizzardking
őstag

Még nem akarok cserélni, még nem rossz az aksija szerintem.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#2906) mekkGyver válasza Blizzardking (#2905) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Szerintem nekem sem az aksi a gyenge, de az utóbbi időben lényegesen hamarabb merül le. Láthatóan lassabban is reagál, pl. ha hívnak, nem győzöm kivárni, mire kiírja a hívót. Más nem tapasztalt ilyet? Nehogy a Huawei is azt csinálja, mint az Apple!

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#2907) Blizzardking válasza mekkGyver (#2906) üzenetére


Blizzardking
őstag

SZedd le a watchmakert, indítsd újra az órát és nézd meg úgy. Nekem úgy teljesen korrekt volt. Utána tedd vissza a WM-t. Nekem ettől megjavult.
Nem fogja tudni azt csinálni mint az apple, mert van hozzá custom rom, amiben azt csinálsz amit csak akarsz. Legvégső esetben azzal miénk a győzelem. :DDD

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#2908) mgTerminator válasza Blizzardking (#2907) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nem kell leszedni a watch makert, csak simán újraindítani!

Nektek jelzi az óra a bejövő hívást? Nekem egy ideje nem jelzi...

(#2909) mekkGyver válasza Blizzardking (#2907) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Nem használok watchmakert, de lehet, hogy csinálok egy resetet rajta, ha majd nagyon ráérek. Gondoltam már rá, hogy visszarakok egy régebbi romot, a bootloader úgyis már rég nyitva van. A lassulás egyébként nagyjából az utolsó frissítés óta jött elő.

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#2910) mekkGyver válasza mgTerminator (#2908) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Jelzi, csak néha 10-15mp kell neki mire kiírja. Na meg sokszor van, hogy zizeg, hogy jött valami üzenet, de fél perc, mire el is lehet olvasni. A menüje egyébkén nem lassú.

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#2911) mgTerminator válasza mekkGyver (#2910) üzenetére


mgTerminator
veterán

Csak újra kell indítani, nem kell reset! Nekem is csinálta párszor.

(#2912) Samanbacsii


Samanbacsii
őstag

Sziasztok, hogy kell beállítani az órát, hogy azon beszéljek? Reseteltem mindkettőt és most alapból ha felveszem az órán akkor kiirja, hogy beszéljek a telefonon és visszaküld telora.

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#2913) mekkGyver válasza mgTerminator (#2911) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Gondolhatod, hogy azért azt már próbáltam. Sajnos nem segít. Most nulláztam, hamarosan kiderül, hogy megjavul-e...

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#2914) molnartom válasza Samanbacsii (#2912) üzenetére


molnartom
aktív tag

Valamit be kell kapcsolnia, az órán a bluetooth menuben. Már nem emlékszem pontosan, mert nincs már meg az óra.

(#2915) Bicsko válasza molnartom (#2914) üzenetére


Bicsko
tag

pontosan: beállítások/ connectivity/ bluetooth/ Play phone voice call on watch

és a telefonon is a beállítások/ bluetooth alatt is az eszközre bökve be kell állítani, hogy a telefonhívások ezen menjenek

(#2916) mgTerminator válasza Samanbacsii (#2912) üzenetére


mgTerminator
veterán

Neked akkor is jelez az óra ha nem headsetként van csatlakoztatva?

(#2917) gacsoi


gacsoi
senior tag

Urak !!
Komplett hátlapot honnan tudnék venni az órához ??

(#2918) Blizzardking válasza gacsoi (#2917) üzenetére


Blizzardking
őstag

Ez esetleg?
Vagy Csájnából

arra keress hogy "back cover"

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#2919) gacsoi válasza Blizzardking (#2918) üzenetére


gacsoi
senior tag

Köszi !!

(#2920) mekkGyver válasza Blizzardking (#2918) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Kössz, ez nekem is jól jött, mert már vért izzadok mire sikerül rávenni a töltőt, hogy érintkezzen. Pedig már kínomban le is cineztem a hátlapi érintkezőket, de 2-3 naponta eloxidálódik.

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#2921) Blizzardking válasza mekkGyver (#2920) üzenetére


Blizzardking
őstag

Chip kontakt spray csodát tesz.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#2922) gacsoi válasza mekkGyver (#2920) üzenetére


gacsoi
senior tag

Nekem is ez a gond. Néha nagyon poros helyen dolgozom, és masszívan tele tud menni porral. Annyira, hogy hiába törlöm át. Meg oxidálódik is. És már látszódik, hogy sokat kopott.

(#2923) mekkGyver válasza Blizzardking (#2921) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Sajnos a kontakt spray már nem segítene, mert a réz érintkezők közepe a sok érintkezési hibától meg mozgatástól teljesen kikopott, és középen már nem volt érintkezési felület. Megpróbáltam kitölteni forrasztóónnal, ami pár napig szuper is volt, de úgy tűnik, hogy az izzadtság miatt olyan oxidréteg képződik, ami miatt megint csak játszani kell vele, mire elkapja a töltést. Hogy a Moto360 vezeték nélküli töltése mennyivel jobb volt.... Na mind1, majd az új hátlapra nagyon vigyázok.
Aksit is akartam rendelni, de én kicsit sokallom érte azt a 8000 Ft-ot. Rendeltem ilyet (2000 se volt), aztán ha majd megjön, leírom sikerült-e beleszerkeszteni az órába. Technikailag jónak kell lennie, ha csak a cellát cserélem, de ez 2mm-el magasabb, azért nem 100%. Egyébként 4.4mm * 25mm * 28mm való bele (védőáramkörrel együtt).

[ Szerkesztve ]

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#2924) Samanbacsii válasza Bicsko (#2915) üzenetére


Samanbacsii
őstag

molnartom, bicsko:
Köszi meglett, nem is értem, hogy nem vettem észre... :R

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#2925) Samanbacsii válasza mgTerminator (#2916) üzenetére


Samanbacsii
őstag

A telefonon applikációból csatlakoztattam és atomatikusan csatlakozott de megnézem milyen eszközként.

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#2926) mgTerminator válasza mekkGyver (#2923) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ha nem lesz jó az aksi és nem tudsz vele mit kezdeni, adok érte egy ezrest postával együtt :DD

(#2927) Blizzardking válasza mekkGyver (#2923) üzenetére


Blizzardking
őstag

A szalagkábellel mit fogsz csinálni?

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#2928) mgTerminator válasza Blizzardking (#2927) üzenetére


mgTerminator
veterán

Csak a cellát cseréli tehát a szalagkábelt és az elektronikát átforrasztja az új aksira.

(#2929) Samanbacsii


Samanbacsii
őstag

Nem tudom ki, hogy van vele de nekem manapság akár két napot is elmegy (igaz koppra) a másfél éves órám. Üzenetek, sms, viber, whatsapp, watch maker, folyamatos kapcsolat az órával, 3-4 röpke beszélgetés...

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#2930) Bicsko válasza Samanbacsii (#2929) üzenetére


Bicsko
tag

Nekem beszélgetések nélkül, és gyári számlappal, de alwas on kijelzővel, bekapcsolt wifivel. Minden második éjszakát a töltőn hagyom végig, 20-30 százalék között szoktam rátenni második nap este. (az első éjszakán is ki van kapcsolva a kijelző, mert fürdés előttől leveszem és reggelig nem piszkálom)

(#2931) Blizzardking válasza Bicsko (#2930) üzenetére


Blizzardking
őstag

A gyári számlapokkal sokkal jobban bírja mint a watchmakerrel. Ennek az az egyik oka, hogy a gyári nagyon lebutított képet ad mikor épp nem rá nézel. Sokkal szebbek a watchmakeres számlapok. Pl a kedvenc gyárim, a "Mariner" nevű megvan watchmakeres verzióban, ami butított módban is nagyon szép.
Amúgy remek óra, és gyönyörű is.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#2932) H2o-pok


H2o-pok
aktív tag

Sziasztok
Lenne tippetek hol tudnék esetleg venni egy ilyen w1 et? Esetleg kintről vámmentesen? Itthon egyedül jófogáson van ezüst de 65ezer. Azérz azt sokallom.

(#2933) Samanbacsii válasza H2o-pok (#2932) üzenetére


Samanbacsii
őstag

Mennyi idős? Egyébként kb. ennyi az ára. 140 volt újonnan, több mint két éve jelent meg, és még most is magas a használt ára. Acél tok, zafír üveg, nagy felbontás - semmi románia. Kár, hogy nem ezt a vonalat vitte tovább a Huawei...

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#2934) H2o-pok válasza Samanbacsii (#2933) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Újszerű alig használt. Ennyit irtak róla. 63ezer. Persze igy fotók alapján ki meri megvenni? Mert 300km re van tőlem. Ebay en is van pár, angliai 40körül de fotókon látni jól le vamn lakva. Tiszta karc stb. Itthon találtam 1 ezüstöt 100ezer. A többi arany és fekete ami nem érdekel.

(#2935) mekkGyver


mekkGyver
aktív tag

Újabb HW alternatíva...

[ Szerkesztve ]

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#2936) cozmo válasza mekkGyver (#2935) üzenetére


cozmo
őstag

Ez egy vacak, és már van régóta ilyen. Sőt amire gondolok az sokkal jobb mert az alsó kijelző analóg! Így akár egy hétig elmegy.

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#2937) mekkGyver válasza cozmo (#2936) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Ha bele is olvasol a cikkbe, akkor láthatod, hogy ez még meg se jelent, androidos, semmi analóg, de hogy te mire gondoltál, azt nem tudhatom... :U

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#2938) Bicsko válasza H2o-pok (#2932) üzenetére


Bicsko
tag

hw apróra ma reggel tett fel valaki egy ezüst garis watch 1-et, 40ezerért. nem tudom, hogy egy link reklámnak számít-e, mivel nem én hirdetem, de megtalálod szerintem. primera1 usernévvel hirdetik.

közben látom van még egy ezüst 1 év garival ugyanitt, Pityesz0223 a hirdető

[ Szerkesztve ]

(#2939) Samanbacsii válasza mekkGyver (#2935) üzenetére


Samanbacsii
őstag

Szerintem Cozmo phtárs az elődeire gondolt mert a pro verziót nem láttam még. Mondjuk én úgy használom, hogy csukló fordításra jelenik meg a kijelző, ha nem nézem akkor szerintem nem fontos, hogy bármi is látszódjon.
Amire szükségem lenne, meg szerintem más is használná (okosóra ph-n már írtam) a magyar szöveg értés lenne nagyon fontos, hogy lehessen írásban válaszolni az órán keresztül. De ez wear kérdés... Mondjuk ha lenne vmilyen hungarian speechtotext app. azért rootolnám az órát... :K

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#2940) H2o-pok válasza Bicsko (#2938) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Köszi. Amugy 3 van fent. Irtam is rá. Igaz ez a "szövött" fémcsatt ne jön be, mert mind a 3 ilyen.

(#2941) gyuri81 válasza H2o-pok (#2940) üzenetére


gyuri81
veterán

Az ebay-en majd veszel rá olyan szíjat, amilyet csak akarsz...nekem is van otthon talán 3 hozzá(bőr, szövött fém, illetve a hagyományos szemekből álló fém)

(#2942) H2o-pok válasza gyuri81 (#2941) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Na ez az.....Az ebay es fém csattok full gagyik. Van nekem is 2. Az eredeti ami nem "aluminium", az meg kb.1 tizes.

(#2943) mekkGyver válasza H2o-pok (#2942) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Biztos vannak gagyik is, de az enyém csak 6.8GBP volt (2016 végén), és ránézésre szinte olyan, mint az eredeti. Akkoriban volt is linkelve párszor, azért mertem megrendelni.

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#2944) Bicsko válasza H2o-pok (#2942) üzenetére


Bicsko
tag

De akár órásnál is vehetsz rá minőségi óra szíjat, még akkor is megáll max 50-be, és egy év garid van rá.

(#2945) H2o-pok


H2o-pok
aktív tag

Cserélt már valaki akksit az órában? A pontos méretei kellene. Egy elektronikai cégnél melózok, ahol sokszor méretre kell gyártatni akksikat. A méretek pontos tudatában utána tudok nézni hogy pl.egy 450- 600mah akksit le tunak e gyártani ilyen méretben. Azért ez már dobna az üzemidőn.
Csak példának. Egy Awei bluetooth fülesbe a gyári 100mah akksi ki lett cserélve egy 250 es re. 5óra helyet 8-9 et tud.
A szalagcsati áttehető az etedetiről.

(#2946) H2o-pok válasza H2o-pok (#2945) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Ja bocs fentebb van pont.

(#2947) Samanbacsii válasza H2o-pok (#2945) üzenetére


Samanbacsii
őstag

Ha sikerül, mindenképpen írj légyszi mert érdekel egy "láthatóan" nagyobb kapacítású akku! :R

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#2948) Samanbacsii


Samanbacsii
őstag

A következő találóskérdést tenném fel:
Telefontól 300m-re sms-t jelzett az óra. BT kapcs. nem volt, (felhő áthúzva ikon) wifi automatán. Két könnyűszerkezetes épület van köztük, egyenes vonalban nem látni át. Étkezdében wifi-net van. :F :F :F

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#2949) mekkGyver válasza H2o-pok (#2946) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Ugye milyen jó, hogy leírtam!? :D
Cserébe, ha összejön, majd publikáld!

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#2950) mekkGyver válasza Samanbacsii (#2948) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Ha egy hálózaton belül van a telefonnal, akkor wifin átküldi.

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.