Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2401) Kovaratis válasza mgTerminator (#2396) üzenetére


Kovaratis
őstag

Én Moto 360-ról jöttem át. Ha használt óra is szóba jöhet azt vegyél neki. Nagyon jó, szép a kidolgozás, kábé olyan gyors mint ez, vannak érzékelői, automatikus háttérvilágítása. Jó.

(#2402) mgTerminator válasza gyuri81 (#2400) üzenetére


mgTerminator
veterán

Igen ez nem lenne rossz, attól függ hogy mire szeretné használni. Nekem nem a sport volt az első és egyetlen cél amiért vettem. Köszi tippet, megmutatom azért neki, mit szól hozzá!
Más androidos alternatíva esetleg?

(#2403) mgTerminator válasza Kovaratis (#2401) üzenetére


mgTerminator
veterán

Írtam privátot!

(#2404) Copilot64


Copilot64
tag

Üdv Mindenkinek!

Segítséget kérek: pár napja vettem egy ilyen órát, ami nagyon régóta volt a vágyam. De sajnos a beállításokkal nem igazán boldogulok. Sajnos az értesítések nem jönnek át az órára, illetve az elején még 1-1 megjött, de letöltöttem pár watch face-t, ami tetszik, és azóta semmi. Már újraindítottam az órát is és a Honor 8-at is, de nem működik. Mit kell még csinálnom, hogy rendesen működjön?
Előre is köszönöm!

(#2405) bigdady válasza Copilot64 (#2404) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nyilván pont a legfrissebb Android wear app van az órádon ami hibás és még nem javították. Nekem az oldotta meg hogy az óra play áruházban nyomtam rá egy uninstalt és letörölte a frissítést

[ Szerkesztve ]

(#2406) Copilot64 válasza bigdady (#2405) üzenetére


Copilot64
tag

Igen, tegnapelőtt, amikor megkaptam, és csatlakozott, akkor azonnal frissítette magát. Akkor ez a hiba?

(#2407) bigdady válasza Copilot64 (#2406) üzenetére


bigdady
nagyúr

Esélyes. Ha az uninstalt megoldja akkor igen

(#2408) Copilot64 válasza bigdady (#2407) üzenetére


Copilot64
tag

Most már csak egy kérdés: nem találom az órán a stroe-ban a frissítést, így nem tudom uninstallálni :(

(#2409) bigdady válasza Copilot64 (#2408) üzenetére


bigdady
nagyúr

Android wear a neve. Wear első találat. Uninstalt nyomj az leszedi de csak az updatet.

[ Szerkesztve ]

(#2410) Copilot64 válasza bigdady (#2409) üzenetére


Copilot64
tag

Köszönöm, sikerült, minden működik.

(#2411) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Valaki tud jó alvásfigyelő programot az órára? Amíg Xiaomi MiBand-em volt olyan jól merte, de nem igaz hogy erre nincs semmi...

Faternak végül megrendeltem a Xiaomi Amazfit-et amit Gyuri linkelt. Képek alapján tetszett neki, csak futáshoz kell sportos óra, meg mutassa az időt. Remélem örülni fog neki :D

[ Szerkesztve ]

(#2412) gyuri81 válasza mgTerminator (#2411) üzenetére


gyuri81
veterán

Nem vagyunk egyformák... :) Nincs az az Isten, hogy a kezemen legyen bármi is alvás közben :)

(#2413) gacsoi válasza gyuri81 (#2412) üzenetére


gacsoi
senior tag

Dettó !!! :)

(#2414) mekkGyver válasza mgTerminator (#2411) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Nekem éjjel nappal a kezemen van, a reggeli készülődés alatt és fürdéskor veszem csak le (tölteni). Sajnos nincs sok alternatíva alvásfigyelés témában, de a Sleep As Androidot én sokáig használtam, próbáld ki, elég sokat tud.

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#2415) mgTerminator válasza mekkGyver (#2414) üzenetére


mgTerminator
veterán

Próbáltam, de nekem nem csinált semmit... Apám úgyis megkapja az okosóráját, majd éjszakára felveszem az ő MiBand-jét. Pedig jó lett volna ha tudja az alvásfigyelést.

Bár nem nagyon foglalkozok az akku szinttel, de azt észrevettem hogy reggel feltöltöm 100%-ra, és mire beérek melóba (kb 1 óra) már 85% körül van a töltöttség. Éjszaka dettó, este 100%-al fekszek, reggelre 80 valamennyi. Ez nem az új frissítésnek köszönhető?

(#2416) mekkGyver válasza mgTerminator (#2415) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Lehet valami jogosultságos baromság miatt.
Nekem kikapcsolt kijelzővel éjszaka olyan 10-15%-ot szokott merülni (kb 6 óra alvással). Az szerintem reális a két napos akkuidőhöz mérve...

[ Szerkesztve ]

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#2417) gyuri81


gyuri81
veterán

Nekem alapból le volt tiltva a Google alkalmazás, de mióta van okosórám sajnos engedélyeznem kellett.
Sajnos nagyon meríti a telefonom, napi több 1000x felébreszti! Lehet ezzel valamit kezdeni?

(#2418) bigdady válasza gyuri81 (#2417) üzenetére


bigdady
nagyúr

iPhone ;]

(#2419) Blizzardking válasza gyuri81 (#2417) üzenetére


Blizzardking
őstag

Rootolt? Ezesetben lehet.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#2420) mgTerminator válasza Blizzardking (#2419) üzenetére


mgTerminator
veterán

És akkor mit lehet kezdeni vele?
Illetve az órával? Nekem most "csak" 5% per órát ír merülést ír. Eddig volt 2!

[ Szerkesztve ]

(#2421) mgTerminator válasza mgTerminator (#2420) üzenetére


mgTerminator
veterán

Most rátettem töltőre és pillanatok alatt 99%-on volt. Pedig csak 1-2 perc tehetett el...

(#2422) Kovaratis válasza mgTerminator (#2420) üzenetére


Kovaratis
őstag

Ez a Wear Battery Stats ha jól látom. Feltettem, de nem szinkronizál. A telefonra is kell valami? Nem egyértelmű a hibaüzenet..

(#2423) mgTerminator válasza Kovaratis (#2422) üzenetére


mgTerminator
veterán

Persze kell a telefonra is meg az órára is a program. Elég régi és egyszerű, de nagyszerű! Most vettem egy másik programot is 500-ért. Mutatom:

(#2424) gyuri81 válasza Blizzardking (#2419) üzenetére


gyuri81
veterán

Igen, root-olt! De hiába tiltom le a Google-t, akkor az Android Wear nem működik.

(#2425) ViMiZorobert


ViMiZorobert
csendes tag

Sziasztok az lenne a kérdésem hogy iphone-al való csatlakozáskor az órán hogy lehet beszélni. Mert ahogy felveszem a hívást az órán átkapcsol telefonra. Köszi a segítséget

(#2426) MikitoLac


MikitoLac
tag

Sziasztok, nem tudjátok az órán lévő gyári weather alkalmazást hogy kell celsius-ra állítani? Telón a személyes menüben áttálítottam de nem reagált az óra.

[ Szerkesztve ]

(#2427) MikitoLac


MikitoLac
tag

Illetve, az is gond mostanában hogy a weather is azt irja nincs net neki, meg a play se tud kapcsolodni az órán hiába van kapcsolat a telefonnal. Nem értem mi a ....??

[ Szerkesztve ]

(#2428) mgTerminator válasza MikitoLac (#2427) üzenetére


mgTerminator
veterán

Szar az android wear alkalmazás mostanában...

(#2429) molnartom válasza ViMiZorobert (#2425) üzenetére


molnartom
aktív tag

Az ott nem működik!

(#2430) bigdady válasza MikitoLac (#2426) üzenetére


bigdady
nagyúr

Úgy hogy első beallitaskor nem USA angolt hanem UK angolt választasz ;)

(#2431) Blizzardking válasza gyuri81 (#2424) üzenetére


Blizzardking
őstag

Én is utálom a google appot, egy hülye p_csára emlékeztet, aki folyton mondja az irreleváns baromságait, ha kell ha nem. Mielőtt meglett az órám, én is zsigerből fagyasztottam. Igazad van, magát az appot nem lehet letiltani. Minden google cards-ot, feed-et minden baromságot, követést stb ki kell kapcsolni módszeresen a p_csába, jogokat elvenni tőle az app beállításoknál, hogy semmihez ne férjen hozzá amiből elkezdhetne okoskodni. Az "OK Google" figyelést is, illetve elvenni a jogot, hogy lássa a mikrofont.

Viszont a fogyasztást nem a google app maga okozza, hanem a google play services, és a google framework. Ezeket se lehet egy az egyben letiltani, de az általuk futtatott szervizeket le lehet gallyazni.
Ha Supersu a root kezelőd, akkor itt egy leírás, hogy lehet a sok wakelock-ot okozó, de nem létfontosságú dolgokat kigyomlálni.
Ha Magisk-et használsz root kezelőként, abban vannak letölthető modulok, és a "GMS Doze" nevű modult feltelepítve és aktiválva elvégzi helyetted a piszkos munkát. Egy húzósabb nap végére a google play 16-17000 wakelockot képes generálni alapesetben, a fentiekkel ez visszaesik 2-300 közé. A fogyasztók sorában az utolsó, vagy az azelőtti lesz általában a google úgy összességében.
Illetve van egy app a playen, valami olyasmi a neve, hogy "Ok google, sleep" amin jót röhögtem, viszont még sosem próbáltam mert a Magisk-es megoldás tökéletesen működik nálam.
Remélem ezek közül valamelyik beválik!

bigdady, MikitoLac - nem kell az első beállításkor, bármikor lehet változtatni. De tényleg ez a megoldás, állítsd át UK angolra ha nem akarod magyarul használni.

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#2432) Kovaratis válasza ViMiZorobert (#2425) üzenetére


Kovaratis
őstag

Szerintem a beállítások-kapcsolódás-bluetooth alatt be kell kapcsolni.

(#2433) rendar


rendar
csendes tag

Egy kis akkuidő hajhászás... :)

Everyday watchface (Aod kikapcsolva), Daily tracking letiltva, éjszakára repülős mód, csak hívás, sms, facebook értesítések.

[ Szerkesztve ]

(#2434) molnartom válasza Kovaratis (#2432) üzenetére


molnartom
aktív tag

Iphone- os kapcsolódás esetén, nincs semmi ott. Én használtam Androiddal és IOS-el is az órát. Iphone esetén nincs lehetőség az órával "telefonálni".
Ha a telefonhoz headset csatlakozik, az megoldható, hogy az órán fogadom a hívást és a headsetbe hallom a hívót.

(#2435) Kovaratis válasza molnartom (#2434) üzenetére


Kovaratis
őstag

Akkor megvan a WEAR-ANDROID-IOS rendszer gyenge pontja. :)

(#2436) molnartom válasza Kovaratis (#2435) üzenetére


molnartom
aktív tag

:K

(#2437) mgTerminator válasza rendar (#2433) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ahogy elnézem neked is zuhan az elején, aztán lassan merül, aztán megint zuhan...

(#2438) rendar válasza mgTerminator (#2437) üzenetére


rendar
csendes tag

Az utolsó 20%- nál általában a legmeredekebb. Baromi érdekes... :F

(#2439) MikitoLac válasza bigdady (#2430) üzenetére


MikitoLac
tag

Köszi szépen, erre életemben nem jöttem volna rá.

Blizzardking: Az a baj hogy nem irtad hol kell uk angolra tenni mert nekem csak factory reset-nél sikerült előcsalni.

Amugy rájöttem némelyik watchmaker számlap bolondítja meg a gyári appokat pl play és weather-t.

Egyik ismerősömnek iphone-ja van, van már megoldás hogy az android wear ne szívja le az akkuját mert ez kész vicc hogy fél nap alatt lemeríti neki? Borzalom...

[ Szerkesztve ]

(#2440) molnartom válasza MikitoLac (#2439) üzenetére


molnartom
aktív tag

Én iphone-val használom, jelen esetben az Android Wear akku használata 3%. (1.min. képernyőn, 1,2 óra háttér)

(#2441) mgTerminator válasza rendar (#2438) üzenetére


mgTerminator
veterán

Az android wear app verziószámát leírnád nekem? Már lassan minden alkalmazást töröltem amit utólag tettem fel, egy csomó gyári is tiltva van, de még mindig sok a proci használat. 1 órából kb 10 percet megy a proci úgy, hogy csak ambient megy, még értesítés se nagyon van.

(#2442) Kovaratis


Kovaratis
őstag

Tetszik:
BB-WatchFace-2

http://www.getwatchmaker.com/watch/sHyWdUZ2Jf

Amúgy ilyen animált fészek vannak valahol gyűjtve?

[ Szerkesztve ]

(#2443) ViMiZorobert


ViMiZorobert
csendes tag

Köszönöm a válaszokat

(#2444) gyuri81


gyuri81
veterán

valaki tudja mi ez a bluetooth ikon az akksi mellett?

kép

(#2445) gyuri81 válasza gyuri81 (#2444) üzenetére


gyuri81
veterán

most lehet azért van ez az ikon mert frissült az órám Android Wear 2.6-ra??

(#2446) mgTerminator válasza gyuri81 (#2445) üzenetére


mgTerminator
veterán

Igen, nálam is azóta van ott. Nem hülyeség szerintem, mellette mutatja a netet is.

Csináltam egy másik kurva egyszerű számlapot Colors néven. Ha esetleg érdekel valakit.

(#2447) bigdady válasza gyuri81 (#2445) üzenetére


bigdady
nagyúr

2.6? :Y
Hogy?

(#2448) mgTerminator válasza bigdady (#2447) üzenetére


mgTerminator
veterán

Frissült a play áruházon keresztül.

(#2449) Kovaratis válasza mgTerminator (#2448) üzenetére


Kovaratis
őstag

Az hogyan megy?

(#2450) mgTerminator válasza Kovaratis (#2449) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hogy hogyan megy? Nem értem a kérdést. Úgy mint ahogy más alkalmazás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.