Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2151) mgTerminator válasza Blizzardking (#2150) üzenetére


mgTerminator
veterán

0.2"-al kissebb is. Mivel nem lehet kapni sehol, így maradok egyelőre az 1-esnél.

(#2152) bigdady válasza Blizzardking (#2150) üzenetére


bigdady
nagyúr

Én se találok jó szilikont aminek van válla vagy vágható 22-es :(

(#2153) trobi28 válasza bigdady (#2152) üzenetére


trobi28
addikt

Amit ajánlottam, annak van válla, de nem volt jó, mert ott más kifogásod volt. Akarsz Te egyáltalán olyant venni?

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#2154) bigdady válasza trobi28 (#2153) üzenetére


bigdady
nagyúr

Bocs hogy 5000 Ft-ért nem akarom megvenni a még csak nem is Quick releases tiédet ami ebayen 500 Ft ;)

(#2155) trobi28 válasza bigdady (#2154) üzenetére


trobi28
addikt

Félreértesz. Én nem azt mondtam, hogy azt vedd meg, hanem azt kérdeztem, hogy akarsz venni egyáltalán??? Kerestél szilikont, ajánlottam egyet, akkor már más elvárások voltak fillérekért :F Ezzel sincs gond, de napok óta a nyűglődésed megy itt, na az már unalmas. Ajánlottak már minden félét, de neked egyik sem jó. Ja és amit árulok, az nem 500 Ft -os e-bay -es.
Javaslom, hogy keress magadnak, 10 Ft -ost, vállast, csatist, stb.....

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#2156) bigdady válasza trobi28 (#2155) üzenetére


bigdady
nagyúr

Épp ezt beszélem a többiekkel amúgy, de remélem nem zavarunk. De gondolom feltűnt hogy nem kérdeztek. :DDD Amúgy 17-én kérdeztemilyet, ajánlom a naptárral való ismerkedést ;) Bár mondjuk látom még ez előtti a hirdetésed is szóval biztos tudod hogy mennek a napok :) Nem kell megsértödni, mert nem kellett a szíjad, sok sikert a további eladáshoz ;]

[ Szerkesztve ]

(#2157) trobi28 válasza bigdady (#2156) üzenetére


trobi28
addikt

Nincs harag, nem megyek le a te szintedre :P

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#2158) bigdady válasza trobi28 (#2157) üzenetére


bigdady
nagyúr

:)

(#2159) RaveForce válasza trobi28 (#2157) üzenetére


RaveForce
veterán

Ha valamit pofatlanul dragan arulsz es szova teszik.. az pont egy magasabb szint. Tehat faj vagy nem, de te kiabalsz a kut melyerol...

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#2160) mgTerminator válasza RaveForce (#2159) üzenetére


mgTerminator
veterán

Minden annyit ér, amennyit adnak érte :D

(#2161) Blizzardking válasza bigdady (#2152) üzenetére


Blizzardking
őstag

Nekem egy ilyen volt, ezt vágtam. Ezzel a számlappal szerintem elég hi-tec, passzol hozzá :)
Tettem rá egy dátum kijelzést pluszba.

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#2162) bigdady válasza Blizzardking (#2161) üzenetére


bigdady
nagyúr

Anno egy gear s3 szijat próbáltam vágni de hiába 22-es kilogott a válla, szélesebb volt mint az óra

(#2163) Blizzardking válasza bigdady (#2162) üzenetére


Blizzardking
őstag

A 22-es szíj addig ér mint a külső része az óra nyúlványának. Ha 2-2mm-t kivágsz belőle, pont jó lesz szvsz.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#2164) bigdady válasza Blizzardking (#2163) üzenetére


bigdady
nagyúr

Persze csak nem esett le hogy a 22-es szíj csatlakozása 22, és annak még válla is volt ami úgy már min 24 volt :)

[ Szerkesztve ]

(#2165) bigdady válasza Blizzardking (#2163) üzenetére


bigdady
nagyúr

Rendeltem most egy ilyet meg egy ilyet és majd megvágom 18-ra. :R

(#2166) Blizzardking válasza bigdady (#2165) üzenetére


Blizzardking
őstag

Na, ezeket meg fogod tudni. Ha elfogadsz egy tanácsot, ne befelé vágd, hanem mindig lefelé. Leteszed egy deszkára, ráilleszted a szikét pont 2mm-re belógatva a hegyét, és egy határozott mozdulattal lenyomod. Aztán ugyanezt 90 fokkal oldalról.
Ha úgy vágnád mint ahogy a kegyeret, nyiszálva, óhatatlanul túlszaladna.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#2167) bigdady válasza Blizzardking (#2166) üzenetére


bigdady
nagyúr

Kösz

(#2168) malnabokor


malnabokor
senior tag

Érkezett pár infó a következő Android Wear frissítésről, főleg az értesítések területén lesz változás. Kíváncsi vagyok, hogy megkapjuk-e [link]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#2169) RaveForce válasza malnabokor (#2168) üzenetére


RaveForce
veterán

Hogyne. 2018 karacsonyan :DD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#2170) forintuser válasza malnabokor (#2168) üzenetére


forintuser
őstag

Custom Rom formájában. :K

Holnapkészítést vállalok.

(#2171) mgTerminator válasza forintuser (#2170) üzenetére


mgTerminator
veterán

Amúgy létezik rá másik rom amit érdemes felrakni?

Úgy néz ki hogy szombaton megkapom az órát, mit érdemes tudnom, mint (okosórák terén) kezdő felhasználó?

(#2172) Blizzardking válasza mgTerminator (#2171) üzenetére


Blizzardking
őstag

Link
Az, hogy érdemes-e felrakni az már erősen kérdéses. Appokat a gyárin is tudsz fagyasztani, érdemes sötét témájú óralapokat választani, és ennyi. Ne sima BT eszközként akard párostani mint pl egy fülhallgatót, hanem a wear app alól. A többi felhasználás függő. Facer, Watchmaker általában fel szokott kúszni az elején, remek játék. Nagyon egyben van, gyönyörű, tartós, nekem nagyon bejön. Különböző szíjakkal teljesen más karakterisztikát lehet neki adni, mivel az óra maga viszonylag semleges, egy henger egyetlen gombbal. 18mm-es szíj megy rá, de érdemes 18/22-est venni, ami kiszélesedik egy picit. Bigdadyvel ezt tárgyaltuk egy ideig épp mostanában.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#2173) mgTerminator válasza Blizzardking (#2172) üzenetére


mgTerminator
veterán

Köszi! Első körben ez így elég infó amíg ismerkedem vele :D

(#2174) trobi28


trobi28
addikt

Tud valaki ajánlani valamilyen jó kis naptár centrikus watch face-t? :R

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#2175) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Az ambient módot ki lehet kapcsolni? Vagy legalább a fényerejét lejjebb venni?

(#2176) Blizzardking válasza mgTerminator (#2175) üzenetére


Blizzardking
őstag

Föntről lehúzod, fogaskerék, display, always on screen on/off

trobi28 - ezt például meglehetősan naptár-centrikusnak vélem :D

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#2177) mgTerminator válasza Blizzardking (#2176) üzenetére


mgTerminator
veterán

Az csak kikapcsolja a kijelzőt és csak a bekapcsoló gombbal lehet ébreszteni. De menüben megtaláltam. Az miért van hogy össze van kapcsolódva a telefonnal mint egy headset és mind a 2 kurva gyorsan merül? éjszaka kb 5 óra alatt majdnem 10%-ot esett mind a 2.

(#2178) bigdady válasza mgTerminator (#2177) üzenetére


bigdady
nagyúr

Mert nincs töltőn :)
Nekem is annyit esik

(#2179) mgTerminator válasza bigdady (#2178) üzenetére


mgTerminator
veterán

De az nem jó mert nap közben is gyorsan le fog merülni...

(#2180) bigdady


bigdady
nagyúr

Miért van az hogy a play Store azt írja hogy download pending és nem tölti le az adott appot? Van wifi pedig.

(#2181) forintuser válasza bigdady (#2180) üzenetére


forintuser
őstag

Ikszeld le, és kezd újra.Sokszor játszotta már el velem.Volt hogy csak sokadjára indul el a letöltés.

Holnapkészítést vállalok.

(#2182) bigdady válasza forintuser (#2181) üzenetére


bigdady
nagyúr

Hát semmit nem akar letölteni ma. Restart után sem...

(#2183) Blizzardking válasza mgTerminator (#2177) üzenetére


Blizzardking
őstag

5 óra alatt 10% az 24 óra alatt kb 50, azaz szűken 2 napos üzemidő. Ezzel mindenki tisztában van, ezek ilyenek. Ha növelni akarod, válassz fekete számlapot, ha nem kell hogy minden értesítést megkapj, tedd át repülő módba, éjszakára tedd no-display módba, illetve állítsd be, hogy csak akkor kapcsolja be a kijelzőt ha ránézel. Pl a beépített "mariner" számlap nagyon keveset eszik, és jól is néz ki.
Azt hogy a teló miért merül, nem tudom, az nem normális. Nekem gyakorlatilag nem adott hozzá a fogyasztáshoz.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#2184) mgTerminator válasza Blizzardking (#2183) üzenetére


mgTerminator
veterán

A Watchmaker-rel csináltam sajátot :D kicsit gagyi, de majd elbabrálok vele ha lesz időm. Milyen alkalmazásokat érdemes felrakni? A futó alkalmazásokat ki lehet lőni?

(#2185) mgTerminator válasza bigdady (#2180) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nekem sem működik most...

(#2186) bigdady válasza mgTerminator (#2185) üzenetére


bigdady
nagyúr

Újra raktam az órát most működik.
Nekem kb csak azok az appok vannak fent ami a telón is így azt meg jelzi azbora ha van wear verziója (Viber Messenger időkép stb)

(#2187) mgTerminator válasza bigdady (#2186) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én nem raktam újra csak simán vártam vele.
Ha nekem nagyobb a fém szíj, akkor azt a stiftet én is ki tudom nyomni belőle mondjuk egy tűvel hogy kiszedjek belőle 1 szemet?

(#2188) Luciano


Luciano
tag

Sziasztok srácok,ha bejövő hívást fogadom az órán akkor a hangerőt lehet állítani?

Samsung Note 20 Ultra,Samsung Active 2,Samsung Watch 4,Huawei P30 pro,Coros Peace 2,Ipad mini 6,Iphone 13 mini,Watch 7,

(#2189) gacsoi válasza Luciano (#2188) üzenetére


gacsoi
senior tag

Igen. Hívás közben az alsó három pöttyöt pöcköld fel. Felkön egy menű, és ott találsz olyat, hogy volume.

(#2190) Luciano válasza gacsoi (#2189) üzenetére


Luciano
tag

Köszönöm szépen,ezt eddig nem is vettem észre,valahogy nem tünt fel.

Samsung Note 20 Ultra,Samsung Active 2,Samsung Watch 4,Huawei P30 pro,Coros Peace 2,Ipad mini 6,Iphone 13 mini,Watch 7,

(#2191) l86544 válasza mgTerminator (#2187) üzenetére


l86544
aktív tag

Nem tudod, vagy óráshoz viszed vagy rendelsz ebay-ről ehhez egy spec eszközt (500Ft).

https://mowned.com/lajos-szab

(#2192) gacsoi válasza l86544 (#2191) üzenetére


gacsoi
senior tag

KI lehet azt. Én egy vastagabb varótűvel és egy kis kalapáccsal szedtem ki.

(#2193) Blizzardking válasza gacsoi (#2192) üzenetére


Blizzardking
őstag

Én is. Fúrtam egy lukat egy deszkára, fölé tettem a kinyomni kvánt szemet, és egy levágott végű szöggel (hogy egyenes legyen) kikocogtattam. Az alis stiftkinyomó sokkal elegánsabb megoldás, csak nem találtam olyan szíjat amihez adták volna, külön meg nem akartam rendelni.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#2194) cuebler


cuebler
senior tag

ha kell valakinek, elméletben van egy elfekvő otthon, természetesen vatikáni valutában történő fizetéssel ;]

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#2195) gacsoi válasza cuebler (#2194) üzenetére


gacsoi
senior tag

Írtam privátot. :)

(#2196) mukisrác


mukisrác
aktív tag

Sziasztok, van valakinek eladó bőr vagy szilikon szíja Bp-en? Elsősorban fekete érdekelne.
Sajna az enyém ma elfáradt.
Előre is köszi
Üdv

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#2197) kentucky


kentucky
őstag

Sziasztok! Csak szólok hátha másnak is megtetszik a Watchfaces - Minimal & Elegant app. 500 Ft és rengeteg számlap, sajátot is lehet kreálni. Ráadásul on-screen animáció is lehet a hátlap, ami nekem nagyon bejön. Ráadásul akksit sem zabálja.

(#2198) mgTerminator


mgTerminator
veterán

A Watchmaker-rel csináltam óra számlapot, és amikor dim-be van akkor a fekete háttér nem fekete, olyan mint az LCD paneleknél mintha lenne háttérvilágítása, a gyári elemts digital-nál viszont fasza fekete. Én basztam el, vagy a Watchmaker tulajdonsága?

(#2199) Blizzardking válasza mgTerminator (#2198) üzenetére


Blizzardking
őstag

Szerintem te :B
Tölts le valami fekete számlapot a watchmakerhez, és ha az tud koromfekete lenni, akkor ez a rész pipa.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#2200) mgTerminator válasza Blizzardking (#2199) üzenetére


mgTerminator
veterán

Jogos, erre nem is gondoltam! És az normális hogy be van állítva a dim és kikapcsolja teljesen a kijelzőt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.