Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) csuzso72 válasza ujtzjani (#1396) üzenetére


csuzso72
tag

Nekem sincsenek :(

Nyugalmi pulzus is nullás, nem igazán találtam beállítási lehetőségeket

(#1402) Xeon7


Xeon7
aktív tag

Sziasztok.

Nálam se megy az alvás monitorozás és a pulzus mérés.
Ezeknek nem automatikusan kellene menni?

Esetleg van valami beállítás, mert én semmit nem találtam.

(#1403) mukisrác válasza tuzpenge (#1397) üzenetére


mukisrác
aktív tag

én nem használok erre külön app-ot, minden gyári.
ébresztéskor a óralapot ha jobbra húzom, akkor kikapcsolja az ébresztést, ha balra akkor meg szundi

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#1404) bigdady válasza Xeon7 (#1402) üzenetére


bigdady
nagyúr

Alvást nem mér tudtommal. Auto pulzust meg nem tus

(#1405) Xeon7 válasza bigdady (#1404) üzenetére


Xeon7
aktív tag

Köszi.
A Android Wear 2.0-val se fogja tudni esetleg?

(#1406) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Lehet kihasználatlanság miatt eladom az órámat, mégse akkora buli, mint hittem. :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1407) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Hát, hogy milyen rusnya búváróra kinézetü lett a HW2 döbbenet.
Elmentek otthonról nekik, vagy mi a fene, hogy lehetett ezt össze hozni.

Ha bírná tényleg 50 méterig vízben még azt mondom ok, de így elég gáz.

(#1408) Ateszpapa válasza Xeon7 (#1402) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Samu gear S2-S3 alapból tudja.

Ha az alvást akarod rögzíteni akkor vagy Samut veszel, vagy ami jó erre az a Xiaomi mi band sorozat.

(#1409) ujtzjani válasza bigdady (#1399) üzenetére


ujtzjani
tag

Köszönöm a válaszokat.

A Huawei Wear applikációban legalul van az alvással kapcsolatos rész de nem tudom mi az ami elindítja a figyelést.

Még egy kérdés. Van olyan app az órára amivel tudom a telefont némítani és utána vissza hangosítani?

[ Szerkesztve ]

(#1410) tuzpenge


tuzpenge
őstag

Sziasztok,
ezt a terméket kell valahol regisztrálni a 2 év garihoz (úgy mint pl a samu termékeit)?
Csak mert a t pontban le se pecsételtek semmit, csak a számlát adták amin rajta van a sorozatszám. Kérdezem hogy ennyi a garihoz elég? Azt mondja a csávó ennyi. Aztán remélem sose tudom meg hogy tényleg elég e ez, de azért itt megkérdezném hogy nálatok mi a helyzet? Csak mert itt többen is vettetek a T-től.
Köszi.

ˣ

(#1411) cozmo válasza Tsebacsi (#1406) üzenetére


cozmo
őstag

Fekete? Mert akkor érdekelhet ;)

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#1412) bigdady válasza ujtzjani (#1409) üzenetére


bigdady
nagyúr

Órán suhintás lefelé. Ja telefont? Azt nem tudom én elhúzom a pöcköt az iphoneon

[ Szerkesztve ]

(#1413) Memmaao válasza Ateszpapa (#1407) üzenetére


Memmaao
addikt

Szerintem a HW-csal leraktak az asztalra egy tokéletes órát, elég bő választékkal fém, fekete, arany, női modell. Nem gondolom, hogy baj, hogy a HW2 teljesen más irány lett. A Gear S3 sem mindenkinek való, az is egy nagy sportos óra. Ezért marad az S2 és S2C vonal. Szerintem a Huawei ugyan ezt az utat koveti, lesz egy elegáns órája, amit tud kínálni és egy sportos. Nekem pl. tetszik a HW2.

# Tsebacsi és Cozmo: Ezt légyszi privátban, vagy hardverapron.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#1414) Tsebacsi válasza cozmo (#1411) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Fekete, 2 szíj, 2 töltő. :K

(#1413) Memmaao: És bocsi, persze, nem akartam magam hirdetni, csak szólni, hogy lassan elhagyom a csoportot. Elkapott a hype, de el is ült :(((

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1415) mekkGyver válasza csuzso72 (#1400) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Én is ezt használom, sőt ébresztésre is szerintem ez a legjobb. Bár az alvásfigyelés már annyira nem érdekel, mivel a lényeget már kielemeztem belőle. Szerintem a béta pont nem tudja a wear funkciókat, de az adatok feltöltését a felhőbe biztosan nem. Létezik hozzá valami varez, amitől full verziós lesz, de az meg kell keresni.

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#1416) csuzso72 válasza ujtzjani (#1409) üzenetére


csuzso72
tag

WearMiniLauncher tudja ezt is többek közt. Én nagyon szeretem. Az egyedüli nyűg vele, hogy ha fut, nem enged a hozzfáráseken módosítani a programoknak. Tehát Én kikapcsolom, az óra beállításoknál a permissions menüben megadom a hozzáféréseket, majd visszakapcsolom a WML-t. Ezt elég egyszer megjátszani, utána megmarad az engedély beállítás. A WML beállítása nálam balról jobbra húzva először a programok jönnek fel, majd a beállítások. Itt látod a töltöttségeket, fényerőt állíthatsz azonnal, csörgetheted az órát (ha nem lenne meg :) ), állíthatod rezgőre/csörgőre... a telefont, stb.

(#1417) csuzso72 válasza mekkGyver (#1415) üzenetére


csuzso72
tag

Én nagyon szeretem. Az egyik olyan app, ami teljesen megérte az árát. Én használom az alvásfigyelés és a horkolásgátló funkciót, igaz azt a ma este alapján ki fogom lehet kapcsolni, mert az előszobában alvó francia bulldogom úgy horkol, hogy engem rázogatott egyfolytában az óra, pedig nem is aludtam, nem hogy horkoltam volna :)
Amúgy szinte az egyetlen, ami nem tetszik az órában az pont a rezgőmotor. Ennek inkább hangja van, mint érzése. Ebben az LG G-Watch R sokkal jobb.

(#1418) tuzpenge


tuzpenge
őstag

Az S-health-el nem lehet összekötni az órát vagy csak nekem nem sikerül?

ˣ

(#1419) ujtzjani válasza csuzso72 (#1416) üzenetére


ujtzjani
tag

Szuper

Pont ilyet kerestem. Nagyon szépen köszönöm. :R

(#1420) cozmo válasza csuzso72 (#1416) üzenetére


cozmo
őstag

Hogy ez nekem mennyi bosszúságot okozott :W
Emiatt nem volt hozzáférése pár alkalmazásnak ezért nem ment. Hogy jöttél erre rá?

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#1421) csuzso72 válasza cozmo (#1420) üzenetére


csuzso72
tag

Nekem is reklamáltak a programok, ezért próbálkoznom kellett, mert nem akartam törölni ezt a hasznos appot. Érdekes módon az LG G-Wath R-nek nem volt gondja ezzel (igaz az lehet még régebbi wear os volt).

(#1422) hanati64


hanati64
tag

"Ja és ami a legjobban hiányzott, mióta okosórám van, be lehet állítani, hogy óránként csippanjon, mint egy casio óra." Ezt hol lehet beállítani?

(#1423) RaveForce válasza csuzso72 (#1421) üzenetére


RaveForce
veterán

Mind a mobilos mind az oras androidon az egyik legnagyob balfasusag volt ez a kepernyofedvenyi eszleles.. kinyirnam aki kitalalta...
Mas.. vkinek jott mar 2.0? A heten lefrissult a wear telefonon 2esre, remenykedtem hogy jon az orara is de meg semmi

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#1424) bigdady válasza RaveForce (#1423) üzenetére


bigdady
nagyúr

Márc végéig ígérték

(#1425) csuzso72 válasza RaveForce (#1423) üzenetére


csuzso72
tag

Órára nem jött még, a telefonra már rég frissült.

(#1426) modd3r válasza hanati64 (#1422) üzenetére


modd3r
őstag

Feel the wear app-on belül.

(#1427) hanati64 válasza modd3r (#1426) üzenetére


hanati64
tag

Köszönöm. Figyelmetlen voltam és a WML-ben kerestem

(#1428) modd3r válasza hanati64 (#1427) üzenetére


modd3r
őstag

Nagyon szívesen.

(#1429) Peti N95


Peti N95
aktív tag

Sziasztok. Gondolkodom egy okosóra beszerzésén. Mivel Huawei telefonom van, a fekete Huawei Watch-al szemezek... De elég bizonytalan vagyok... Más alternatíva? Melyik okosóra a legjobb? :R

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#1430) bigdady válasza Peti N95 (#1429) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nincs jobb ;)

(#1431) Peti N95 válasza bigdady (#1430) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Köszi a választ. És mi a különbség a fekete, és az ezüst között? A fekete mindenhol sokkal drágább...

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#1432) tuzpenge válasza Peti N95 (#1431) üzenetére


tuzpenge
őstag

A színe és a szíja.

ˣ

(#1433) RaveForce válasza Peti N95 (#1429) üzenetére


RaveForce
veterán

Fossilnak vannak szebb modelljei, persze dragabbak is es talan itthon nem.is biztos h beszerezheto vagy szinten dragabban a gear s2 classic vagy gear s3... ilyen arban nem igazan van alternativa

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#1434) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Elment az óra, segítsetek majd Peti N95 kollégának, hogy be tudja lakni és minden percét élvezze :))
Kellemes órahasználatot és gyors wear 2 kiadást nektek! :R

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1435) Peti N95 válasza Tsebacsi (#1434) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Köszi szépen!
Még barátkozunk, de nagyon tetszik! :DD :R

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#1436) Ateszpapa válasza Tsebacsi (#1434) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Mi lett az utód?

(#1437) Tsebacsi válasza Ateszpapa (#1436) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Semmi, egyelőre nem lesz okos órám. Nem használtam ki, mondtam Péter kollégának is, hogy inkább a rendes karórákat favorizálom, valószínű valami olyat fogok nézni e-helyett. Jó darab volt, de nálam kipukkadt a lufi :B

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1438) tuzpenge


tuzpenge
őstag

Sziasztok.
Olyan kérdésem lenne hogy nektek ha nem gyári watch facet használtok akkor nem késik híváskor a hívó nevének a megjelenitése? Nálam csak akkor jó ha a gyári valamelyiket használom. Ha egy külső alkalmazást pl pujie vagy facer akkor csörög csörög de a számot vagy nevet csak kb 8-10 csörgés után írja ki (ha kiírja egyáltalán). Ilyenkor muszáj vagyok a telefont is elővenni hogy megnézzem ki keres de ezt jó volna már az óráról is tudni. Szóval másnak nincs ilyen gondja aki nem gyári facet használ?

[ Szerkesztve ]

ˣ

(#1439) ujtzjani válasza tuzpenge (#1438) üzenetére


ujtzjani
tag

Így én is jártam ha van kép is a kontakthoz rendelve az is később jelenik meg.

(#1440) tuzpenge válasza ujtzjani (#1439) üzenetére


tuzpenge
őstag

És találtál rá megoldást?
(Azon kívül persze hogy beállítasz egy gyári face-t.)

ˣ

(#1441) ujtzjani válasza tuzpenge (#1440) üzenetére


ujtzjani
tag

Nem de egyenlőre nem is kerestem. Nem volt időm rá. De ha van valami megoldás engem is érdekelne. :)

(#1442) tuzpenge válasza ujtzjani (#1441) üzenetére


tuzpenge
őstag

Akkor esetleg a többiek hátha tudnak segíteni a megoldásban.
Bár mostanában eléggé kihalt ez a topik is.

ˣ

(#1443) modd3r válasza tuzpenge (#1442) üzenetére


modd3r
őstag

..na majd ha jön a 2.0. :)

(#1444) tuzpenge válasza modd3r (#1443) üzenetére


tuzpenge
őstag

miért jön????
csak mert február elejére ígérték és lassan március közepe van....
nehogy úgy járjunk mint az egyszeri ember...

ˣ

(#1445) FeRkE válasza tuzpenge (#1444) üzenetére


FeRkE
őstag

Hogyne jönne.. Ha már developer preview van belőle több, akkor tuti lesz végleges is.

(#1446) tomboy0013 válasza tuzpenge (#1444) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nem volt semmilyen ígéret február elejére csak egy tweet és az LG okosóráival meg is jelent.

(#1447) tuzpenge válasza tomboy0013 (#1446) üzenetére


tuzpenge
őstag

Lehet a szavakon lovagolnod, de érdemes???
Ha látnád offba tettem.
A problémámon meg nem segített a Te válaszod sem.
Azért köszi.

ˣ

(#1448) malnabokor válasza tuzpenge (#1447) üzenetére


malnabokor
senior tag

Ne kapd fel a vizet, teljesen igaza van.
Amúgy nekem is ez volt a problémám, béna volt a hívásjelzés, valamint én is vártam a februári időpontot a frissítéssel, de mikor nem érkezett meg az MWC alatt sem, felvettem a DP-t és megoldódott mind két problémám.

[ Szerkesztve ]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#1449) tuzpenge válasza malnabokor (#1448) üzenetére


tuzpenge
őstag

Jaaaj félreértés ne legyen nem kaptam fel a vizet. Ha ez így ment át akkor elnézést.
Igazából ez a késői hívásjelzés (illetve csak a szám és névjelzés, mivel az óra kukorékol és rezeg is azonnal) ami igazából zavar, és azt hittem ezt valami trükkel (hasonlóan mint az "5x OK GOOGLE") orvosolni lehet.
De ha ez a jövendő (remélem tényleg jön is hamarosan) 2.0 wear-rel megoldódik akkor várok (mivel mást nem is nagyon tehetek).

ˣ

(#1450) modd3r válasza tuzpenge (#1444) üzenetére


modd3r
őstag

Március végén!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.