Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3401) kali válasza Sungoo (#3400) üzenetére


kali
legenda

Igen, akkor néhány energiagazdálkodási...stb. beállítást ellenőrizni és konfigurálni kell, különben nem tökéletes a kapcsolat, működés.

(#3402) AtHoS válasza Szpisti (#3396) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Szerintem is ott lesz a hiba, emiatt a telefon topikjában érdemes ezzel kapcsolatban érdeklődni.

read-only mode on the forum

(#3403) juuzer válasza salieven (#3393) üzenetére


juuzer
addikt

Egyébként nekem a Samsung telefonomon sokkal később jönnek meg az értesítések. Akár több perc késés is lehet. Nem ez a gond esetleg?

Vamos a la playa.

(#3404) salieven válasza juuzer (#3403) üzenetére


salieven
aktív tag

Nem mert pl hívásnál jelezni kéne az órának is ugye,de semmi. Az értesítések pl messenger vagy sms van hogy egyből itt van az órán van hogy nem is kapom meg. Hívások szintén vagy jelez vagy nem :F

PSN: salieven

(#3405) Szpisti válasza salieven (#3404) üzenetére


Szpisti
addikt

Esetleg próbáld meg, hogy letörlöd a HMS-t meg a Health-ot, felteszed az AppGallery-t innen: [link]
...és abból teszed fel ezeket újra. Itt frissebbek.

(#3406) juuzer válasza salieven (#3404) üzenetére


juuzer
addikt

Az mjuk tényleg para, nekem ilyen nem volt. Csak eleve az a delay, ami a Samsung telefonomon jelen van. Amit egyébként nem is értek, mert már az S7 is ezt csinálta. Mellette a Huawei P30-nak semmi ilyen gondja nincs. (De a P9-nek se volt...) :(

Vamos a la playa.

(#3407) salieven válasza Szpisti (#3405) üzenetére


salieven
aktív tag

hát egyenlőre ez sem hozott eredményt ... itt van mellettem a telefon és az óra is és a hívásoknál nem jelez, értesítésre meg vagy kapok azonnal vagy késve vagy egyáltalán nem is ... :W

@juuzer

igen tudom a P20 Pro-nál semmi ilyen bajom nem volt sajnos a samsung szívat ennyire ahogy nézem .... pedig nem fogok ezért venni egy új órát

PSN: salieven

(#3408) peppyscot


peppyscot
csendes tag

Sziasztok! Lenne egy kérdésem, működik az óra bluetooth - os pulzusmérő mellkas pánttal? Köszi a válaszokat :R

(#3409) pajorgergo válasza peppyscot (#3408) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

Nem működik

(#3410) Macika66 válasza Sungoo (#3400) üzenetére


Macika66
addikt

Nem.
A 9-es Android óta kell kínlódni, amióta felvette az Android a versenyt a becstelen ügyeskedőkkel, mindent külön engedélyhez köt, kicsit légijártassági vizsgát kell tennie annak, aki extra dolgokat szeretne megvalósítani a telefonján...
Ez nem típusfüggő, Huawei telefonon is ugyanúgy engedélyeztetni kell mindent, aprólékosan.

Sőt, iPhone-on is...

(#3411) Sungoo válasza Macika66 (#3410) üzenetére


Sungoo
addikt

Nem tudom...Én csak párosítottam az IOS-el, és működött. Minden bejövő értesítést jelzett egyből.

(#3412) kali válasza Macika66 (#3410) üzenetére


kali
legenda

Huawei telefonok esetén kevesebbet kell manuálisan engedélyezni, mint egyéb Androidnál, mert a saját Egészség alkalmazásuk néhány folyamatban alapban a kivételek között van.
iPhone esetén meg alig kell valamit külön engedélyezni, még a Huawei telefonoktól is kevesebb teendő van.

Több Huawei okosórát is használtam - illetve jelenleg is - különbőző telefonokkal, Huawei, Samsung és iPhone, de azt kell mondanom, bár iPhone-on kevesebb funkciót tud az Egészség alkalmazás, viszont messze az kezeli legjobban, -stabilabban, -megbízhatóbban a bluetooth kapcsolatot és az értesítéseket.

[ Szerkesztve ]

(#3413) Macika66 válasza kali (#3412) üzenetére


Macika66
addikt

3 napja át állt a nejem 11-es iPhone-ra OnePlus 6-ra, azóta hullik a hajam...

(#3414) kali válasza Macika66 (#3413) üzenetére


kali
legenda

Akkor most mind a kettőre? :DD

(#3415) Macika66 válasza kali (#3414) üzenetére


Macika66
addikt

Bocs, OnePlus 6-RÓL... :)

(#3416) plaszy


plaszy
őstag

Halihó!

Hamarosan cserélném a GT-t GT 2e-re.
2019 május óta az eg. app. szinkronizalva van vele.

Kérdésem az lenne, hogy az újjal is látni fogom-e az ezzel mért adatokat az eg. app.-ban (2019 májustól). Vagyis az app. vagy az óra tárolja ezeket?

Jó lenne, ha az app.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#3417) pajorgergo válasza plaszy (#3416) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

Az app tárol mindent.

(#3418) plaszy válasza pajorgergo (#3417) üzenetére


plaszy
őstag

Értem, köszi. Akkor biztonságosan lehet váltani.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#3419) atiska007


atiska007
senior tag

Helo!

Ez mi akar lenni?
Óraszámlapok->Saját->Telepítéskezelő

Tudnék official appból számlapot telepíteni?
Letöltöttem egyet (.hwt), de ha megnyitom, akkor "nincs telepítendő elem" fogad. Esetleg valami spec helyre kellene bedobnom a file-t?

Mittudomain!

(#3420) Moritz


Moritz
csendes tag

Sziasztok

Szeretném használni a Yazio (v7.0.13) programot a telefonomom (Huawei P30 pro) egy Huawei Watch GT2-4ED órával és egy Huawei Body Fat Scale-A24 mérleggel, de sajnos a kalóriaszámláló program nem akarja elkezdeni az adatokat gyűjteni az Egészség alkalmazásból. Az egészség alkalmazás a két eszköz adatait mindig pontosan szinkronizálja. Az alábbi hibaüzenet jelenik meg állandóan:

A program mutatja, hogy össze vannak kapcsolva. A képernyőn a fogaskerék ikon nem aktív.

Tudnátok segíteni abban, hogy hogyan lehetne használni ezt jól, hogyan kezdhetné el a program a fitness-adatokat gyűjteni?

köszönöm

MINIX NEO U22-XJ, MiniMX, CoreELEC

(#3421) goracka


goracka
újonc

Sziasztok!

Már jó két éve nyúzom az órát, eddig minden pöpecül mûködött rajta, bírta a sarat, állta a kiképzést akadályversenyek alkalmával.
Csakhogy nemrég lecseréltem a telefonom Mi A2-ről, POCO X3 NFC-re és azóta megőrült.
Nem mennek át az értesítések, és ami a legfurcsább, a Huawei Egészség applikációban állandóan férfiként szerepel a profilom. Nő vagyok és annak is állítottam be magam a legelején, így férfiként másabb adatokat mér edzésnél és mondanom sem kell, hogy az okos mérleg (szintén Huawei) is nagyon fals méréseket produkál (testzsír, hasüregi zsír stb tekintetében).
Valaki találkozott már hasonló problémával?

Amit eddig próbáltam:
- Értesítések engedélyezése az órán
- Értesítések engedélyezése a telefonon (Egészség app)
- Egészség app kivétele az akkumulátorkímélő appok közül -> nincs korlátozás
- Automatikus indítása az Egészség appnak

Köszi előre is! :)

(#3422) Nikaré válasza goracka (#3421) üzenetére


Nikaré
őstag

Szia!
Próbáltál az órán egy visszaállítást?

(#3423) goracka válasza Nikaré (#3422) üzenetére


goracka
újonc

Szia!

Ma reggel visszaállítottam az órát a gyári beállításokra, de sajnos nem oldotta meg a problémát.
Az értesítések nem mennek át, és a reggeli futást is néha férfi eredményként mutatta, néha nőiként (különbség a kcal égetés és a VO2max besorolás).
Van egy olyan érzésem, hogy az App a fő hibás, mert mikor felkeltem, már azt mutatta, hogy elértem a napi 10 ezer lépést valamikor hajnali 1kor, mikor legjobb tudomásom szerint aludtam.

Tudtok esetleg valami módját annak, hogyan lehet az Appot resetelni / visszaállítani?
Vagy lehet, hogy a Huawei account szabotálja valahogy, mivel nem Huawei a telefon (POCO)?

Előre is köszi!

(#3424) goracka


goracka
újonc

Sziasztok!

Úgy tûnik, az értesítés részét sikerült a következőképpen megjavítani. (Leírom, hátha segít másnak is.)
1. Huwaie Mobile Service és Huawei Health törlése
2. HMB újra letöltése
3. HMB beálltása, hogy
a. automatikusan induljon
b. akkumulátor optimalizálás alól kiessen
4. Health újra letöltése
5. Health beállítása ugyanígy
6. Értesítések engedélyezése HMB és Health oldalról

Sajnos a profil átállítás probléma nem szûnt meg.

(#3425) nOvOp


nOvOp
senior tag

Sziasztok!
Váltottam iphonera. Itt az alkalmazás picit egyszerűbb, kevesebb funkcióval, de biztosabb a működés az órával. Az lenne a kérdésem, hogy most mi a legújabb FW verzió? Illetve, hogy mindkét OS-re egyszerre adják ki a legújabbat?

(#3426) Szpisti válasza nOvOp (#3425) üzenetére


Szpisti
addikt

Huawei Mate 20 Pro-val használom már több mint két éve, és az 1.0.12.26 van rajta, hónapok óta nem frissült...

(#3427) kali válasza nOvOp (#3425) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Az órára a frissítések mondhatni egyszerre jöttek - a jelenlegi verzió nekem is az, amit előttem írtak -, de az alkalmazásra ez már nem minden esetben igaz, ott van eltérés.
A tapasztalatodat megerősítem, az iOS verziós alkalmazás nem annyira testreszabható, de még Huawei telefonokkal sem olyan stabil és megbízható a kapcsolat és a működés, mit az iPhone-okkal.

[ Szerkesztve ]

(#3428) Szpisti válasza kali (#3427) üzenetére


Szpisti
addikt

Már bocs, de a Huawei Mate 20 Prommal, ha ennél stabilabb lenne a működése, akkor már egybe volna a telefonnal...
A 26 hónap alatt semmi, de tényleg semmi bajom nem volt a működésével. Hibátlan volt eddig mindig, pedig csak a töltés idejére veszem le.

(#3429) kali válasza Szpisti (#3428) üzenetére


kali
legenda

Köszi, de nem kell bemutatni, nekem is volt Huawei Mate is.
Ha kimentem az órával a hatótávból, visszakerülve sokkal lassabban kapcsolódott vissza, már ha épp rendesen megtette egyáltalán, mert előfordult, hogy néhány percen belül csak akkor, ha minimum bekapcsoltam a telefon kijelzőjét. Samsung telefonnal szintén volt ilyen gond, az iPhone meg mint a villám, úgy ugrik vissza.
Vagy korábbi Huawei órákkal Huawei vagy Samsung telefonnal sem jelzett bizonyos dolgokat olyan normálisan, részleten, mint például a nem fogadott hívást, amint iPhone-hoz csatlakoztattam, azonnal rendben volt minden.

(#3430) Szpisti válasza kali (#3429) üzenetére


Szpisti
addikt

Nálam még ilyen gond se volt sose. Lehet, hogy kivétel vagyok. :D

(#3431) kali válasza Szpisti (#3430) üzenetére


kali
legenda

Lehet, mert több telefon és óra topikjában is volt szó a problémáról, ment a kísérletezgetés, hogy ezt engedélyezze, azt tegye a kivételbe...stb. de sosem volt az igazi.
Sokkal több Androidos telefonom volt eddig, mint iPhone, de utóbbival sokkal kevesebb a hibalehetőség és nem kell annyit állítgatni a kivételeket és hasonlókat.

(#3432) nOvOp válasza kali (#3427) üzenetére


nOvOp
senior tag

Köszi! Akkor nálam is a legfrissebb verzió van fenn. A számlapokat nem cserélgetem, így az nem zavar. Ami új itt és nem volt androidon, hogy a messenger hívasokat jelzi. Igaz nem úgy mint egy hívást, hanem mint egy üzenetet, de már ez is segítség, ha nem vagyok a telefon mellett. Androidon nekem messenger hívás esetén csak a nem fogadott hívást jelezte.

@Szpisti: köszi

(#3433) scabi78


scabi78
senior tag

Sziasztok, a lépésszámláló más értéket mutat az órámon és mást a telefonon, pontosan 700 lépés a difi a telefon javára (8000 – 8700). Melóhelyen van, hogy a telefont az asztalon hagyom, de az óra egész nap rajtam van. Nem kellene szinkronizálni a két eszköznek?

Tiszta Windows, rendes ház!

(#3434) fornettisuti válasza scabi78 (#3433) üzenetére


fornettisuti
veterán

Appban válaszd, hogy az óra legyen a default mérő eszköz.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#3435) trancee


trancee
tag

Sziasztok! Nem tudja valaki hogy a free szamlapok miért nem frissülnek? Köszi

(#3436) Robertó79


Robertó79
tag

Valakinek nincs egy felesleges dokkolója eladó?

(#3437) plaszy válasza trancee (#3435) üzenetére


plaszy
őstag

Szia!

Nekem 2 naponta általában dob be pár újat.
Van, hogy napi 5-öt is, van, hogy több napig semmi.

Változó!

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#3438) trancee válasza plaszy (#3437) üzenetére


trancee
tag

Nekem lassan már egy hete semmi, de kicsit meg is változott az appom.

(#3439) plaszy válasza trancee (#3438) üzenetére


plaszy
őstag

Pont ma reggelre jött az 1. sor 3 eleme.

Nálam most így néz ki.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#3440) trancee válasza plaszy (#3439) üzenetére


trancee
tag

Hát nálam nem így néz ki, de olyan volt mint a tied eddig.

(#3441) trancee válasza plaszy (#3439) üzenetére


trancee
tag

Az eleje meg ilyen

(#3442) plaszy válasza trancee (#3440) üzenetére


plaszy
őstag

Én Samsung S8-ason haszálom így. Lehet, hogy más gyártóknál más a stílus.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#3443) trancee válasza plaszy (#3442) üzenetére


trancee
tag

Lehet, köszi azért

(#3444) Nikaré


Nikaré
őstag

Health alkalmazás frissült
11.0.5.508 -ra
Some bugs fixed

(#3445) kali válasza Nikaré (#3444) üzenetére


kali
legenda

Az iOS verzió is pörög most, 2 napja frissült.

(#3446) Nikaré válasza kali (#3445) üzenetére


Nikaré
őstag

Na végre! :)

A számlapok nálam is beálltak.
Nem baj, jó így is.

(#3447) kerobi


kerobi
senior tag

Hello watch gt-m van. A modositott Health alkalmazás van fent és nem tudom, hogy a legutolsó firmware van.e az órámon. (1.0.12.26)
Csak azért kérdezem, mert vannak számlapok, amelyek ujabb firmware-t igényelnének.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#3448) Nikaré válasza kerobi (#3447) üzenetére


Nikaré
őstag

Szia!
Ugyan ez a verzió szám van az én órámon is.
Ez az utolsó frissítés eredménye.

[ Szerkesztve ]

(#3449) sonye


sonye
senior tag

2 év után fura a Watch GT-m.

Nyomom a kondit, 130-150 tartományban a pulzusom.
aztán hopp eltűnik a mérés. Nincs pulzusmérés. Mutat 70-80 pulzust.
Így ugyebár telnek a percek, nyomom a kondit és nincs korrekt számlálás.

Nálatok is volt hasonló mostanában?

(#3450) Nikaré válasza sonye (#3449) üzenetére


Nikaré
őstag

Erre nem tudok egyértelmű választ adni mert elég ritkán használom ezt a funkciókat.
De ami az utóbbi időben nálam probléma, hogy néha elfelejti a Bluetooth kapcsolatot pl. reggel néha elveszti a telefonnal a kontaktot. Pedig 1 méteren belül van folyamatosan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.