Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3651) gzbotii válasza diablo1984 (#3647) üzenetére


gzbotii
veterán

Első két hétben én is ezzel küzdöttem.
Próbálkoztam FR-el a készüléken, telefon beállításaiban mókolni, etc, semminek nem volt (akkor) eredménye.
Aztán egyszer csak megoldódott (kopp-kopp), ötletem sincs, hogy mitől és hogy. Azóta jól működik.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#3652) gyuri2008


gyuri2008
veterán

A vér oxigén mérést tudja ez a típus?

(#3653) fila válasza gyuri2008 (#3652) üzenetére


fila
senior tag

Nem

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#3654) hogabesz


hogabesz
aktív tag

Sziasztok!

Szombaton azt csinálta az órám, hogy elkezdett összevissza akadozni, olyan volt mintha vizes lenne a kijelző, de nem volt az. A legörgetős menüben sokszor visszaugrott fel vagy éppen le. Egész nap ez volt ezért csináltam egy gyári visszaállítást, de nem változott a helyzet. Majd tegnap délután magától visszaállt a normál működésre, folyamatos a rendszer. Viszont este azt vettem észre, hogy csuklóemelésre mutatta az időt, holott este 9 és reggel 6 között ne zavarj módot használtam. Gondoltam a gyári visszaállítás miatt ezt a beállítást is eldobta ezért újra be akartam állítani, de a beállításokba és a ne zavarjanak menübe lépve semmit nem tudok ott kapcsolni, olyan mintha le lenne tiltva. Próbáltam úgy, hogy a számlapnál lehúzom a gyorsmenüt és onnan de ott viszont nem lép be a beállításokba. A gyorsmenüben minden más működik kivéve a beállítások. A görgetős menüben a beállításokon belül pedig mint írtam a ne zavarjanak funkció nem megy, azonkívül minden más oké az órával. Telefonhoz csatlakozik, értesítések jönnek, ébresztő működik stb. stb. Ma próbáltam újra egy gyári beállítás visszaállítást de nem javult. Van tippetek, hogy mi lehet ez?

(#3655) diablo1984 válasza hogabesz (#3654) üzenetére


diablo1984
veterán

Nem ázott be valamelyik gomb, minden része működik a kijelzőnek?

(#3656) hogabesz válasza diablo1984 (#3655) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Igen, minden tökéletes rajta. Annyival egészíteném ki az előzőt, hogy a gyorsmenüből kapcsolható a ne zavarjanak de a beállításokból nem. Emiatt időzíteni sem tudom sajnos. Valami szoftveres gebasz lehet, de nem tudom mi.

(#3657) Cry0


Cry0
őstag

Sziasztok!
Elszakadt a szijtartóm,Gt spor órához hol kaphatok ?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#3658) AtHoS válasza Cry0 (#3657) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Én nemrég jártam hasonlóan, ezeket raktam el könyvjelzők közé

Okosóra szíj bújtató - 1db, szilikon, 22mm széles szíjakhoz - FEKETE - 499 Ft [link]
Okosóra kiegészítők - Kompatibilis márka: Huawei [link]

read-only mode on the forum

(#3659) Nikaré


Nikaré
őstag

Sziasztok!
Huawei Health frissült
11.0.10.518
Döme bugs fixed

(#3660) fornettisuti válasza Nikaré (#3659) üzenetére


fornettisuti
veterán

Döme? :D

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#3661) kali válasza fornettisuti (#3660) üzenetére


kali
legenda

Ő valami spéci verziót kapott. :DD
Amúgy bírom, amikor csak hibajavítást írnak, aztán a felület kinézete és a kijelzések is változnak.

(#3662) Nikaré válasza fornettisuti (#3660) üzenetére


Nikaré
őstag

Az
Döme! :U:B
Kijavította ez a fránya billentyűzet ...

(#3663) Szpisti


Szpisti
addikt

Na kérem, sajnos tegnapi nappal meghalt a érintő jobb fele, gondoltam csinálok egy gyári visszaállítást. Hát kár volt. A párosításnál nem tudok a pipára nyomni, mert az is a jobb oldalon van. Aztán vettem észre fény felé fordítva, hogy a jobb oldalon félkörben a szélén mintha víz (vagy levegő?) került volna a két üvegréteg közé kb 2mm vastagon nyúlik be a kávától...
Most még benne van egy zacskó rízsben, hátha... de nem fűzök semmi reményt hozzá...

Két év és nyolc és fél hónapot bírt, 0-24 a csuklómon. Kár érte. Kiváló ügynök volt. :O

(#3664) thomasa válasza Szpisti (#3663) üzenetére


thomasa
senior tag

Már biztos meguntad te is :D

(#3665) Szpisti válasza thomasa (#3664) üzenetére


Szpisti
addikt

Lehet, de megszoktam, hogy van. Most majd kell egy másik helyette. Valszeg nem Huawei lesz.

(#3666) Nikaré válasza Szpisti (#3665) üzenetére


Nikaré
őstag

Mi lesz helyette?

(#3667) Szpisti válasza Nikaré (#3666) üzenetére


Szpisti
addikt

Nagy valószínűséggel az új Samsung Galaxy Watch 4. De még nem döntöttem el, hogy classic, vagy sima. A classic a lünetta miatt jobban védett, viszont nem tetszik annyira mint a sima.

(#3668) Stiven


Stiven
csendes tag

Sziasztok! Négy hónapja vásároltam egy új Huawei Watch GT 2-őt. Az utolsó frissítés óta az üzemidő 1, jobb esetben 2 nap úgy, hogy minden ki van kapcsolva. Verzió: 1.0.12.58
Valaki jár hasonló cipőben?

[ Szerkesztve ]

(#3669) AtHoS válasza Stiven (#3668) üzenetére


AtHoS
nagyúr

(#3670) Kyller


Kyller
senior tag

Sziasztok.
Váltás miatt eladnám a GT-met(Apple watch lesz helyette). Még nem hírdettem meg, mert először itt szeretném ajánlani. Szóval aki szeretne egy karc és hibamentes órát, írjon rám. Fekete szilikon pántos, de adok hozzá egy szürke szövet pántot is. Árat nem írok, majd privátban.

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#3671) hogabesz válasza hogabesz (#3654) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Update : ma reggelre megadta magát, semmi érintésre nem reagál. Reggel már az ébresztőt se tudtam lenyomni. Telefonnal párosítva van, amit telefonról tudok vezérelni az működik, meg persze az oldalsó gombok (bár ezekkel csak max. a lezárás aminek van értelme így) és ennyi. Használom amíg tudom így aztán megy a fiókba.

(#3672) Szpisti válasza hogabesz (#3671) üzenetére


Szpisti
addikt

Úgy látszik ezeknek kb. eddig szólt a mandátuma... :(

(#3673) kali válasza Szpisti (#3672) üzenetére


kali
legenda

Meddig?

(#3674) hogabesz válasza kali (#3673) üzenetére


hogabesz
aktív tag

'19 márciusi órák, 2,5 év kb.

(#3675) Szpisti válasza kali (#3673) üzenetére


Szpisti
addikt

Nekem 2019 január 3-tól 2021 augusztus 13-ig.
Igaz, 0-24 rajtam volt, csak tölteni vettem le, kb. két és fél hetente...

[ Szerkesztve ]

(#3676) hogabesz válasza Szpisti (#3675) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Igazad van, régebbiek. Nekem úgy rémlett 2019 tavaszán adták ki.

(#3677) kali válasza Szpisti (#3675) üzenetére


kali
legenda

Az enyém csak bő egy éves, akkor még van ideje.
Bár 2-3 készülék alapján nem is általánosítok inkább.

(#3678) szaboknak


szaboknak
aktív tag

Sziasztok! mit kell beállítani, hogy újra csatlakozzon samsung telefonhoz? Az a gondom, hogy ha hatótávolságon kivül megyek és lecsatlakozik akkor csak a healt alkalmazáson belül tudom újra csatlakoztatni.

Iphone 7 128 Gb, Xiaomi watch S1

(#3679) kali válasza szaboknak (#3678) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Amikor Samsung Galaxy Note 9-em volt, kellett az engedélyezett helymeghatározás, úgy visszacsatlakozott automatikusan, anélkül nem nagyon akart.

(#3680) Kispotter


Kispotter
tag

Sziasztok!
Lett egy samsung A72-es telefonom. Eddig samsung s7 edge telefonom volt csak meghallt.
Lenne egy olyan problémám ha messengeren jön üzenet jelez az óra viszont ha nem nyitom meg azonnal a chatfejet ha nem később akkor megnyitáskor is jelez. Mit lehetne tenni ezzel van ötlet?

Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

(#3681) Drughi


Drughi
addikt

Sziasztok!

Custom watch GT face-eket honnan tudnék letölteni?
Csak a hwt formátum megfelelő.
A HuaweiWatchGT.com oldalt és az amazfitwatchfaces.com oldalt már átnéztem.

(#3682) hogabesz válasza Drughi (#3681) üzenetére


hogabesz
aktív tag

A health appon kívül csak összevissza megoldások léteznek tudtommal.

[link]

Egyszer próbáltam valamit én is de nem ment, hagytam az egészet mert azóta a health-ben is egész jók vannak, főleg a fizetősök között.

(#3683) Drughi válasza hogabesz (#3682) üzenetére


Drughi
addikt

Nekem simán müködik, az említett oldalakról már össze szedtem pár custom face-t.
Fizetni ilyenért nem fogok soha ;]

(#3684) gzbotii válasza hogabesz (#3682) üzenetére


gzbotii
veterán

A fizetősek letöltése nem megy, amit mondott az app végignéztem, de lehet nem ásom ebbe jobban bele maga, annyit talán nem ér :)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#3685) nOvOp válasza gzbotii (#3684) üzenetére


nOvOp
senior tag

Itt is van jó néhány számlap (Gallery, azon belül meg rengeteg oldal), ha mókolva tennél fel az órára. Persze mindent csak saját felelősségre :)

(#3686) Nikaré


Nikaré
őstag

Sziasztok!
Nálatok működik rendesen az óra?
Nekem merül mint a Titanic!
Semmit nem módosítottam a beállításokban és a szokások sem változtak.

(#3687) AtHoS válasza Nikaré (#3686) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nálam No problem az órával kapcsolatban. kb. 5%/nap merülést produkál folyamatos pulzus+alvás figyeléssel, edzés nem volt mostanában. Kijelző gombnyomásra éled, nem karmozdításra

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#3688) gzbotii válasza Nikaré (#3686) üzenetére


gzbotii
veterán

Nekem is gond nélkül működik jelenleg.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#3689) hogabesz


hogabesz
aktív tag

Fentebb már "panaszkodtam" az órára. Nem tudjátok véletlenül, hogy a ne zavarj funkciót be lehet állítani valahogy az órán kívül is? Az appban nem találok ilyet, viszont a kijelzőm már nem reagál az érintésre

(#3690) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Sziasztok ! Azt nem tudja valaki , hogy pl az edzés menüben a beltéri úszás alatt esetleg lehet valahol állítani a medence nagyságát ? Baromi idegesítő , hogy az 50-es medencét csak 25-nek érzékeli :W

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#3691) AtHoS válasza jozefgucci1 (#3690) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Fogaskerék ikon jobbra a beltéri úszás mellett :K

hogabesz

Szerintem max az értesítéseket tudod lekapcsolni kézzel a Helath APP-ban, mert nem igen gondoltak arra, hogy rossz érintő kijelzővel használja valaki az órát

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#3692) jozefgucci1 válasza AtHoS (#3691) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Áhh sosem jöttem volna rá :R Ez legalább egy jóféle sört ért nekem :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#3693) Nikaré válasza AtHoS (#3687) üzenetére


Nikaré
őstag

Köszi!
&
#3688 gzbotii

Áhhh, akkor reset lesz ebből.
Amúgy nálam van még valami bibi mert a Viber állandóan lecsatlakozik illetve vissza és erről folyamatosan küldi az üzeneteket!

(#3694) kali válasza Nikaré (#3686) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Nálam nincs/sincs gond, jól bírja.

(#3695) sonye


sonye
senior tag

Sziasztok!

2,5 év után az óraszíjamon az egyik pánt elszakadt.
Tudtok valami jó helyet, ahol olcsón lehet venni szíjat?

Nem akarok kínából rendelni, magyar oldal érdekelne.
De 4 ezret nem adok egy szíjért.

(#3696) fornettisuti válasza sonye (#3695) üzenetére


fornettisuti
veterán

Bármilyen méretkompatibilis csereszabatos.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#3697) AtHoS válasza sonye (#3695) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Én emag-ról vettem komplett új 22mm-es szíjakat. Van olyan is, amelyikhez 2 db bújtató is van. 1000 ft körüli áron voltak a szíjak

read-only mode on the forum

(#3698) thomasa válasza sonye (#3695) üzenetére


thomasa
senior tag

Emag kb. 1500 Ft.

(#3699) sonye válasza AtHoS (#3697) üzenetére


sonye
senior tag

Köszönöm a tippet! már nézem is. :R
És köszönöm AtHos kollégának is. :R

(#3700) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

Egyszer réges régen vettem a Mate 20 pro telefont, amihez járt ajándékba ez az óra... így több mint 3 év után lecseréltem a telefonomat, egy MI11-re.
Viszont van 1 olyan jelenség, hogy az órára nem kapok meg semmilyen értesítést.
Van erre vmi megoldás, hogy működjön?
Huawei Healtet használom a Xiaomin is. Ha bontom a párosítást, újra csatlakoztatom, akkor jó, megkapok minden értesítést 1 darabig... Fél-1-2 óráig működik, onnantól kezdve megint semmi, csak a "teljesítetted a napi lépésszámot" értesítés jön rá, illetve ha egyhelyben ülök 1 órát, az, és semmi más...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.