Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2951) hogabesz válasza Ixion77 (#2948) üzenetére


hogabesz
aktív tag

De miért nem teszed le simán a hátára fektetve és akkor nincs gond :)

(#2952) soundman1 válasza hogabesz (#2951) üzenetére


soundman1
senior tag

Írta, hogy rakta már ő mindenhogyan, szoftveresen lehet ott valami beragadva, sztem.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#2953) hogabesz válasza soundman1 (#2952) üzenetére


hogabesz
aktív tag

A linkelt videó alapján csak a szíj közelségére kapcsol be az érzékelő.

(#2954) soundman1


soundman1
senior tag

Új, 1.0.12.18 számú frissítés jött 1,29 MB méretben az órára (1.0.12.8-ra), néhány ismert hiba javításával.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#2955) Nikaré válasza soundman1 (#2954) üzenetére


Nikaré
őstag

Úgy emlékszem, hogy ez májusi frissítés.

(#2956) kali válasza soundman1 (#2954) üzenetére


kali
legenda

Nekem még 1.0.11.20-on áll és nem talál újabb verziót. :D

(#2957) soundman1 válasza Nikaré (#2955) üzenetére


soundman1
senior tag

Szerintem az a 1.0.12.8 volt, mert ott valóban kiírta, hogy 2020. május, most pedig nem írt kiadási dátumot hozzá. Vagy neked már az 1.0.12.18 van rajta jó ideje?

kali: Lehet, hogy aki legalább 2 hétig naponta manuálisan próbálgat frissíteni, az megnyer egy újabb frissítést, amitől persze semmi sem változik az órán, de megnyugtatja a usert, hogy úgy érezze, mintha kapott volna valamit. Én legalábbis így jártam most és az előző update-nél, mivel ott is írta valaki, hogy ő nem tudja letölteni a frissítést. :DD

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#2958) kali válasza soundman1 (#2957) üzenetére


kali
legenda

Ááá, volt már pár Huawei cuccom, megszoktam, hogy még csúcstelefonoknál is így működik, kiadják az új firmware verziót és nem mindenki kapja meg egyszerre, hanem több hetes, vagy akár -hónapos eltéréssel.

(#2959) Bugatti63


Bugatti63
csendes tag

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy mennyi számlap van gyárilag az órán és mennyit lehet rátölteni. GT és GT2 Igaz, hogy elég macerás rátölteni új számlapokat?

(#2960) kali válasza Bugatti63 (#2959) üzenetére


kali
legenda

Szia,

A gyárit tudom mondani neked: 14

(#2961) soundman1 válasza Bugatti63 (#2959) üzenetére


soundman1
senior tag

Gyárilag lehet rátölteni többet is a kínálatból, de azok nagy része gyerekes, nem mérvadó, egy kettőt kivéve.
Mókolva bármilyen lehet rátenni, amihez kínai Huawei ID-t kell létrehozni és egy másik mobilról lehet rátölteni egyszerre 1 db óra lapot GT-re. GT2-n nem tudom mi a helyzet.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#2962) Nikaré válasza soundman1 (#2957) üzenetére


Nikaré
őstag

Rosszul emlékeztem.
Június közepén kaptam az 1.0.12.18 -at.

(#2963) soundman1 válasza Nikaré (#2962) üzenetére


soundman1
senior tag

Jó nagy a szórás! Te júniusban én júliusban, valaki pedig meg se kapta. Akkor 1.0.12.18 a legutolsó firmware?

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#2964) Nikaré válasza soundman1 (#2963) üzenetére


Nikaré
őstag

Igen ez a legutolsó, de mondhatjuk ugy is, hogy a legfrissebb :)

(#2965) sonye válasza Nikaré (#2964) üzenetére


sonye
senior tag

Miközben a Gt2-n már csomó új funció van, addig a GT-re kiraktak egy kb semmi "frissítést". Hát köszi hüvely! :F

[ Szerkesztve ]

(#2966) Nikaré válasza sonye (#2965) üzenetére


Nikaré
őstag

Szerintem lassan elengedik.

Az egészség appban a kerékpározás/futás adatait, hogysn lehet törölni?

(#2967) Szpisti válasza sonye (#2965) üzenetére


Szpisti
addikt

Ha mindent megkapna a sima GT, amit a GT2, (mármint amit csak szoftveresen lehetséges) akkor nem akarná lecserélni az újra senki...
Ez kb. minden gyártó politikája. Meg a tervezett elavulás...
Szépen lassan elengedik a sima GT kezét...
Mondjuk én a fémkáva hiánya miatt nem fogom GT2-re cserélni sose...

[ Szerkesztve ]

(#2968) vlesi69 válasza Nikaré (#2966) üzenetére


vlesi69
senior tag

Biztos mint mindent. De amig lehet használom, utána meg meglátom mi lesz, lehet mire váltanék már Gt3 tesz, vagy a 4.

(#2969) Sonyjonye válasza Bugatti63 (#2959) üzenetére


Sonyjonye
csendes újonc

Nem macerás rátölteni, nekem a gyárin kívűl 6 saját van a GT-n.

(#2970) soundman1 válasza Sonyjonye (#2969) üzenetére


soundman1
senior tag

Sajáton az Egészség app Saját mappájában levők közülieket érted, mert kínai Huawei ID-vel csak egyet lehet felrakni?!

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#2971) sonye válasza Szpisti (#2967) üzenetére


sonye
senior tag

Én is a fém káva miatt szerettem bele az órába.
Van egy jó kis védelme az órának, hogy ne csapjam oda az üveglapot.

Bármennyire is tervezett elavulás, azért pofátlanság így. A rui féle ovis számlapok is nevetségesek egy ilyen minőségű órához.
Ezt az órát szoftveresen lehetne picit pofozni. akinek meg BT fülessel kell a zenére óra, annak ott a GT2.

(#2972) Szpisti válasza sonye (#2971) üzenetére


Szpisti
addikt

Nem mondom, hogy nekem nem esne jól némi szoftveres tökéletesítés, meg végre hivatalosan engedhetnék az egyéni számlapok feltöltését...

(#2973) soundman1 válasza Szpisti (#2972) üzenetére


soundman1
senior tag

Csak nem tudják eldönteni, hogy melyikünk szülinapján kapjuk az újítást. :D
Az enyém már elmúlt, úgy hogy én így számítok rá.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#2974) Nikaré


Nikaré
őstag

Healt app frissítés érkezett 10.1.1.512
Some bugs fixed

(#2975) soundman1 válasza Nikaré (#2974) üzenetére


soundman1
senior tag

Appgallery-n jött?

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#2976) Nikaré válasza soundman1 (#2975) üzenetére


Nikaré
őstag

Igen.
Utóbbi időben mindig ott érkezik.
Legalább is nekem.
Sőt van olyan app ami ott hamarabb jön mint play -en.

(#2977) pajorgergo


pajorgergo
aktív tag

Jött egy új számlap de inkább hagyjuk...link

(#2978) Nikaré válasza pajorgergo (#2977) üzenetére


Nikaré
őstag

Ez nem új, régóta megvan nálam, de tényleg nagyon gyengék!!!

(#2979) soundman1 válasza Nikaré (#2978) üzenetére


soundman1
senior tag

A nagy sikerre való tekintettel kiadták a 2. változatát. Szerintem totál kamu, hogy az alap astrowatch számlapot 122 ezren letöltötték.

Még mindig nem jött meg a Health frissítés.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#2980) philoxenia válasza soundman1 (#2979) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Kínában? Simán.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2981) keszi1991


keszi1991
tag

Sziasztok, a fekete színű óra szilikon pántos ugye? :)

(#2982) kali válasza keszi1991 (#2981) üzenetére


kali
legenda

Szia,

A sport változat igen.

(#2983) keszi1991


keszi1991
tag

Sziasztok, edzés közben (futás, kerékpározás) van automatikus szünet ha megallok? Vagy nekem kell kézzel szüneteltetni az aktivitást? Vagy esetleg nem is lehet? Mert akkor kiesik, van h 5-6orat tekerünk, meg állunk többször inni stb.. Jó lenne ha van benne szünet.. 

(#2984) tl-x válasza keszi1991 (#2983) üzenetére


tl-x
őstag

Meg lehet állítani és onnan folytani. De nem automata. Én is meg szokam állni futás közben inni így 40 fokban :DD

(#2985) sharp4 válasza keszi1991 (#2983) üzenetére


sharp4
őstag

Nincs, elég hülye hiányosság vannak az órának. Még az exportalas sem megoldható..

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#2986) philoxenia válasza sharp4 (#2985) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ez már egy régi óra. Azért olcsó.
Meg persze nem Garmin, de most azoknak sem fenékig tejfel.... :( [link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2987) bob001


bob001
csendes tag

Sziasztok!
Két napja vettem 1 gt activ kütyüt, elnézést, ha volt már ez:
A délutáni alvást nem lehet valahogy kielemezni, mint az éjszakai alvást?
Jó lenne tudni, hogy az 1-1.5 órában mennyi pl. a mély alvás.
Jó lenne egy titán fém szíj. Esetleg cserélte le már valaki a gyári zöldet?
Kissé magas pulzust mutat érzésre. Mennyire pontosak ezek a cuccok?

Köszi a válaszokat!

(#2988) tl-x válasza bob001 (#2987) üzenetére


tl-x
őstag

De jó neked, hogy van délutáni alvásod. :DD Szerintem jól méri a pulzust. Én gyári bőr szíjra cseréltem a gyári fekete szilikont.

(#2989) vrgn


vrgn
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap vettem egy GT-t, egy Garmin Vivoactive 3-at váltott. P30-cal használom. Vannak furcsaságok, elsősorban a Huawei Egészség alkalmazásban. Ma robogóztam közel egy órát, ebből valahogy 15 percet beszámolt intenzív testmozgásnak. Az egyéb kategóriába tette. Szerettem volna törölni, mert nem fals az adat, de sehogyan nem tudok belenyúlni. A másik, hogy tegnap óta a telefon is számolja a lépéseket, robogózás közben elég sokat hozzáadott, konkrétan több lépést számolt, mint az óra, ami egész nap a karomon van. Az alkalmazás összesíti a telefon és az óra adatait, de így ez is fals, arra pedig nem tudok rájönni - pedig már az alkalmazás és telefon menüjében is sokat kerestem - hogy hol tudom beállítani, hogy csak az óra mérését vegye figyelembe. Iphonnal tök egyszerű volt, egy gombnyomás és a telefon lépésszámlálója ki volt kapcsolva. Itt ez miért ilyen bonyolult? (Vagy én vagyok sügér?)
+1 a P30 zárolt képernyőjén tegnap óta, az Egészség alkalmazás telepítésétől ott vannak a telefon által mért lépések és egyszerűen nem tudom kikapcsolni. Keresgéltem a neten, írták, hogy hol lehet, de azokban a menüpontokban nekem nincs ilyen csúszka. Erre mások is panaszkodtak. Szóval ez így elég ergya a Garmin rendszeréhez képest. Remélem, lesz megoldás, különben megy a Jófogásra az óra...
Előre is köszönöm a válaszokat.

(#2990) Szpisti válasza vrgn (#2989) üzenetére


Szpisti
addikt

Akkor az nem sima GT, mert az nem tudja automatikusan az aktivitásokat elindítani.

Nekem Mate 20 Pro van, ebben a Beállítasokon belül a Főképernyő és háttérkép-ben van a kapcsolója a lépésszámlálónak:

(#2991) vrgn válasza Szpisti (#2990) üzenetére


vrgn
csendes tag

GT Sport, ha ez számít valamit.
Nekem nincs olyan csúszka.
A másik kép meg a 15 perc. Nem értem én ezt

(#2992) vrgn válasza vrgn (#2991) üzenetére


vrgn
csendes tag

(#2993) soundman1 válasza bob001 (#2987) üzenetére


soundman1
senior tag

Az activhoz azonnal vettem egy 22 mm-es bőr szíjat a Wishről 3/4 éve, mert nem bírom a nyarat másban.
Ha a truesleep be van kapcsolva, mindegy, állandóan elemez az óra. Volt, hogy egy ebéd utáni olvasásban lebicsaklott a fejem és már rögzített két szintet. Működik az.
Nagy pontosságot ne várj ilyen eszközöktől, tájékoztató adatnak jó. Az óra (csukló felett, kellő szorossággal) pontosan kell a kezeden legyen, különben pontatlan lesz (pl. kerékpározáskor a kormány fogásakor a rázás miatt)

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#2994) bob001 válasza soundman1 (#2993) üzenetére


bob001
csendes tag

Köszi!
Nekem (FTN-B19) a fw verzió: 1.0.11.20. Ez a legújabb erre a tipusra, vagy várjak türelemmel? Még 1 probléma: nem jelzi rezgéssel, ha leszakadt a telóról( Mate 20 pro). A kapcsoló át van tolva, hogy jelezze. Én vagyok a suta?

(#2995) soundman1 válasza bob001 (#2994) üzenetére


soundman1
senior tag

Annál csak egy újabb, a 12.18 van, de csak bug fix van benne. Amúgy sem kapunk már mást, a GT2-t preferálja a gyártó. Ha manuálisan rányomsz a frissítésre, akkor lehet, hogy eljön.
Működnie kellene, de én nem használom, mert idegesített csak, hogy érkezett valami. Ha valami rendellenesség van az órát indítsd újra, ha kell a telót is.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#2996) soundman1 válasza vrgn (#2989) üzenetére


soundman1
senior tag

A GT nem egy okosóra, némi állítási lehetőséggel egy sportóra. Ha teló van a közelben, akkor azzal együtt dolgozik (GPS, lépésszámláló, stb), ha nincs, az óra magában dolgozza fel az adatokat és utána küldi a Health-be. Működnie kell, nem kell állítanod semmit.
Melyik verzió van fenn az Egészségből (10.1.1.512)?

Értesítés kezelést nézd meg az Egészség/Én/Beállítások/Értesítések kezelése menüben
és a
teló/Beállítások/Alkalmazás/Alkalmazás kezelés/Egészség/Értesítések menüben.
Csak óvatosan, mert aztán valamit nem fogsz megkapni az órán.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#2997) sharp4 válasza soundman1 (#2996) üzenetére


sharp4
őstag

Hát nem egy sportóra! Inkább aktivitás mérő eszköz GPS funkcioval. Ha már pontosak akarunk lenni. Sportóra a Garmin, Polar, Suunto..

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#2998) Dimond G


Dimond G
senior tag

Sziasztok!
Lehet volt már, lehet nem, de megosztom veletek!

Hogyan tegyél Custom Face-t a Huawei Watch GT, illetve GT 2 órára:
Videó:
[link]
1. Letöltöd a videó alatt lévő pack-ot:
[link]
2. Kicsomagolod a mappát
3. A mappában lesz 4 file. Felrakod a telódra egy mappában (pl)
4. elkezded telepíteni egyesével:
1. Healt (Ne nyisd meg),
2. Huawei mobile service,
3. multiple faces,
4. TaiChi
5. TaiChi megnyitása, engedélyek megadása
6. alul van egy négy irányba mutató nyil. Katt rá.
7. Create App-ra nyomva bejön az alkalmazásaid, ahol meg kell keresni a Healt app-ot, majd kipipálod a kockát és "creat"
8. Bead egy figyelmeztetőt. "Confirm"-ra nyomj. Uninstall-ja a Healt app-ot, majd nyomj rá az app-ra. Megkérdezi, hogy mivel akarod telepíteni. Rányomsz a TaiChi-re, majd Telepítés!
9. Ugyanígy megcsinálod a Huawei mobil services-el is!
10. 4 ágú nyílra katt, majd Manage modul. Azon belül ki kell pipálni a MultipleFaces 1.0-át.
11. Kilépsz belőle és elindítod a Healt app-ot. Egyből az ID részt dobja be majd az értesítőpanelen egy Huawei reklám értesítő. Fogadd el úgy ahogy van!
12. Lépj be Huawei fiókodba! Azzal, amivel amúgy is használod!
13. Add hozzá az órát. Értesítést is add meg neki, vagy ne! :-) Utólag is lehet!
14. Watch face-be lépve felül a 3 pöttynél kellene lennie az "update watch face" feliratnak. Katt rá!
15. Elfogadod a "Note" alatt írtakat, majd ki kell vállasztani a WatchFace-t.
(Lehetőleg ne a gyári File kezelőt használnád!) Katt rá! Megkérdi hogy akarod-e...szerinted?
16. Elindul a feltöltés!

Megjegyzés:
Kb. 4 custom watchface fér fel a Watch GT-re. Gt 2-t nem tudom!
Ez a leírás Watch GT és egy Samsung Galaxy A71 használatával készült!

(#2999) plaszy válasza Dimond G (#2998) üzenetére


plaszy
őstag

Köszi! Milyen formátumokat fogad el? Mert a hwt-t nem.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#3000) Dimond G válasza plaszy (#2999) üzenetére


Dimond G
senior tag

Na akkor nálad valami nem jó!
hwt-t a kiterjesztése és ezt is fogadja el!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.