Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3051) Szpisti válasza Szpisti (#3049) üzenetére


Szpisti
addikt

Nos, megnéztem, a Beállításokban, Eszközkarbantartó, azon belül Akkumulátor, abban "Alkalmazásteljesítmény kezelése", ott az "El nem alvó alkalmazások", és ide ad hozzá az Egészség appot. Azt hiszem ez elég neki.
Vagy még: Beállítások, Alkalmazások, itt az Egészség app, Akkumulátor, aztán "Akkumulátorhaszn. optim." kapcsold "Mind"-re és legyen nem optimailzált.

[ Szerkesztve ]

(#3052) sirály69 válasza Szpisti (#3051) üzenetére


sirály69
őstag

:R
Most működik...

Szerver Hosting Debrecenben

(#3053) Szpisti válasza sirály69 (#3052) üzenetére


Szpisti
addikt

:C

(#3054) vlesi69 válasza pajorgergo (#2977) üzenetére


vlesi69
senior tag

Meg még az egeres, és még törőlni sem lehet őket.

(#3055) Nikaré


Nikaré
őstag

Healt frissült
10.1.1.610 some bugs fixed

(#3056) soundman1 válasza Nikaré (#3055) üzenetére


soundman1
senior tag

Köszi szépen!
Vagy 1 hétre rá, hogy írtad, le tudtam tölteni a 10.1.1.521-et App Gallery-ből. Látom, hogy a 610-es verzióval is így leszek. HMS verzió 5.0.1. 313-ra frissült pár napja.

De lám nézem az órát, arra meg jött egy kis update: :C

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#3057) Nikaré válasza soundman1 (#3056) üzenetére


Nikaré
őstag

Az a lényeg, hogy csordogál még frissítés
(hivatalos számlapok pedig nagyon vérszegények, nem a mi ízlésünk)
Az órához meg most jött update, ez is örvendetes. :)

(#3058) szaboknak


szaboknak
aktív tag

Most kaptam egy ilyen órát és egymás után jönnek a frissítések, miért nem frissit egyből a legújabb verzióra?

Iphone 7 128 Gb, Xiaomi watch S1

(#3059) plaszy válasza szaboknak (#3058) üzenetére


plaszy
őstag

Mert ez ilyen :)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#3060) Nikaré válasza szaboknak (#3058) üzenetére


Nikaré
őstag

Egymásra épülnek a frissítések.

(#3061) kali válasza soundman1 (#3056) üzenetére


kali
legenda

Jött a frissítés nekem is az órára tegnap este, pedig iOS esetén más az Egészség alkalmazás frissítési metódusa is, de szerencsére ebbe most nem szólt bele.

(#3062) soundman1 válasza kali (#3061) üzenetére


soundman1
senior tag

👍

Amúgy jó lenne tudni, hogy mit javítanak, frissítenek ilyenkor, mert ritkán kaptunk 4 MB feletti frissítést. Csak akkor volt ilyen, ha új funkciót kaptunk vagy mérési algoritmusokon javítottak.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#3063) droti25


droti25
őstag

Sziasztok!

Nekem 10%/nap a merülési ráta átlag felhasználás mellett. Nincs GPS és éjszaka asztalon pihen. Gondolom ez teljesebb jó?

(#3064) Nikaré válasza droti25 (#3063) üzenetére


Nikaré
őstag

Szia!
10 napja töltöttem, 53%
Nincs bekapcsolva a "felemelés a felébresztéshez".
Éjjel nappal a kezemen van, állandó a pulzusmérés.
Üzenetek, hívás értesítés aktív.
Ebben a 10 napban nem volt sport aktivitás mérés.

(#3065) kali válasza droti25 (#3063) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Kérdés, hogy mit jelent az átlag felhasználás - mert mindenkinél más és más lehet.
Az enyém folyamatosan a karomon van - állandó bluetooth kapcsolatban a telefonnal -, éjszaka monitorozza az alvást, napközben sok értesítést kezel - két SIM kártya van a telefonban, privát és céges, mindegyikre elég sok hívás és üzenet (SMS és iMessage) érkezik, amellett pörög a Messenger is -, a fényerő automatán van és sokat vagyok erős fényben, így elég sokat megy magas fényerőn a kijelző, aktív az emelésre a kijelző bekapcsolása, komolyabb edzés mostanában nincs, csak az alap lépéseket...stb. számolja, így 4-5%/24 óra megy le az akkumulátorból.

[ Szerkesztve ]

(#3066) droti25


droti25
őstag

2 sim kártya, napi 20-30 telefon, még több üzenet email, kéz emelésre belapcsolás beállítva, autó fényerő, sport tevékenység nincs mérve, éjszaka asztalon...
3-4 hetes óra. Ezekszerint a 10% merülés /nap sok, ilyen felhasználás mellett. :(

(#3067) szaboknak válasza Nikaré (#3064) üzenetére


szaboknak
aktív tag

Nekem hasonló használat mellett 7-8%, de az is befolyásolja, hogy mennyit mozogsz mert ha több a gyaloglás akkor van, hogy 10%-ot is merül.

Iphone 7 128 Gb, Xiaomi watch S1

(#3068) droti25 válasza Nikaré (#3064) üzenetére


droti25
őstag

Ez azért nem semmi. Papíron 2 hét az üzemidő de nálad ezekszerint több mint 3 hét is kijön egy töltéssel.🤔

(#3069) kali válasza droti25 (#3068) üzenetére


kali
legenda

A 2 hét egy meghatározott használattal jön ki, aki még annyira sem használja, annak többet bír, aki jobban, ott pedig nem bír annyit.

(#3070) AtHoS válasza droti25 (#3068) üzenetére


AtHoS
nagyúr

"alap" használattal 5%/nap fogyasztást tud produkálni: [link]

Mondjuk 10% alatt fekete a képernyő, nem mutat semmit, ott azért már érdemes töltőre rakni arra a másfél órácskára

read-only mode on the forum

(#3071) adamcsik


adamcsik
aktív tag

Sziasztok!
Valakinek van tapasztalata, hogy Xiaomi Redmi Note5 telefonnal hogyan működik az óra?
Az ékezetes üzeneteket megjeleníti rendesen? Valamint lehet-e magyarítani a menüjét?

[ Szerkesztve ]

(#3072) AtHoS válasza adamcsik (#3071) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Mármint a GT menüjére gondolsz? Az a nálam lévő GT-n teljesen magyar nyelven jelenik meg, ékezetek amit kiír azok rendben vannak/voltak eddig

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#3073) adamcsik válasza AtHoS (#3072) üzenetére


adamcsik
aktív tag

Mi a különbség a HUAWEI WATCH GT, és a HUAWEI WATCH GT SPORT között?

(#3074) AtHoS válasza adamcsik (#3073) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hardveresen egyformák, ami változó: lünetta jelölése és színe, az óraház színe illetve a szíj.

pl. a Sport verzió fekete, a lünettán a percek/másodpercek láthatóak és a szíj fekete szilikon

A sima GT nem tudom mit takar, mert amivel én találkoztam mindegyiknél volt valami megkülönböztető a nevében: Sport, Elegant, Brown, Active
pl. itt [link] láthatod az említett típusokat

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#3075) Tompie


Tompie
őstag

Sziasztok!

Kérhetek infót, hogy Xiaomi (Redmi Note 9 Pro) telefonnal, hogy muzsikál?

Köszönöm

(#3076) adamcsik


adamcsik
aktív tag

Sziasztok!
Valakinek van tapasztalata, hogy Xiaomi Redmi Note5 telefonnal hogyan működik az óra?

(#3077) soundman1 válasza adamcsik (#3076) üzenetére


soundman1
senior tag

adamcsik, Tompie:
Xiaomi 9Se-m van. A 3 alapbeállítás megtételével - amit szerintem minden telón meg kell tenni - rendben működik a GT.
A bluetooth-os okoseszközös felébresztés nem működik se MIUI 11-en, se MIUI 12-n, de ez a más gyártónál is előforduló, két, nem azonos gyártó eszköz kompatibilitás hiányának problematikája.
A Bluetooth helyalapú keresést nem szabad bekapcsolni, azzal jó megszívattam magam honapokra.
Amit az óra tud, azt teszi, mint egy faék és ennyi.
A múlt héten is jött még bug fix az órára. Új funkciót már ne várjon senki, csak javitásokat, még egy darabig.
Speckó óralap egy kis ügyeskedéssel felrakható, én is úgy használom.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#3078) Tompie válasza soundman1 (#3077) üzenetére


Tompie
őstag

Milyen 3 alapbeállításra gondolsz ? :F

(#3079) adamcsik


adamcsik
aktív tag

Sziasztok!
A rezgés erősségén lehet valahogy állítani?

(#3080) soundman1 válasza Tompie (#3078) üzenetére


soundman1
senior tag

Amit az Egészség app ír: automatikus indulás bekapcsolása, akkuoptimalizálás kikapcsolása, Egészség app védetté tétele

adamcsik: Nem, fix a rezgés erőssége. Valakinek kevés, a többségnek elég. Alvásból való felébresztésre ne bízd rá magad.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#3081) Nikaré válasza soundman1 (#3080) üzenetére


Nikaré
őstag

Nekem sz erőssége megfelel, de a hangja az nem!
A diszkréciót azt elfelejthetjük!!! :U

(#3082) Tompie válasza soundman1 (#3080) üzenetére


Tompie
őstag

jaaa ok köszönöm :R

(#3083) adamcsik


adamcsik
aktív tag

Sziasztok!
Ez a 22mm-es szíj jó lehet az órához?
Vagy csak a klasszikus "féloldalas" csaprögzítésű jó hozzá. (ez hagyományos)

[ Szerkesztve ]

(#3084) Tompie válasza adamcsik (#3083) üzenetére


Tompie
őstag

A rögzítés módja mindegy a 22mm a lényeg és mivel ehhez 22mm-es kell, ez jó hozzá. 😉

(#3085) tl-x válasza Tompie (#3084) üzenetére


tl-x
őstag

Csak ezt nem tudja belefogatni ha jól látom, hacsak nincs hozzá kis rugós tengely.

[ Szerkesztve ]

(#3086) adamcsik válasza tl-x (#3085) üzenetére


adamcsik
aktív tag

A dobozban a kép alapján van három darab.

(#3087) tl-x válasza adamcsik (#3086) üzenetére


tl-x
őstag

Egyik tüskét az órába be kell dugni a másik végét benyomni és úgy beilleszteni a helyére. Ha nem fix a tengely akkor jó lesz.

(#3088) soundman1 válasza Nikaré (#3081) üzenetére


soundman1
senior tag

Ja, voltak páran, akik jelezték, hogy zörög valami rezgéskor. Gáz!
Talán arra már fel lehet ébredni. :N

Egyébként sportoláskor tényleg kevés a rezgés, irodában éppen még megfelelő. Utóbbi miatt diszkrétre akarták csinálni és azért gyenge.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#3089) adamcsik


adamcsik
aktív tag

Sziasztok!
Az "amazfitwatchfaces.com" oldalon található számlapok közül hogyan lehet óralapot telepíteni az órára? Esetleg valahol létezik magyar számlap?

(#3090) vlesi69 válasza Tompie (#3075) üzenetére


vlesi69
senior tag

Én két napja hangoltam össze a Note 9 Pro telefonnal, működik de az eddigi sport tevékenységeimet nem látja az egészség app. Majd ha lesz időm újra nekifutok.

(#3091) vlesi69 válasza adamcsik (#3089) üzenetére


vlesi69
senior tag

Néztem én is mert jó számlapok és rengeteg van, de nem tudom hogy passzolnak e az órához.

(#3092) adamcsik válasza taptaq (#2430) üzenetére


adamcsik
aktív tag

Szia!
Nagyon tetszenek az óralapjaid.

[ Szerkesztve ]

(#3093) adamcsik


adamcsik
aktív tag

Szerintem passzolnak, láttam képeket órákról amiknek az óralapjai innen vannak.

(#3094) soundman1 válasza adamcsik (#3089) üzenetére


soundman1
senior tag

Párat innen raktam fel én is a pár oldallal előbb, sok pontban részletezett leírásom alapján. Vagy mások leírása alapján is próbálkozhatsz.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#3095) adamcsik válasza soundman1 (#3094) üzenetére


adamcsik
aktív tag

Már sikerült, köszönöm.

(#3096) adamcsik


adamcsik
aktív tag

Sziasztok!
Be lehet állítani, hogy az óra lecsatlakozás után automatikusan visszacsatlakozzon a telóra?

(#3097) AtHoS válasza adamcsik (#3096) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ez nem óra, hanem telefon probléma. Tehát más irányban kell elkezdeni a jelenség megoldását.

pl. valamilyen ütemező progi (pl. Tasker) figyeli a lecsatlakozást és beállított idő elteltével ki/be kapcsolja a BT-ot vagy indít egy BT keresést.

Nálam P30nál, ha hosszabb ideig nincs telóközelben az óra (pl. átugrok szomszédba és a teló otthon marad), akkor 1-2 órás ilyen távollétet követően van amikor nem kapcsolódik újra a teló közelébe érve. Mondjuk ezt a P30 töltöttségi szintje is mintha befolyásolná - mert 20% alatt többször tapasztaltam ilyet.

Egyelőre készítettem egy BT csatlakozást figyelő taskot, ami üzenetet dob az órára, ha felcsatlakozott az óra a telefonra. Lecsatlakozás jelzést be lehet kapcsolni Health-ból.

Amit néztem korábban, hogy ha auto nem kapcsolódik vissza, akkor kézzel a BT-ot ki- majd bekapcsolva a P30on auto kapcsolódott ismét.

read-only mode on the forum

(#3098) adamcsik válasza AtHoS (#3097) üzenetére


adamcsik
aktív tag

Kb. 10 másodperc után lekapcsolódik az óra ha nincs telefonközelben.
Ha megnyitom a Health alkalmazást, akkor automatikusan visszacsatlakozik az óra.
De ehhez mindig be kell lépni a Health-ba.

(#3099) philoxenia válasza adamcsik (#3098) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem P20 Pro-val elég az órán nézni valamit (pl. alvás) és újra csatlakozik magától.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#3100) AtHoS válasza adamcsik (#3098) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ha jól értem: BT távolságon kívül kerülve lekapcsolódik az óra, de BT távolságba érve sosem kapcsolódik vissza?

Ilyet én nem tapasztaltam, de Huawei a telóm is, lehet ez is belejátszik, hogy automatikusabban kezeli az órát esetleg, mint egyéb márkájú telefonok.

Ezeket azért nézd meg a telefonon a Heatlth progihoz:
automatikus indulás bekapcsolása, akkuoptimalizálás kikapcsolása, Egészség app (Health) védetté tétele, háttérben futás engedélyezése

read-only mode on the forum

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.