Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2501) taptaq


taptaq
aktív tag

Készítettem egy újabb számlapot, ha nem bánjátok itt is megosztom. :)
Kinti ragyogó napsütésben is tökéletesen látható. (kipróbálva)

[link]

[ Szerkesztve ]

Samsung A54, CASIO 1500WH

(#2502) vlesi69 válasza Dimond G (#2486) üzenetére


vlesi69
senior tag

Megnéztem, az enyémre is feladta, frissítettem. Meglátom hogy jó lesz e az akku idő, bár eddig is jó. Pozitív még hogy több számlap van már, egy egy frissítéskor csepegtetnek egyet egyet.

(#2503) Dimond G


Dimond G
senior tag

Itt letölthető sok-sok számlap! Csak kell hozzá a telegram app!

[link]

(#2504) Kyller válasza Dimond G (#2503) üzenetére


Kyller
senior tag

Az mi?

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#2505) szala77


szala77
friss újonc

Sziasztok! Samsung Jt5-el használom az órát,( huawei watch gt) és az a jelenség hogy ha lecsatlakozott csak akkor kapcsolódik újra,ha feloldom a telefont. nem használok semmi biztonsági feloldást,csak sima "húzást". Esetleg valami ötlet?

(#2506) Dimond G válasza Kyller (#2504) üzenetére


Dimond G
senior tag

[Telegram app]
Csevegő app. De az android guruk itt csoportosulnak (világszerte) és beszélgetnek..nem a parkban! :-DD

Én használom az app-ot, mert biztonságos és jobb, mint a messenger!

(#2507) Dimond G válasza szala77 (#2505) üzenetére


Dimond G
senior tag

Nálam is ez a helyzet! Csak akkor kapcsolódik újra, ha feloldom a telót és várok egy kicsit! GPS aktív! (Galaxy A71)

(#2508) szala77 válasza Dimond G (#2507) üzenetére


szala77
friss újonc

Nekem is aktív a gps folyamatosan. Idegesítő hogy pont a lényeg nem jól működik....mindíg figyelgessem hogy csatlakozva van-e? Meló közben ok,mert nálam van a telefon,otthon meg leteszem,és pont az lenne jó ha nem hallom hogy hívnak jelezze,a hívást,de nem,mert ha megszakadt a kapcsolat nem kapcsolódik újból,sőt valamikor az is kevés neki hogy feloldom a telefont....meg a másik gond amit észrevettem,mondjuk ez elenyésző,hogy masszívan 2,néha 5 másodpercet késik az órája. Van egy casiom ami szintén Bluetooth-hoz szinkronizál,az atompontos tud lenni,ez akkor miért nem?

(#2509) Dimond G válasza szala77 (#2508) üzenetére


Dimond G
senior tag

Én is ezzel a gonddal küzdök! Sajnos, a samsung nem gyárt olyan okosórát, ami megfizethető és kb 2 hétig bírja! Amazfit Gtr-t is csak azért nem vettem meg, mert a huawei órája olcsóbb volt!
Szóval ez van! Mondjuk nem találtam olyan óralapot sem, ami jelzi a Bluetooth csatlakozást! ami mondjuk nem lenne rossz!

(#2510) cintula187 válasza Black_Raven (#2500) üzenetére


cintula187
addikt

Ennél mi a trükk? Mert nekem nem aktív az óralap feltöltés. :F

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#2511) Black_Raven válasza cintula187 (#2510) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ird le a menetét, ahogy csinálod, akkor megmondom hol a hiba.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2512) Dimond G válasza cintula187 (#2510) üzenetére


Dimond G
senior tag

Felrakod azt a beta verziót amit Black_Raven kollega linkelt!
Majd csinálsz egy kínai huawei accunt-ot! [link]
Majd angolra állítod a telót!

Belépsz a Healt beta app-ba, bejelentkezel a kłnai account-al.

Csatlakoztatod az órát. Net legyen!!!
Ha ez megvan, akkor óralapra kattintasz, majd felül a 3 pötty/Privacy Statement/Disable Huawei Themes Service/Disable.

Majd újra óralap/Allow/3 pötty/ Upload watch face

A belső sd-re rakd az óralapokat egy mappába! Kiválasztod és egyszer csak felrakja!

(#2513) cintula187 válasza Black_Raven (#2511) üzenetére


cintula187
addikt

OK :)

- Total commanderrel install az általad linkelt beta
- EULA -t elfogadom - tovább
- alkalmazás használat EULA (internet, telefon, tartozkodási hely, bluetooth stb elfogad - tovább
- hozzáférhet hívásokhoz stb, asszem 4db kérdésre engedélyez a válasz
- new version found. 10.0.4.008 NEM rakom fel , latert választom
- huawei health wechat hez NEM linkelem hozzá
- devices menu - ad - smart watch - gt kiválaszt, (bluetooth message syncing -nél mégsem et választom) - párosít - sikeres
- Auto - download update package over wifi . pipát innen kiszedem - continue
- notification -nél párat bejelöltem. hozzáférés értesítésekhez pipa bent
- névjegyekhez való hozzáférés - elutasítás
- watch faces - more - itt az ajánlott lista üres. A sajátnál 3db preview kép nélküli, ezeket törölni tudom.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#2514) Black_Raven válasza Dimond G (#2512) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ezt szépen leírtad. :C a legvégén + egy yes(hogy fejlesztő vagy).:Cintula187: Watchface után jobbra fönt 3 pötty, .....Diamond G leirása fölötted

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2515) cintula187 válasza Dimond G (#2512) üzenetére


cintula187
addikt

Köszi. Működik. Re-login kellett a kínai account ommal. Meg elsőre, amikor a privacy statement -et akartam allow rakni akkor kidobott az app. :)

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#2516) szala77 válasza cintula187 (#2510) üzenetére


szala77
friss újonc

Érdekes dolgot vettem észre,ha fut a telefonon olyan alk. ami állandó gps kapcsolatot igényel(pl Igo) akkor gond nélkül újra csatlakozik,magától. De ugye az nem járható út hogy folyamatos legyen a gps mert 5 óra alatt leszívja a telót.

(#2517) Dimond G válasza szala77 (#2516) üzenetére


Dimond G
senior tag

Nos. Az az igazság, hogy sajnos ezen nem fogunk tudni változtatni, amíg a teló Bluetooth-jával, nem lesz összekapcsolható az óra! Mert nálam nem is látja a bluetooth az órát. Honor 20 bluethooth-ja látta, össze is lehetett kapcsolni és ment minden rendesen GPS nélkül!

(#2518) szala77 válasza Dimond G (#2517) üzenetére


szala77
friss újonc

Ja,az én bluetooth- sem látja az igaz. Hát,az van. Gondolom huawei tel. kell hozzá igazából,de azért nem veszek most egy új telefont.

(#2519) fornettisuti válasza Dimond G (#2517) üzenetére


fornettisuti
veterán

Nekem Samsung S7-tel is látta, mindenek előtt GPS legyen telefonon bekapcsolva, aztán mehet a párosítás.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#2520) Dimond G válasza fornettisuti (#2519) üzenetére


Dimond G
senior tag

Ez se jött be!
Amazfit Bip-em bezzeg látja!
S7-ben más a Bluetooth... vagy mi!?

(#2521) Dimond G válasza szala77 (#2518) üzenetére


Dimond G
senior tag

új telót?
Jó képet csinál az A71! Semmi pénzért nem cserélem le!
Inkább új óra! az olcsóbb! :DD
De sajnos válság van! Ez van! :DDD

(#2522) soundman1 válasza Dimond G (#2517) üzenetére


soundman1
senior tag

A Huawei valami külön utas megoldást választott. Az LG g6 és a mostani telómon se láttam a teló bluetooth beállításai alatt felsorolva a watch gt-t. (Szerintem ezért nem működik a teló bluetooth-al való feloldása).
Szóval a teló látja bluetooth-on keresztül az órát, de valami más megoldást (HMS-en keresztül?) használ a Huawei.
Haelindítod a Health-et, majd az óra indító képernyőjén lefelé seperve láthatod, hogy kéken világít a kékfog, tehát aktív a Bluetooth kapcsolat a teló és óra között (pedig az android Bluetooth listában nincs ott). Ennek így kell(ene) működnie Health háttérbe tevése vagy a teló standby rakása esetén is.
Az új óra firmware nem segített?
Amiket korábban írtunk nem segített?
Egyébként nálam csak akkor szakad meg a bluetooth, ha az alkalmazásvezérlőből törlöm, kipöckölöm a Health-et. Nem törlöm tehát, pláne, hogy másnapra a teló eltünteti onnan, pedig a kékfogból látom, hogy fut a háttérben, aktív a kütyük között a kapcsolat.
Jó lenne, ha javítanák e bugot.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#2523) imiadmin


imiadmin
őstag

tegnap felment az 1.0.11.20 verzió... azóta merül az óra mint állat... :W
más tapasztalt ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#2524) soundman1 válasza imiadmin (#2523) üzenetére


soundman1
senior tag

Nem.
Nem tudsz hibát javítani rajta a zárt szoftver miatt, de egy újraindítás vagy egy visszaállítás helyre szokta rakni a híreket. Visszaállítás előtt Health-ben a biztonság kedvéért csinálj manuálisan egy szinkronizálást.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#2525) ro3000 válasza Dimond G (#2509) üzenetére


ro3000
tag

"Mondjuk nem találtam olyan óralapot sem, ami jelzi a Bluetooth csatlakozást! ami mondjuk nem lenne rossz!"

Ha az alap képernyőnél fentről lehúzod, akkor mutatja a BT kapcsolódást!

(#2526) taptaq


taptaq
aktív tag

Feltettem én is a legújabb frissítést az órára 1.0.11.20.
Azért az egy katasztrófa, hogy a telefont mindig magamnál kell tartani mert az értesítéseket nem kapom meg. Természetesen szétkapcsol a BT, GPS nélkül nem is akar visszacsatlakozni, ha akar egyáltalán. Max 2m a távolság akadályok nélkül amikor megkapom az értesítéseket..... (még szerintem túloztam is a távolsággal kapcsolatban.)
A telefonon az eredeti rendszerrel is ugyanezek a gondok voltak, de most AOSP Q van rajta, a helyzet változatlan. Mindenből a legfrissebb verzió van fent.
Bocs, hogy így kiakadtam, de ebben a formában ez az óra így nem hozza azt a szintett amit elvárok tőle. 4-5m távolságig azért kapjam már meg az értesítéseket, jó lenne, ha nem fagyna le edzések közben(3x fordult elő, 15km túra útán azért elég idegesítő tud lenni). Barométer pontatlan, ezt is rendbe rakhatnák már végre. :O

Valakinek, ha volna valami ötlete meghallgatom szívesen.

Xiaomi Amazfit Stratos-ról válltottam, ott meg az üzemidő volt katasztrófális. Mondjuk elismerték kifogtam egy rossz akku hibás darabot .....

Telefon : Redmi Note 8 4/64
Óra : Huawei Watch GT - 1.0.11.20 firmware
HMS : 4.0.2.310
Health : 10.0.4.509

[ Szerkesztve ]

Samsung A54, CASIO 1500WH

(#2527) Dimond G válasza ro3000 (#2525) üzenetére


Dimond G
senior tag

Ezt tudtam én is köszönöm! :(((

(#2528) taptaq válasza taptaq (#2526) üzenetére


taptaq
aktív tag

Huawei P9 Lite 2017-es telefonnal 2 helyiséggel (2db vasbeton fallal) arrébb is megkapom az üzeneteket mindig! Nem kapcsol szét, de most komolyan, ez cseppet felháborító. :W

[ Szerkesztve ]

Samsung A54, CASIO 1500WH

(#2529) Black_Raven válasza taptaq (#2528) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Sztem erről nem az óra tehet..

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2530) Dimond G válasza taptaq (#2528) üzenetére


Dimond G
senior tag

Ja, Honor-al ment nekem is az ami neked!
Samsungra váltva már nekem jöttek a gondok!
A tesztek során is elhangzott, hogy Huawei/Honor telókkal 100%-os a kapcsolat!

(#2531) szala77 válasza taptaq (#2526) üzenetére


szala77
friss újonc

Érdekes,nekem változó itthon a lakásban hogy hány métert "tud" valamikor elég megdöbbentően sokat,valamikor elég keveset,pedig a lakás mérete nem változik....jó tudom,a rádiófrekis hullámok terjedése nagyon sok mindentől függ,időjárás,napszak stb stb. A barométer masszívan 12-15 hpa-t késik,nem tudom miért nem lehet olyat,mint a casio órámon,hogy manuálisan lehessen korrigálni,gondolom nem lenne nagy dolog belerakni az órába... Ami nekem jobban zavaró hogy maga az órája késik,2,5,vagy még több másodpercet. Jó jó tudom,ez "belefér" de akkor is,egy gagyi 3000 ft-os óránál,ok,de azért ez nem volt olyan olcsó.....

(#2532) Szpisti válasza taptaq (#2526) üzenetére


Szpisti
addikt

Hát nekem egy emelettel különbséggel is van kapcsolat. Egyszer amikor az asszonyon volt az órám egy éjjel, mert kíváncsi volt az alvására, akkor simán láttam a földszinten a telefonomon az adatokat... Sőt, sose szakad meg a kapcsolat. Vagy ha igen, magától újracsatlakozik, nem is látom.(Huawei Mate 20 Pro)
A légnyomás meg nálam a telefon érzékelőjéhez viszonyítva hajszálpontos. Sajna nincs más amihez viszonyítsam.

[ Szerkesztve ]

(#2533) Szpisti válasza Szpisti (#2532) üzenetére


Szpisti
addikt

Vagyis, most megnéztem az időkép oldalán, és ott 1024hPa-t mutat, a Watch GT pedig 1010-et, és a telefonom is 1010-et. Tehát a pontatlansága ezek szerint gyártói... :D

(#2534) taptaq válasza Black_Raven (#2529) üzenetére


taptaq
aktív tag

Nem az óra tehet róla, hogy a BT megszakad ez egyértelmű, hanem a Huawei. Ugyanez van a Samsung,Xiaomi és az Apple háza táján is, minden gyártónak az az érdeke, hogy ha lehetséges a saját megoldásait használjuk, és erre rá is tudnak "kényszeríteni" minket .....
A barométer pontatlanság és a fagyás már akinél jelentkezik az viszont szerintem javítható lenne szoftveres frissítéssel. Már az is elég lenne a barométernél szerintem, ha többet mutatna kb 15-18-al.

Samsung A54, CASIO 1500WH

(#2535) Dimond G válasza Szpisti (#2532) üzenetére


Dimond G
senior tag

2 poszttal feljebb írtam, hogy neked miért működik az ami pl Samsung-nál nem, vagy csak részlegesen!
taptaq! (Xiaomi) Huami amazfit bip-et látja a Samsung A71-em bluetooth-ja! simán össze lehet kötni! Újra is kapcsolódik minden app vagy GPS bekapcsolása nélkül!
Samsung órák jók, csak 2 napot se bírnak ki az aksijuk! Apple meg k... drága!
Maradt a Huawei/Honor, meg az Amazfit.

[ Szerkesztve ]

(#2536) taptaq válasza Dimond G (#2535) üzenetére


taptaq
aktív tag

Nálam a Bip a kinézete miatt nem kellene,meg nekem túl kicsi is. Ez is lehetne egy kicsit nagyobb, elég vastag a csuklóm.

Samsung A54, CASIO 1500WH

(#2537) Dimond G válasza taptaq (#2536) üzenetére


Dimond G
senior tag

Anno nekem is nagyon bejött a bip. Most már én is nagyobbat és elegánsabbat szerettem volna! Ezért vettem meg a HW-ot. Ha melózom állandó a kapcsolat. Ha otthon vagyok, akkor ez nincs meg! Ez zavar. Nem csak engem, aki így járt!
Szerintem, amíg nem veszünk huawei/Honor telót, vagy Samsung telóhoz Samsunk okórát (ami végre minimum 14 napos üzemidőt ígér) addig ez a kérdés nyitott marad!
Egyedül a Xiaomi/Huami órák jó minden androidos telóhoz! Szerintem! :DD

(#2538) Black_Raven válasza Dimond G (#2537) üzenetére


Black_Raven
veterán

De akkor miért nem vettetek Amazfit GTR-t. Kinézetre szinte ugyanez, 2 hét akksi idő, és csak 1mm a különbség. Én is azt akartam, csak elkezdtem olvasni a topikját..meg tudtam hogy majd az óra/teló lehet hogy utálni fogják egymást.:D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2539) ata007 válasza Dimond G (#2537) üzenetére


ata007
tag

Oneplus teloval is tokeletesen mukodik honapok ota. Elotte Pocoval sem volt gondom. Nem lehetseges, hogy energiatakarekossag miatt leallitja a bluetooth-t a telo?

(#2540) Dimond G válasza Black_Raven (#2538) üzenetére


Dimond G
senior tag

Mert amikor megvettem a HW GT-t akkor olcsóbb volt, mint az amazfit GTR, vagy GTS!
A fene gondolta, hogy ez lesz!
Na mindegy! A következő az tuti Amazfit GTR, de leginkább GTS lesz! Nekem mind a kettő bejön! de ez persze egyéni!

Egyelőre próbálok hozzászokni a HW GT-hez...ez kb 1 hete tart, mivel azóta van Samsung A71-em! :DD

(#2541) Dimond G válasza ata007 (#2539) üzenetére


Dimond G
senior tag

Galaxy A71-el már minden de tényleg minden beállítást végigpróbáltam, hogy ne legyen az ami most van! azaz javuljon!
Maradt minden úgy ahogy van! :(Szerintem a Samsung készülékek vannak leszedálva Huawei és Honor kommunikáció ellen!

(#2542) Black_Raven válasza Dimond G (#2541) üzenetére


Black_Raven
veterán

Én tavaly Samu a50-nel használtam és semmi gond nem volt vele, azonkívűl hogy a gps-t be kellett kapcsolnom 1 percre amíg kapcsolódott a Health-hez, aztán gps off. Mert nálam csak akkor van on, ha szükségem van rá.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2543) taptaq válasza Black_Raven (#2542) üzenetére


taptaq
aktív tag

Az Amazfit GTR / GTS széria gps gondokkal küzd elég rendesen, ha szükséged van a gps-re akkor kerülendő ez a 2 típus. Itt nincs probléma a GPS-el, de nem csak nekem vannak itt BT gondjaim. Megnézném én azt az órát ami nálam akár 1 hetet is elmegy. ;]
2 hét akkor, ha szinte semmire sem használod. Nálam max 5 nap. De ez egyén függő természetesen. Sokat túrázom és az zabálja az akksit rendesen.

[ Szerkesztve ]

Samsung A54, CASIO 1500WH

(#2544) Black_Raven válasza taptaq (#2543) üzenetére


Black_Raven
veterán

Egyértelmű, a sport tevékenység használja az akksit rendesen. Kiváncsi lennék egy Apple watch, vagy Samu, kibírna egy napot olyankor?:D

Dimond G: Az adaptív akkumulátor kezelést is kikapcsoltad?[kép]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2545) taptaq válasza Black_Raven (#2544) üzenetére


taptaq
aktív tag

Most olvastam az apple watch LTE tesztet, 6 óra alatt lemerül :Y . A tesztelő mégis elvan ájulva tőle ....
[link]

[ Szerkesztve ]

Samsung A54, CASIO 1500WH

(#2546) Black_Raven válasza taptaq (#2545) üzenetére


Black_Raven
veterán

Mert nem kell telefon és pénztárca, ami jó dolog, csak egy töltő meg 205k az órára. ;]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2547) soundman1 válasza taptaq (#2526) üzenetére


soundman1
senior tag

Health-et:
1. automatikus indulásúvá tetted,
2. védetté tetted,
3. akkuoptimalizálásnál nincs korlátozásra kapcsoltad,
4. a helyadatok mindig engedélyezve van,
5. a feladatkezelőből nem törlöd ki?
HMS beállításaid a 2522 hsz szerinti képen láthatók?
GPS mindig be van kapcsolva?

Más ötletem nincs.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#2548) taptaq válasza soundman1 (#2547) üzenetére


taptaq
aktív tag

Minden az itt leírtak szerint.

Már kínomban a build.prop fájlt is szerkesztettem, Huawei P30-ra, adtam a xarnak egy pofont .... mindegy nem érdekel tovább, kikapcsoltam az értesítéseket és kész.

[ Szerkesztve ]

Samsung A54, CASIO 1500WH

(#2549) szala77


szala77
friss újonc

Én is ezzel küzdök,(samsung j5) mindent végigpróbáltam,az összes engedélyt megadtam gps alapból megy,(de nem tudom/értem ez miért feltétel?) Tegnap írtátok hogy folyamatosan fusson a health,megcsináltam nem lőttem ki,akkor kb egy órát oké volt,utána megint nem csatlakozott....de nem tudok rájönni mi a bibi,ugyanis van amikor elég feloldani a telefont,a teló kijelzőjén megjelenik egy pillanatra hogy gps-t használ,és kapcsolódik,viszont van hogy a health-t el kell indítani,sőt olyan is van,hogy manuálisan rá kell bökni hogy csatlakozás....szerintem valami biztonsági dolog ez,amit nem tudok állítani. Mindegy,(illetve nem) meló közben teló mindíg nálam,ez nekem otthon okoz gondot,panelben lakom ott nincsenek emeleteket átszárnyaló kapcsolatok....erkély-belső szoba között már félúton megszakad a kapcs,ugye vasbeton árnyékol :W

(#2550) taptaq válasza szala77 (#2549) üzenetére


taptaq
aktív tag

Nyár közepén cserélek telefont addig elvagyok, nem halok bele, hogy nem kapok értesítéseket. De azért bosszant a dolog. Írtam a Xiaomi fejlesztőknek a Xiaomi Redmi Note 8 BT gondjaival kapcsolatban. Telegram csoportban fel is világosítottak ez és az előző Note 7 széria is ilyen gondokkal küszködik. (magyarul hiába a frissítések nem változik semmi).

Családban van ez a Huawei P9 Lite 2017 + Xiaomi MiBand 4, akárhová mész ott a BT kapcsolat nem szakad meg.

Részemről a téma lezárva, ezzel kapcsolatban nem offolok többet, ha nem muszáj. :R

Samsung A54, CASIO 1500WH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.