Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2601) Dimond G válasza Blac1 (#2599) üzenetére


Dimond G
senior tag

Szerintem se kell rá!
Pont ennek örülök! A kijelző besüpped, így kevesebb eséllyel ütöm be valahova!
De te tudod! Google a barátod! :DD

(#2602) taptaq válasza Blac1 (#2597) üzenetére


taptaq
aktív tag

Azért én tettem rá.
[link]

Aki feltette az órára a leújabb firmwaret azoktól kérdezném, custom számlapokat, hogy lehet feltölteni? Mert eddig egyik beta Health appal sem sikerült nekem. /user error/

[ Szerkesztve ]

Samsung A54, CASIO 1500WH

(#2603) Kyller válasza taptaq (#2602) üzenetére


Kyller
senior tag

Ios-szel alapból nem lehet :C :O

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#2604) Dimond G válasza taptaq (#2602) üzenetére


Dimond G
senior tag

Ez működik!
[link]
Ezt használom én is!

(#2605) #31757056


#31757056
törölt tag

Hello. Olvastam hogy mostanában mások is szenvednek a bt kapcsolattal az óra és a telefon közt. Én most egy P30 lite - al hasznalom de néhány napja az egész egy hulladék, folyamatosan szét kapcsol az óra és a telefon nem csatlakoznak újra. Hétvégén jött egy új fw az órához nem tudom annak van e köze ehhez vagy a legutóbbi néhány hms core frissítésnek e, de ez finoman fogalmazva is egy rakás szar... Vagy egyedül vagyok ezzel huawei tulaj? Mert látom más telefonokkal ez általános...

(#2606) attila770


attila770
csendes tag

Kérdezném,hogy esetleg van valakinek információja azzal kapcsolatban,hogy a Huawei Watch Gt megfogja kapni a stresszmérést és a véroxigén mérést vagy ez csak a 2 -es kiváltsága lesz?
Köszönöm

(#2607) Blac1 válasza attila770 (#2606) üzenetére


Blac1
aktív tag

Lehet hogy hülyeséget írok. De a véroxigén méréshez kellene bele egy megfelelő szenzor. Vagy van benne?

(#2608) soundman1 válasza attila770 (#2606) üzenetére


soundman1
senior tag

A hivatalos honlap nem tüntet fel véroxigén szint mérő szenzort, de a Health-ben ír róla, sőt a Sötétkék nevű óralap ki is írja a (számított vagy pulzus szenzorral mért?) VO2max értéket. Nyilván ez tájékoztató adat lehet csak, nem vetekedhet az erre a célra gyártott pulzoximéterrel.
Biztos van közülünk, aki mért már VO2 szintet és ír bővebben róla. Addig itt egy beszámoló.
Meglepődnek, ha beleraknának bármi új funkciót a GT-be, mikor már van újabb belőle. Akkor mivel adná el a gyártó a Gt2-t.
Sajnos ...

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#2609) taptaq válasza soundman1 (#2608) üzenetére


taptaq
aktív tag

Szerintem ez csak a GT2,GT2e ficsőr, legalábbis a hivatalos oldalon található infók miatt mondom. [link] Illetve az órában is meg kellene jelennie egy SpO2 menünek, amit én nem látok a GT1-ben. De a ciklus naptár határozottan tetszik a Health 10.0.6.017-ben :DD .

Viszont semmiféle verzióval nem tudok számlapot feltölteni :/

[ Szerkesztve ]

Samsung A54, CASIO 1500WH

(#2610) Szpisti válasza Blac1 (#2607) üzenetére


Szpisti
addikt

Nem látom, hogy a GT2-ben több szenzor lenne:

Ugyanolyannak látom, mint a sima GT-t:

(#2611) Dimond G válasza Szpisti (#2610) üzenetére


Dimond G
senior tag

Google play-en már frissült az app, de az óra szerintem firmware frissítéssel kapná meg!
Ha valóban tud ilyet! :DD

(#2612) atala578


atala578
újonc

Kis segítséget kérek mit kapcsoljak be. A watch gt most nem rezeg üzenetek hívások face hozzászólásoknál. Valamit biztos kikapcsoltam a telón. A másik kérdés hogy régebben volt olyan menü is hogy fényképező és messziről lehetett a fényképezőt üzemeltetni, ezt sem találom. A telefon Huawei promate 20. Köszi a segítséget, ha lehet részletesen írja le valaki :O

(#2613) taptaq válasza atala578 (#2612) üzenetére


taptaq
aktív tag

Órán nincs bekapcsolva a ne zavarj üzemmód, kis félhold?

Samsung A54, CASIO 1500WH

(#2614) Tompie


Tompie
őstag

Kis segítség plíz :)

Ha be van kapcsolva az órán a készenléti számlap, ha leteszem a karomról miért nem kapcsol ki?
Minden a legfrissebb, óra fw és az app is.

Köszönöm

(#2615) taptaq válasza Tompie (#2614) üzenetére


taptaq
aktív tag

Kikapcsol az , csak 10 vagy nem tudom mennyi perc múlva. Én nem is használom, zabálja az akksit nagyon.

Samsung A54, CASIO 1500WH

(#2616) Tompie válasza taptaq (#2615) üzenetére


Tompie
őstag

Sajnos nem kapcsol ki annyi idő után sem, azért kérdeztem :F
Én azért használom, mert ahogy eddig használtam, hogy csukló mozdulatra kapcsoljon be a kijelző kicsit lassúcska lett, nem olyan érzékeny. 😕

[ Szerkesztve ]

(#2617) Dimond G


Dimond G
senior tag

ApkPure!
Healt app 10.0.5.517

Google Play-en 10.0.5.317!

(#2618) fornettisuti válasza Dimond G (#2617) üzenetére


fornettisuti
veterán

ma reggel app galery dobta fel az 517-t

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#2619) Dimond G válasza fornettisuti (#2618) üzenetére


Dimond G
senior tag

Végül én is onnan szedtem le!
Azt akartam írni... :DD ... hosszú nap átka! írogatok itt hülyeségeket! :Y

(#2620) soundman1 válasza Dimond G (#2619) üzenetére


soundman1
senior tag

Nem írtál hülyeséget, az AppGallery-ben az 5.517 verzió van, de az nálam állandóan kifagy.
Csak a Play áruházról letöltött 5.317 működik. Az AppGallery-ben erre a verzióra ráfrissítve se működik az 5.517.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#2621) Dimond G válasza soundman1 (#2620) üzenetére


Dimond G
senior tag

Nálam 5.517 van fent!
Hms a legújabb 301 végű
Core 3.307
Samsung Galaxy A71 összekacsolva az órával, tehát az A71 bluetooth menüben is összekapcsoltként jelenik meg! Állandó kapcsolat!
Remélem minden infó friss! :D

(#2622) soundman1 válasza Dimond G (#2621) üzenetére


soundman1
senior tag

Ezek a legfrissebbek (nálam is), de Xiaomi 9SE gyári Android 10-en nálam az 5.517 induláskor kifagy. A Play-en levő 5.317-re is csak úgy tudtam korábbi verzióról frissíteni, hogy előbb azt letöröltem. De legalább működik és végre jönnek az újabb verziók. :C

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#2623) Macika66 válasza Kyller (#2600) üzenetére


Macika66
addikt

Az a helyzet, hogy valóban jól védi a kerámia gyűrű az üveget, de azért én is tettem rá egy védőüveget.
Nem törött még soha, de karc már több is van rajta. Feltételezhető, hogy védőüveg híján a kijelzőüveg karcolódott volna meg...

(#2624) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Health .521 elérhető

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#2625) sharp4 válasza fornettisuti (#2624) üzenetére


sharp4
őstag

és mit tartalmaz?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#2626) soundman1 válasza fornettisuti (#2624) üzenetére


soundman1
senior tag

Honnan lehet letölteni? 517-nél nem látok újabbat.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#2627) fornettisuti


fornettisuti
veterán

appgalery dobta nekem

some bugs fixed

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#2628) tiko76


tiko76
aktív tag

https://uppefect.com/products/watch-3?_pos=2&_sid=8fa3276dd&_ss=r szerintetek ez mi?[link]

[ Szerkesztve ]

(#2629) taptaq válasza tiko76 (#2628) üzenetére


taptaq
aktív tag

Egy szépre sikerült klón. De ennyi, ezektől ne várjál sokat.

Samsung A54, CASIO 1500WH

(#2630) tiko76 válasza taptaq (#2629) üzenetére


tiko76
aktív tag

Ennyire lemásolják? Még a menüjét is?

(#2631) hogabesz válasza taptaq (#2629) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Azért azt ugye nem hiszitek el, hogy ez valós lenne? :)

(#2632) Macika66 válasza taptaq (#2629) üzenetére


Macika66
addikt

Nem, ez egy átverés.
Ennyiért KIZÁRT, hogy használható, működőképes okosórát tudjon bárki piacra dobni.

A Huawei Watch GT fotóit lopták el az átveréshez. Erős a gyanúm, hogy vajon bármiféle csomagot küldenének-e ezért az árért...

Egy OLED kijelző gyártásának önköltsége magasabb ennél...

Mondjuk a GPS-rendszerek bemutatása is erősen árulkodó :)

(#2633) soundman1 válasza fornettisuti (#2627) üzenetére


soundman1
senior tag

Ma megjelent a frissítés, végre ez működik. Sajnos a 317-essel megszakadt a bluetooth naponta 1 alkalommal, remélem ez megszűnik.
Megnéztem volna a menstruációs naptár menüben mi van, de miután - újabb 100 MB után - feltelepített egy gyorsalkalmazás-központ alkalmazást se indul el a naptár. A beállításokban a nemnél bármit állítok, akkor se indul el.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#2634) soundman1 válasza soundman1 (#2633) üzenetére


soundman1
senior tag

Közben megoldódott, levettem a taichi alkalmazást, az kavart be az 517-nek is.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#2635) taptaq válasza hogabesz (#2631) üzenetére


taptaq
aktív tag

Ha figyelmesen elolvastad volna amit írtam akkor látnád, hogy senki nem dőlt be ennek a kamunak. Egyébként 10.000ft-ért vettem olyan GT2 klónt amiről meg sem mondanád, hogy nem igazi. Bekapcsolva már más a helyzet természetesen. De szépen teszi a dolgát rendesen, csak a kijelzőt alig látni, mert gyenge kijelző van benne.

Samsung A54, CASIO 1500WH

(#2636) Nikaré


Nikaré
őstag

Nálatok rendesen kommunikál az óra és a telefon?
Nekem mostanában a bejövő hívást sem jelzi
vagy pl. Messenger üzenetet.
Semmit nem állítottam el, illetve nem telepítettem másik alkalmazást telefonra.

(#2637) Dimond G válasza Nikaré (#2636) üzenetére


Dimond G
senior tag

Nekem Gmail-t nem jelzi azonnal, csak kb 4-5 mp-el beérkezés után!
Bár mostanában nem volt jellemző ez a jelenség!

(#2638) Nikaré válasza Dimond G (#2637) üzenetére


Nikaré
őstag

Ezzel a késéssel sokan kiegyeznének csak működjön jól :K

(#2639) Tompie


Tompie
őstag

Nekem a csukló mozgatásos felébresztés elég lassúcska, voltak előző frissítések amiktől jó gyors volt, az a működés szimpatikusabb volt mint most. 😕

(#2640) soundman1 válasza Tompie (#2639) üzenetére


soundman1
senior tag

Én mondjuk nem használom e funkciót, de most megnézve olyan gyorsan feléledt, mint régen.

Viszont az óra masszívan tartja magát ahhoz, hogy minden délelőtt megszakad a Bluetooth, pedig a Taichi-t is kiiktatta a folyamatból, mint lehetséges hibaforrást. Megnézem a Bluetooth Scanner-es hátha most megoldja a hibát.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#2641) szmarton80 válasza soundman1 (#2640) üzenetére


szmarton80
újonc

Majd oszd meg légyszi a tapasztalataidat a Bluetooth Scannerrel, hogy attól megoldódik -e a bt szakadás

(#2642) Dimond G válasza szmarton80 (#2641) üzenetére


Dimond G
senior tag

Nekem megoldota! :DD

(#2643) nOvOp válasza Dimond G (#2642) üzenetére


nOvOp
senior tag

Nekem is, szuper megoldás.

(#2644) MeSKA


MeSKA
aktív tag

Sziasztok! IOS-en nem lehet számlapot váltani? Eddig Huawei telefonom volt, cserélnem kellett. Hogy lehet ekkora különbség?! :(

(#2645) cintula187 válasza Nikaré (#2636) üzenetére


cintula187
addikt

Én a legfrissebb éles Health appal ma azt vettem észre, hogy az alvás adatokat nem akarja sync elni az órával. :(

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#2646) Kyller válasza MeSKA (#2644) üzenetére


Kyller
senior tag

Hogy ne lehetne? :DDD
De csak az órán... :N :( :O

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#2647) Szpisti


Szpisti
addikt

Érdekes, hogy a Huawei Band 4 Pro a mostani frissítéssel megkapta az SpO2-t...
Ezek után a mi óránk is megkaphatná nyugodtan...

(#2648) Tompie


Tompie
őstag

Én annak örülnék ha a számlapot lehetne kitenni állandó megjelenésre, most ami van készenléti számlap nekem fényerőt tekintve önálló életet él, igen automatikusra van állítva de pl kint napon nem a legvilágosabb ha a gombbal feloldom akkor látom egy pillanatra még fényesebb mielőtt felold. 😕

(#2649) Szpisti válasza Tompie (#2648) üzenetére


Szpisti
addikt

Ha állandó lenne a számlap, kb 1 nap alatt lemerülne az aksi... Nekem nem hiányzik, minek mutassa, ha nem nézek rá? Arra meg ott van a kézlendítéses megjelenítés, ha ez hiányzik valakinek, bár nekem ha az be van kapcsolva, akkor kb 5 nap alatt lehal az akksi. Így, hogy nincs, 17-18 napot elmegy egy töltéssel, nulla sportolással, pulzusfigyeléssel, alvásfigyeléssel, értesítésekkel...

(#2650) Tompie válasza Szpisti (#2649) üzenetére


Tompie
őstag

Az annyira nem hiányzik de az h a készenléti számlap nem olyan erős megvilágítású néha bosszantó h nem látszik eléggé.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.