Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2651) Szpisti válasza Tompie (#2650) üzenetére


Szpisti
addikt

Azt sem használom. Ha kiváncsi vagyok az időre, vagy valamire, megnyomom az egyik gombot és megjelenik... :)

(#2652) crea1984


crea1984
tag

Sziasztok!
Olvastam kompatibilitási gondokat meg , hogy csak akkor küld értesítéseket, ha közel a telefon. Nekem egy Xiaomi Mi Note 2 van jelenleg egy mi band 4 -el, de teljesen hibátlanul működnek, viszont, szeretnék egy órát a kezemen nem csak ezt a karkötöt. Mi a tapasztalat müködne a telefonommal vagy felejtsem el? :)
Tudom ott van a xiaomi amazfit GTR is, de nem tetszik. ( szinte ugyanaz, de a kávája pont nem tetszik, hogy olyan lapos.)
Köszi előre is.

(#2653) Dimond G válasza crea1984 (#2652) üzenetére


Dimond G
senior tag

Szia!
Szerintem vállalható a dolog!
Kell egy Bluetooth Scannet app a telóra, amivel összekötöd, azaz csatlakoztatod a két készüléket.
Így ha eltávolodsz tőle és lecsatlakozol, majd a közelében újra kapcsolódik automatikusan.

(#2654) crea1984 válasza Dimond G (#2653) üzenetére


crea1984
tag

Köszönöm, megpróbálom. ha nem lesz jó max veszek egy Huawei telefont hozzá :DDD

(#2655) hogabesz válasza Dimond G (#2653) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Nálam Samsung telefonnal (droid 10), semmi extra BT app és ha messze megyek tőle természetesen jelez, hogy lecsatlakozva, de a közelében simán megtalálják újra egymást.

(#2656) Dimond G válasza hogabesz (#2655) üzenetére


Dimond G
senior tag

Hmmm... akkor te szerencsés vagy!
Itt többünknek nem így működött!

(#2657) hogabesz válasza Dimond G (#2656) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Persze, tudom ennek több összetevője van (telefon típus, droid verzió...), lehet nálam pont megvan minden ahhoz, hogy ne legyen kapcsolódási gondom.

(#2658) Dimond G válasza hogabesz (#2657) üzenetére


Dimond G
senior tag

Nekem Samsung A71 van android 10-el!
Healt, Core, HMS minden a toppon!
Viszont egy plusz app még nem tragédia! Nekem stabil kapcsolódás kellett! Nekem így megy és nincs is okom panaszra!

(#2659) hogabesz válasza Dimond G (#2658) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Én sem azért mondtam mert probléma lenne még egy app. Nekem egyébként A70 van.

(#2660) Dimond G válasza hogabesz (#2659) üzenetére


Dimond G
senior tag

Tegnap segítettem működésre bírni az órát és az ő A70-ét.
Bluetooth app + a többi app ami kell.
Mindent megcsinált pontról pontra. Működik neki és elégedetten ment aludni! :))
Jó érzés volt! :DD
Ha a véroxigén mérése is menne az órának, annak is örülnék! :K

(#2661) Nikaré


Nikaré
őstag

Frissült az Egészség app
10.0.5.531 -re.

(#2662) crea1984


crea1984
tag

Sziasztok.
Mrgvettem az orat, de nem nagyon akar ujracsatlakozni a telefonomhoz, ha elvesztik egymast.
Kiprobaltam a bluetooth scanner-t megnyomom ott, higy parositas es semmi. (Varakozas a valaszra) de nem csatlakoznak ossze. Kell valami beallitas meg?

(#2663) soundman1 válasza crea1984 (#2662) üzenetére


soundman1
senior tag

Az Egészség app-nak adj engedélyeket: automatikus indítás, védettség és akkumulátorkezelő legyen kikapcsolva. Segítségül az Egészség appban, ahol az óra lapokat tudod állítani, ott van egy Hibakeresés menü. Abban keresd ki a telód és a 3 fenti műveletet állítsd be.
Ha valami gáz van, akkor az óra újraindítása szokott még segíteni.

Dimond G: December óta egyre rosszabb az újabb frissítésekkel. Most már a Bluetooth scannerrel se tud naponta többször újra csatlakozni, pedig nekem pár hete még e nélkül működött a csatlakozás. Ahogy a Play-en látom a hozzászólásokat nem csak a mi óránk akad le. Kell egy új Health.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#2664) Dimond G válasza soundman1 (#2663) üzenetére


Dimond G
senior tag

Nekem még mindig működik!
A Scanner frissült Play-en, teszteltem és nincs gond! Az óra lecsatlakozik, majd vissza!
Tegnap segítettem egy óratulajnak A70-es Samsung-al! Minden oké nála is!
A Healt app az ami nálam nem szinkronizálja az alvást amikor reggel, vagy nap közben valamikor is belépek! :((

(#2665) szmarton80


szmarton80
újonc

Nem tudom volt -e már (nem találtam keresővel).
Több watchfaces feltöltése egyidejűleg:
https://huaweiwatchgt.com/watchfaces/how-to-install-multiple-custom-watchfaces-no-root/

[ Szerkesztve ]

(#2666) hogabesz válasza szmarton80 (#2665) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Ennek örültem volna, de csak addig a részig volt érdekes nekem, hogy droid 8.0 vagy régebbi kell hozzá... 😕

(#2667) hogabesz válasza hogabesz (#2666) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Közben eszembe jutott, hogy megvan még a régi Honor 8-am amin oreo van. Kipróbáltam, de ennek igazából semmi értelme mert csak arra jó, hogy egyszerre több CW-t lehet telepíteni az órára a health appból anélkül, hogy az egy extrát törölnéd. De ez már amúgy is megoldható, gondolom ennek régebben volt csak értelme.

(#2668) kaliczrob84


kaliczrob84
tag

Sziasztok. Tervezek egy ilyen órát venni a p30 mellé, viszont az itt olvasott kapcsolódási problémák kicsit megijesztettek. Ez csak más gyártmányú telefonnal történik, vagy Huawei telefon esetén is fennáll?

(#2669) szmarton80 válasza hogabesz (#2666) üzenetére


szmarton80
újonc

Hm, és Android emulátorral (vagy Android Studióval) esetleg? Ha lesz időm kipróbálom :)

(#2670) hogabesz válasza szmarton80 (#2669) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Azt nem tudom. Alapvetően az a leírás amit linkeltél arról szól, hogy egyszerre több CW-t is tudsz órán tárolni. Úgy tudom régebben - sok frissítéssel ezelőtt - egyszerre csak egyet lehetett a gyári számlapokon kívül. Viszont ezt már gyárilag is "javították", úgyhogy egyelőre marad a kínai accountos dolog annak, aki külsős watchface-eket szeretne. 😐

Én örülnék valami normális megoldásnak, nem akarok ezzel a kínai dologgal bajlódni.

(#2671) plaszy válasza kaliczrob84 (#2668) üzenetére


plaszy
őstag

Szia! Nekem semmi gondom vele. Galaxy S8 és a GT páros remek!

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#2672) taptaq válasza hogabesz (#2670) üzenetére


taptaq
aktív tag

A gyáriakon kívül nekem 4db CW van még fent.

Samsung A54, CASIO 1500WH

(#2673) hogabesz válasza taptaq (#2672) üzenetére


hogabesz
aktív tag

És is azt írtam, hogy lehet, de mókolás nélkül csak az app-ból, ami meg valljuk be elég szegényes.

(#2674) MeSKA


MeSKA
aktív tag

Sziasztok! Erre mi a megoldás? Iphonnal nem tudom összehozni! Az órát már alap értelmezettbe állítottam.

[ Szerkesztve ]

(#2675) MeSKA válasza MeSKA (#2674) üzenetére


MeSKA
aktív tag

Kép lemaradt... :W

(#2676) Zuiiii


Zuiiii
csendes újonc

Sziasztok!
S.O.S.
Mi a megoldás arra, hogy az óra az edzés adatokat átvigye a telóra?
A lépés számot és a pulzus adatokat szinkronizálja, de az egyéb adatokat nen. A gyakorlat adatokban nem jelenik meg új edzés adat

[ Szerkesztve ]

(#2677) hogabesz válasza MeSKA (#2674) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Hülye kérdés, de BT és GPS be van kapcsolva?

(#2678) MeSKA válasza hogabesz (#2677) üzenetére


MeSKA
aktív tag

Igen, persze. Van egy Honor Band 4 itthon, az minden gond nélkül megy...
Próbáltam egy androidos telefonnal a Watch GT-t és ott is ment rendesen. Csak iPhone-al nem megy. Utóbbin megpróbáltam újra telepíteni, de az se segített.

[ Szerkesztve ]

(#2679) hogabesz válasza MeSKA (#2678) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Minden szükséges engedély meg adva az app számára? Nem is látja vagy csak csatlakozni nem akar?

(#2680) MeSKA válasza hogabesz (#2679) üzenetére


MeSKA
aktív tag

Meg persze, látja is. De amikor rá nyomok, ezt írja.

(#2681) hogabesz válasza MeSKA (#2680) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Más eszközhöz gond nélkül csatlakozik a telefon?

(#2682) MeSKA válasza hogabesz (#2681) üzenetére


MeSKA
aktív tag

Igen, egy Honor Band 4-et használok még. Az tökéletesen csatlakozik.

(#2683) fornettisuti válasza MeSKA (#2682) üzenetére


fornettisuti
veterán

próbáld leválasztani a bandot elobb, utana raengedni a watchot, hatha.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#2684) crea1984 válasza soundman1 (#2663) üzenetére


crea1984
tag

" automatikus indítás, védettség és akkumulátorkezelő legyen kikapcsolva"

Köszönöm, azóta atom stabil :)

(#2685) MeSKA válasza fornettisuti (#2683) üzenetére


MeSKA
aktív tag

Sajnos ez sem segít :(

(#2686) hogabesz válasza MeSKA (#2685) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Esetleg iOS-re nincs valami BT scanner app mint amit fent említettek?

(#2687) Kyller válasza hogabesz (#2686) üzenetére


Kyller
senior tag

Miért kéne?

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#2688) hogabesz válasza Kyller (#2687) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Ha visszaolvasod az utolsó pár hozzászólást, megérted miért írtam neki.

(#2689) taptaq válasza hogabesz (#2686) üzenetére


taptaq
aktív tag

[link]

Samsung A54, CASIO 1500WH

(#2690) hogabesz válasza taptaq (#2689) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Köszönöm, viszont nem nekem kell hanem a kollégának akinek a kérdést intéztem. De gondolom Ő is olvassa és tesz vele egy próbát. :)

(#2691) nOvOp


nOvOp
senior tag

Vki használja esetleg samsung telefonnal? Én A40 készülékkel használom és hiába teszem rá a lakatot az egészség appra, egy idő után bezáródik. Az akkumulátornál van olyan lehetőség, hogy "El nem alvó alkalmazások", de a hozzáadásnál nem szerepel az egészség app ellenben a többivel.

(#2692) hogabesz válasza nOvOp (#2691) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Próbáld meg, hogy kikapcsolod az akkumulátorhasználat optimalizálást az appnál. De amúgy volt abból gond, hogy bezárta? Nekem akkor is jöttek értesítések amíg a leírt dolgot nem csináltam meg a telefonon max. annyi "hátránya" volt volt, hogy indításnál úrja betöltött az app. (Galaxy A70)

(#2693) nOvOp válasza hogabesz (#2692) üzenetére


nOvOp
senior tag

Egyszer-kétszer volt hogy nem kaptam meg értesítést, ezért is figyeltem fel rá, de az is lehet, hogy a telefonra sem érkezett meg, mert épp PC-n voltam benne az adott programban. Ezt már nem tudom, annyira nem tesztelgettem, csak ez volt az ami feltűnt. Az optimalizálás ki van kapcsolva, de majd akkor figyelem, hogy van-e hátránya is. Azért köszi!

(#2694) hogabesz válasza nOvOp (#2693) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Kapcsolódási gondjaid nem szoktak lenni? Mert itt többen jelezték már, hogy lecsatlakozás után nem akar újracsatlakozni az óra. Emiatt is lehet, hogy elmarad az értesítés.

(#2695) nOvOp válasza hogabesz (#2694) üzenetére


nOvOp
senior tag

A BT scanner app óta nincs ilyen problémám. Lehet tényleg nem okoz gondot az értesítéseknél, majd jobban figyelem. Csak láttam, hogy néha bezáródik egy idő után a progi (ami amúgy korábban nem volt jellemző) és gondoltam hozzáadom a nem alvó alkalmazásokhoz, hátha megoldja. Viszont ott nem találtam (lehet mert az akkumulátorhasználat optimalizálás ki van kapcsolva ennél az appnál), ezért kérdeztem rá itt a fórumon.

(#2696) attila770


attila770
csendes tag

Sziasztok! Érdekelne,hogy amikor edzés közben vagyok és hívásom jön az óra nem mutatja,nem jelzi csak a telefonom csörög.
Ez miért így van , vagy csak nekem nem jelzi.?
Ha nincs edzés indítva akkor tökélétesen működik!
Köszönöm

(#2697) soundman1 válasza attila770 (#2696) üzenetére


soundman1
senior tag

Emlékeim szerint edzés közben semmilyen értesítést nem kezel. Úgy gondolta a fejlesztő, hogy iyenkor csak az edzésre koncentrálj. :))

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#2698) sharp4 válasza soundman1 (#2697) üzenetére


sharp4
őstag

csak a hívás értesítés jelenik meg olykor, de mi alapján dönti el, hogy jelzi vagy sem, azt nem tudom.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#2699) Kispotter


Kispotter
tag

Sziasztok! Már kb 2 hónapja használom az órát és nagyon tetszik futok is vele stb.. Viszont 1 zavaró dolog van amire nem tudom van-e megoldás. Mégpedig, hogy pl ma is túráztunk, sétálgattunk barátnőmmel az erdőbe egész nap és bekapcsoltam a szabadtéri gyaloglást, vagy épp hágymászást mikor melyiket csak azért, hogy később térképen megjelenjen merre jártunk. Viszont ilyenkor ügye se értesítéseket nem jelez az óra, se időt csak alul picibe. Szóval nem lehetne azt valahogy megoldani, hogy menjen ugyanúgy a rögzítés és az edzés viszont ki lehessen lépni a számlaphoz mintha nem is menne semmi?

Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

(#2700) soundman1 válasza Kispotter (#2699) üzenetére


soundman1
senior tag

Az alacsony fogyasztás miatt le van butítva az OS, gyakorlatilag nem tud multitaszkolni, így egyszerre csak egy-egy funkció érhető el. Ha fejlődik a technika és jobb szoftvereket írnak, akkor elérkezik annak az ideje is. Ez (volt) az alacsony fogyasztás ára Huawei-éknél.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.