Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) Macika66 válasza tonnni7 (#2049) üzenetére


Macika66
addikt

Ez komolyan gond?
Ha kapsz egy üzenetet, máshogyan/sürgősebben olvasod, ha Viberen jött, mint ha WeChaten???
De tényleg kirakja az alkalmazásikont, annál többet szerintem egyik óra sem tesz.

(#2052) soundman1 válasza tonnni7 (#2049) üzenetére


soundman1
senior tag

Az üzenetküldők ikont raknak ki, az egyéb alkalmazás pedig azonos kék ikonnal ugyan, de szövegesen az alkalmazás nevével jelzi, hogy melyik alkalmazás küldte. Ez utóbbinál szebb lenne, ha mondjuk a saját ikonját tenné ki a Play áruház, youtube, naptár stb. esetén.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#2053) tonnni7 válasza Macika66 (#2051) üzenetére


tonnni7
csendes tag

Nem ez nem baj, megvásároltam a készüléket kb egy órája frissít. Hogy tudok rá magyar nyelvet varázsolni?

(#2054) amerigo válasza tonnni7 (#2053) üzenetére


amerigo
aktív tag

Majd az egyik frissítésben benne lesz . Kb 8-10 fog lefutni ha a Telekomnál vetted .

(#2055) tonnni7 válasza amerigo (#2054) üzenetére


tonnni7
csendes tag

Igen. Most tart 2019 októbernel. KB a 8. Ha jól számoltam

(#2056) Nikaré válasza tonnni7 (#2055) üzenetére


Nikaré
őstag

Türelem, iszonyat lassan frissít és egyszer csak magyar nyelvű lesz :)

(#2057) tonnni7 válasza Nikaré (#2056) üzenetére


tonnni7
csendes tag

Kész :) Kezdődhet az ismerkedés

(#2058) tonnni7 válasza tonnni7 (#2057) üzenetére


tonnni7
csendes tag

A messenger, facebook és gmail ikonját kiteszi a többit azt nem. Ez lehet beállítási probléma?

(#2059) plaszy


plaszy
őstag

Ha az órát vissza akarom rakni gyári beállításra, akkor törlődnek az Egészség appból az eddig mentett értékek? Pulzus, lépés, stb. tavaly május óta?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#2060) gyuri2008 válasza plaszy (#2059) üzenetére


gyuri2008
veterán

A visszaállítás előtt szinkronizáld le az órát az applikációval és megmarad minden.
Óra nélkül is tudod az applikáció használni, pl edzést rögzíteni.

(#2061) plaszy válasza gyuri2008 (#2060) üzenetére


plaszy
őstag

Igen, az megvolt. Elvileg mindent a teló mutat már.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#2062) plaszy


plaszy
őstag

Gyári stock fw. nem állt vissza, pedig nekem az kellene, hogy lehet a legelsőt visszatenni rá vajon?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#2063) soundman1 válasza plaszy (#2062) üzenetére


soundman1
senior tag

Az órát gyári beállításra, eredeti firmware-ra? Amit frissítéssel ráraksz úgy marad, nem lehet sehova se visszamenni. Tudtommal nincs rá megoldás, de miért is kellene visszamenni korábbi állapotra?
A rendszer/Visszaállítással töröl minden személyes adatot az óra.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#2064) plaszy válasza soundman1 (#2063) üzenetére


plaszy
őstag

Értem, köszi.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#2065) philoxenia válasza plaszy (#2062) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2066) soundman1 válasza philoxenia (#2065) üzenetére


soundman1
senior tag

Hoppá!
Okosabb lettem, lettünk.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#2067) philoxenia válasza soundman1 (#2066) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Google-lel találtam én is. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2068) plaszy válasza philoxenia (#2065) üzenetére


plaszy
őstag

Köszi, de ez nekem mélyvíznek tűnik. Esetleg, ha lenne valaki, aki magyarul is leirná, hogy kell, jó lenne. Én így nem vágok bele.

Az óra nyelvét visszalehet állítani angolra?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#2069) Butcher82


Butcher82
senior tag

Lehet triviális és már kitárgyalt kérdést teszek fel, de legyetek megértőek :D

Tehát van AOD, be lehet úgy állítani a kütyüt, hogy mindig valamelyik gyári számlapot mutassa ne csak a készenléti digitális/analógot? :F

[ Szerkesztve ]

***Go Ahead, Make My Day.*** Clint Eastwood óta szabadon.¯\_(ツ)_/¯

(#2070) soundman1 válasza plaszy (#2068) üzenetére


soundman1
senior tag

Csak ha vissza mész a 11.8-ról ha jól emlékszem a 11.6, majd az előtti, előtti verzióra. Ez alapvetően egy céleszköz, nem okostelefon. De már legalább van megoldás visszább lépni az fw-ben.

Butcher82: Vagy az AOD-t használod vagy a kijelző időt 5-20 perc közöttire állítod a számlapokkal, nincs más verzió.
Az AOD-n minimális pixelű számlapok vannak, de így feleződik az üzemidő, mi lenne az üzemidővel, ha az AOD-hoz hasonlóan csökkentett fényerővel egész nap menne a számlap, 1 nap? Az Oled szép, de amit te szeretnél a legújabb e-ink kijelző kellene. Reméljük lesz olyan is egyhamar.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#2071) Macika66 válasza Butcher82 (#2069) üzenetére


Macika66
addikt

Nincs rá mód, de értelme sem lenne, a kijelző fogyasztása a sokszorosa olyankor, amikor nem a gyári AOD megy rajta. Egy kevesebb, mint 2 napos üzemidő nem érné meg, hidd el...

Samsungnál minden jól megírt számlapnál van külön AOD mód és szívja is az akksit, mint a veszedelem...

(#2072) Butcher82 válasza Macika66 (#2071) üzenetére


Butcher82
senior tag

Köszi!

[ Szerkesztve ]

***Go Ahead, Make My Day.*** Clint Eastwood óta szabadon.¯\_(ツ)_/¯

(#2073) plaszy válasza soundman1 (#2070) üzenetére


plaszy
őstag

Köszi, csak azt egyelőre nem értem az XDA-s fórumon.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#2074) Szpisti válasza plaszy (#2068) üzenetére


Szpisti
addikt

Az óra nyelve a telefon nyelve szerint változik ha jól tudom. Ha a telefon angol, akkor az óra is.

(#2075) bcsavar


bcsavar
újonc

Sziasztok, ha magyarra allitsatok az ora nyelvet az idojarasnal a helyseg nevet mutatja?

[ Szerkesztve ]

(#2076) soundman1 válasza bcsavar (#2075) üzenetére


soundman1
senior tag

Igen. Az óra mindenhol jól kezeli az ékezetet, így itt is. Másik időjárás programot használok a telefonon, ettől függetlenül, ahol éppen tartózkodom annak a településnek az adatbázisát használja az óra, illetve a Healt, amihez a legközelebb vagyok.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#2077) bcsavar válasza bcsavar (#2075) üzenetére


bcsavar
újonc

alt="" title=""

Ha atallitom angolra mutatja.

[ Szerkesztve ]

(#2078) plaszy válasza soundman1 (#2076) üzenetére


plaszy
őstag

Nekem kiírja:

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#2079) soundman1 válasza bcsavar (#2075) üzenetére


soundman1
senior tag

A GT-n, órán hol állítod át a nyelvet? Ha a telót akár magyar, akár angol nyelvűre, de magyar régióra állítottam, akkor angol, illetve magyar nyelvű lett az óra, és működik a magyar ékezetes helységnév kijelzés is. Bár az időjárás értesítés kikapcsolásával is mutatja az időjárást, gondolom a következő adatszinkronig.
Nálad szerintem a Healt nem tudja valami miatt az időjárás adatot letölteni.
Adtál neki hozzáférést mindenhez?
A teló a régió Magyarország? Nem kellene a Healt app-ot egy szinkronizálás után újra telepíteni?

Más: Mikor angolra állítottam a telót kérte, hogy adjak hozzáférést a kamerához. Minek az neki, használja a kamerát a Healt valamire?

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#2080) Viperator válasza soundman1 (#2079) üzenetére


Viperator
őstag

A Nagy Testvér figyel ... :D

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#2081) fornettisuti válasza bcsavar (#2077) üzenetére


fornettisuti
veterán

GPS be van kapcsolva a telefonon?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#2082) Pedro47


Pedro47
friss újonc

Sziasztok.
Watch gt2-n szerintetek van mód rá hogy egy futóedzés közben ne csak az átlagtempómat írja ki, hanem a legnagyobb sebességet is lemérje valahogy?
Kivancsi lennék hogy mennyivel tudok sprintelni.
Köszönöm a válaszokat!

(#2083) fornettisuti válasza Pedro47 (#2082) üzenetére


fornettisuti
veterán

Leméri, különben nem tudna átlagot számítani.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#2084) soundman1


soundman1
senior tag

Bejelentették a Honor Magicwatch -t, de minek adták ki, ha ugyan az mint a Huawei GT2? Elsőre úgy láttam, hogy a GT-hez hasonlóan kávás, de a 4. videóban látom, hogy síkban van az óra lap.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#2085) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Sziasztok!

Viber, Messengerüzenet működik, telefonálni lehet ezzel az órával? Tudja ugyanazt, mint más okosóra?

(#2086) Nikaré válasza rayoliviero (#2085) üzenetére


Nikaré
őstag

Szia!
Viber, Messenger stb. működik.
Telefonálni nem lehet vele.
Hívást jelzi, de kezdeményezni illetve beszélni nem lehet.
Annyit még igen, hogy 1. bejövő hívást "leteszed"
az óra kijelzőjén.
2. Bejövő hívásnál az óra felső gombját megnyomom és némitja a csengőhangot, de nem teszi le.

(#2087) rayoliviero válasza Nikaré (#2086) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szia!

Köszönöm a választ. A telefonálás annyira nem érdekel, a lényeg inkább a Viber és Messenger üzenet, amit el szeretnék olvasni az órán.

(#2088) Nikaré


Nikaré
őstag

Sziasztok!

Huawei Health frissítés érkezett 10.03.511

(#2089) Ubi válasza Nikaré (#2088) üzenetére


Ubi
tag

Nekem pedig óra Firmware frissítés. 1.0.11.12
Jött valami csodálatos hátlap Auspicious néven. :DDD Az ajánlott számlapok pedig teljesen eltüntek, csak a 24-hour Time maradt.

[ Szerkesztve ]

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#2090) V.T. válasza Ubi (#2089) üzenetére


V.T.
aktív tag

Nálam is szintén eltűnt az ajánlott számlapok közül 1 kivételével mind. Ismét. Csodálatos:)

(#2091) Nikaré


Nikaré
őstag

Nálam is eltűntek az ajánlottak, de Frimware frissítés sehol.

(#2092) plaszy válasza Ubi (#2089) üzenetére


plaszy
őstag

Szintén, jópofa az egér :D

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#2093) Szpisti


Szpisti
addikt

Rányomtam, hogy hátha van nekem is már de ezt irja:

Sose volt még ilyen. Mobilneten is próbáltam.

(#2094) soundman1


soundman1
senior tag

Délelőtt megérkezett a 2.311 verzió és eltűntek az óralapok. Most manuálisan rányomva felment az 1.0.11.12 fw.

Ha az Ajánlottnál a nagyítóval beírtok egy-egy karaktert, akkor random listázza a korábbi face-ket.
Lehetne már új számlap is. :)

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#2095) Dzsosy válasza Szpisti (#2093) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Nálam is ez van.

(#2096) Kyller


Kyller
senior tag

:C :C Mennyi mindent kapunk...
[kép]

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#2097) Black_Raven válasza plaszy (#2092) üzenetére


Black_Raven
veterán

Patkány az, az egér..

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2098) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Nálatok is csak akkor kapcsolódott össze a telóval, ha a GPS is be van kapcsolva?
Ha kikapcsolom a gps + bluetooth-t. És újra akarom összekötni a telóval, akkor csak gps + bluetooth bekapcsolásávla hajlandó összekötni.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#2099) tyukee válasza Dzsosy (#2095) üzenetére


tyukee
csendes tag

Nálam sem lát semmilyen frissítést, pedig egy gyári visszaállítással is próbálkoztam az órán. így semmi...:-(

Ha valakinek sikerül orvosolni a problémát szóljon. Se mobilneten, se wifin keresztül nem látja a frissítéseket.

[ Szerkesztve ]

mindíg csak előre...

(#2100) plaszy


plaszy
őstag

Új...

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.