Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) domper2015 válasza mr.tamasbiro (#450) üzenetére


domper2015
senior tag

Mate 20 lite is kezeli az okos tokot

(#452) domper2015


domper2015
senior tag

https://huaweiblog.hu/huawei-p-smart-2019-gyari-tokok/
Smart case-t nem támogatja.

(#453) Istuu15


Istuu15
senior tag

Sziasztok. Munkatársam p smart telefonján összetört a kijelző és arra lene kíváncsi, hogy mennyiért lenne érdemes megoróbálji eladni? Nem tudom, hogy itt ilyet lehet-e kérdezni csak gondoltam megpróbálom. Lassan 2 évee lesz a telefon. 15-20000ft reális?

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#454) mrbego válasza Istuu15 (#453) üzenetére


mrbego
aktív tag

Akkor az még az első P smart, nem a 2019.
20 ezer ft törötten kicsit erősnek érzem.

Üdv, P

(#455) Istuu15 válasza mrbego (#454) üzenetére


Istuu15
senior tag

Bocsi de a 2019 es ha jól láttam. A beállításokban a telefonról résznél mintha olvastam volna 2019 et. 70000ft volt amikor megvette. A töréstől egyébként lehet használni.

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#456) jaszy91


jaszy91
aktív tag

Édesapámnak múlt héten vettünk ilyen telefont. Eleinte én is óckodtam tőle, mármint az árkategóriától, hogy ebben a szegmensben nincsenek olyan jó telefonok (természetesen magamból indultam ki :D ). De azt kell mondanom, hogy tévedtem. Ha valóban arra használod amire kitalálták, akkor gond nélkül élhetőek a hétköznapok vele.

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#457) Debilon


Debilon
addikt

üdv!

ma megjelent egy ilyen frissítés: 10.0.0.134 (C432E3R1P3) 3,42 GB, ez az új rendszer betája lenne amit lassan tolnak ki a P30 és társaira?

[ Szerkesztve ]

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#458) szemesi69 válasza Debilon (#457) üzenetére


szemesi69
addikt

Üdv!
Elég egyértelműen írja, hivatalos kiadás előtti, szóval bétának kell lennie, simán jelezte, nem volt béta teszt jelentkezésed?

Xiaomi redmi note 12 pro

(#459) Debilon válasza szemesi69 (#458) üzenetére


Debilon
addikt

nem, sosem jelentkeztem még semmilyen béta tesztre :)
az még hozzá tartozik, hogy frissült a hicare alkalmazás és azon belül nyomtam a frissítés menüre, és ez lett belőle

nem tettem fel, szerintem megvárom, ki mit tapasztal vele, vagy a véglegest

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#460) szemesi69 válasza Debilon (#459) üzenetére


szemesi69
addikt

Elméletileg jövő év első negyedévében várható talán, ha jól emlékszem. Azt mondták a hicare csak a 10-sben frissül, ezek szerint fordítva is igaz :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#461) mrbego válasza Debilon (#457) üzenetére


mrbego
aktív tag

Szia
Most rákerestettem, de nem dobott fel semmi újat nekem. Igaz nem vagyok semmi béta programban.

Más: hallottam mostanában, hogy megint változott a benchmark programok értékelési metódusa.
Lefuttattam most egy Antutu-t és egy Gekkbench-et. Ha érdekel valakit az alábbi eredmények lettek:

Nem vagyok híve ezeknek a tesztprogramoknak, azzal meg pláne nem értek egyet, hogy így változnak a pontszámok. Nehéz ez alapján összehasonlítani ma két eszközt.

Üdv, P

(#462) csacsi67 válasza szemesi69 (#460) üzenetére


csacsi67
addikt

Szia Nálam is fleldobta a hicarere nyomva.

(#463) szemesi69 válasza csacsi67 (#462) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Megnéztem a fiamét, az nem dobja fel.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#464) domper2015 válasza szemesi69 (#463) üzenetére


domper2015
senior tag

Nálam is mutatta. Feltettem, egy picit lassabban vált az alkalmazások közt. Tesztelem

(#465) domper2015


domper2015
senior tag

Ez az:

(#466) domper2015


domper2015
senior tag

(#467) John Rose


John Rose
aktív tag

Nekem is mutatja a HiCare a frissítés lehetőségét, de még sok applikációval kompatibilitási problémák lehetnek.

(#468) szemesi69 válasza domper2015 (#464) üzenetére


szemesi69
addikt

Reggelre meg jött a fiamnak is.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#469) mrbego


mrbego
aktív tag

Én úgy emlékszem, hogy a Huawei frissítési ütemterve szerint csak 2020 első - második negyed évét ígérték, hogy jön nagyobb frissítés {emui 10, android 10}.

Üdv, P

(#470) mrbego


mrbego
aktív tag

Na, most többször rákeresve felhozta nekem is az új verzió lehetőségét.
[kép]
Bár kicsit furcsa, hogy az újdonság felsorolása mellett jó pár hibát is ír. Ha már eleve tudnak róla akkor miért nem kijavítva adják ki? :F
Írja, hogy bizonyos banki appok nem működnek. Én NFC-vel fizetek Erste Mobilepay appal. Tudja valaki, hogy működik a frissítés után? Fontos nekem mert napi szinten használom.

[ Szerkesztve ]

Üdv, P

(#471) szemesi69 válasza mrbego (#470) üzenetére


szemesi69
addikt

Elolvastad, hivatalos kiadás előtt ki próbálhatod? Ez még nem a végleges, csak béta. A véglegesbe már javítva lesznek a hibák.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#472) Debilon válasza szemesi69 (#471) üzenetére


Debilon
addikt

így van, én is pont ezért (sem) frissítettem.. a sima frissítés kereső fel sem dobja, meg amúgy sem kötelező a frissítés

(nem Neked szól, csak ahhoz kapcsolódóan)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#473) mrbego válasza szemesi69 (#471) üzenetére


mrbego
aktív tag

Igen, elolvastam.
De akkor sem értem, hogy egy eleve ismert bug-os rendszert hogy adhatnak ki.
(Én sem úgy dolgozok a munkahelyemen, hogy összecsapok valami szart csak hogy legyen valami és küldöm is elfelé.)

Üdv, P

(#474) szemesi69 válasza mrbego (#473) üzenetére


szemesi69
addikt

Béta, még nem végleges, lehet tesztelni, várják a vissza jelzéseket, nem kötelező feltenni, de ha fel is megy, vissza lehet állni a 9.1-re.
Más kérdés, hogy korában jelentkezni lehetett béta tesztre, most meg simán ki tolják egy csomó készülékre, már P20 Lite is meg kapta.
Más téma, hogy tudnak végleges bugos rendszert is ki adni, láttam már olyant :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#475) szemesi69 válasza Debilon (#472) üzenetére


szemesi69
addikt

Így van, egyet értünk. A fiaméra fel lett téve, mert neki kell az új :) Eddig semmi hiba nem jelentkezett, amiket használ programokat, játékokat, azok mennek most is. Azért pár dolog jobban néz ki, például a lehúzott állapotsáv.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#476) domper2015 válasza szemesi69 (#475) üzenetére


domper2015
senior tag

Eddig tetszetős az új rom, a kezdeti dadogás se jellemző már. A tárcsázó is szebb és olvashatóbb lett.

(#477) Sakira válasza szemesi69 (#474) üzenetére


Sakira
tag

Melyikre gondolsz amit a P20 lite megkapott?

(#478) Frici654 válasza szemesi69 (#475) üzenetére


Frici654
kezdő

Egykezes mód? Benne van?

Illetve nekünk a frissítésre mindig azt irja, h este telepul igy vagy úgy ha későbbre nyomsz.

Egyébként gcam van rá. Rootolni is lehet.

(#479) szemesi69 válasza Sakira (#477) üzenetére


szemesi69
addikt

Mate 20 lite akart lenni, össze kevertem.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#480) szemesi69 válasza Frici654 (#478) üzenetére


szemesi69
addikt

Nem tudom, fiam használja. Az esti telepítést ki lehet kapcsolni.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#481) Pribi


Pribi
senior tag

Sziasztok!

A lányom telefonjára felment a beta EMUI10-es rendszer, de nagyon nem tetszik neki. Valahogy vissza lehet rakni a 9.1-et?

Köszi: Pribi

A szerelem tűz, de a húsleves nem fő meg rajta.

(#482) szemesi69 válasza Pribi (#481) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Vissza lehet, kell hozzá pc, arra hisuit program, telefon kábelen csatlakoztatva, viszont minden törlődni fog.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#483) Pribi válasza szemesi69 (#482) üzenetére


Pribi
senior tag

Köszi.

Pribi

A szerelem tűz, de a húsleves nem fő meg rajta.

(#484) papi77 válasza szemesi69 (#468) üzenetére


papi77
addikt

Ebben már van dark mód?

Az első: NOKIA 1611

(#485) szemesi69 válasza papi77 (#484) üzenetére


szemesi69
addikt

Igen van.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#486) papi77 válasza szemesi69 (#485) üzenetére


papi77
addikt

Köszönöm,akkor várjuk.

Az első: NOKIA 1611

(#487) huh87


huh87
tag

Valaki meg tudna mondani hogy lehet a kepernyo aljan szinazonossa tenni a savot?
Illetve phone clonenal atkuldtem mindent, de nem tudom rendezni a widgeteket, tobb oldalon par widget. Van valami automatikus rendezes?
Koszi elore is!

"Az ételt nem szeretni kell, hanem megenni. Egymást kell szeretni, és nem megenni."

(#488) mrbego


mrbego
aktív tag

Sziasztok
kipróbáltam az Android és Emui 10-et, de egyelőre visszatettem a 9.1-et. Valahogy pörgősebbnek, stabilabbnak érzem ezt.
Viszont a factory reset utáni nagy ikonpakolásban véletlenül letöröltem a kezdőképernyőről a Zseblámpa ikonját.
Nem tudja valaki, hogy ezt az ikont hogyan tudnám újra kitenni a főképernyőre??
Kerestem neten már, angol kifejezésre is keresve. Pár helyen azt írták, hogy az Emui 9.1-es frissítéssel eltűnik ez az ikon. Amit azért nem értek, mert nekem nem tűnt el a 9.1-re frissítésnél, minden maradt a régiben.

U.i.: Tudom, hogy van a legördülő értesítési sávban is kapcsolója, de azt nem használom, mert magasan van, nem érem el. A lezárt képernyőn meg macerás eltalálni, hogy az eszköztárat húzzam fel, vagy a képernyőt a feloldáshoz. Külön appot csak egy ikon miatt nem töltenék le, ha nem muszáj.

Köszi!

Üdv, P

(#489) Frici654 válasza mrbego (#488) üzenetére


Frici654
kezdő

Nem widget?
4,1gb a 10 de sok mindent nem hoz. Legalábbis nem vagyok elájulva. Szep fekete lesz..

(#490) mrbego válasza Frici654 (#489) üzenetére


mrbego
aktív tag

Nem widget, legalábbis nem találtam widgetek köztött.
Végül letöltöttem ezt: Zseblámpa Huawei számára
Tudom ajánlani másnak is, eddig semmi reklámot nem láttam benne, nem dob fel semmi ajánlót stb.
Mindössze egy dolgot tud: egy kapcsoló gomb az egész, de ennél több egy grammal sem kell.

Üdv, P

(#491) mrbego válasza mrbego (#490) üzenetére


mrbego
aktív tag

Reklám mentességet visszavonom, de legalább nem teljes képernyős visszaszámlálós reklámot dob fel.

Üdv, P

(#492) kmgabor


kmgabor
csendes tag

Sziasztok!

Ma elhatároztam, hogy én is telepítem a HiCare-en keresztül a 10-es Androidot, de nem találom már a frissítést (november végén még láttam). Próbáltam már a HiCare és a Szoftverfrissítés 'Adatok' részét törölni, mivel ezt találtam Google segítségével, de továbbra sem talál frissítést.
Nem lenne már elérhető?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

(#493) mrbego válasza kmgabor (#492) üzenetére


mrbego
aktív tag

Szia
Most megnéztem és nálam sem dobja fel a 10-es frissítést, HiCareben sem.
Lehet még reszelnek rajta és majd tavasszal adják ki véglegesként.

Szerk.: HiSuittal sem hozza fel?

[ Szerkesztve ]

Üdv, P

(#494) kmgabor válasza mrbego (#493) üzenetére


kmgabor
csendes tag

Azzal sem.

(#495) wigo70 válasza kmgabor (#494) üzenetére


wigo70
tag

frissítsétek a hisuitot először

(#496) kmgabor válasza wigo70 (#495) üzenetére


kmgabor
csendes tag

Az áruházban nem is találtam meg a HiSuite-ot, de letöröltem és újra feltettem PC-n keresztül, de sajnos ez sem segített.

(#497) mrbego


mrbego
aktív tag

Sziasztok
B.B.K. mindenkinek!

Amúgy megérkezett a decemberi biztonsági frissítés.

Üdv, P

(#498) mrbego válasza kmgabor (#496) üzenetére


mrbego
aktív tag

Szia,
ha még érdekes számodra, most rákerestem a HiCare-ben és újra feldobja az Android 10 verziót (157 végű ha jól emlékszem). Gondolom ebbe is integrálták a decemberi biztonsági csomagot.

Üdv, P

(#499) kmgabor válasza mrbego (#498) üzenetére


kmgabor
csendes tag

Szia!

Nekem csak 1-2 nappal később jött a decemberi frissítés, de miután lefrissítettem megint megnéztem a HiCare-en keresztül, hogy van e Android 10 és volt, úgyhogy már az van a telefonomon. Nekem eddig nagyon bejön, lassulást nem tapasztaltam.
Jó tudni, hogy egyénenként ilyen változó lehet :D.

Azért köszönöm, hogy szóltál!

(#500) Frici654 válasza kmgabor (#499) üzenetére


Frici654
kezdő

Mi jön be benne? Es tenyleg - 3gb táhely?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.