Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Drughi


Drughi
addikt

Köszi a tesztet :R

Kicsit túl is teljesített, rosszabbat vártam.

(#2) #40359168


#40359168
törölt tag

Ezért a pénzért tuti, hogy nem a Huawei, hanem a Xiaomi vagy a Meizu háza táján nézelődnék.

(#3) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Itt sincs type C :(

(#4) Because


Because
őstag

ezek a küklopszok, hogy kinek az agyából pattant ki :O

(#5) Noukoum


Noukoum
veterán

Vinni fogják mint a cukrot. Nép szemében már bőven jó a huawei, ráadásul a smart név is divatos.

Egyébként jó telefon jó áron, egyes nagynevek tanulhatnának az árazásról.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#6) tothmaxy182 válasza #40359168 (#2) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Csak ha mondjuk az embernek szüksége lenne egy átkozott NFC chipre, akkor kénytelen ezt venni Xiaomi helyett.

Minden szavam magánvélemény!

(#7) Viktor0610 válasza Because (#4) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azéból, aki minél jobb kijelző/előlap arányt szeretne de a nagy notch zavarja.
Ez sokkal jobb, mint a korábbi notch-megoldások.

Samsung Galaxy A54

(#8) bkri


bkri
tag

Sziasztok!

Ilyen készülékem van 1 hete lassan. Ennyi pénzért bőven megéri. Köszönjük a tesztet. Döccenésre, lassulásra nálam eddig nem volt példa. Kamerával is elvagyok (jó, nem egy S7 Edge amiről jövök, de nem rossz) ,egészében elégedett vagyok vele...

ÜDV: BK

(#9) janeszgol


janeszgol
félisten

Dragallom. Ha 4 giga ram lenne benne, akkor ajanlott lenne a szememben. Igy nem az. Az elodjet a 3 ezres elofizuval 41 ezer forintert hoztam el, nem is baj, hogy nem vartam vele.

Bone es a tobbiek. Ha egy telo ujabb kiadasat tesztelitek, a tablazatokban az uj mellett a kozvetlen elodjet is tegyetek bele. Nem baj, ha kevesebb uj fer bele emiatt, mert az elod sokszor kifutoban van es jo aron, plane elofizuban. Es hogy megeri-e az uj ennek fenyeben. Koszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#10) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Az a kamera. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#11) HarleyCustom válasza janeszgol (#9) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ajánlott plecsni.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#12) szkaroly válasza janeszgol (#9) üzenetére


szkaroly
senior tag

Az égő igazán az, hogy hasonlóan a Honor 10 Lite-hoz Indiában ez is 4 v. 6 giga rammal megy. Igazán érdekelne a cég magyarázata erre, mivel itt se csóróbbak az emberek szerintem. 2 évre én se vennék telefont 3 giga rammal. Főleg amikor hamarosan a boltokban a Redmi 7 Note és Pro.

Poco X3 Pro

(#13) janeszgol válasza HarleyCustom (#11) üzenetére


janeszgol
félisten

De nalam nem az. Persze uj SoC, jo kijelzo, jo kamera (a video kicsit remegos, mint a kocsonya), de a ram nem tul jovobiztos. Plane ennel a cegnel.

(#14) SkyLine3000 válasza Viktor0610 (#7) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ugyanolyan sz@r, mint a noccs. Sosem vennék ilyen telefonokat. Csak "hab" a tortán az ilyen végtelenségig elnyújtott kijelző. Ha ilyen marad a telefontrend, inkább nem veszek semmit. Remélem, a mostani még sokáig bírja.
Már elolvasni sincs kedvem ezeket a teszteket. Meglátom a képeket és már el is ment a kedvem az egésztől...

(#15) tixem


tixem
addikt

Amint elterjed itthon is a Redmi Note 7, ennek a telefonnak befellegzett. Ez egy trágya ennyi ram-mal ennyi pénzért.
Egyedül a szolgáltatói jelenlét tudja megmenteni a huawei seggét. Ha a Redmik tömegével lennének a szolgáltatóknál a kutya nem venné ezeket meg.

AZ NFC meg egy geek rétegdolog, átlagjóska azt se tudja, hogy létezik.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#16) Richie86


Richie86
senior tag

Szerintem nem rossz kis telefon ez, szolgáltatói kínálatban ha olcsóbb lesz pláne.
Átlagfelhasználót simán kiszolgál. De ahogy többször elhangzott, Type-C-vel és 4 giga RAM-mal lenne igazán jó.

(#17) #81733120 válasza tixem (#15) üzenetére


#81733120
törölt tag

Nem lennék biztos benne, hogy ennek annyi lenne. :N A Huawei nevét többen ismerik, mint a Redmiét, átlagfelhasználók körében is.
De nemsokára majd a Xiaomi is oda jut, hogy nagy név lesz, viszont addigra az árcédula is nagyban fog változni.

(#18) tomasz79


tomasz79
tag

Üdv.
Egy ismerősöm ha üzit kap kinaiul beszél a telefon. Mitől lehet?

(#19) szkaroly válasza #81733120 (#17) üzenetére


szkaroly
senior tag

Pontosan erről van szó. A Huaweinek már neve van. Szolgáltatóknál is ott van. Nem is rossz telefon ez. Csak a Redmi 7 Note jobb. Persze annak még ide is kell érkeznie.

Poco X3 Pro

(#20) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Nem is értem, hogy ennek a tesztnek mi értelme volt.
Én a cikkbe csak a Honor linkjét raktam volna be...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#21) Baggins86 válasza tixem (#15) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Átlagjóska gyorsan megtudja mi az NFC, amikor szeretne mobillal fizetni és nem tud.

(#22) atike


atike
nagyúr

Nálunk a kamerán bukott meg... Így - mivel épp akció van :D - MI A2 lett helyette...

(#23) HarleyCustom válasza janeszgol (#13) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Irónia...:;]

Ez így gyenge...ennyiért...szerintem.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#24) Degeczi válasza tixem (#15) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Francokat, legutóbb a sarki közértben is büszkén mondta a pénztáros kislány, h ő is nagyon szeret telefonnal fizetni...
EU-ban alap kellene legyen az NFC, valóban. Jogsi a telefontokba csúsztatva, és már lehet is indulni bárhová, nem kell tárcát vinni sem.

(#25) Lami66


Lami66
őstag

Pár napja ugyanilyen színűt vettem a feleségemnek. Az ő telefonozós szokásaihoz tökéletesen megfelel. Egy Samu Note 3-at vált le ami ellen az egyetlen kifogás, hogy néhány (feleségemnek fontos) app nem települ rá az 5-ös droid miatt.
Fő szempontok: jó akksi, megfelelő szintű kamera, kellően bőséges belső tárhely, szép kinézet, legfrissebb android, mert ezen az árszinten nem nagyon fognak újabb verziót kapni.
Egy rakás telefont néztem, de ezek így együtt egyikben sem voltak. Végül az ára miatt ez nyert, Blue-S előfizetés mellé 35 ezerért nincs jobb ajánlat.
Amíg a feleségem lassan átköltözik erre addig én nyomkodom, ismerkedem vele. Szerintem teljesen partiban van az SD821-es, 6 giga ramos telefonommal, ami csak az ufs belső tároló miatt gyorsabb.
3 giga ram? 35 ezerért a kutyát nem érdekli hány progit tud memóriában tartani újranyitás nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#26) tixem válasza Baggins86 (#21) üzenetére


tixem
addikt

Sokat járok bevásárlóközpontokban, étteremben stb. Többeknek még a paypass kártya is űrtechnológia, torzul az arcuk amikor a pénztáros megkérdezi.

Telefonnal fizetni alig látok embert. Eddig egy kezemen meg tudom számolni ahányszor tanúja voltam, persze ez semmire nem garancia.
Nekem pl van NFC-m de továbbra is kártyával fizetek. Itthon ez még gyerekcipőben jár.

Amúgy merre laktok? Én pl Szegeden, itt rohadt ritkán látok telefonnal fizető embert.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#28) Degeczi válasza #20749568 (#27) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Miért?

(#30) Degeczi válasza #20749568 (#29) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Hát az szomorú... Most néztem: utoljára a karácsonyfáért fizettem KP-val...

(#31) tothmaxy182 válasza tixem (#26) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Én is sokat járok bevásárlóközpontba, és látok olyan öregembereket, akiknek még mobiljuk sincs.
Akkor most igazából mobilra sincs semmi szükség?

Attól mert te nem használod, én még baromira kényelmesnek találom, amikor beugrok hazafelé a tescoba, és minden cuccomat a kocsiban hagyhatom, csak a mobilomat viszem magammal, mert az is elég.

A Redmi Note 7 sem lesz itt Európában annyira olcsó mobil, jelenleg 260 dollár Gearbesten a 3/32-es verzió. Tehát most még egy fillérrel sem olcsóbb, mint a P Smart. Idővel persze mérséklődik majd az ára.
És ha belegondolok, hogy az az átkozott NFC chip kerülhet kb 3 dollárba liszenszekkel együtt, akkor aztán tényleg zavaró, hogy nem rakják bele. Persze tudom, hogy a termékpozícionálás miatt (vedd a drágább mobiljukat)...

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#32) helixP válasza tixem (#26) üzenetére


helixP
nagyúr

Mindenki azt gondolja, hogy csak a fizetésnél lehet hasznos.

(#33) Degeczi válasza tixem (#26) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A szabadkai úti Lidiben nagyon sokszor fizetettek már előttem is telefonnal.
Ha sajátbankos, ami kiváltja a kártyát és nem külön feltöltögetős, akkor miért ne? Különösen nyáron kényelmes, h nem kell tárcát is vinni.

(#34) ProEvoFan válasza Lami66 (#25) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Csak 35k?Kaptatok valami kedvezményt is?XS csomag ugye most a legolcsóbb, de 46Kért látom.Semmi, benéztem.Jól írtad, annyi.
Amúgy ez egy jó telefon xiaomi ide vagy oda.Igaz nem 80Kért, mert kb ennyi minden nagyobb normális műszaki boltban.60ezer környékén teljesen ok lesz.Ennyiért jelenleg a Honor 8x jobb ajánlat vagy kicsit drágábban a mate 20 lite.

[ Szerkesztve ]

(#35) tixem válasza Degeczi (#33) üzenetére


tixem
addikt

Na nekem pl az ersténél ilyen opció nincs. A mobile pay app lenne a mobiltárcájuk, de nem támogatja az nfc-t. Fuck logic. Parkolás, autópálya stb-t lehet fizetni vele, de erre minek külön app? Parkolásra ott vannak a parkolóórákon lévő telefonszámok, sms-t küldök jónapot. Autópályára megint ott a Simpe, vagy a Telenor MyMenu vagy mi a túró.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#36) dzsi23 válasza Viktor0610 (#7) üzenetére


dzsi23
addikt

"Ez sokkal jobb, mint a korábbi notch-megoldások."

Dehát pont ez a korábbi notch-megoldás, csak inkább majmolta mindenki az Apple-t, mint pl. az Essential Phone-t. :D Most már jó másnak is ez a megoldás.

(#37) Degeczi válasza tixem (#35) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Igen, a magasságos Erste (nekem is ott a fő számlám, de szerencsére a Budapest Banktól is van kártyám, azzal megy a közvetlen NFC a BB appban) idén első negyedévre ígéri, h méltóztatnak végre bevezetni.

(#38) TIT


TIT
veterán

Mi8 Lite 65-ért is van 4 gb-vel és 660-as procival,ami 2x gyorsabb.

(#39) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Azért az is durva, hogy a 3giga ramot majdnem bezabálja a rendszer.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#40) szkaroly válasza kbyte1024 (#39) üzenetére


szkaroly
senior tag

Itt [link] van egy cikk arról hogy kb. mennyi ramot fogyasztanak különböző applikációk.

Poco X3 Pro

(#41) Tschubi válasza TIT (#38) üzenetére


Tschubi
tag

Szia, Mitől gyorsabb 2x a Snap 660-as? Én itt a Mobilarénán a tesztekben hasonló adatokat látok a két telefonnál, illetve prociknál. A 4 GB RAM viszont valóban előny a Mi 8 Lite-nál, és szintén előny még (nálam) a Type-C.

(#42) TIT válasza kbyte1024 (#39) üzenetére


TIT
veterán

Ezért rossz a saját,tiszta droid jobb lenne,abba nincs semmi vagy annyi szemét.

Tschubi: Szia! Kevertem a 425-el bocs,de valamivel gyorsabb+alu.

[ Szerkesztve ]

(#43) Tschubi válasza TIT (#42) üzenetére


Tschubi
tag

Ok. A "valamivel" már pontosabb megfogalmazás. :)
Azért érdeklődtem, mert telefonváltás előtt vagyok és pont ezt a két procit, illetve a hozzájuk köthető telefonokat néztem ki.

[ Szerkesztve ]

(#44) hawkfoto válasza tixem (#35) üzenetére


hawkfoto
tag

Próbáld ki a Simplet parkolásra, többet nem akarsz majd a parkoló órához sétálni

(#45) tixem válasza hawkfoto (#44) üzenetére


tixem
addikt

Nem halok bele pár méter sétába, minden utcában fél-1 percen belül van parkolóóra.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#46) sbence4


sbence4
csendes tag

Azért durva hogy gyorsabb a honor 8-asnál.

(#47) Spett14


Spett14
tag

Kicsit kényszerből váltottam erre a telefonra, pár Sony után. Elegem lett a jelenlegi XA2 hálózateldobálásából, bluetooth halálából stb. és gyorsan kellett valami, ami tudja kb azt amit a Sonytól elvártam volna. Mivel most kötötték be a T-s optikai netet, így TV szolgálató is a T lett, és mivel jó pár hónapot késtek is, így a hölgyet felajánlotta elfogadható áron (20eFt).
Eddigi tapasztalataim: mindig is kis telefon (compact) párti voltam. Na itt feladtam, ez tetszik. A noccsot "kikapcsoltam", nagyon gáz. A wifije a budin is fasza! A bluetooth 3 eszközt kezel, külön telefonáláshoz a fülest, zenehallgatáshoz a kocsit. Térerő ott is van, ahol a Sonyn nem volt. Akksi nálam 1,5 nap, 2 hete használom.
Ami nagyon gáz: micro USB (Sony miatt lecseréltem mindent C-re), és a gyors töltés hiánya. Muszáj odafigyelnem a töltöttségre, mert eddig a napi kocsikázás közben gyorstöltővel elég volt megtáplálnom a Sonyt.

A fotós képességeit még érdemben nem teszteltem.

Bár beígértem feleségemnek, hogy megkapja, ha a garis javításból visszakapom a Sonyt... hát valamit ki kell találnom.

Persze, tudom, van ennél jobb, olcsóbb és gyorsabb is, de nekem jelenleg bőven elég.

(#48) elfelejtette válasza SkyLine3000 (#14) üzenetére


elfelejtette
veterán

Én is inkább a noccs nélküli Honor 7A-t vettem, az csak 18:9-es képarány, nem ilyen 19:9-19,5:9-19,9:9. Még 1 hónap után sem jöttem rá, miért jó ez az elnyújtott kijelző. Csak nem volt olyan telefon a szolgáltatónál, ami kisebb lett volna...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#49) janeszgol válasza Spett14 (#47) üzenetére


janeszgol
félisten

Ejtsd le a Sonyt véletlen… a lenti acélkukába.

(#50) Kamikaze75


Kamikaze75
tag

A kiélezett piaci verseny miatt javaslom a Huawei és Honor közép és felső kategóriás modellek további bővítését lefelé,ezentúl a P smart modellek és azon felül,ultra light,über light és ultra über eco modellek bevezetését is...... 1 :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.