Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) nRu3


nRu3
addikt

A tesztben lehúzták hogy ami van benne 3GB ram az kevéske! Valaki tapasztalta ennek hátrányát? Gyorsan megnéztem igazából sok teloban ennyi van, még az én huawei p9 is csak 3GB ram van de sose volt bajom .

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#302) szemesi69 válasza nRu3 (#301) üzenetére


szemesi69
addikt

Nem kevés, most fiam nyúzza, játék hegyek, semmi gond vele, bőven elég.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#303) mrbego válasza nRu3 (#301) üzenetére


mrbego
aktív tag

Inkább az a kérdés, hogy Te mennyire használod a multitaskingot.
Mert az tényleg nagyon fasza, hogy egy gyerek rengeteget játszik rajta, csak az nem multitasking.
Pl. nálam már két weboldal az Opera böngészőben nem biztos, hogy megmarad, ha közben megnyitok egy másik alkalmazást...
Pedig sajnos régi berögzülés nálam, hogy egy alkalmazásból ha kilépek, akkor az alkalmazás váltóból is "kilövöm" ne foglalja a memóriát.
Én jobban sajnálom inkább a gyenge kameraképességet.

[ Szerkesztve ]

Üdv, P

(#304) nRu3 válasza mrbego (#303) üzenetére


nRu3
addikt

Anyámnak akarok venni, sok alkalmazás nem futna nála, de a kameraképesség tényleg gyenge?

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#305) mrbego válasza nRu3 (#304) üzenetére


mrbego
aktív tag

Nappal, főleg napsütésben egész jó képeket csinál.
Pl. ez: [link],
vagy ez: [link]
esetleg ez: [link]
Makró: [link]

De már beltérben, ahol azt gondolná az ember, hogy még kellően jó fények vannak, ott már romlik a képminőség. És ez nem féltétlen este, hanem nappali beltér is lehet.

Szerintem nézegess képeket, hogy magad lásd és dönthesd el, hogy megfelelő e vagy sem. Nem akarlak lebeszélni, mert most több helyen is 59.990,- adják, ami azért már nem rossz ár/érték arány, sőt.
Én kedvelem, de a kamera része nekem kicsit csalódás.

[ Szerkesztve ]

Üdv, P

(#306) nRu3 válasza mrbego (#305) üzenetére


nRu3
addikt

Amiket belinkeltél szép képek.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#307) szkaroly válasza mrbego (#305) üzenetére


szkaroly
senior tag

Erről a 59990-ről jut eszembe. Vagy két hete MM-ben szintén le volt értékelve erre az összegre. Mivel akkor még a Redmi Note 7 nem volt ott kapható, egy ismerős nyugdíjas hölgynek ezt a telefont ajánlottam. Nem egy hc user, DS volt a lényeg, na meg a normális garancia. (Nincs bankkártyája, tehát a webshop nem játszott, itt Békéscsabán pedig az MM-on kívül nem sok normális bolt van). Végül bement, ott aztán 2(!) eladó is közölte vele hogy ez a telefon sz.r, ne vegyen ilyet. Kár hogy nem voltam ott, alaposan kiosztottam volna őket, vajon bruttó 60-ért mit ajánlanak ami ennél jobb. Valószínűleg be is írtam volna a panaszkönyvbe. Számtechboltoknál ezt már megszoktam, el akarják adni ugye a raktárban porosodó régi cuccot, de az MM-ban is ez a divat? Kíváncsi volnék egy kinti MM-ban is így mennek a dolgok?

Poco X3 Pro

(#308) csacsi67 válasza szemesi69 (#300) üzenetére


csacsi67
addikt

Szia.Sikerült felraknom. Tapsztalat még nincs mivel tegnap este 11 kor jutottam oda.

(#309) szemesi69 válasza csacsi67 (#308) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Hogy csináltad? Lehet más is meg próbálná :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#310) csacsi67 válasza szemesi69 (#309) üzenetére


csacsi67
addikt

Parancsolj [link]
Van több modszeres is igaz ebböl csak 2 használható. Én a P9 lite sokat raktam helyre avval a dns modszerel .

[ Szerkesztve ]

(#311) szemesi69 válasza csacsi67 (#310) üzenetére


szemesi69
addikt

Köszi, biztos lesz akinek hasznos, én már nem kisérletezek, inkább meg várom, hogy jelezze, ha elérhető.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#312) mrbego


mrbego
aktív tag

Ma reggelre megjelent az új szoftver nálam is.
Bár kicsit fura, hogy több, mint 3GB, és reggel elindítottam a letöltést, majd elmentem lezuhanyozni, addigra fel is volt telepítve (kb. 10 perc).
Egyébként eddig semmit nem vettem észre változást, azon kívül, hogy az ikonok kicsit megváltoztak, meg a Témák app-ban lett egy új gyári téma (Virid Beach).
Nem tudom miért kellett ennek ilyen baromi nagy méretűnek lenni...
[kép]

Üdv, P

(#313) Baltincs


Baltincs
tag

Sziasztok!
Párom elfelejtette az ilyen telefonján a feloldási mintáját, a factory resetet találtam megoldásnak legtöbb helyen, de annyi cucc van a telón neki, amit sajnálna ha eltűnne, hogy bármi más módszer jobb lenne..
Valaki esetleg valami ötlet?
Előre is nagyon köszi.

(#314) szemesi69 válasza Baltincs (#313) üzenetére


szemesi69
addikt

Ha mintát állított be, akkor kell lenni kódnak is. Ha azt se tudjátok, akkor teljes gyalu lesz.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#315) Baltincs válasza szemesi69 (#314) üzenetére


Baltincs
tag

Jelenleg ott tartunk, hogy 1 óra múlva lehet újrapróbálkozni, kódot sehogy se lehet bevinni, vagy csak nem találjuk.. :/

(#316) szemesi69 válasza Baltincs (#315) üzenetére


szemesi69
addikt

A kódot úgy lehet bevinni, ha nem a mintát, hanem csak simán, simítással próbálod feloldani, akkor egyből a kódot fogja kérni.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#317) Baltincs válasza szemesi69 (#316) üzenetére


Baltincs
tag

Azt mondja ő nem állított be semmi kódot, és nem tudom előhozni se hogy pint kérjen. :/ Akkor kuka, csak a factory reset maradt?

(#318) szemesi69 válasza Baltincs (#317) üzenetére


szemesi69
addikt

Mintát nem lehet kód nélküli be állítani, éppen ezért, mert ha elfelejti, kóddal fel lehet oldani, ugyan ez van ujj lenyomatnál is, kizárt, hogy nem állított be kódot. Ha nem tudja egyiket sem, akkor marad a factory reset és minden adat törlődni fog. Remélem a gmail jelszavát tudja, mert factory után frp lock lesz ha azt sem tudja. Kód alatt nem a sim pin kódját értem, ahhoz külön kódot kellett be állítania.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#319) feketedini válasza Baltincs (#317) üzenetére


feketedini
tag

Én úgy tudom, hogy már nem kötelező a kód a minta beállításához. Nekem is be lehetett csak mintát állítani.

(#320) Baltincs válasza szemesi69 (#318) üzenetére


Baltincs
tag

Gmail-jét tudja, csak ezt az istenverte mintát felejtette el, kódot pedig állítása szerint nem kellett beírnia, most kipróbáltam a mate 20 lite-omon, hogy ha be akarnék állítani mintát, akkor kér-e kódot és nem kér.

(#321) Baltincs


Baltincs
tag

Bocsánat, szerkeszteni már nem tudtam az előzőt, sikerült kitalálni, azért köszönöm a helpeket 😁

(#322) szemesi69 válasza Baltincs (#321) üzenetére


szemesi69
addikt

:C

Xiaomi redmi note 12 pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.