Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nem tudom, miért is annyira jó ez az ár.

(#52) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem rossz ennyi penzert.

(#53) trebór31


trebór31
csendes tag

6 ora kijelzoido es uzemidore 9 pontot kapott?vicces hogy ez senkinek se tunt fel. Barmelyik 50 ezres tablet tobbet tud ugyanilyen hardverrel.

(#54) Ubul86


Ubul86
őstag

ez hivatalosan frissíthető lollipopra?

(#55) Titi76


Titi76
aktív tag

Filmezésre (persze megfelelő alkalmazással), és Youtube-hoz alkalmas-e ez a tab? Volt anno 2 évig egy Galaxy Tab 10.1-em de valami szörnyű volt ilyen téren... Állandóan akadt barmit is probaltam. Illetve a hangszórója milyen minőségű?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#56) KamuMazsola


KamuMazsola
őstag

Tegnap kaptam meg, telekomtól akciósan. Loli még nincs rá, ill ota frissítést nem talál. Hangszórója elég hangos és nem akadozik a youtube. Wifije átlagos érzékenységű, GPS gyorsan és pontosan pozicionált.

Üdv.: KamuMazsola

(#57) Totis válasza KamuMazsola (#56) üzenetére


Totis
aktív tag

Szia!

Szívesen fogadnék felhasználói élményt\használhatóságot. Lassan lejár a T-Com-os INet szerződésem és hosszabbítanék.
Például kijelzője milyen, akkuidő, stb... Bármi ami eszedbe jut.
Nagyon köszi!

Üdv.:
Totis

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#58) KamuMazsola válasza Totis (#57) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Szerintem jó a kijelző, nem pixeles, jók a színek. Akkuja elég nagy, de nem csináltam strapatesztet, most vagy három napja megy folyamatosan Wi-Fi és mobiladat bekapcsolva. Egyelőre nem tudok róla rosszat mondani. GPS is hamar és jól pozicionált. Látja a glonass és a kínai műholdakat is.
Annyi észrevételem van, hogy 16 GB-os háttértárral hirdetik, de ez biza 8 GB-os. A dobozán is az van feltüntetve. Szerintem ennyi pénzért nem rossz! Majd még kipróbálom más simkártyával is, majd megírom, hogy függő-e.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#59) Totis válasza KamuMazsola (#58) üzenetére


Totis
aktív tag

Nagyon köszi az infókat!
Tokot néztél már hozzá?

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#60) KamuMazsola válasza Totis (#59) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Még nem. Ha valami érdekel még, szólj szívesen megnézem, megpróbálom.

Üdv.: KamuMazsola

(#61) szabi820 válasza KamuMazsola (#60) üzenetére


szabi820
tag

Fólia van a kijelzôn?

(#62) KamuMazsola válasza szabi820 (#61) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Nincs, csak az alu hátlapon volt egy amolyan feliratos fóliacsomagolás.

Üdv.: KamuMazsola

(#63) szabi820 válasza KamuMazsola (#62) üzenetére


szabi820
tag

Köszi. Én is ma kaptam meg a Telekomtól.Azt hittem van rajta.

(#64) tomistarkapi


tomistarkapi
tag

Létezik rá valami minőségi tok?

(#65) Titi76


Titi76
aktív tag

Nektek mennyi idő alatt jött meg a Telekomtól? Napfényben mennyire használható? Illetve megmérhetnétek hogy csak filmezesnel mennyit bir. Koszi elore is!

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#66) KamuMazsola válasza Titi76 (#65) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Nekem egy hét után telefonáltak,hogy nincs raktáron. Megreklamáltam és másnap jött az sms, hogy a futárnak átadták és még aznap a futár ki is hozta.

Üdv.: KamuMazsola

(#67) Titi76 válasza Titi76 (#65) üzenetére


Titi76
aktív tag

Az is eleg ha egy masfel órás filmet megneztek rajta es addig mennyit vesztett a a toltottseg .😊

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#68) KamuMazsola


KamuMazsola
őstag

Kártyafüggetlent küldött a telekom, most próbáltam telenor simmel.
Videoteszt később, most a gyerekek nyúzzák.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#69) Totis


Totis
aktív tag

Én eddig csak Nillkin Sparkle tokot láttam hozzá 3 féle színben.

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#70) szabi820


szabi820
tag

Ha valakit érdekel egy ilyen tablet,írjon privit.

(#71) Folee


Folee
tag

Jó Huawei szokáshoz híven az alkalmazásokat az SD kártyára is lehet telepíteni? Mert a 8 GB belső elég gyorsan be tud telni, pláne, hogy az a 8 is inkább csak 4-5 szokott lenni.
Internetet meg lehet vele osztani wi-fi hot spotként?
Az meg elég tisztességtelen, hogy 16 GB-osnak hirdeti a Telekom és 8-as verziót ad. :((
Lehet, hogy lecserélem a szintén telekomos Gigaset QV830-at, bár az feleennyibe került.
Előre is köszi a válaszokat!

(#72) Imre921


Imre921
tag

Üdv

Ma vásároltam egy Huawei mediapad T1 8.0 LTE készüléket. A készülék alapvetően nagyon patent, csak lehet mégis van egy kis probléma.

Szóval első körbe amit vettem hozzá 16gigás samu micro sd-t telemásoltam filmekkel(majdnem tele, 1.5gb szabad még van)és elkezdtem belenézegetni. Na most ugye a gyári lejátszóval néma volt az összes, ezért google play alól szedtem le vlc playert. Ott már hang meg minden oké volt.

Csakhogy(avi és x264es kódolásokról beszélünk-BDrip-) időszakosan vlc alatt bevillan egy világoskék folt videolejátszás közben ami eltakarja a fél képernyőt és ez nagyon zavaró. Úgy kell elképzelni hogy teljesen random így bevillan 1másodpercre. (gyári lejátszónál nincs ilyen, csak ott éppen hang sem ugye :D )

Ez vajon valamiféle kodekhiba lehet, vagy a készüléknek van valami baja? :F Többi területen(net, zene, játék)minden oké, csak ez így kicsit gáz hogy időnként bevakuzik a a kijelző lejátszás közben. Próbáljak esetleg valami másik lejátszót, vagy az általam leírt jelenség hardwares hibára utalna? :F

(#73) Folee válasza Imre921 (#72) üzenetére


Folee
tag

Bár nincs ilyen tabletem, csak szemezgetek vele, de véleményem szerint, ez szoftveres gond lesz.
Csak egy példa: a Huawei G630-asomon a Ducati Challenge játék hangja szaggat, élvezhetetlen, míg a "szutyok", alsó kategóriás Alcatel C3-ason hibátlanul fut, az ugyanilyen Android verziós, erősebb hardveres Gigaset QV830 tableten meg el sem indul... :F
Szerintem, próbálj ki másik lejátszót.

(#74) Totis válasza Imre921 (#72) üzenetére


Totis
aktív tag

Szia Imre!

Használj MXPlayer-t. Codec-et kell hozzá leszedni még pluszba amivel már nem lesz gond a lejátszás.
Itt találsz róla leírást Ajánlom, hogy az AIO-n (All in one) pack-et szedd le és jagyd a download mappában. a többi szinte automatikus. Ha mégse, akkor találsz leírást a linken. Ez a codec a DTS ill. AC3 miatt kell, hogy legyen hang.

Remélem tudtam segíteni.

Üdv.:
Totis

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#75) Imre921 válasza Totis (#74) üzenetére


Imre921
tag

Tudtál és nagyon szépen köszönöm :) Megoldottam, és tényleg nagyon jó az MX Player. Itt már nincs semmi probléma. :K

(#76) Totis


Totis
aktív tag

Sziasztok!

Aki már rendelkezik ezzel a tablet-tel a T-től, attól szeretnék kis infót kérni.
Jelent meg már meg frissítés hozzá Lollipop-ra?
Előre is köszi!

Üdv.:
Totis

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#77) gdevil


gdevil
aktív tag

Sziasztok!

A Telekom fehér színűt ad?

[ Szerkesztve ]

(#78) KamuMazsola válasza gdevil (#77) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Igen, fehér ezüst (alu) hátlappal.

Üdv.: KamuMazsola

(#79) gdevil válasza KamuMazsola (#78) üzenetére


gdevil
aktív tag

Köszi!

(#80) liquidgold válasza Folee (#73) üzenetére


liquidgold
tag

QV 830 erősebb hardveresen? Melyik android van a tiéden? Páromén 4.2.2

(#81) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Na, átigazoltam én is ehhez a tablethez - korábban Nexus 7-eseim voltak (2012, 2013) és Asus Memo Pad Hd 7 me572c-m. Ez a tablet a kártyafüggetlen 4G miatt tetszett meg, + a 3. kártyámat, ami vodafoneos simán tudom vele használni (azt telefonálásra úgyse nagyon használom, de az adatcsomagja még jól jöhet)
Teljesen korrekt kis gép a Snapi410-el. Böngészésre, videók nézésére offline és youtube appal szerintem bőven jó. Játékra eddig se nagyon használtam androidos cuccokat, arra ott a PC. 20x1990 forintért szerintem simán megéri a cucc. Az első tabom is Huawei volt (Ideos S7 slim) - azt 3 évig használtam és utána eladtam, nem tudom ez fogja-e addig bírni, de jól össze van rakva :)

liquidgold: Ezzel a tabbal összehasonlítva (ha erre is vonatkozott a kérdésed, akkor): nem. A QV830-as gyengébb hardveresen, kisebb felbontás, nincs GPS, jóval kisebb aksi, régebbi rendszer - ha ez számít-, egybe tud jobbat - az MHL képesség, de kb ennyiben ki is merült. Ez jobb választás.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#82) rsdl válasza ghiottone (#81) üzenetére


rsdl
újonc

Már csak 20x990 forint.Én a múlt héten rendeltem még 1990-ért, és már meg is kaptam.Gondolom nem véletlenül voltak ilyen gyorsak. Azt honnét lehet tudni, hol lehet megnézni a gépen , hogy snapdragon410 van benne?

(#83) ghiottone válasza rsdl (#82) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Kötsögök. Antutuból, mert a gépen csak a magok számát és a sebessgét írja ki a táblagépről menüpontban.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#84) rsdl válasza ghiottone (#83) üzenetére


rsdl
újonc

Ja.Köszi.

(#85) Totis válasza rsdl (#84) üzenetére


Totis
aktív tag

Szia!

valamint van rá CPUz.

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#86) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Az aksija tényleg ennyire jól bírja? Most itt tartok: 64%, vodafone-os kártya benne, adatkapcsolat lekapcsolva, telefonálni nem telefonáltam, wifi alvó módban kikapcsolva. Chrome böngésző, youtube 720p-ben és némi facebook.

Tetszik ;]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#87) Totis


Totis
aktív tag

Bakker, vettem egy Nexus 7-et mert nem volt készleten és 90 napot vállalt rá a T, hogy beszerzi. Most viszont Best-buy. Szerintem beruházok egyre.

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#88) ghiottone válasza Totis (#87) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Napi használatra így most 20ezeért baromi jó vétel. :K

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#89) Totis válasza ghiottone (#88) üzenetére


Totis
aktív tag

mondjuk asszonynak nem tudom hogyan adom be. :)

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#90) ghiottone válasza Totis (#89) üzenetére


ghiottone
nagyúr

gyertyafényes vacsora keretében :DDD

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#91) rsdl válasza Totis (#85) üzenetére


rsdl
újonc

Szia,

köszönöm.

(#92) KamuMazsola válasza ghiottone (#90) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Én még a drágábbat vettem, az asszony lecsapott rá. Szóval, ha magadnak akarod, akkor kettőre lesz szükség. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#93) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Eddig aksiidőben über a cucc - 3 nap alatt sikerült 9%-ra merítenem 10óra49 perc aktív kijelzővel :C

Az aksit most átállítottam intelligensről normálra. Kivancsi vagyok így meddig bírja.
Lolli szerintem nem lesz rá - írtam a Huawei-nek is, de ahogy latom a G620s-re adták még ki + a frissítési ütemben sem volt sehol. Mondjuk nem hianyzik.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#94) Totis


Totis
aktív tag

Asszony meggyőzve...:))
Rendelést feladtam. Ha tényleg beválik, akkor lehet eladom a Nexus 7-et (2013-as).

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#95) ghiottone válasza Totis (#94) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Mibe került? :DDD - Az 1 GB ramnyi különbséget észre fogod venni + nincs nfc, illetve vezeték nélküli töltés, és nem lesz rajta 6.0 ha ezek számítanak.

A Huawei ügyfélszolgálat válassza alapján nem lesz 5.0, illetve 5.1 sem a tabletunkra.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#96) Totis válasza ghiottone (#95) üzenetére


Totis
aktív tag

:)) Háááát sokba...

biztosan megérzem majd az 1GB RAM hiányát. A 4.4-et speciel szerettem. Kb. a Huawei hozzáállása ugyan az mint S7 Slim esetén. Arra sem jött már semmilyen újabb fő-verzió. De jó kis tab volt...

[ Szerkesztve ]

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#97) ghiottone


ghiottone
nagyúr

A kihajthatós tokok nekem korábban nem jöttek be, zavaróak a használat során, így a táskába bedobáshoz találtam az aliexpressen ilyen szintetikus bőr szütyőt - elmegy.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#98) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Nem nagyon pörög a topic :DDD - legutóbb majdnem 6 napot ment a tabletom közel 10 órás kijelzőidővel -arányos használat mellett 9%-ig merítve. - PAZAR!

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#99) HawerKing


HawerKing
őstag

Nagyon szupi ez a tab :) par napja vettem T1 8.0 Pro ezt irja a dobozon . Lesz e ra Lollipop?

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#100) ghiottone válasza HawerKing (#99) üzenetére


ghiottone
nagyúr

csak pár hozzászólással feljebb írtam, hogy nem lesz.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.