Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) KamuMazsola válasza Dynuchu (#450) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Mivel alig olcsóbb a wifi only, szerintem az lte-s mindenképp jobb választás. Nem beszélve róla, hogy szükség esetén telefonálni is tudsz vele. (Mondom szükség esetén!) Olvasható a kijelzője, de nem egy kindle. Az teljesen más megjelenítőt használ.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#452) Dynuchu válasza KamuMazsola (#451) üzenetére


Dynuchu
csendes tag

Köszi, ez is igaz! :)

(#453) ANDROID??? válasza Dynuchu (#452) üzenetére


ANDROID???
addikt

Jaja, legalább telefonálni is lehet vele, viszont headset nélkül kényelmetlen, ha nem lát senki, akkor nem vicces ;)

(#454) KamuMazsola válasza ANDROID??? (#453) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Mikor valakinek pl mentőt hívsz - mert odaírtam hogy szükség esetén - nem hiszem hogy azon röhögne! De egy vezeték nélküli headsettel meg teljeskörűen használható telefonnak is. Dávid Hasselhoff az órájával kommunikált...

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#455) ANDROID??? válasza KamuMazsola (#454) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ugyanezt mondjuk kb..
Nyugi már nem csak D. H., nézz csak körül az okosórák piacán.. :K

(#456) Lacopapi válasza Dynuchu (#450) üzenetére


Lacopapi
addikt

Az LTE-s variáns jobb hardverrel van ellátva,ami azért böngészésnél is jelenthet valami előnyt,de a későbbiekben is számíthat...az árkülönbség pedig minimális. Nálam 4G-n sem fogyaszt olyan iszonyúan rosszul (viszonylag visszafogott használattal 4-6 nap körül,állandó netkapcsolattal és szinkronnal),úgyhogy ez sem lehet akadály. Mindenképpen az LTE-s verziót ajánlom,én nagyon meg vagyok vele elégedve.

[ Szerkesztve ]

(#457) Dynuchu válasza Lacopapi (#456) üzenetére


Dynuchu
csendes tag

Köszönöm, való igaz, hogy a hardware is jobb. Erről el is feledkeztem :B

[ Szerkesztve ]

(#458) Diabo6


Diabo6
senior tag

Sziasztok!
Szemezgetek a készülékkel. Kérdésem lenne.
Mennyire elegendő tableteknél az 1 Gb ram? Ahogy végignézem a kínálatot bármelyik üzletben, alig találni 2 Gb-os készüléket, ha van is akkor rohadt drága. Ennyire luxus a 2 giga, vagy ezeknek bőven elég az 1 is?
Értem én, hogy elférne a 2 is, de abból indulok ki, hogy telefonoknál hasonló áron már lehet kapni 2 gigásat is.

Illetve aki ilyet használ, mennyire van megelégedve vele? Én skype-ra, üzenetekre, emailekre használnám. Esetleg képek, videók tárolására. minimális játékkal.

köszönöm a válaszokat.

(#459) Jolet válasza Diabo6 (#458) üzenetére


Jolet
őstag

arra bőven jó, a fiam folyton játszik vele azt is bírja
nem csúcs kategória, de annyit megért amennyiért vettem

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#460) Diabo6 válasza Jolet (#459) üzenetére


Diabo6
senior tag

És az alap használat közben jól működik? Nem akad pl ha lapozgatok? Gyors? Jó az érintőképernyője?
Van egy lenovo A7-10-em, annak kicsit lomha a működése, elég határozottan és erősen kell "érinteni", hogy biztosan érezze mit szeretnék.. Ezért tartok az 1 gigástól. de ez lehet kijelző tulajdonság is.

[ Szerkesztve ]

(#461) Jolet válasza Diabo6 (#460) üzenetére


Jolet
őstag

ez nem egy iPad semmilyen tekintetben
nem tudom akad e, mert sosem nézem
de ha valakinek az a fél másodperc hiányzik az életéből vegyen 5ször ennyiért, az talán nem reccen meg
csak annyit tudok mondani, hogy nekem megérte megvenni a gyereknek

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#462) Diabo6 válasza Jolet (#461) üzenetére


Diabo6
senior tag

Értem. Köszi a választ. Közben összehasonlítottam a lenovoval, és már csak az ár miatt is lehet, hogy jobb ez a készülék.

(#463) KamuMazsola válasza Diabo6 (#462) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Amit leírtál, arra használható. Nem csúcsgép, de nincs is vele probléma.

Üdv.: KamuMazsola

(#464) Diabo6 válasza KamuMazsola (#463) üzenetére


Diabo6
senior tag

Igen. Nem is gondoltam, hogy csúcsgép ennyi pénzért. Szerintem bőven jó lesz egy ilyen masina.

(#465) Diabo6


Diabo6
senior tag

Na megvettem. Első használat után tetszik. Szép és jól működik.
kérdéseim:
1. Az alkalmazások között a sok language pack-ot le tudom tiltani anélkül, hogy később bármi kiakadjon miatta?
2. Be tudom azt állítani valahogy, hogy a honor mobilon készített képek automatice rákerüljenek a tab-ra?
Második kérdésemre az én ötletem pl a onedrive használata mindkét eszközön, de ha valaki tud más megoldást azt megköszönném.

(#466) vegyszer válasza Diabo6 (#465) üzenetére


vegyszer
addikt

1. Nem lehet. De egyáltalán miért akarod észt?

Minden nyelv bele van téve az alkalmazás apk-fájljába. Ki lehet szedni, de nem foglal igazán sok helyet. Max egy két megabájt az összes.

2. A Google fényképek, vagy akár a galéria is tudja ezt. Csak be kell állítani, és az egyik eszköz által a felhőbe nyomott kép mindenütt látszik.

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#467) KamuMazsola válasza Diabo6 (#465) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Ahogy előttem írta vegyszer, Google fényképek, mindkét eszközön azonos gmail fiókkal bejelentkezve és felhőbe mentés, szinkronizálás bekapcsolva és akkor mindkét eszközön ugyanaz jelenik meg google fényképek alkalmazásban.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#468) Diabo6 válasza vegyszer (#466) üzenetére


Diabo6
senior tag

Köszi, Mazsolának is.
Azért tiltanám le mert nem szeretem a teljesen felesleges dolgokat. Igaz, hogy kis helyet, de akkor is foglalják és amúgy se használom.

(#469) vegyszer válasza Diabo6 (#468) üzenetére


vegyszer
addikt

De ez nem Windows. Itt ez nem vesz el mérhető erőforrást. Nem parkokban van a nyelv több száz megában nyelvenként. Itt az apk tartalmazza, szöveges formában.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#470) touchscreen


touchscreen
tag

Sziasztok!

Használ itt valaki T1 10-eset? Ha igen, akkor a játékok mennyire döcögősek ezen a hardveren? Tudtommal Snapdragon 410-es CPU van benne és a GPU pedig Adreno 306.

(#471) Lacopapi válasza touchscreen (#470) üzenetére


Lacopapi
addikt

Úgy nézem a méreten kívül minden adat egyezik a mienkkel,tehát nem hinném,hogy nagyon döcögősek lennének a játékok - legalábbis a közepes minőségűek.

(#472) touchscreen válasza Lacopapi (#471) üzenetére


touchscreen
tag

Köszi az infót!

(#473) Eiki


Eiki
tag

Jó minőségű, vékony tokot keresnék a tablethez - tud valaki ajánlani ilyet?

(#474) Diabo6 válasza Eiki (#473) üzenetére


Diabo6
senior tag

E-digitalnál nekem adtak hozzá ajándékba egy huawei tokot, kifejezetten ehhez a típushoz. Szerintem elég jó a minősége, árát nem tudom.

(#475) Eiki válasza Diabo6 (#474) üzenetére


Eiki
tag

Köszönöm, sajnos ez elég drága (29$ a retail ára).

(#476) BB9360 válasza Eiki (#475) üzenetére


BB9360
aktív tag

Esetleg ez?

(#477) szabochris válasza csordas11 (#12) üzenetére


szabochris
aktív tag

Nono nem rossz tab ez.

(#478) stb123 válasza BB9360 (#476) üzenetére


stb123
tag

Nekem ilyen van, teljesen rendben van ennyi pénzért.

(#479) BB9360 válasza stb123 (#478) üzenetére


BB9360
aktív tag

Nekem is, ezért is ajánlottam... :)

(#480) Imre921


Imre921
tag

Üdv

20ér el szeretném passzolni a topic címében szereplő huawei tabomat mert nekem elég egy jóval gyengébb, mert csak dolgozgatok neten meg böngészgetek meg mailezek.

Adnék hozzá egy hama tokot, +16gbos samsung micro sd-t plusz dobozát papirokat garilevelet, töltőt(ami adatkábel is)mindent.

A baj csak az hogy előfizuval vetem akcióba tavaly a t-home-nál, így köt a hűség. Illetve részemről nem baj, mert a netet muszáj vagyok fizetni mert kell a munkámhoz, de magát a készüléket a szolgáltató letilthatja ha nincs fizetve az előfizu? Nem magam miatt kérdem, csak így nehéz lesz elpasszolni, mer én se venném így meg valakitől ha ez igaz.

(#481) Diabo6 válasza Imre921 (#480) üzenetére


Diabo6
senior tag

Szia!
Én úgy tudom, hogy a készüléket nem tilthatja. Ha nem fizeted a számlát, akkor kikapcsolja a netedet, majd fekete listára kerülsz és idővel behajtják rajtad. Szerintem a készüléket nem bántják, mert nem lízingelted. Még ha részletre vetted a készüléket szerintem akkor se csinálnak vele semmit, nekik a pénz kell, nem a használt készülék.

De ha valaki máshogy tudja mindenképp jelezze! Köszi

(#482) ANDROID??? válasza Diabo6 (#481) üzenetére


ANDROID???
addikt

Szerintem tilthatják, mivel sim-et kezelni tud a készülék. Telefonokat tudják korlátozni imei alapján, akkor ezt is..

(#483) Diabo6 válasza ANDROID??? (#482) üzenetére


Diabo6
senior tag

Lopott készülékeket tiltanak is, de jelen esetben nem lopás, hanem "csak" nem fizetett számla lenne a probléma.

(#484) ANDROID??? válasza Diabo6 (#483) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ezt a Telekom topicban kellene megkérdezni..

(#485) Diabo6 válasza ANDROID??? (#484) üzenetére


Diabo6
senior tag

Nem az én kérdésem volt, én csak válaszoltam :)
De az lesz a legegyszerűbb. Inkább, mint az üzletben. Elég furcsán néznének ha beállít az ügyfél olyan kérdéssel, hogy mi lesz ha nem fizeti a számlát :))

(#486) JayZ


JayZ
tag

Sziasztok! Nagyon jó vétel volt a kis tab 20k-ért.
Messenger telepítését mellőzve, plusz egy-két gyári dolgot törölve rootolás után egész pörgős kis darab lett az 1 giga ramhoz képest. Az akkuidő pedig parádés, 8 órát izzadás nélkül hoz 2 napos készenlét mellett (wifi üzemmódban). Szóval használtan is erősen ajánlott. A kínai ebay-es tok pedig nem rossz hozzá 1200(?) forintért, egyedül annyi, hogy hajtogatva a belső, "puha" része kerül kívülre, mármint az érintkezik az asztallal, így össze lehet koszolni a kijelzőt vele ha letesszük pl a konyhában. Az értesítési led és az előlapi hangszóró külön plusz pont. Az egy amperes töltő is szuper, igazából minden telóhoz ajánlott, mert lassabb töltés kíméli az akksit, ami pláne beépített akkus telefonoknál fontos lehet, ha vigyázni akarunk rá.

(#487) Pacino68 válasza Imre921 (#480) üzenetére


Pacino68
tag

Igen letilthatja IMEI szám alapján sajnos és akkor a vevőd nem fog örülni, hogy nem jelentkezik fel a készülék a hálózatra.

"A 22-es csapdája"

(#488) garrotter


garrotter
tag

Hozzám is került egy ilyen tablet. Tetszetős darab.

Jól érzékelem, hogy a B007 a legfrissebb ROM és frissítés már nem is várható rá?

"Emberi törvény kibírni mindent, s menni mindig tovább, még akkor is, ha nem élnek már benned remények és csodák."

(#489) Lacopapi válasza garrotter (#488) üzenetére


Lacopapi
addikt

Így van,de különösebben nem zavar (engem),feltettem a szokásos Nova-t,kellemesen elvan a készülék,az üzemidő remek,folyamatos 4G-n sincs gond...nagyon elégedett vagyok. :)

(#490) Totis


Totis
aktív tag

Nálunk is szépen teszi a dolgát a tablet. Az akksija nagyon jól vizsgázott. Egyedüli probléma akkor jelentkezik, amikor a Mixels Rush játék fut és megzabálja futás közben a memóriát. Akkor kilép majd újra elindítva tökéletesen fut.
A formaterv remek. Pont kézbe simul és nem kényelmetlen.

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#491) vegyszer


vegyszer
addikt

Azért néha eléggé el tud gondolkodni. Akár 15 másodperc is lehet egy egy task váltás, hamar kilövi a Chrome-ot, ha más App kerül elő, és nagyon lassan tölti be újra...
Kevés az az egy GB.

Gyakorta a névjegyzék eltűnik. Csak a hívás lista van meg. És mivel én mobil pótló eszköznek használom, azért ez fájó hiba. Egy lassú reboot után jó lesz, na de ez mégis milyen bug.

De mivel jobb nincs, és csak havi egy ezres, azért szeretem. De nem ehhez vagyok szokva.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#492) Totis


Totis
aktív tag

Sziasztok!

Rendelt már valaki hozzá fóliát? Ha igen milyet?
Köszi!

Üdv.:
Totis

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#493) ANDROID??? válasza Totis (#492) üzenetére


ANDROID???
addikt

Még nem, de ilyet(ingyen szállítás) terveztem..

(#494) zajcsinalo


zajcsinalo
csendes tag

Szervusztok!

Milyen megoldással tudom a Huawei MediaPad T1 8.0 LTE-t hdmi-s monitorral össze csatlakoztatni?

Huawei Mate 10 Pro

(#495) vegyszer válasza zajcsinalo (#494) üzenetére


vegyszer
addikt

Szerintem sehogy, amennyiben ezt nem támogatja fizikailag.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#496) Diabo6


Diabo6
senior tag

Sziasztok!
Van valami mód arra, hogy automatikusan ki/be kapcsoljon a készülék?

(#497) Lacopapi válasza Diabo6 (#496) üzenetére


Lacopapi
addikt

Tasker ?

(#498) Diabo6 válasza Lacopapi (#497) üzenetére


Diabo6
senior tag

Ha arra gondolsz, hogy playből szedjek le alkalmazást, hát sajnos nincs olyan ami működik. Vagy root kell hozzá.
Miből áll rootolni? Gari miatt nem nagyon szeretném, de ha van rá egyszerű megoldás (pl ideiglenes root), akkor megcsinálnám.

(#499) zajcsinalo válasza vegyszer (#495) üzenetére


zajcsinalo
csendes tag

Köszönöm szépen.

Huawei Mate 10 Pro

(#500) Lacopapi válasza Diabo6 (#498) üzenetére


Lacopapi
addikt

Régebben volt EZ .Ja most látom,már törölték,de a Kingroot volt arra emlékszem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.