Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) ANDROID??? válasza JayZ (#299) üzenetére


ANDROID???
addikt

:C :C :C

Engem meg ma megint hívtak, hogy rendeltem egy ilyen tabletet..... :W :W
Kiderült, hogy a múltkori ügyfélszolgálattal történt beszélgetés alkalmával a "figyelni fogja a megrendelésemet" annyit jelentett, hogy rögzített egy telefonon történő megrendelést. Nem elég, hogy a tabletre várni kell, még a kupont is le akarta "csalni" úgy, hogy ő még a rendelés után jutalékot kap... :W :W

(#302) JayZ


JayZ
tag

Számomra is meglepő őszintén szólva, várakozáson felül teljesítettek szerintem. Lényeg, akinek már küldenek szerződésmódosítást, annak hamarosan kopogtat a futár. :)
Rendeltem ebay-es hajtogatós tokot amit már páran linkeltek, már MO-ra ért a tracking szerint, jövő héten beszámolok mit tud kétezer pezetáért. ;]

(#303) ANDROID??? válasza JayZ (#302) üzenetére


ANDROID???
addikt

Mikor volt leadva a rendelésed, gondolom otthoni szolgáltatás mellé..?

(#304) stb123


stb123
tag

Tv hűséghosszabbítással rendelt valaki tabletet? Úgy járt hozzá tartozékkupon? Én így rendeltem, persze online, ezen írok most is, de kupon az nem jött!?

(#305) ANDROID??? válasza stb123 (#304) üzenetére


ANDROID???
addikt

Az lehet, hogy később érkezik mint 10 nap. Sokan ezzel küzdenek biztosan, mert a Telekom topicban is téma a kupon..

(#306) Lacopapi válasza stb123 (#304) üzenetére


Lacopapi
addikt

Még jöhet,nekem átvétel után úgy három nappal küldték.

(#307) stb123 válasza Lacopapi (#306) üzenetére


stb123
tag

Nekem már egy hét telt el...

(#308) Jabby válasza Lacopapi (#306) üzenetére


Jabby
őstag

Mi ez a kupon?
Hogyan küldik?

(#309) Lacopapi válasza Jabby (#308) üzenetére


Lacopapi
addikt

Én sms -ben kaptam egy kódot,melyet felhasználhattam kiegészítő vásárlására 5000.-Ft értékben.Megtörtént,elfogadták,azóta egy szuper Sandisc SD kártya ketyeg a gépben (piszok gyors).Ami lényegében ingyen volt.

[ Szerkesztve ]

(#310) BB9360 válasza Lacopapi (#309) üzenetére


BB9360
aktív tag

Irigykedem, nekem eddig csak három telefon jött, hogy nincs készülék, rendeljem újra :W
Azért (is) bosszantó, mert mobil oldalon van. Nem igaz, hogy ne tudnák megoldani. Ma írtam is nekik egy dörgedelmest. Meglátjuk...

(#311) Jabby válasza Lacopapi (#309) üzenetére


Jabby
őstag

Köszi az infót. Picivel több, mint egy hete jött meg a tablet, SMS azóta nem jött, valószínűleg már nem is fog.
Én internet családi XL csomagomat hosszabbítottam meg.

(#312) Lacopapi válasza Jabby (#311) üzenetére


Lacopapi
addikt

Én új előfizut is csináltam a géphez SIM kártya miatt (így egyszerűbb a net nálam),amikor rendeltem,akkor,ha jól emlékszem az volt a lényeg,hogy egy bizonyos összeg felett vásároljak...hogy ez meddig volt érvényes,azt nem tudom,éppenhogy megkaptam még a karácsonyi hajcihő előtt - kis rábeszélés után.
Mivel most van egy kis felfordulás a té háza táján,lehet,hogy késnek a kuponnal,fene tudja. Egyébként ha jól emlékszem,akkor február végéig lehetett felhasználni,szóval még beleférnél.

[ Szerkesztve ]

(#313) ANDROID???


ANDROID???
addikt

A T-nél állítólag a mobil részre és a T-home részre külön készlet van. Ezt nem vonják össze, ez nekem teljesen logikátlan, hogy mi a b@szásért nem lehet ilyen esetekben kivenni azt a készletet, amikor a T-homos szerelő is mondta, hogy van az ő kirendeltségükben is bontatlan Tablet... "T", milyen nagyszerűek... :C

(#314) ferke72


ferke72
aktív tag

most estem gondolkodóba. elfogulatlanul..ez vagy t235 samsung? :)
:R

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#315) ANDROID??? válasza ferke72 (#314) üzenetére


ANDROID???
addikt

Melyik mennyi?

(#316) ferke72 válasza ANDROID??? (#315) üzenetére


ferke72
aktív tag

mediapad 5e olcsóbb t235nél előbbi új origi.

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#317) Lacopapi válasza ferke72 (#314) üzenetére


Lacopapi
addikt

Mivel az 7" , nekem biztosan nem jó,különbség nem sok van amúgy,ismerve a TW-t hiába az 1,5Gb RAM ,ugyanannyi marad,mint ezen szerintem. Kijelző biztosan élesebb.Kamera nem jobb. Akku kisebb,aligha tud annyit,mint ez.
Szervizháttér jobb a Samunál. Ha teheted,próbáld ki mindkettőt,ebben mi nem dönthetünk.
Én meg vagyok elégedve a Huawei-el.

[ Szerkesztve ]

(#318) gerii válasza ferke72 (#314) üzenetére


gerii
addikt

7" lőrés, netezni kb kínszenvedés, ráadásul samsung is.

(#319) ferke72 válasza Lacopapi (#317) üzenetére


ferke72
aktív tag

akku üzemidő bőven 2 nap is lehet t235nél..tw? (TouchWiz) :D ezek szerint kevésbé tudják optimálni?
huawei is saját energiakímélő dolgokkal van megpakolva..
lte- egyikben cat3 míg másikban cat4..habár idehaza túl nagy jelentősége..

[ Szerkesztve ]

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#320) ANDROID??? válasza ferke72 (#319) üzenetére


ANDROID???
addikt

Á 7" felejtős.. :K

(#321) ferke72 válasza gerii (#318) üzenetére


ferke72
aktív tag

egy biztos huawei eszközöm csak b593 kis bombázóm ami remekül megy sosem nyekken meg :)
jöjjenek a kortesbeszédek, tényleg kíváncsi vagyok :)
sőt zenpad is kosárban van egyetlen érv ott dual sim és 64bit rendszer ;]
és egyre jobban érdekel hogy szólna új szerzeménnyel..HBS800 LG :)

[ Szerkesztve ]

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#322) Lacopapi válasza ferke72 (#319) üzenetére


Lacopapi
addikt

3 nap 9 óra kijelzővel volt nálam nemrég,alapbeállításokkal...energiakímélőben nem is tudom,mit tudna...64 bites ez is.... Úgy néz ki viszont,hogy erre nem lesz frissítés (nem mintha nem lenne tökéletes így is).Samu ebben gondolom jobb...talán.

[ Szerkesztve ]

(#323) ferke72 válasza Lacopapi (#322) üzenetére


ferke72
aktív tag

5.1.1 megkapta ha minden igaz. frissítésnek miben lenne jelentősége? 1Gb ram korlátos így is. Fonepad konkrétan ennyivel a rakat háttérben elinduló programmal olyan szépen laggolt...áááá...
apropó miért nem adják ki rá 5.0? :F

[ Szerkesztve ]

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#324) Lacopapi válasza ferke72 (#323) üzenetére


Lacopapi
addikt

Mi kapta meg? Ez biztosan nem,egyébként pedig a 64 bit kihasználása miatt lett volna jobb - de nekem így is bőven jó :) Nem érezni a RAM hiányt,nem laggol,jól van optimalizálva. Nálam Nova launcher van ugyan,de jó darabig az EMUI-val használtam megelégedéssel. Mindennapi használatra remek a cucc.

[ Szerkesztve ]

(#325) gerii válasza ferke72 (#321) üzenetére


gerii
addikt

Én semmit nem tudtam róla, ezért az MM-ben megtapogattam, és iszonyúan meglepődtem hogy összerakták. Második meglepi az üzemidő. Napi 2% merülés tétlenül és 6-10 mittudomén mennyi óra használati idő. Aztán ott van a rendszer ami elég kellemes, a kijelző is szép. 20k-ért ez ingyen van.

(#326) ferke72 válasza gerii (#325) üzenetére


ferke72
aktív tag

Ezért is hajlok felé. Pedig zenpad a maga dual sim lehetőségével jobb lenne. Telefonálni is használnám bt-al.

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#327) ANDROID??? válasza ferke72 (#326) üzenetére


ANDROID???
addikt

Az jobban tetszik? Akkor nincs kérdés ;)

(#328) ferke72 válasza Lacopapi (#324) üzenetére


ferke72
aktív tag

Ezért is sajnálom hogy Lollipop nem jön rá..
ha még dual simes is lenne :DD

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#329) ferke72 válasza ANDROID??? (#327) üzenetére


ferke72
aktív tag

igen lehet nincs csak épp nem egy két hétre venném használni. szépek nagyon csak ez a politika..kevés ram és órajelben levették zenpadot. tény jobb lehet most mint egy fonepad, üzemidőben pedig ha egy harcos napot kibír már szuper lenne. ennyi, azért köszi az építő tanácsokat nektek :R

[ Szerkesztve ]

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#330) Lacopapi válasza ferke72 (#328) üzenetére


Lacopapi
addikt

:DD Egen....ha...de egy húszasért azt gondolom,ez is egy csoda :) Viszont gondolt át az igényeidet,úgy dönts,ha van jobb,ami inkább tetszik,válaszd azt :)
Nem tudom,mi az a harcos nap,de nyugodtan számolhatsz 8 óra kijelzővel - ha az egy napra nem elég,akkor semmi.Nálam folyamatos 4G szinkron van és kényelmesen tud 2 napot,akkor is ,ha nagyon ráérek nyüstölni...éjszakára sincs kikapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#331) ferke72 válasza Lacopapi (#330) üzenetére


ferke72
aktív tag

mivel nem szándékozom elköteleződni tv fronton így marad a kéz alóli vétel.. harcos nap..ha szörfölés telefonálás van és esetleg megy a zene is..legutóbb egy kis kínai csoda elég satnya üzemidőt tolt a maga 2300mAh akkujával..nem voltam tőle elájulva gyakorlatilag 6 óra alatt épp hogy piszkálgatva 30%ra merült..
viszont érzelmi húrokon kívül tény hogy a funkcionalitás is fontos. asus most ontja a zenpadokat kifelé.
modellek között alig tudtam kiigazodni sőt..ahonnan rendeltem volna fogalmuk nem volt melyik dual sim-es..vicces volt, kis kutatás után egy román(!!!) lapon megtaláltam az infót magam..és a legelszomorítóbb egy hétvége és ugrott a kiszemelt példány ára 7e királyi forintot.. ahogy elnézem majd mindenhol ezt tették :U

[ Szerkesztve ]

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#332) Lacopapi válasza ferke72 (#331) üzenetére


Lacopapi
addikt

Alighanem ráébredtek,hogy jól fogy :)

(#333) Noninnyó


Noninnyó
tag

Szevasztok!

Decemberben én is szert tettem egy ilyen kütyüre, és abszolút meg vagyok vele elégedve minden téren.
Ez az első tabletem, ezelőtt nem volt még szerencsém hozzájuk.
Egyetlen dolog van, ami feltűnt: bizonyos online videókat nem lehet lejátszani, kiírja, hogy flash player kell neki. Chrome böngészőt használok. Az adobe flash player archívum oldaláról letöltöttem a legfrissebbet, amit android 4.0-hoz készítettek még anno, fel is telepítettem, de még mindig nem lejátszhatók a videók.
Kérdésem az lenne, hogy mi a legegyszerűbb és legpraktikusabb megoldás erre a problémára?
Gondolom találkozott már vele mindenki, és biztos a legtöbben otthon vagytok android témában.

Előre is köszönöm a segítséget!

(#334) Lacopapi válasza Noninnyó (#333) üzenetére


Lacopapi
addikt

Van benne egy "házi" böngésző,szerintem az képes a flash lejátszásra.Próbáltad?

(#335) vegyszer válasza Noninnyó (#333) üzenetére


vegyszer
addikt

Ahogy a Nokia már nem okostelefon (mármint a Symbian) a Google szemében, a flash is halott. És ha már a halálát hirdeti, hord is rendesen virágot a sírjára, vet is rá követ, ha nem is az elsőt, de szegényke, megfogyva bár de törve nem, még él.

Lehetséges alternatív böngészőt keresni, de nem minden weblap lesz jó úgy se.

Én megvagyok flash nélkül is. Ellenben most a KRESZ tanfolyam online végzése során kellett volna az etitan.hu oldalon. Egy napom ment rá. Nem jött össze. Volt olyan böngésző, amit tudott flash-t kezelni, többnyire jól. Több teszt is lement hiba nélkül. De ezen az oldalon mind elvérzett. Így marad a távoli asztalon való munka. De úgy is megteszi. Nekem...

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#336) Noninnyó válasza Lacopapi (#334) üzenetére


Noninnyó
tag

Lacopapi, vegyszer: köszönöm szépen a válaszokat.

A házi böngészőt még nem igazán teszteltem, főleg szüleim használják a kütyüt, ők pedig chrome-osak :).
De kipróbálom feltétlenül ;)

(#337) denorbi


denorbi
tag

Ha valakit érdekel tok vásárlása, keressen meg privátban!

(#338) eenvagyok


eenvagyok
csendes tag

Sziasztok,

Márpedig ilyen eszköz nincs :D
Most próbáltam feltúrni a netet, de specifikációt tekintve ez egy t1 8.0 vs t1 8.0 pro hibrid.
Lehet ezt a T gyártatta magának.
A hivatalos huaweii oldal szerint sincs.

(#339) Lacopapi válasza eenvagyok (#338) üzenetére


Lacopapi
addikt

Bizonyosan csak a tének van ilyen,de engem nem zavar különösebben,lényegében mindössze a doboza,no meg a háttértár mérete más,mint a valódi Pro-é.Az utóbbi kicsit kellemetlenebb,de SD-vel kezelhető a probléma.

4G szinkron bekapcsolva,letéve a készülék (semmi repülőmód),8 óra / 1 % a merülés....nincs gond :))

[ Szerkesztve ]

(#340) Blane


Blane
csendes tag

Én ma kaptam meg a Telekomtól Internet hűséghosszabítással egyösszegű fizetéssel, és elég korrekt tablet.

A Huawei G620s típusú készülékemet úgy döntöttem hogy erre cserélem, a hívásaimat BT füllhallgatóval bonyolítom így ezzel nincs is gond, habár nem tudnám magam elképzelni miközben egy méretes kütyüt fogok a fejemhez telefonálás céljából.

De jól működik akadást csak elvétve veszek észre, habár az Android 4.4.4 -es verziója eléggé(Sőt nagyon) elavultnak vélem, és néha a RAM hiánya is meglátszik de annyira nem vészes.

Ajánlom a készüléket, azoknak főleg akiket nem zavar az 1GB -os RAM és a nagyon elavultnak számító Android verzió.

(#341) KamuMazsola válasza Blane (#340) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Elavult op rendszer? Miért, mit tudna ez az eszköz nyalókával, amit így nem?

Üdv.: KamuMazsola

(#342) vegyszer válasza KamuMazsola (#341) üzenetére


vegyszer
addikt

Valószínűleg annyit, hogy néhány ismert hibát újra cserélnek. ;]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#343) Eiki


Eiki
tag

A kuponhoz - nekem se küldték, felhívtam őket, majd a hívásom után 2 nappal megjött SMS-ben. Vettem belőle cuccot a webshopból, rendben beleszámolták az árba.

(#344) vegyszer válasza Eiki (#343) üzenetére


vegyszer
addikt

Én meg szívtam a kóddal.
Nem jött két hét alatt sem még meg.
Persze a hívás után ott volt 10 percen belül.
Vettem egy Huawei hordozható hangszórót, ami szilánkosra volt törve. Még jó, hogy nem vettem át...
Most várni kell, míg visszamegy a központi raktárba, és akkor tudom újra megvenni...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#345) ANDROID???


ANDROID???
addikt

El sem hiszem, most ért ide a 12.17-i rendelés, a tablet itt melegszik az ágyon, mert nagyon át volt hűlve. 30 napon belül küldték... Kupon még sehol...
Nektek is csak egy T-s nejlon tasakba volt a doboz betéve? (bár mindegy a doboz sértetlen, a matricát (sima átlátszó) magam vágtam el..) A GLS futár nem adott semmilyen bizonylatot, csak gyorsan kinyomtattam a GLS oldaláról az átvétel stb időpontját, mert a szla és a garancia nem a mai dátumról szól, hanem 01.14-ről, ez csak a 2 év leteltekor lehet garanciánál érdekes...

(#346) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Pixeltest-el rámentem, vannak olyan "szmötyik" ami elvileg nem pixel hiba, de nem vagyok benne teljesen biztos.. :U
Viszont a fekete háttérnél a bal felső sarokban világosabb picit a kép, ami viszont rögtön a feketénél szemet szúrt, hogy a hangerő le-nél a kijelzőn sárgás fehéres folt van. Ha picit hátulról, vagy akár szemből megnyomom (nem ész nélkül természetesen) jobban kiterjed a világos rész ameddig nyomva tartom, valamint mint ha hullámozva arra az időre be is csíkozna. Nem volt még tabletem nem tudom mennyire normális ez.
Küldjem vissza 3 napon belül?

(#347) ghiottone válasza ANDROID??? (#346) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de lehet púposodik az aksi és az nyomja - nekem korábban egy chuwi tablettel volt ilyen gondom. - először az volt gyanús, hogy kevés az üzemidő, utána pedig a kijelzőn feltűnt egy sáv, ami a hátlap nyomására jobban szétterült. - Aksicsere lett belőle a hazai alcor szervizben.

szerk.: Igen, minél hamarabb jelezd.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#348) ANDROID??? válasza ghiottone (#347) üzenetére


ANDROID???
addikt

Akkor lehet hívjam a 1412-t, ha nem akarok a 3 napból kicsúszni ,(mert a TMX-hez nem akarom, hogy bekerüljön...)?

(#349) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Meg tudnátok nézni nekem, hogy a ti példányotokon van e a hangerő le gomb mellett fehér (sárgás) folt (pl: pixelteszt fekete képnél), és ha ott megnyomáskor van e foltosodás hullámosodás egyéb más tünet??? :U

(#350) vegyszer válasza ANDROID??? (#349) üzenetére


vegyszer
addikt

ZTE Blade esetén volt egy buditeszt gyanánt elhíresült teszt. Volt akinek cseréltek, volt akinek nem. De a rendeltetésszerű használatot nem befolyásolja a minimum fényerőn való fény szivárgás.
Hisz miért is lenne a megvilágítás teljesen homogén.
Nekem az 55"-os tv-m pl sokkal felhősebb, mint szeretném. A bolt, illetve márkaszervíz mégis azt mondja, hogy jó lesz nekem ez így...
:((

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.