Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) vegyszer


vegyszer
addikt

A SIM kártya csere miért követel újraindítsást? Ez sosem fogom megérteni. Még repülőgép módban cserélve is rebootol.
:W :W :W

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#402) trobi28 válasza vegyszer (#401) üzenetére


trobi28
addikt

Ha nem akarsz bemenni a szolgáltatóhoz kártyacserére, akkor kapcsold ki mielött kiveszed. Nekm 2 kártyámat is haza vágta telefon, mert nem tettem. Nem szeretik a kártyák ha bekapcsolt állapotba szeded ki, rakod be :(

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#403) vegyszer válasza trobi28 (#402) üzenetére


vegyszer
addikt

De azon, hogy nem szeretik, nem változtat, hogy újraindítsást követel, vagy sem. Mert az már eső után köpönyeg.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#404) BB9360


BB9360
aktív tag

Vigyázat, láma kérdés következik!
Megérkezett a micro usb kártyám. Zenéket, képeket, esetleg filmeket érdemes azon tárolni, ez OK.
Az alkalmazások is mehetnek ide vagy azokat inkább a belső tárolóban érdemes tárolni? Ha mehetnek ide, akkor hogyan szabad áttenni a már meglévőket? Csak az általam letöltöttekre gondoltam, a különféle, már eredetileg a gépre telepítetteket nem bántanám.
Köszönöm.

(#405) trobi28 válasza vegyszer (#403) üzenetére


trobi28
addikt

Ebben igazad van. De ha kikapcslod mielött kiveszed, nem fog újraindítást kérni :)

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#406) ANDROID??? válasza vegyszer (#403) üzenetére


ANDROID???
addikt

A sim ki/be helyezést eddig mindenhol úgy írják elő, hogy készülék kikapcsolt állapotban legyen a folyamat közben.. ;)
Ezt betartva nem lesz gond..

[ Szerkesztve ]

(#407) vegyszer válasza ANDROID??? (#406) üzenetére


vegyszer
addikt

Azért az iPad 1 pl gond nélkül vette a cserét menet közben. És sosem volt gond se vele, se a SIM kártyákkal

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#408) ANDROID??? válasza vegyszer (#407) üzenetére


ANDROID???
addikt

Az ok, de ha elfüstöl majd valami ne legyél kiakadva ;)
(nem provokálni akarlak, de egyszerűbb úgy csinálni, ha ki van kapcsolva.. :K

[ Szerkesztve ]

(#409) KamuMazsola válasza vegyszer (#407) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Azért azt az almás izét ehhez hasonlítani, hát...
Amúgy meg tényleg, ha a simet kikapcslva kell cserélni akkor kikapcsolva cseréljük nem? Abból baj nem lehet.

Üdv.: KamuMazsola

(#410) ANDROID??? válasza KamuMazsola (#409) üzenetére


ANDROID???
addikt

:K

(#411) randrew válasza BB9360 (#404) üzenetére


randrew
csendes tag

Amennyiben nem Class 4-es kártyát vettél, akkor nyugodtan átpakolhatod azokat az alkalmazásokat, amiket a rendszer enged átrakni. Ez alól csak azok az alkalmazások kivételek, amiknek a widgetjét használod. Ezeket hagyd a belső tárolón.

Arra figyelj oda, hogy behelyezéskor -amennyiben bekapcsolt állapotban teszed- automatikusan újraindul a készülék. Ezek után az alapértelmezett tárolót állítsd át az sd kártyára.

--- Elégedett Huawei Ascend Y300, Huawei Mediapad T1 8.0 LTE és LG Leon 4G LTE tulaj---

(#412) BB9360 válasza randrew (#411) üzenetére


BB9360
aktív tag

Köszönöm, elvileg egy class 10-es.
Ok, akkor a widgeteseket hagyom, bár sztem nem használok olyat, talán csak az időjárásnak van widgete alapból.
Tényleg, mi értelme van a widgetnek?

(#413) randrew válasza BB9360 (#412) üzenetére


randrew
csendes tag

A widgetek információt, állapotot mutatnak folyamatosan. Aki kiváncsi például az időjárásra, az kirak egy időjárási információkat mutató widgetet a kezdőképernyőre és ezentúl elég csak arra ránézni, nem kell külön egy alkalmazást is megnyitni hozzá. Leegyszerűsítve: a widgetek azért vannak, hogy alkalmazások megnyitása nélkül is hozzájusson a felhasználó az őt érdeklő információkhoz.

--- Elégedett Huawei Ascend Y300, Huawei Mediapad T1 8.0 LTE és LG Leon 4G LTE tulaj---

(#414) bogarfull27


bogarfull27
tag

Hali!
Tegnap lettem tulajdonosa egy Huawei mediapad m2-nek. Van pár kérdésem!
1.: Rádugom a gépre! Megy a Hsuite is ahogy kell. De egy idő után nem látja a meghajtókat. Se a belsőt se a külsőt! Win 10
2.: Hogy tudok filmet, zenét másolni a belő memóriából az sd-re?
3.: Ac3 codec? Nincs hang néhány filmen!
Válaszokat köszönöm!

Mindenkinek joga van a véleményemhez!!!

(#415) vegyszer válasza bogarfull27 (#414) üzenetére


vegyszer
addikt

MxPayer a playstore-ból. Esetleg codec pack hozzá. Lesz hw/sw dekódolás, és hang is. Átadás mentesen.

ES File Explorer ugyancsak onnan. És tudsz másolni külső, belső sd kártya között közvetlenül

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#416) bogarfull27 válasza vegyszer (#415) üzenetére


bogarfull27
tag

Szerintem szar az sd kártya! Ha leformázom tudok rá másolni! De gondol egyet és megakad! Néha formázás közben is leáll és kiírja hogy sérült sd kártya! Újrakezdem akkor megint jó! Remélem nem a tábla hibás! Hazaérek és tesztelem másik kártyával! Mx playert próbáltam. Melyik codec kell hozzá?

Mindenkinek joga van a véleményemhez!!!

(#417) Totis válasza bogarfull27 (#416) üzenetére


Totis
aktív tag

Szia!

Ebben a hozzászólásban találsz linket

Üdv.:
Totis

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#418) bogarfull27 válasza Totis (#417) üzenetére


bogarfull27
tag

Köszi!
Azz sd volt a hibás! Új 16-os Kingston és nem műkszik! Leszedem ezt a codecet

Mindenkinek joga van a véleményemhez!!!

(#419) bogarfull27


bogarfull27
tag

Az a baj hogy kirin dekóder nincs benne.Tegra meg minden van, de kirin nincs!

Mindenkinek joga van a véleményemhez!!!

(#420) trobi28 válasza bogarfull27 (#419) üzenetére


trobi28
addikt

Adsz egy e-mail címet, atdobom neked a jó kodecket :)
Volt ilyen tabom, tudom melyik kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#421) bogarfull27 válasza trobi28 (#420) üzenetére


bogarfull27
tag

bogarfull@gmail.com
Előre is köszi!

Mindenkinek joga van a véleményemhez!!!

(#422) bogarfull27


bogarfull27
tag

Műkszik a linkes pack is! Csak először rosszul csináltam! Köszönöm mégegyszer! És bocsi!

Mindenkinek joga van a véleményemhez!!!

(#423) bogarfull27


bogarfull27
tag

Helló!
Ismét egy kérdés!
Új Sandisc 32 gb class10 kártyára simán másolok filmet, zenét, mindent! Akár a Total Comanderrel (imádom androidon is), akár a tab saját file kezelőjével. Na de! 4.5 gb hd film! Totalcomanderrel másolva azt írja, hogy a célfájl nem másolható, a fájlkezelő meg azt, hogy a fájl nem található. Gondolom ennek az az oka, hogy az sd-t előtte le kell formázzam NTFS-re egy ámítógépen, hogy engedje a nagy fájlok másolását?
Köszi a válaszokat előre is!

Mindenkinek joga van a véleményemhez!!!

(#424) vegyszer válasza bogarfull27 (#423) üzenetére


vegyszer
addikt

Vagy ext3-ra kellene formázni. De szerintem alapból egyiket sem ismeri fel a droid. (hiába ext3, ext2 a rendszer partíciók jó része. Ez sd kártyára már nem biztos, hogy megy magától, de akkor a Windows se látja...)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#425) bogarfull27 válasza vegyszer (#424) üzenetére


bogarfull27
tag

Azért lenne jó az NTFS-t kipróbálni!
Abból vissza tudom formázni fat32-re!

Mindenkinek joga van a véleményemhez!!!

(#426) vegyszer válasza bogarfull27 (#425) üzenetére


vegyszer
addikt

Ez a többire is igaz. Mindből van visszaút.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#427) bogarfull27 válasza vegyszer (#426) üzenetére


bogarfull27
tag

Köszi!
NTFS-t simán kezeli!
Írás és olvasás is megy! Talán kicsit lassabban ír így rá.
Működik az mx player is!
Titta ölöm és bódottá!
Köszönöm as segítséget!

Mindenkinek joga van a véleményemhez!!!

(#428) stb123


stb123
tag

Sziasztok!
Az miért van, hogy az sd kártyán létrehozott "music" mappában lévő zenéket nem látja a zenelejátszó, de a google music sem?!
File explorerből el lehet indítani, a célprogramból meg nem, betallózni nem lehet!
Próbáltam alapértelmezetté tenni az sd kártyát, de ez sem segített.

(#429) KamuMazsola válasza stb123 (#428) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Csak tipp, adj nekei valami más nevet, pl zene.

Üdv.: KamuMazsola

(#430) stb123 válasza KamuMazsola (#429) üzenetére


stb123
tag

Köszi! Megpróbálom, bár az asszony huawei y 550 telefonján látja a zenelejátszó a music mappát a kártyán.

(#431) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Sziasztok!

A napokban vettem en is egy ilyen 3G-s tabot a magentas boltban. Az enyem nem Pro valtozat de a bealllitasokban a nevjegyenel Mediapad T1 Pro van irva 1 giga rammal. Nem mintha zavarna, csak erdekessegkepp. Amugy nem rossz, foleg jatek es filmezes vegett vettem, kicsit lassabb mint a telom, de nekem boven eleg ez. :)

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#432) ANDROID??? válasza wertigo1984 (#431) üzenetére


ANDROID???
addikt

Üdv.! :C

(#433) BB9360


BB9360
aktív tag

Használ vki TVGO-t?
Bár lehet, hogy ez a jelenség más applikációnál is felmerül.
Ha vízszintesre fordítom a tabletet, akkor megmarad a szürke sáv oldalt a vissza nyíllal, home ikonnal, stb.
Ez normális? Filmnézésnél (tvgo) eléggé zavaró. Sd-n vagy máshol lévő filmnél ez nem jelentkezik pl. Bsplayer vagy a saját média lejátszója...

[ Szerkesztve ]

(#434) Mr. Nimbus válasza BB9360 (#433) üzenetére


Mr. Nimbus
senior tag

Szerintem ez a TVGO sajátossága.

(#435) BB9360 válasza Mr. Nimbus (#434) üzenetére


BB9360
aktív tag

Lehet, mert állítva nem marad kint...
Köszönöm.

(#436) vegyszer válasza BB9360 (#433) üzenetére


vegyszer
addikt

Nekem a TvGo-val a törpöm televan. Egyrészt rootolt eszköz eleve kizáró ok. Másrészt PC alól semmilyen böngésző (Edge, Chrome, Firefox) nem érzékeli a kötelező feltelepített plugin-t. Köszi ronda színű szolgáló.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#437) BB9360 válasza vegyszer (#436) üzenetére


BB9360
aktív tag

Hát, én csak ezen a tableten használom, ezért csak ez a része zavart...

Más: lehetne a képernyőre tükrözni a tableten megjelenített tartalmat? YouTube megy, de pl. a böngészőt nem sikerült. A beállításokban nem találtam képernyő tükrözést...

(#438) BB9360 válasza BB9360 (#437) üzenetére


BB9360
aktív tag

Bocsi, lemaradt: Sony tv-re szeretném tükrözni, a tv tudja...

(#439) vegyszer válasza BB9360 (#437) üzenetére


vegyszer
addikt

Samsung tv simán kezeli a 6400es sorozatból. Más tv-t nem próbáltam eddig

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#440) BB9360 válasza vegyszer (#439) üzenetére


BB9360
aktív tag

Ok, de min és mit kapcsolsz, hogy mondjuk egy weboldal, akár ez a fórum, a képernyőn jelenjen meg?

(#441) inoxcrom válasza BB9360 (#440) üzenetére


inoxcrom
csendes tag

Szia! A felső sávot lehúzod.lesz egy nyíl az alján,azt szintén lehúzod, majd a több képernyő lehetóség.utánna kiválasztod a Sony tévét. Remélem jól írtam.Nekem így működik.

(#442) vegyszer válasza inoxcrom (#441) üzenetére


vegyszer
addikt

Nekem dettó.
És jól bevált. De kicsi késés azért van benne.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#443) inoxcrom válasza vegyszer (#442) üzenetére


inoxcrom
csendes tag

Valóban van, de szerintem nagyon jó.

(#444) BB9360 válasza inoxcrom (#441) üzenetére


BB9360
aktív tag

Hehe, így tényleg működik... Ismerem az androidot, igaz? :)
Köszönöm.

(#445) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Sziasztok!

Remélem tudtok segíteni! Vettem egy ilyen jószágot kéz alól de sajnos van rajta 2 karc:) Nah most úgy látom h van rajta vastag vasalt fólia. Nem tudjátok hogyan kell ezt leszedni? Szedte már le valaki? Várom az ötleteket:)

(#446) Lacopapi válasza Elit3Zotya (#445) üzenetére


Lacopapi
addikt

Egy kicsit bizonytalan vagyok ezzel kapcsolatban,de nem tudok vasalt fóliáról...az sztem maga a védőüveg,ami ugye nem igazán leszedhető.

(#447) ANDROID??? válasza Elit3Zotya (#445) üzenetére


ANDROID???
addikt

Vidd be egy GSM-be, ha üvegfólia, akkor ott ki is cseréltetheted..

(#448) Dynuchu


Dynuchu
csendes tag

Sziasztok,

A tönkrement Kindle-öm helyett venném ezt a tabletet, fő funkciója az olvasás, netezés lenne. Az lenne a kérdésem, hogy mennyire olvasható a kijelzője a napfényben?

Előre is köszönöm a válaszokat :) :))

(#449) ANDROID??? válasza Dynuchu (#448) üzenetére


ANDROID???
addikt

Szia!

Ez volt az első amit megnéztem amikor erős napsütés volt kint, szerintem jól olvasható ;)

(#450) Dynuchu válasza ANDROID??? (#449) üzenetére


Dynuchu
csendes tag

Köszönöm szépen a (gyors) választ :)

Akkor lehet ő lesz az új eszköz! :) Már csak azon gondolkozom, hogy kell-e bele az LTE, ha csak olvasni akarok, vagy elég egy WIFI only verzió. Szerintetek érdemes inkább előrelátóan az LTE verziót venni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.