Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Jabby válasza JayZ (#248) üzenetére


Jabby
őstag

22-én rendeltem meg a neten, 28-án jött emailben Telekomtól egy értesítés egy linkkel amivel a Telekom fiókomból letölthettem az új szerződést és a tab garanciáját, 29-én pedig hozta a futár.

(#252) Mr. Nimbus válasza JayZ (#250) üzenetére


Mr. Nimbus
senior tag

Hát remélem mindkettőnknek jut még belőle, ha jött valami akkor jelzem.

(#253) ANDROID??? válasza JayZ (#250) üzenetére


ANDROID???
addikt

Az semmi, 17-én rendeltem a Telekomtól, nyoma nincs visszajelzésnek sem tabletnek.
Telefonon nyugtatgatnak, hogy jövő év eleje, tegnap meg, hogy mivel a készlet jelenleg nulla, így majd januárban várható valamikor a megérkezés, de 30 napon belül teljesítik a megrendelést.
Valamit elszúrtak...

(#254) JayZ válasza ANDROID??? (#253) üzenetére


JayZ
tag

Kemény :O

(#255) randrew


randrew
csendes tag

Én még a hónap elején rendeltem meg a Telekomtól szerencsére. Mondjuk akkor is volt némi csúszás, mert az igénybejelentéskor írt 3 munkanap helyett 5 lett mire felhívtak. Ettől eltekintve már minden gyorsan ment utána, mert az ügyintéző által mondott több napos kiszállítási határidő meg 1 napra rövidült.

Azóta használom örömmel.

--- Elégedett Huawei Ascend Y300, Huawei Mediapad T1 8.0 LTE és LG Leon 4G LTE tulaj---

(#256) Lacopapi


Lacopapi
addikt

No igen,az első rendelésemre a fülük botját sem mozgatták ,aztán pár hétre rá megrendeltem újra - akkor viszont 3 nap alatt lezajlott az egész. A kisasszony vidáman vette tudomásul,hogy kétszer rendeltem...fene sem érti őket,gondolom van dolguk bőven.
Az bizonyos,hogy elégedett vagyok a készülékkel :)

[ Szerkesztve ]

(#257) ANDROID??? válasza Lacopapi (#256) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nekem azt mondták nem engedi a rendszer csak egyszer megrendelni ;]

A poén, hogy már visszahívtak, hogy megrendelés blabla.., de rögzíteni nem sikerült nekik... :((

(#258) Lacopapi válasza ANDROID??? (#257) üzenetére


Lacopapi
addikt

Két héttel később tettem újra kísérletet lévén,hogy se emailt,sms-t semmit sem kaptam,nem is hívtak.Akkor le is mondtam a dologról,aztán (hála az égnek),meggondoltam magam. A régebbi rendelésem is megvolt még,de nem okozott gondot a rendszernek,hogy újra rendeljek. Új előfizetéssel,részletre,nulla kezdéssel - illetve váltottam be kapcsolat pontokat,így nulla lett csakugyan.

(#259) vegyszer válasza Jabby (#243) üzenetére


vegyszer
addikt

Én 17-én éjjel hoztam meg a döntést, hogy akarom.
23-án jött az SMS, hogy ok a havi 990Ft.
28-án hívott 9 előtt a futár, hogy készítsek személyit, meg 990Ft-ot, tíz perc múlva már nálam volt a motyó.
Dél körül, majd kettő után jött két SMS a Telekomtól, hogy átadták, meg minden.

Az a kérdésem, hogy más se kapott gari papírt, vagy számlát? Mert a futár nekem semmit se hagyott hátra...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#260) trobi28 válasza vegyszer (#259) üzenetére


trobi28
addikt

A papírokat online töltheted le :)

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#261) BB9360


BB9360
aktív tag

Én 23-án rendeltem, persze csak úgy, hogy majd 3 napon belül hívnak. Erről persze semmilyen visszajelzésem nincs. Hívtak tegnap, hogy majd januárban rendeljem meg. Mondtam, köszönöm. Megrendeltem még tegnap újra, azaz ismételten feliratkoztam. Ma megint hívtak, persze nem látják a 23-ai feliratkozást, és majd figyelgessem és rendeljem, ha lesz. Mondtam, hogy nem, hívjon fel egy kompetens személy, aki megmondja, hogy mikor lesz és kész. Nehogy már nekem kelljen figyelgetni és rendelgetni, amikor ezt már egyszer(kétszer) megtettem...
Szerintem írok is nekik...

(#262) randrew válasza vegyszer (#259) üzenetére


randrew
csendes tag

A Telekom honlapján belépsz a Telekom fiókodba és ott lesz minden dokumentum (pdf formátumban letölthetők. A papíralapú dokumentumokat egyre inkább mellőzik a nagyobb kommunikációs cégek.

Amennyiben még nincs Telekom fiókod, akkor az ügyfél-azonosító (minden számlán megtalálod) és az ötjegyű jelszó kombinációjával tudsz belépni.

--- Elégedett Huawei Ascend Y300, Huawei Mediapad T1 8.0 LTE és LG Leon 4G LTE tulaj---

(#263) JayZ


JayZ
tag

Látom vannak problémák máshol is :D Most jött mail a letölthető doksikról. Ezek szerint mégis van remény, és talán hamarosan már tabletem is lesz. :)
Annyi, hogy muter nevén van az előfizetés, így neki kell átvenni, vidéken, de én Budapesten vagyok. Mi a jó postázási módja egy ekkora doboznak, valakinek valami tapasztalat? (és mennyibe fáj).

(#264) ghiottone válasza JayZ (#263) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Vagy postán feladja 1190 ft környékén, vagy 1 napos MPL üzleti 1690, vagy vaterafutár - dpd - ma megrendelitek 5-ig, akkor hétfőn felveszi, kedden nálad van - 890 ft.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#265) JayZ válasza ghiottone (#264) üzenetére


JayZ
tag

Közben megnéztem, ha postára kérem, törékeny kezeléssel, 2 ropi körül bőven meg lehet úszni, köszi azért. :)
Gari papír viszont nincs még a feltöltött doksik között, szóval erre még azért várni kell.. :))

[ Szerkesztve ]

(#266) ghiottone válasza JayZ (#265) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Törékeny - ugyan, a GLS is úgy hozta, hogy a doboz berakva egy T-Home-os átlátszó nejlonba. :DDD

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#267) ANDROID??? válasza JayZ (#263) üzenetére


ANDROID???
addikt

Engem ma hívtak megint, hogy akár 90 nap is lehet... Nem érzik magukat kellemetlenül? :W

(#268) JayZ válasza ANDROID??? (#267) üzenetére


JayZ
tag

Valszeg nálam is arról van szó, hogy a friss 2 éves hűségidő elindult, de a készülékre nekem is várni kell jó sokat. 2-3 hetet várok ha nem jön, aztán zaklatom őket. :)

(#269) ANDROID??? válasza JayZ (#268) üzenetére


ANDROID???
addikt

Közben ezt az infót kaptam: "jelenleg nincsen készleten, így rendelési sorrend van, az a megrendelés akár a jövő hét folyamán is megérkezhet, természetesen semmit nem mondanak biztosra. Mindenesetre, jövőre ha így rendelünk azt úgy november végén kell megrendelni, hogy biztosan odaérjen. Külön készlet van a mobil oldalra és külön készlet van az otthoni előfizetésekre.."

Mikortól indult ez az akció a Telekomnál?

Valószínű a tartozékkuponnal rendelni kívánt külső akku ára addigra fel fog menni a normál árra annak meg végképp örülni fogok. :W

Végül is semmi baj, a húsvéti nyuszi fogja hozni a karácsonyi ajándékot :W

[ Szerkesztve ]

(#270) Lacopapi


Lacopapi
addikt

....mindenesetre rendületlenül hirdetik,itt az oldalon is :)

(#271) JayZ válasza ANDROID??? (#269) üzenetére


JayZ
tag

Úgy tudom nyár óta megy ez az akció, de akkor még 20k helyett 40k-ért vesztegették. Jövőre ősz végén már szimatolni kell, köszi az infokat. :))

(#272) ANDROID??? válasza JayZ (#271) üzenetére


ANDROID???
addikt

A 20e -ért akció mikortól van ugyan?
40-ért bárhol megveszem, de annyit nem adnék érte semmiképp, 40-ért kapok más márkát erősebbet.. :K

(#273) ghiottone válasza ANDROID??? (#272) üzenetére


ghiottone
nagyúr

október végétől - pont előtte vettem 2 nappal. 40-ért 8 colos új, lte tabletet? na mesélj.... :DDD

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#274) ANDROID??? válasza ghiottone (#273) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ez totál szívás :U

(#275) vegyszer válasza ghiottone (#273) üzenetére


vegyszer
addikt

Online vetted? Nem kérted az elállás jogát?
Én biztos vissza küldöm, és kérek ugyanilyet. Féláron

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#276) ghiottone válasza vegyszer (#275) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Már az új tulajánál van a tablet - váltottam egy Lenovo Thinkpad 8 LTE-re.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#277) ANDROID??? válasza ghiottone (#276) üzenetére


ANDROID???
addikt

Csak nehogy elromoljon, óvakodj a TMX-től ;]

(#278) trobi28 válasza ghiottone (#276) üzenetére


trobi28
addikt

Aki én vagyok :)

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#279) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Van rajta gyárilag fólia amivel legalább a köv. fólia beszerzéséig lehet használni?

(#280) vegyszer


vegyszer
addikt

És az 5000Ft tévedés kupont hogy kapom meg? Az is letölthető?
Mert az online vásárlás mellé járt volna a weblap szerint.

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#281) Lacopapi válasza vegyszer (#280) üzenetére


Lacopapi
addikt

Én is kis késéssel kaptam,meg (2 nap azt hiszem),de megkaptam.Vettem is rajta mindjárt egy 16-os Sandisc sd-t.Szuper.

ANDROID???...csak a hátlapon van egy fóliaszerűség,de azt sem érdemes rajta hagyni.Én a TokSokk-tól rendeltem fóliát,mérete tökéletes,felrakáshoz van minden. Jó minőségű.

trobi28...üdv a fedélzeten,sok sikert a tabhoz :)

[ Szerkesztve ]

(#282) vegyszer válasza Lacopapi (#281) üzenetére


vegyszer
addikt

Hát nem tudom, mikro sd kártyára itthon bő egy évtizede nem költöttem.
Ha kínából a 32GB 10$, akkor nem itthon veszem meg. Az biztos.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#283) Lacopapi válasza vegyszer (#282) üzenetére


Lacopapi
addikt

Én sem költöttem.... :DDD

(#285) Lacopapi válasza ANDROID??? (#284) üzenetére


Lacopapi
addikt

Én kerestem,de nem talátam - viszonylag kevés normális tok van a cuccra. Végül egy sima cippzárasnál maradtam :D Gondolom érdemes kintről hozatni.

[ Szerkesztve ]

(#286) Lacopapi


Lacopapi
addikt

Négy nap, 4G , állandó szinkron , játék , böngészés , messenger ...9 óra kijelzőidő és még van 18% az akksiban. Ez a teljesítmény nekem bőségesen megfelel. :))
Eredeti 4.4.4-es rom,rootolva,kicsit kipucolva EMUI 2.3-al mindez.

[ Szerkesztve ]

(#287) ANDROID??? válasza Lacopapi (#286) üzenetére


ANDROID???
addikt

:C

(#288) ferke72


ferke72
aktív tag

Sziasztok!
5.0 nem lassítja le? volt kezemben asus kb hasonló hardverrel az nyöszörgött alatta. ha kilőtte az ember összes fölös futó alkalmazást akkor jobb lett viszont akkor se az igazi sebesség. jah ez négy magos viszont ugyanúgy 1.2..
egy kínai csodán gondolkodom még. az 2.0Ghz és octa core..igaz csak 3G viszont nem röcöghet ;)

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#289) Lacopapi válasza ferke72 (#288) üzenetére


Lacopapi
addikt

Ezt még nem tudhatjuk,mert nincs rá 5.0..... a legutóbbi a 4.4.4. Amúgy nem feltétlenül a magok száma a döntő,ez nagy tévedés, a RAM és az optimalizáció többet számít.Ebben az 1 Gb RAM nem túl sok - éppen elég,de nekem még nem volt gondom emiatt. Igaz,nem hardcore módon használom. Tudni kell a készülék határait. Azon belül remek cucc. :K

[ Szerkesztve ]

(#290) ferke72 válasza Lacopapi (#289) üzenetére


ferke72
aktív tag

egyáltalán nem baj hogy nincs rá. lényeg ne laggoljon. kéz alól találtam neten viszont 7" is kicsit nagy, ezt mennyire jó kézben fogni? :) milyen paramétereket nézzek ha ne magok számát? :U

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#291) Lacopapi válasza ferke72 (#290) üzenetére


Lacopapi
addikt

Sokmagos készülék is laggolhat (van rá példa bőven),ha rosszul rakták össze az UI-t,rosszul optimalizálták a rendszert.Számomra számít az akku,a RAM,a tárhely és nem baj,ha ismerem a launchert,illetve a gyártót...
A videoteljesítmény is fontos,hiszen lényegében azt látod,ezzel összefüggésben a kijelző.

Ennél a készüléknél kompromisszumokat kötöttem,de abszolút nem bántam meg,nagyon megszerettem.

Kézben fogni...hát ez erősen relatív,tény,hogy nem egy apróság,viszont viszonylag szélesek a kávák,így nem lóg bele az ember ujja a kijelzőbe. Alapvetően inkább kétkezes használat a jellemző nálam,de olvasásnál sokszor csak egy kézben tartom. Nem egy pehelykönnyű készülék,viszont megvan a masszivitás érzete. Ha teheted,próbáld meg,anélkül nehéz dönteni. Nekem kellett a 8" a szemem miatt,ennek jó az olvashatósága,a kijelző minősége is megfelelő,talán a felbontás lehetne jobb,de nem vészes.

....a trobié jó vétel :)

[ Szerkesztve ]

(#292) KriszRai


KriszRai
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék egy ilyen tabletet venni a Telekomnál. De ott 8GB-os változat van. Az lenne a kérdésem, hogy a 8GB belső memóriából mennyit lehet felhasználni? Van lehetőség arra, hogy memóriakártyára telepítsek játékot, vagy csak a belső tárolóba lehet?

(#293) Lacopapi válasza KriszRai (#292) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nagyjából a felét,de kijelölhető az SD kártya alapértelmezettnek a telepítéshez,így nincs gond ezen a téren. Bár ördög tudja miért,de nálam volt néhány cucc,amit úgy kellett átrakni,de azt is gond nélkül meg lehet tenni.

(#294) Lacopapi


Lacopapi
addikt

Használ valaki Nova-t a tableten? Az ikon csomagokat nem tudom letölteni -vajon miért? Bár telefonra van tervezve,de ha maga a launcher települt,akkor a pakkok miért nem?

[ Szerkesztve ]

(#295) ghiottone válasza KriszRai (#292) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Beraksz egy 32 GB-os kártyát és be tudod állítani, hogy az legyen az alapértelmezett tároló, így mindent odarak fel. - de ehhez egy minimum class 10-es kártya kell!

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#296) bohoc71 válasza Lacopapi (#294) üzenetére


bohoc71
aktív tag

Nálam jó,most a sense pakkot használom. Nem a play áruház szórakozik? Nekem mostanában csak akkor enged telepíteni,ha letakarítom a frissítését.

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#297) Lacopapi válasza bohoc71 (#296) üzenetére


Lacopapi
addikt

Megpróbálom,köszi,lehet,hogy elcsesztek vmit....

...és igen,ott volt a gond,köszönöm! :))

[ Szerkesztve ]

(#298) KriszRai


KriszRai
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm a választ mindkettőtöknek. Sokat segítettetek :) .

(#299) JayZ


JayZ
tag

Megjött a telepítési címünkre a tablet :DD

[ Szerkesztve ]

(#300) Mr. Nimbus válasza JayZ (#299) üzenetére


Mr. Nimbus
senior tag

Jó vagy, nekem még mindig semmi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.