Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) atosan


atosan
addikt

Ez a kupon csak online vásárláskor jár?

Maine coon

(#352) vegyszer válasza atosan (#351) üzenetére


vegyszer
addikt

Asszem igen. Csak úgy adták, és mintha csak online lehetne elkölteni is.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#353) ANDROID??? válasza vegyszer (#350) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ez nem csak minimális fényerőnél csinálja. Neked is ilyen, és mindenki másnak, vagy a nálam lévő példány hibás és hívjam őket a 3 napon belül, hogy ez cserés?Pont nem érdekel, hogy a szerviznek , vagy a kereskedőnek ez nem hiba, ha zavaró. Mi van ha két vagy hat hó múlva elcsesződik miatta a kijelző, viaskodjak majd a TMX -el, hogy ugyan csinálják már meg hátlap keret stb szétb@szás, vagy egyéb a szerviz előtt ott nem lévő újabb hiba termelése nélkül? :F
Sajnos volt már hozzájuk szerencsétlenségem.

(#354) atosan válasza vegyszer (#352) üzenetére


atosan
addikt

Akkor erről lemaradtam. Köszi az infót :R

Maine coon

(#355) Szpisti válasza eenvagyok (#338) üzenetére


Szpisti
addikt

Akkor ez mi ez? :))

(#356) Szpisti válasza Szpisti (#355) üzenetére


Szpisti
addikt

Jó látom, ez nem LTE verzió...

(#357) ANDROID??? válasza Szpisti (#356) üzenetére


ANDROID???
addikt

LTE

(#358) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Más valakinél??? (mert eddig nem sok válasz érkezett):
A ti példányotokon: a hangerő le gomb mellett a kijelzőn fehér (sárgás) folt (fekete képnél látszik csak), és ott megnyomáskor kicsit hullámosodó foltos fehéresedés, vagy egyéb más tünet???

(#359) randrew válasza ANDROID??? (#358) üzenetére


randrew
csendes tag

Az általad megadott hiba nálam nem jelentkezik. Az egyetlen apró szépséghiba nálam: a kijelző alsó-oldalsó szélén hajszálnyival halványabb vékony sáv van. Ez viszont nem zavaró.

[ Szerkesztve ]

--- Elégedett Huawei Ascend Y300, Huawei Mediapad T1 8.0 LTE és LG Leon 4G LTE tulaj---

(#360) ANDROID???


ANDROID???
addikt

A bevilágítás (sárgás fehéres folt) a képernyőn bal felső sarkánál (kb 2*3cm területen) és a hangerő le gomb mellett látható, mindkét helyen, ha megnyomom a kijelzőt a folt jobban kiterjed ameddig el nem engedem.
Ez normális?

Nem tudom eldönteni foglalkozzak-e ezzel a bevilágítással, vagy ezek ilyenek, de mellette a kijelző közepén fekete háttérnél kb 5mm-re egymástól fan két világos pixel, talán a képernyő aljánál is.

(#361) Lacopapi válasza ANDROID??? (#360) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nem hinném,hogy normális,nálam teljesen homogén a felület.

(#362) tangiers


tangiers
tag

Sziasztok!

Valaki már felvetette a problémát amivel én is szembesülök nap mint nap és szerintem elég zavaró. Azaz a Chrome böngészőben képek keresésekor, konkrét képet megnyitva nem jelenik meg csak részben. A saját böngészőben gond nélkül megnyitja. Benneteket ez nem zavar? Másik tabot is használok itthon és ugyanaz a Chrome verzióval semmi gond nincsen. Mit lehet tenni, valami javaslat?

(#363) post


post
tag

Nekem a Chrome alatt olyan problémám van hogy honlapoknál pl.facebook,nso nagyításnál vagy kicsinyítésnél bevibrál a képernyő.

(#364) ANDROID??? válasza Lacopapi (#361) üzenetére


ANDROID???
addikt

Csere lett, ezen nem látom azt a bevilágítást, sem pixelhibát.
(A csere, futár jön elviszi, bevizsgálja a TMX, és kb 30 napon belül vagy javítva vagy cserélve jön vissza futárral. Na a TMX alkotását hagyjuk, meg azt is, hogy ez mennyire csere 3 napon belül. A másik variáció, beülök a kocsiba és elviszem T-pontba ott megnézték és cserélték, mert ez lett..)

(#365) BB9360


BB9360
aktív tag

Azt szeretném megkérdezni, hogy ki lehet-e kapcsolni vhogyan a telefonos részt a készülékben? Úgy látom, hogy elég sokat fogyaszt hardveresen a cella készenlét és teljesen feleslegesen.
Köszönöm.

(#366) JayZ válasza BB9360 (#365) üzenetére


JayZ
tag

Repülőgép mód :)

(#367) ANDROID??? válasza JayZ (#366) üzenetére


ANDROID???
addikt

Pont így használom én is :K

(#368) atosan


atosan
addikt

Jól össze van rakva a tabink, egy héten belül másodszor pottyan le, ráafásul ma pofára esett, kutya baja :D Még egy telefont, tabit sem pókhálósítottam, remélem így is marad.

Maine coon

(#369) BB9360 válasza JayZ (#366) üzenetére


BB9360
aktív tag

Ok, de akkor nem megy a wifi... Az nem jó.
Más megoldás esetleg?

(#370) randrew válasza BB9360 (#369) üzenetére


randrew
csendes tag

Wifi kikapcsolt állapotában kapcsolod be a repülőgép módot, majd bekapcsolod a wifit. Ebben a sorrendben már ismét működni fog a wifi.
Amennyiben bekapcsolt wifinél aktiválod a repülőgép módot, akkor lekapcsolja azonnal a wifit. Ez a trükk...

--- Elégedett Huawei Ascend Y300, Huawei Mediapad T1 8.0 LTE és LG Leon 4G LTE tulaj---

(#371) BB9360 válasza randrew (#370) üzenetére


BB9360
aktív tag

:-D, szuper, köszönöm!

(#372) Mr. Nimbus


Mr. Nimbus
senior tag

Valaki már próbált otg kábellel külső hdd-t rákötni? Működik vele, vagy ilyet csak a win tabok tudnak?

(#373) atosan válasza Mr. Nimbus (#372) üzenetére


atosan
addikt

Egy filmet másoltam, műkszik.

Maine coon

(#374) Mr. Nimbus válasza atosan (#373) üzenetére


Mr. Nimbus
senior tag

Köszi a segítséged!

(#375) vegyszer


vegyszer
addikt

Sziasztok!

Van egy kérdésem: nektek jól megy a tab a 4G-n?

En hiába tolom fel akár Vodafone, akár Telenor, akár Telekom 4G-re (persze a hozzá tartozó SIM kártyát téve a készülékbe) max 3G van.
És ezt Pesten jártomban keltemben figyelem, de LTE vagy 4G jel ugyan csak nem jött eddig. (és minden SIM 4G képes szolgáltatás mellé van)

Egy hónap alatt két idegesítő dolog van:
1. Gyakran jön értesítés, hogy a helyhozzáférés szolgáltatás nem tudja beállítani a helyet (persze, nincs GPS, és a lopakodó WiFi is ki van lőve)
2 a SIM kivételével egyből számol vissza a készülék. De minek? :W :W :W

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#376) ANDROID??? válasza vegyszer (#375) üzenetére


ANDROID???
addikt

4G nálam rendben :K

(#377) lkristobal


lkristobal
csendes tag

Sziasztok!
Én is megerősítem, a hivataloshonlapon is feltuntetett max 32 gb-os bővités ellenére kezeli teljesen normálisan az alirol rendelt 64 gb -os kártyát is.
Ami kicsit.zavarobb es ebbwn véleményeteket is kérem, hogy hogy lehet esetleg megoldani hogy a gép exFAT fájlrendszerre formázott sd-t kezeljen? Mert a FAT32 amire automstikasan formézza a tablet, ha filmnézésre is használja az ember, nem tul praktikus. :))

(#378) Paal


Paal
csendes tag

Kevesebb mint fél dollárért free shippinggel rendeltem egy OTG kábelt, ami a rádugott pendrive-on keresztül simán kezeli a 8GB-nál nagyobb full hd-s videókat. Homokórázás nélkül megy a beletekerés. BSPlayer letöltötte hozzá a feliratot, számomra ez teljesen lefedi, amit elvárok ettől. Pont emiatt nem biztos, hogy fel akarnám másolni a nagyobb videókat.

4G - én Telekomos SIM-mel használom, folyamatosan a 4G-n lóg a tablet, aksija több mint remek. Féltem, hogy a SIM nélküli használat után majd, ha mobil hálózaton fog lógni a kütyű, akkor gyorsabban merül majd le, de tartja a korábbi szintet. Közepes-kis használat mellett nálam 3-4 naponta kell tölteni. Pedig még a céges levelezést is szinkronizálom vele.

Egyedüli negatívumként a memóriahasználat merült fel. Néha jön a figyelmeztetés, hogy lelassult a tablet, zárjak be alkalmazásokat, ezt megtéve, én nem is érzékelem a lassulást. Olyan már volt, hogy az Index alkalmazást be kellett zárnom, hogy betöltse a következő oldalt. Erre esetleg van vkinek megoldása?

(#379) biomika válasza JayZ (#302) üzenetére


biomika
csendes tag

Hali!
megérkezett végül a hajtogatós tok a cucchoz? Én is ilyet akarok rendelni, de ott tipusként az T1 S8-701U van megjelölve. Ez nem gond?
köszi a választ.
üdv

(#380) zatonya


zatonya
csendes tag

Huawei MediaPad T1 8.0
500 Gb. Külső keretről NTFS.-
Mindent játszik
/ Micro USB-USB OTG / Kell hozzá

[ Szerkesztve ]

Szipi

(#381) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Megérkezett a tok. Fehér kívül, fekete belül. A tablet engedte kiválasztani szépen, hogy milyen billentyűzetet szeretnék használni (angol, magyar ...), sajnos az ékezetes betűket nem tudtam még elővarázsolni.
Valami ötlet volna esetleg?

(#382) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Már működik :)

(#383) atosan válasza ANDROID??? (#381) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Linkelnéd honnan rendelted és pontosan milyent?

Maine coon

(#384) ANDROID??? válasza atosan (#383) üzenetére


ANDROID???
addikt

Szia!

Tracer Smartfit

Nem a legprofibb (azt majd ötször ennyiért várjunk), de egész jó ennyiért tökjó..
A befogatása rendben van elég stabilan be lehet vele fogatni. Még elosztót sajnos nem sikerült találnom, hogy ne kelljen kihúzni az aljzatból.

Itt rendeltem.

(#385) atosan válasza ANDROID??? (#384) üzenetére


atosan
addikt

Remek, köszönöm :R

Maine coon

(#386) ANDROID??? válasza atosan (#385) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nincs mit.
A képen (szerintem) 7" tablettel van lefotózva, de a 8" sem nagy bele, nem ér ki teljesen a széléig.
A billentyűzethez nem ér hozzá, mert a befogató szépen távot tart a billentyűzet és a tablet között (pont eleget).

[ Szerkesztve ]

(#387) RAMBÓ


RAMBÓ
aktív tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni: adott a huawei T1 pro táblagép. Decemberben vettem T-nél. Akkor feltelepítettem pár játékot, pl Knights and Dragons-t. Tökéletesen működött. Ma csináltam egy gyári beállítás visszaállítását, és a play áruház a knights and dragons play menüjében azzal fogad, hogy az eszköz nem kompatibilis ezzel a verzióval? Mi baja lehet? Valakinek valami ötlet?
Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#388) randrew válasza RAMBÓ (#387) üzenetére


randrew
csendes tag

Ránéztem az említett játékra és nálam kompatibilisnek mutatja. Sőt, a régebbi -gyengébb hardveres- JB-s Y300-asomnak is engedi a telepítést.

Azt lehetne még esetleg tudni, hogy miért volt szükség a factory resetre?

--- Elégedett Huawei Ascend Y300, Huawei Mediapad T1 8.0 LTE és LG Leon 4G LTE tulaj---

(#389) OutsideR


OutsideR
aktív tag

Nekem is engedi telepíteni. Érdekes módon nekem meg a Galaxy S4-re nem engedi.
A tabletről próbáltad, vagy desktporól a play.google.com-ról?

[ Szerkesztve ]

(#390) RAMBÓ válasza OutsideR (#389) üzenetére


RAMBÓ
aktív tag

Factory resetet azért csináltam, mert időnként meg-meg akadt a "tab". Ezek pár másodperces akadások voltak, random és random helyen (játék vagy akár menü). Ezért állítottam vissza, már most 2szer is, de nem engedi felrakni a K&d-t... Csak a tabletről próbáltam, gépen play áruházból nem. Este megpróbálom.

(#391) RAMBÓ válasza RAMBÓ (#390) üzenetére


RAMBÓ
aktív tag

Na most rápróbáltam újra tabletről, most már kompatibilis. Este nem volt az. Biztos már aludni akart a Tab :-)

(#392) biomika


biomika
csendes tag

Ahogy nézem, egy kissé megemelkedett a tablet ára a T-nél....majdnem 50k lett.

(#393) ANDROID??? válasza biomika (#392) üzenetére


ANDROID???
addikt

Igen egy picit :K
Talán, de csak talán vissza fog esni az eladási darabszám :D

(#394) vegyszer válasza biomika (#392) üzenetére


vegyszer
addikt

Én meg vacilláltam, hogy megtartására maradjon, vagy menjen eladásra. Egy kollégám nagyon rárepült, de nem értette meg a drága, hogy hiába kéri szépen, vagy csúnyán. Ha negyven körül kínálja más is, én ugyan oda nem adom neki 10000 Ft-ért. Mert szerinte tele van a net ilyen tabbal. Hát nem kapta meg. Így még még inkább azt érzem, hogy marad.

Max a fiam kapja meg, ha jól viseli magát. Nagyon szeretne kockulni ő is.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#395) gerii válasza vegyszer (#394) üzenetére


gerii
addikt

10k-ért :C , vicces ember lehet.

(#396) vegyszer válasza gerii (#395) üzenetére


vegyszer
addikt

Az a szomorú, hogy ő tényleg elhiszi a saját hülyeségét, és azt gondolja, hogy én vagyok a szemét, hogy nem adom.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#397) BB9360 válasza BB9360 (#371) üzenetére


BB9360
aktív tag

Már kérdeztem, és akkor meg is oldódott, hogy mivel nem használok SIM-et, a tablet ne is keressen hálózatot. Repülőgép üzemmód bekapcsolva, Wifi szintén. Ez így jól is működött, a fogyasztási szint a hardvereknél a cella készenlétre <0,01%-ot mutatott. Tegnap töltöttem a készüléket 6%-ról, majd frissítettem pár appot, ami újraindítást kért. OK, megvolt minden rendben, újra repülőgép üzemmódban állt vissza.
Azonban azt vettem észre, hogy mintha gyorsabban merülne, holott nem ment sokat. Megnézem az energiagazdálkodást, hát nem a cella készenlét visz 80% felett?!? A beállítás elvileg ugyanaz: repülőgép + wifi.
Találkozott már ezzel valaki vagy tudja valaki, hogy ez mitől lehet? Most újraindítottam, repülőgép üzemmódot ki- majd bekapcsoltam, így lement a cella készenlét 72%-ra, de a képernyő 14,5%, a tétlen táblagép 2,61%, a wifi 0,54%. Ha nem használok SIM-et, csak az otthoni wifit, akkor ez cella készenlétnek nagyon sok(k)...
Köszönöm!

(#398) randrew válasza BB9360 (#397) üzenetére


randrew
csendes tag

Ezelőtt is én segítettem, remélem most is! :)

Mivel én is csak wifin használom, ezért nálam is előfordult már hasonló dolog. Amikor újraindult a táblagép, akkor kapcsolta be a cellakeresést. Ezt elkerülendő, amikor legközelebb újraindítanád a tabletet, akkor előtte a repülőgép módot kapcsold ki és a wifit is. Sajnos amikor magától indul újra a tablet (pl. tárolóeszköz leválasztása, sd kártya leválasztása, stb), akkor erre nincs lehetőség, ilyenkor ezt kell tenni: újraindítás a fentiek szerint, majd utána repülőgép mód be és wifi be. Így már ismét csak a wifit fogja használni.

--- Elégedett Huawei Ascend Y300, Huawei Mediapad T1 8.0 LTE és LG Leon 4G LTE tulaj---

(#399) BB9360 válasza randrew (#398) üzenetére


BB9360
aktív tag

Köszönöm, kipróbálom.
Hogyan lehet ilyen trükkökre rájönni?!?

(#400) BB9360 válasza BB9360 (#399) üzenetére


BB9360
aktív tag

Működik, szuper, köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.