Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Mr. Nimbus válasza kispe82 (#548) üzenetére


Mr. Nimbus
senior tag

Itt csak a root segít, másképp nem lehet a tabon írni az sd kártyát.

(#552) _NCT


_NCT
őstag

Sziasztok!

Ismerős kapott a Telekom-tól ilyen csodatabletet előfizetésért cserébe. A tablet kiválóan működik, kivéve a kamerát. Csak előlapi kamera működik, ha a hátsót akarja használni, akkor a következő hibaüzenetet kapja : "A galéria alkalmazás leállt".

Volt már factory reset, az sem segít. Valami megoldás? Rom/Firmware csere stb?

(#553) garrotter válasza _NCT (#552) üzenetére


garrotter
tag

Garancia. Sajnos még az eredeti ROM sem töltheti a huawei oldaláról és custom ROM sem igen van rá.

"Emberi törvény kibírni mindent, s menni mindig tovább, még akkor is, ha nem élnek már benned remények és csodák."

(#554) NoMagix


NoMagix
addikt

üdv,

létezik, hogy a Telekomnál T1 8pro 2/16-os verzió van?
A weblapjukon nem láttam pro verziót!

(#555) Lacopapi válasza NoMagix (#554) üzenetére


Lacopapi
addikt

T1 8.0 Pro 2/8 as az enyém. Onnan van,16-os tárhellyel sztem nincs a ténél.

(#556) NoMagix válasza Lacopapi (#555) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszi! :R
érdemes ezt még megvenni?
30 körül lenne egy új T-s, 10 éves gyerekemnek szeretnék valami játszogatóst találni
8GB nem kevés?

[ Szerkesztve ]

(#557) Lacopapi válasza NoMagix (#556) üzenetére


Lacopapi
addikt

Tettem bele egy 16-os kártyát,áttehetők a programok - legalábbis jelentős részük,így elegendő,de nagy igényű játékokra nem ez való. Amúgy én meg vagyok elégedve vele,böngészni,olvasni,tévézni teljesen oké a dolog. Telefonálni is,csak hülyén néz ki egy kicsit... :) Mondjuk 30 környékén - bár mostanában nem néztem -,talán van nagyobb tárhelyes is,vagy többmagos,stb....

[ Szerkesztve ]

(#558) NoMagix válasza Lacopapi (#557) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszönöm szépen!
30 környékén általában 1/8 vagy 1/16GB-os a felhozatal, és mind gyenge.
Real Racing 3-at nem próbáltad véletlenül? ez önmagában sok GB-ot felemésztene

(#559) Lacopapi válasza NoMagix (#558) üzenetére


Lacopapi
addikt

Azt nem ,az Asphalt 8 éppenhogy elmegy,az RR igen kétséges számomra,mert komolyabb az igénye. Mellesleg az enyém bár tés,mégis független.

(#560) NoMagix válasza Lacopapi (#559) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszi, akkor a Pipo P7-est még nem tudom mivel fogom kiváltani! :R

(#561) atosan válasza NoMagix (#558) üzenetére


atosan
addikt

Kb tavaly ilyenkor vettem a ténél, akkorpróbáltam az RR3-at, igaz nem sokat játszottam vele, de elment rajta, nem nyihogott.

Maine coon

(#562) NoMagix válasza atosan (#561) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszi, annál szerintem nem lenne erősebb játék rajta!

(#563) NoMagix válasza NoMagix (#562) üzenetére


NoMagix
addikt

Még egy kérdésem lenne, mennyire van teleszemetelve T-s dolgokkal, pl. bekapcsolási zene vagy programok?

(#564) atosan válasza NoMagix (#563) üzenetére


atosan
addikt

Sehogy, boot animáció biztos, ha volt is pár alkalmazás (már nem emlékszem, most egy sincs), törölhetők.

Maine coon

(#565) NoMagix válasza atosan (#564) üzenetére


NoMagix
addikt

köszönöm! :R

(#566) Jolet


Jolet
őstag

van valakinek ötlete, hogy lenne a legolcsóbb a házat kicserélni rajta? a gyerek pár helyen már eltörte

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#567) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Sziasztok!

Tegnap reggelt erdekes dolgot csinalt a tab. Magatol random elkezdte a hangerot maxra allitani, mikozben megnyitott egy csomo alkalmazast, tobbek kozott a zenelejatszot is, es hiaba volt fejhallgato bedugva, a kulso hangszoron zenelt max hangon. Akarhogy huztam le a hangot es leptem ki mindenbol, ugyanugy csinalta par masodperc utan is. Csinaltam factoryt nagy nehezen, alig tudtam kikapcsolni a keszuleket. Elotte sem volt app ratoltve,es utanna sem, igy most is ugyanezt produkalja. Sim kartyat es a memoriakartyat is kivettem, hatha az a baja de nem.
Valakinek valami kezzek foghato otlete van?, kulonben szettorve a kukaban fogja vegezni a tab.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#568) punky10 válasza Lacopapi (#555) üzenetére


punky10
addikt

Bocs az értetlenkedésemért,de én is megkérdem:a Telekom a 2 gigás RAM-mal ellátott tablettet forgalmazza?Mert a specifikáciokban van sok minden,de a RAM-rol nincs szó.És inkább legyen fele belsö tárhely de kétszer akkora RAM...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#569) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Urak!

Hogy lehet a teljes tabletet tv-n megosztani? Itt nem a mediafajlokra gondolok.
Egyszer mar sikerult, de elfelejtett.em...

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#570) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Sógorom birkózik egy Huawei Mediaworks pad t1 7.0-ás készülékkel. Tudok itt kérdezni felőle vagy van saját topikja?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#571) Repsol600


Repsol600
addikt

Sziasztok!

Van egy ilyen tab, ami a Huawei logonál állandóan újraindúl pár mp után. Mi lehet a gondja?

(#572) BsBe


BsBe
csendes tag

Üdv. Egy kis segítségre lenne szükségem. Karácsonyra vettem a fiamnak egy Huawei t1 8.0 tabletet, amit többek között játékra használnál. Folyamatosan panaszkodik, hogy játék közben egyik pillanatról a másikra kilép a játékból. Mi lehet az oka?

(#573) atosan válasza BsBe (#572) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Szerintem az 1 giga ram, főleg ha igényesebb játék.

Maine coon

(#574) Komorgó válasza atosan (#573) üzenetére


Komorgó
csendes tag

Tényleg, általában is az 1 GB RAM a gyenge pontja.
Ennek ellenére még mindig előszeretettel nyúzom eme tabletet, nekem kézre áll.
Általában töltőn van és az aksi olyan, mint újkorában.

Három apró firmware hibát találtam, az egyik állandó, a többi néha jön.

1. A programrészek SD-kártyára áthelyezésénél a memóriadiagram hamis képet mutat. Erre legyint az ember, mert a számszerű kiírás oké.
2. Ritkán szoktam restartolni. (Bátyámnak ennek a 7 collos fekete kistesója van, sztem jóval gyengébb modell, ő azt mondja, az övét sűrűbben érdemes újraindítani, és ott kellemetlen nemtudások is vannak, pl. kamera fókusz, hát persze, fapados modell...) Szóval két-három hét, vagy még hosszabb használat után előfordul, hogy bár jelzi a töltő jelenlétét, de egyre csak fogy a delej százaléka, nem tölt. Na, ilyenkor muszáj újraindítani, ettől megjavul. Nem sokszor csinált ilyet, talán négyszer. Ez az évek alatt, napi használat mellett megbocsájtható.
3. Az megesik, hogy egy mappát elfelejt és kilöki a tartalmát a többi ikon mellé. Ez sem nagy bűn és ez különösen ritka.

Ha ennél nagyobb gondjaim lennének, gondolkodnék másikon.

(#575) atosan válasza Komorgó (#574) üzenetére


atosan
addikt

Nálunk a lányom használta, de már átált telefonra. Egyébként elégedett volt vele. Most azt a sorsot szánom a tabinak, hogy elviszem a Muternak. Butatelót használ, szlovákiai, veszek neki ottani netes kártyát bele, így talán olcsóbban megússzuk a kapcsolattartást valamelyik chat-tel.

Maine coon

(#576) Komorgó válasza atosan (#575) üzenetére


Komorgó
csendes tag

Én azt hiszem és remélem, hogy pozitív élmény lesz.

(#577) kezman


kezman
őstag

Kicsit eléggé belassult a kicsike, :-) mit lehet vele kezdeni, lehet gyorsítani, szertjük én is párom is, valami eszembe jut nem kell a pc- mindenérr beüzemelni, meg játszani jó, töröljek róla mindent vagy mi a fenét lehet vele kezdeni, kösz az épít tippeket előre is.

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#578) csodavas válasza kezman (#577) üzenetére


csodavas
tag

Szia!

Általában egy rendszer visszaállítás, (gyári adatok visszaállítása) segíteni szokott. Sajnos csak ideiglenesen, de nálam is megoldja a problémát. :R

(#579) konzi


konzi
aktív tag

Sziasztok. Wifi érzékenysége nektek is gyenge (LG után ) ??
Emui téma letölthető valahonnan ??
Köszönöm a segítséget!

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#580) kezman


kezman
őstag

Üdv, látom halódik a topik, azért lenne kérdésem, régi a gép, igen lassúcska lett, mit lehet vele kezdeni, játékra, face, mail, és kevés böngészésre kellene, HR után mit érdemes visszarakni, esetleg google fiók nélkül nem lenne gyorsabb? :F :F :F

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#581) Jabby válasza kezman (#580) üzenetére


Jabby
őstag

Lehet, hogy egy böngésző is sok lesz neki.
Én még néha filmet nézek rajta, van G fiók, lassulást, laggolást nem tapasztalok. Olyan, mint új korában. :DD

(#582) kezman válasza Jabby (#581) üzenetére


kezman
őstag

Igen a böngésző me3g tudja akasztani, más még úgy ahogy el megy rajta, chrómot használom, tudsz helyette valamit vagy szedjem le, és ne használjak böngészőt?

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#583) Jabby válasza kezman (#582) üzenetére


Jabby
őstag

Nálam is Chrome van rajta, de inkább nem használom.
Biztosan akad valami CPU kímélőbb böngésző, próbálj meg itt érdeklődni.

(#584) Blac1


Blac1
aktív tag

Sziasztok!
Látom hogy nagyon rég volt itt mozgás. Azért megpróbálom feltenni a kérdésemet.
Az lenne a kérdésem hogy vajon alkalmas lehet ez a tablet a telekom tvgo alkalmazás futtatására?
Köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.