Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2050) #07746304


#07746304
törölt tag

Nos mindenki máshogy dolgozza fel, ha egy gyártó a saját vásárlóit annyiba sem nézi, hogy legalább látszata legyen a törődés halvány szikrájának. Helyette prémiumkategóriában kiad 1 azaz egy főverziót, aztán helló... nálam ez nem fér bele. Mert megértem, ha a Google döntése miatt majd az M5-re (főleg mert iPad-et vettem) nem fog megjelenni a ChromeOS… de az, hogy az M3 nem kapja meg még a 8.0-t sem... hát skandalum.

Nálam mint márka leszerepelt, és ez egy kínai nem is amerikai cég! Nemhogy nem másak, még olyanabbak, még inkább rá akar venni, hogy vegyél újat. Most vannak páran akik azt írják, hogy nem érdekli őket, de amjd akkor fogja amikor 1-2 év múlva is ezt használnák, mert egyébként az erő meg is lenne benne az alapdolgokhoz, csak Google Play-ből nem jönnek le a frissítések, mert már az alap 8+-os Android lesz.

Mindegy, az enyém szervizelni van, aztán eladom. A Google amit művelt a Nexus-szal is kiverte nálam a biztosítékot, le léptem tőlük, mert az N7 2013-ra a 6.0 volt az utolsó...telefonból Xiaomi! Vegytiszta Androiddal ugyanúgy 4 GB RAM és 64 GB tárhely.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.