Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Exian válasza kakuk.tamas (#698) üzenetére


Exian
őstag

Hát, nekem messze az eddigi legjobb esti fotózásra alkalmas telefonom. Nekem több, mint elég. Nagyjából olyan képeket tudok vele lőni esti utcai környezetben, mint ahogy szabad szemmel is látom. Az eddigi telefonjaim ilyen helyzetben tök feketeséget lőttek.

Persze mozgó dolgot ne akarjon senki sötétben, hosszú záridő mellett élesen elkapni :)

Itt van 2 esti városi kép, a valóságban még ennyi fény sem volt nagyjából, mégsem zajtenger a kép és szerintem hangulatos szinten lehet vele fotózni, pedig itt tényleg rendesen sötét volt már:

Ezek ráadásul nem eredeti képek, mármint semmi manipuláció nincs benne, de a Google Fotó tárhelyről visszatöltve jelentősen csökken a felbontás.

(#702) donnie.d válasza kakuk.tamas (#700) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Este módban:

Hagyományos módban:

(#703) kakuk.tamas válasza Exian (#701) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Köszi mindenkinek! :R

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#704) maxiszalai12


maxiszalai12
tag

Hali!
Beta android pie honnan szerezheto be? Kiprobalnam. :)

(#705) kakuk.tamas válasza maxiszalai12 (#704) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Letöltöt a Huawei Beta alkalmazást, és megnézed, hogy van-e éppen futó tesztelés. Ha van, jelentkezel, és így tovább...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#707) bubus66 válasza maxiszalai12 (#704) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia!

Ha lesz nálunk tesztelés (amit nagyon kétlek) akkor a HiCare értesíteni fog, általában csak 200 tesztelőt fogadnak. Amiben nekünk elégé van fenntartásunk és be is fejeztük a Huaweinek minden féle tesztelést (minden féle tesztelést befejeztem(tünk).. Mert sok értelmét nem láttuk annak, hogy 200 userből csak 10 ueser volt aki tesztel, és le is írta a hibákat, a többi csak azért, hogy elmondhatja, neki már a legújabb firmware fut, a telefonján. Különben meg az alkalmazás neve Friendly User Test (FUT).

A facebook oldalukon is közzé szokták tenni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#708) arabus válasza bubus66 (#707) üzenetére


arabus
addikt

Akkor miért ir 10000-et?
Biztos kis hazudósok is.
De mi attol még tesztelhetünk ugye,hogy ti nem akartok?

Xeon Platinum 8468,Ryzen 7500F,Gigabyte B650M K,Xeon Phi,i9 7960X,i9 7920X,Xeon w2135,Gskill royal 4400,Gskill Trident Z,Pico 4,Red Devil 7900XTX,Asrock W790 WS,Fury Pro RDIMM 6000,Z590,Intel Cryo,Intel 11900F,Ryzen 5600,Radeon 7600,Radeon 6800...

(#709) maxiszalai12 válasza bubus66 (#707) üzenetére


maxiszalai12
tag

Köszi! Jogos. Várom a teljes kiadást akkor. :)

(#710) bubus66 válasza arabus (#708) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia!

Úgy tesztelsz ahogy akarsz, de akkor teszteljél és küld is be a hibákat (én biztos nem fogom el venni előled a regisztrálás lehetőségét), most lehet, most nem ír semmit se mert az az a projekt nem elérhető. Kíváncsian várom majd a teszt eredményeket (ha lesz)....

Mondjuk amit te ide linkelt semmi köze a firmwarehez de nyugodtan teszteld.

GSM Beta Activity a neve..

A firmware beta az rendesen build számmal fog futni..

Ha regisztráltál rá akkor kapsz az e-mailodra egy szerződést, is. Persze ha a magyar ügyfélszolgálat kérni fogja a béta tesztet (a hozzáállásukat elnézve nem nagyon hiszem), hogy valamit is tesznek a béta teszt ügyében.

Viszont arra felhívom a figyelmed, ha tesztelsz, akkor ha nincs (RollBack) akkor csak a szerviz fogja tudni visszaállítani a telefont... Általában szoktak csinálni a németek, vagy az angolok egy globált de nem minden esetben. Meg arra is felhívom a figyelmed (persze nem lebeszélni akarlak) ha valami balul sül el futhatsz egy pár kört még lesz működőkepés telefonod.. Nekem volt egy bug a P9 Litenél, ha nincs boxom, vagy nincs rollback akkor futhattam volna egy pár kört mire megcsinálták volna...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#711) bubus66 válasza maxiszalai12 (#709) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia!

Én nem azt mondtam, hogy nem lehet tesztelni, sőt aki komolyan gondolja annak igen is (ha lesz) akkor tessék jelentkezni.. Miden hibáról jelentést kell küldeni lehet magában a FUT applikációban de lehet majd amit e-mailban küldenek.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#712) bubus66 válasza arabus (#708) üzenetére


bubus66
nagyúr

Kapsz egy ilyen lapot majd ezen kell leírnod a hibákat, vagy esetleg mit szeretnél még beletetetni, és ezt kell e-mailban visszaküldeni. Ez lehetséges a FUT alkalmazásban is.

Majd akkor lesz a teszt ha ez jelenik meg ami a képen van.

[link]

[link]

Itt a P9 van 1/10 user de az mindegyik esetben 0/200 szokott lenni és általában 2 hónap

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#713) Forestjo válasza kakuk.tamas (#698) üzenetére


Forestjo
senior tag

Nekem is jó éjszakai képeket csinál egy mobilhoz képest. Persze éjszaka módban! Meg is lepődtem, érdemes nagyon stabilan tartani, mert hogy egy sor képet lő gyorsan egymás után, majd ezekből hozza össze az egészen jó minőségű esti képet.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#714) Punike


Punike
tag

Sziasztok!
Paromnak vettunk egy ilyen telefont. A kerdesem az lenne, hogy hogyan lehet a zarolt kepernyorol eltuntetni a lepesek szamat mutato infot?
Egyelore nem sikerult megtalalnom.

(#715) Exian válasza Punike (#714) üzenetére


Exian
őstag

Beállítások / Biztonság és adatvédelem / képernyőzár es jelszavak

És itt legalul.

Egyébként érdemes próbálgatni a beállítások menüben a KERESŐT. Oda ha elkezded beírni, hogy "lép", akkor rögtön ki is adja. Én is így találtam meg neked :) de bármilyen más funkció keresésnél is jól jön.

[ Szerkesztve ]

(#716) Punike válasza Punike (#714) üzenetére


Punike
tag

Megoldva... :)

(#717) Exian válasza Punike (#716) üzenetére


Exian
őstag

Azért szívesen... :)

(#718) maxiszalai12 válasza bubus66 (#711) üzenetére


maxiszalai12
tag

Igen ertem, koszonom! Nem tudtam, hogy erre kulon programot inditott a huawei, gondoltam csak letoltom aztan kalap kabat. De ez esetben nem veszem majd el a helyet mas elol, hisz atlag user vagyok. :)

(#719) bubus66


bubus66
nagyúr

Kívánok a fórumtársaknak!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#720) Master_Shake


Master_Shake
újonc

Üdv mindenkinek!
Eddig mint csak olvasò követtem az oldalt, főleg telefonváltás előtt, hogy jobb döntèst hozzak arra a 2-3 èvre amíg kitartok egy kèszülèk mellett. Most azonban egy problèma a frissen vásárolt (kb. 1 hònapos) Mate 20 lite kèszülèk miatt rávett a regisztráciòra, hátha itt kiokosítotok.
A problèma a következő(bocsi ha már előjött ès elkerülte a figyelmemet):
Kèt különböző sd kártyával is kártyahibát jelez. Az egyik használt, a másik vadiúj ès egyikkel sem volt problèma előtte a p9 kèszülèkemben. Elèg frusztrálò, nèha napokig minden ok aztán megint bedobja a hibát.
Más találkozott ezzel a hibával? Esetleg van rá valami szoftverfrissítès vagy szerviz lesz a törtènet vège?
Előre is köszi ha valakinek van valami infòja!

(#721) old-dog


old-dog
aktív tag

Karácsonyra kaptam. Tökéletesen frissített a 8.2 verzióra. Szép képeket csinál még sötétben is.
BUÉK mindenkinek!

(#722) emax101 válasza Master_Shake (#720) üzenetére


emax101
csendes tag

sajna nekem is előfordul néha. elsöre egy gagyi kártya volt de aztán egy jó. néha csinálja csak de elég idegesítő

(#723) Exian válasza emax101 (#722) üzenetére


Exian
őstag

A BETA alkalmazásban adjátok le hibának, jobbat nem tudok.

(#724) Zelk 1 válasza Master_Shake (#720) üzenetére


Zelk 1
csendes tag

Nekem is csinálta! Gyári visszaállítás és semmit ne rakj vissza biztonsági mentesből.Még a telefon számokat se.Jelezd,ha segített

(#725) old-dog


old-dog
aktív tag

BUÉK Mindenkinek!
Van-e olyan beállítási lehetőség, hogy hívás fogadáskor ne az elhúzásos módszer legyen, hanem érintéses vagy koppintásos. Esetleg valamilyen külső app kell hozzá?

(#726) Master_Shake


Master_Shake
újonc

Na megvolt a tisztára pucolás. Nem mentettem át semmit, remèlem működik, sajnos az, hogy egyenlőre nem tapasztaltam a hibát nem jelenti azt, hogy meg is oldòdott.
Sajnos a neten rákeresve találtam egy-kèt hasonlò esetet, remèlem, hogy jò lesz most az új samsung sd kártyát tettem be.
Egyenlőre köszi a segítsèget, ha bármi fejlemèny van jelentkezek.

(#727) Zelk 1 válasza Master_Shake (#726) üzenetére


Zelk 1
csendes tag

Általában akkor szokott jelentkezni a kártya hiba amikor fényképezel.Probáld a fényképezőt nyaggatni.Lőjj képeket és videót a legnagyobb felbontásban.Ha akkor nem jön elő a hiba akkor szerintem a hiba megoldódott,de azért jelezd.

(#728) gazee válasza Master_Shake (#726) üzenetére


gazee
tag

Nekem is előhozta!
3 éves a memoriakártya.P-smartban, lenovoban nem volt baja...
Akkor jön elő amikor olyan helyen vagyok ahol nincs térerő.De akkor folyamatosan!
Ez kb 1 hónapja volt. Azóta semmi.
Hogy mi köze a térerőnek a memoriakártyához??😱
Hacsak az nem, hogy egy sim-el használom a telefont és ugye a másik helyén van a memoriakártya!? 🙄
De ugye ez csak fikció!? 🙄

[ Szerkesztve ]

(#729) keke69


keke69
őstag

Nekem is kártyahibát ír fényképezéskor és a belső tárhelyre menti a képet ilyenkor. Előző telefonomban tökéletes volt.
Csak azoknak ír kártyahibát akik áttették másik telefonból ebbe van van köztünk olyan is aki a telfonal formázta a kártyát és hibát ír így is?

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#730) Zelk 1 válasza keke69 (#729) üzenetére


Zelk 1
csendes tag

Előtte P 9 lite volt.Kártyáról zene képek mentve számítógépre.Tel.számok sms biztonsági mentés.Új telefon Mate 20 lite kártya be telefonnal formázás képek zenék vissza a számítógépről,tel.számok sms-ek vissza a biztonsági mentésből.Telefont újra belakom ahogy nekem tetszik és jön a meglepi.Kártyahiba.Ja és saját csengőhang van beállítva és néha mégis gyári hangon szól.Szerintem teljesen újra kell belakni a telefont.Ha valaki tapasztalt ilyet jelezze.

(#731) Exian


Exian
őstag

Na, most már én is kipróbálom ezt a memókártya dolgot. Nincs benne nekem kártya jelenleg, mert két SIM-et használok, de majd berakom próbára a 32 Gb-s kártyámat, ami még az előző telefonomban van. Előtte lowlevel formattal lepucolom, hogy "gyári" állapotú legyen.

(#732) dermot109 válasza keke69 (#729) üzenetére


dermot109
tag

Én egy samu tabletből raktam át egy szintén samu sd-t 3hónapja de nekem tökéletesen mükszik eddig .nem formáztam csak simán átraktam.

[ Szerkesztve ]

(#733) Punike válasza Exian (#717) üzenetére


Punike
tag

Koszonom szepen, igy utolag!
(amikor megtalaltam, nekem meg nem hozta fel a valaszodat, ezert nem reagaltam...)

(#734) gazee


gazee
tag

Sziasztok!
Tudja valaki, hogy a telom miért nem adja ki a VoLTE bekapcsolásának lehetőségét?
Köszi

(#735) Exian válasza gazee (#734) üzenetére


Exian
őstag

Melyik szolgáltató? Csak a Telekomnál megy jelenleg tudtommal.

[ Szerkesztve ]

(#736) gazee válasza Exian (#735) üzenetére


gazee
tag


Telenor... De azt hiszem van itt tnoros és a menüben látszik neki. Nekem nem is látszik.. 😐 Lehet két kártyával használja?

[ Szerkesztve ]

(#737) Exian válasza gazee (#736) üzenetére


Exian
őstag

Biztos. Úgy tudom, Telenornál nincs még.

(#738) gazee válasza Exian (#737) üzenetére


gazee
tag

Köszönöm 😊

(#739) Szatekszon


Szatekszon
csendes tag

Sziasztok. Szerintem nagyon jó telefon. Személy szerintem én nagyon megvagyok vele elégedve, viszont nekem a hangszórója nem a legjobb. Zenénél fél hangerőn is recseg de nem minden számnál, viszont a legtöbbnél igen. Na most vagy alapból ilyen minőségű a hangszórója vagy az enyém rossz, ezt nem tudom. Nektek mi a véleményetek a hangszóró minőségéről?

[ Szerkesztve ]

(#740) Exian válasza Szatekszon (#739) üzenetére


Exian
őstag

Küldj linket olyan zenéhez, ami nálad tutira recseg, és akkor többen is ki tudjuk próbálni. Én mondjuk eddig gyakorlatilag nulla alkalommal hallgattam vele zenét, úgyhogy nem tudok mit mondani, viszont amikor 1-2 videó hangja szólt, ott nem érzékeltem problémát, de közelít a nullához a hangszóró használat nálam, úgyhogy tényleg passz.

Küldj Youtube vagy mondjuk soundcloud linket, aztán megnézzük.

Na kipróbáltam közben egyik saját készítésű zenémmel ( :) ), ezzel nem recseg semmi max hangerőn sem. Direkt azért ezzel, mert ez olyan "ducduc", biztos recsegne, ha baja lenne.

Egyébként alapvetően nem egy HiFi hangrendszer az biztos, amit tud, mondhatni elég gyenge, de én ilyen célra nem is használom. Mindenesetre a korábbi telefonom (Alcatel POP 4S) szerintem jobban szólt.

[ Szerkesztve ]

(#741) Szilágyi84 válasza Szatekszon (#739) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Recsegés kizárva nálam legalábbis viszont a hangerő nincs jó belőve mert felétől halk és onnan erősődik bár nem minden esetben de érdekes amúgy maxon hangos nem kell hangosabb csak nincs eltalálva a fokozatosság de ha jól emlékszem ez Huawei sajátosság.

(#742) Exian válasza Szilágyi84 (#741) üzenetére


Exian
őstag

Még mindig jobb, mint az említett Alcatel-em volt, az ennek az ellenkezője volt, az olyan volt, hogy a legkisebb hangerő értéken is üvöltött már. Szó szerint. Egyszerűen nem lehetett halkan használni, nagyon idegesítő volt mondjuk este, amikor valamit meg akart volna hallgatni az ember halkan. Ugyan ilyen telefonja van a lányomnak is, az is ugyan ilyen, szóval annak a típusnak meg az volt a sajátossága. Ami rendben is lenne, de nyilván tömegeket érintett (fórumon érzékelve), még sem csináltak rá javítást, pedig nyilván nem egy nagy dolog lett volna. Úgyhogy jobb híján 3rd party hangszabályzó appal kellett használni.

(#743) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Engem csak merülésnél zavar 20 és 10%-nál hogy az értesítési hangon szól és nem tudom kikapcsolni volt már pár éjszaka hogy felkeltem rá.

(#744) Karcub


Karcub
senior tag

Van itt olyan, akinek be égett a kijelzője?

(#745) evo87 válasza Karcub (#744) üzenetére


evo87
őstag

A beégés az OLED kijelzők jellemzője, ez viszont nem olyan.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#746) Karcub válasza evo87 (#745) üzenetére


Karcub
senior tag

És ha megynyitom a kamerát, akkor miért látom a meg nyitott messengert nagyon halványan?

(#747) Exian válasza Karcub (#746) üzenetére


Exian
őstag

Tudsz róla képet csinálni? Esetleg csinálj képernyőképet, hátha szoftveres "beégés" van.

(#748) Karcub válasza Exian (#747) üzenetére


Karcub
senior tag

Tegnap este volt ez. Újra indítottam és akkor is jelen volt. Most viszont nem látom, vagyis nagyon nagyon halványan, ha nagyon nézem akkor látni picit

[ Szerkesztve ]

(#749) kakuk.tamas válasza evo87 (#745) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Az IPS is be tud égni. Vagyis inkább nevezném ilyen emlékképnek.
Ezt az új, otthoni tv-ken is észre lehet venni, ha sötét háttérnél világos tartalom (például betűk) van folyamatosan.
Hasonló az OLED-es beékéshez, de ez elmúlik idővel. Legtöbbször a magas háttérvilágítás az oka a dolognak.

Példa:

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#750) keszo


keszo
őstag

Sziasztok!

A Cloud tárhelyem be van telve. Az írás szerint képek foglalják el. Hogyan lehet törölni belőle a képeket?

Köszönöm a segítséget.

Ui: azt most már kikapcsoltam, hogy oda ne mentese a képeket, de a rajta levőket szeretném törölni

Attila

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.