Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) #22718208 válasza gazee (#1949) üzenetére


#22718208
törölt tag

Mikor vette és mennyit kellett rá várni?

Te mikor vetted és mióta vársz rá??

Tudom ,hogy ez már trollság , de ebből a szemszögből is lehet vizsgálni a dolgot.

A párom szintén régebbi smartja még nem kapta meg.Telekom kártyát tegnap a telenorra cseréltem neki és úgy jött rá a 8 márciusi biztonsági frissítése.

A tököm se érti már ezt, hogy van...

[ Szerkesztve ]

(#1952) #01993216 válasza Doggy dog (#1950) üzenetére


#01993216
törölt tag

Beállítások, Kisegítő lehetőségek, Weboldalak egyszerűsített nézete

(#1953) #01993216 válasza #01993216 (#1942) üzenetére


#01993216
törölt tag

Erre valakinek valami?

(#1954) Smithy87


Smithy87
senior tag

Nekem vodás meg telekomos kártya van benne akár hogy cserélem fel nem jn frissítés 9 re.

(#1955) winhate


winhate
őstag

Miert nem jo nektek a 8 miert kell 9?

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#1956) #22718208 válasza winhate (#1955) üzenetére


#22718208
törölt tag

Nekem jó , ha nem jön az sem baj.

De már annyit beszélnek itt róla, hogy már inkább várom ,mint nem. :-)

(#1957) Exian válasza winhate (#1955) üzenetére


Exian
őstag

Reménykedünk benne, hogy folyamatosan fejlesztik, optimalizálják a hardverhez és biztonságosabb. Én csak emiatt szeretem a legújabb rendszereket használni, nem csak telefon fronton.

(#1958) Forestjo


Forestjo
senior tag

Szerintem a nagyobb és fontosabb alkalmazások tényleg gyorsabban nyílnak meg, pl. az Opera biztosan nálam.

Nem néztem még az antutu-n, nézte már valaki? Lehet különbség a teljesítményben?

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#1959) Atlantis válasza Atlantis (#1937) üzenetére


Atlantis
veterán

Tényleg senki nem használja autóban?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1960) Nono76


Nono76
tag

Tegnap rádugtam a telefonom töltőre, wifi be volt kapcsolva és vadul elkezdett letölteni a telefonom. Gondoltam, hogy a 9-es pie lesz. Így is lett. Hozzáteszem rohadtul nem vártam, mert általában csak elszarnak valamit ami jó volt. Nem is tettem fel. Nekem tökéletes a 8as is, még megvárom a tapasztalatokat. Ja és vodafone-os.

(#1961) #22718208 válasza Atlantis (#1959) üzenetére


#22718208
törölt tag

kb. 2000-ért vettem a kínai boltban egyet. Szélvédőre cuppantható. Alul támaszt, két oldalt szorít+ az usb szabadon marad.

Nem kell ezt túlgondolni.

[ Szerkesztve ]

(#1962) ariel96 válasza Atlantis (#1937) üzenetére


ariel96
tag

Szia!

Nekem van egy cuppantós telefontartóm üvegre, nem használom. - Oral B fogkeféhez adták, szívesen neked adom. :)

(#1963) Atlantis válasza ariel96 (#1962) üzenetére


Atlantis
veterán

Köszi, passzolom a lehetőséget.

Nem magamnak kell a tartó, csak kérdezték, hogy milyen jó hozzá, nekem meg fogalmam sincs és a Google barátom se sokat segített.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1964) ariel96 válasza Atlantis (#1963) üzenetére


ariel96
tag

Oral-B Genius Pro 9000 elektromos fogkefe Itt írnak a telefontartóról is.

:U

[ Szerkesztve ]

(#1965) #01993216


#01993216
törölt tag

Senkinek semmi ötlete, hogy tudnék teljes rendszerben emoji-t cserélni az EMUI 9-ben?

(#1966) gazee


gazee
tag

https://ipon.hu/magazin/cikk/ujabb-erdekes-fordulatok-a-huawei-ugyeben

(#1967) Exian


Exian
őstag

Ezzel más is találkozott? Reggel kávé közben még csak olvastam a hírt, akkor még nem jött elő, de most egy feloldásnál megjelent és most elég sokszor a Booking.com -os hirdetések jönnek elő nálam.

Másnál is?

Mondjuk ki lehet kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#1968) #22718208 válasza Exian (#1967) üzenetére


#22718208
törölt tag

Én még nem találkoztam vele.

(#1969) Exian válasza #22718208 (#1968) üzenetére


Exian
őstag

Valószínűleg csak azoknak jön elő, akiknek fent van a Booking.com app. Nekem fent volt, most leszedtem, majd meglátjuk. Bár ez szerintem alapból, gyarilag volt fent, nem emlékszem, hogy önszántamból raktam volna fel, úgyhogy valószínűleg sokaknak fent van.

(#1970) Forestjo válasza Exian (#1967) üzenetére


Forestjo
senior tag

A probléma nálam nincs, de.... érdekes a ennek a cikknek is a szakmaisága, mert azt írja hogy "elvesztette az Android licencet". Egyrészt éppen a Google az, amely nem kíván beállni a sorba, másrészt az Android egy szabad szoftver, amelyet a Huawei úgy módosít, ahogy akar, ezzel pedig sokkal nagyobb kockázatnak teszi ki az amcsikat és mindenkit, mintha maradna minden a régiben.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#1971) B.Pystike


B.Pystike
tag

Sziasztok!
Tegnapelőtt visszaraktam a telómra ezt a rendszert:Huawei Mate 20 Lite SNE-LX1 SNE-L21 hw eu HLRCF SydneyM-L21 9.0.1.162(SP6C432E6R1P1T8) Firmware 05015GBH [androidhost.ru]
És újraindítás után azonnal kaptam 9.0.1.164 es rendszer frissítést a telekomtól.
Létezik,hogy a telekom megtáltosodott?
Mert telepakolta a saját alkalmazásaival a telefonom.

[ Szerkesztve ]

"Néhány ember maradandó sérüléseket szenvedne,ha leesne az egójáról az IQ-jára!!!"

(#1972) Pendragon911 válasza B.Pystike (#1971) üzenetére


Pendragon911
aktív tag

Én azon gondolkodok, hogy csinálok egy gyári visszaállítást, mert volt egy Voda kártyás kitérőm, amivel feltelepített egy frissítést, amit a Telekom-os kártyával nem csinált meg, azóta a T-s kártyával megy ismét tovább, de egyelőre nem érkezett. Elvileg nem kéne, hogy ez a kártyacsere beleszóljon a Telekom-os frissítésbe, mert más is megcsinálta ezt pl. Telenor-os kártyával, hogy onnan kapott egy biztonsági frissítést, aztán visszatette a Telekom-ost és aztán érkezett rá a 9-es számú rendszer. Na de mi van, ha meg mégis bekavar neki? :D Ha hétvégéig nem jön a frissítés, akkor lehet, hogy nekilátok a reset-nek, hogy tisztán Telekom legyen rajta minden egyes update, hátha ez kell neki. Bár véleményem szerint érkezik majd így is az update, csak várni kell még rá.

(#1973) keszo válasza B.Pystike (#1971) üzenetére


keszo
őstag

Biztos, hogy nem.
Nálam még mindig csak a 142 van

Attila

(#1974) Pendragon911 válasza Exian (#1967) üzenetére


Pendragon911
aktív tag

Elvileg a program törlése nem oldja meg a jelenséget, bár egy próbát megér. A booking.com oldal úgy reklámozza magát, hogy amikor bekapcsolod a képernyőt és látsz egy zárképernyős hátteret, akkor előfordulhat, hogy a cég logójával kiegészített háttérképet ad be véletlen szerűen. Ahogy olvastam, ezekből a képekből 4 db van, amit a Huawei automatikusan tölt le a telefonra. Ezeket viszont lehet törölni abból a listából, amikből válogat a Magazin mód, tehát a random zárképernyő háttérkép. Amikor megjelenik egy ilyen fotó, akkor lentről felfelé kell húzni a képernyőt és beugrik lent egy mini menü, ahol a kuka ikonra kattintva az adott kép törölhető, ugyanekkor jobbra simitva a képernyőt be lehet hozni a következő háttérképet és így tovább. Ez csak egy reklám, amit lehet előbb-utóbb majd megunnak, de jelenleg így lehet eltűntetni. Egyébként a booking.com előtelepített alkalmazás a Huawei telefonokon.

(#1975) #22718208 válasza Pendragon911 (#1974) üzenetére


#22718208
törölt tag

Végre két kártyás lettem. Ősrégi Mini sim -ből, vágtam magamnak Nano sim -et.

Végre nem kell két telefont tölteni és cipelni.

(#1976) Doggy dog


Doggy dog
senior tag

Üdv.
Messenger üzinél jeleza kis buborékkal és messenger hanggal. Eddig semmi extra.
Most viszont ezt a kiírást írja felette+üzenetjelző hang.
Nem volt eddig ez a üzenet és hangpárosítás mellé.Elég zavaró a két hangjelzés.
Elállíthattam valamit?

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#1977) Pendragon911 válasza Doggy dog (#1976) üzenetére


Pendragon911
aktív tag

Ezt nekem is kiírja, de nem jöttem még rá, miként lehet ezt az értesítést kikapcsolni. Tulajdonképpen semmi értelme nincs ennek az értesítésnek.

(#1978) Doggy dog válasza Pendragon911 (#1977) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Elég idegesítő, hogy messenger jelzés, kijelző feloldása, és akkor bedobja még az üzenetjelző hangot.
Ha tiltom a más alkalmazások feletti megjelenést, akkor meg csak az alkalmazásba lépve lehet elolvasni az üzit.
Jelzést ilyenkor hiába nyomkodom, nem nyitja meg.
Inkább visszaadtam az engedély. De ilyenkor meg 2x jelez ugyebár...

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#1979) Exian válasza #22718208 (#1975) üzenetére


Exian
őstag

És működik is? Úgy tudtam, hogy nano SIM-re nem lehet normálisan vágni. Normál nagy méretű SIM-ről én is vágtam már mini SIM-re, de annál kisebbre nem tudtam. Mondjuk az igaz, hogy normál SIM-et akartam nano-ra, lehet, hogy csak azt nem lehet. Ezek szerint mini SIM-et lehet kisebbre vágni.

[ Szerkesztve ]

(#1980) #22718208 válasza Exian (#1979) üzenetére


#22718208
törölt tag

[link]

A pdf segítségével csináltam.

Semmi extra, csak egy éles , nem kotyogós olló kell hozzá.
Az érintkező réz felületből is le kellett csípni egy picit. De lassan oda figyelve sikerült jól elvágni.

Először Miniből vágtam Micro -ra, majd ebből Nano-ra.

Igen , működik.

[ Szerkesztve ]

(#1981) zvolite80


zvolite80
tag

Most jött 😃
Telekom

Huawei P30 user

(#1982) Exian válasza #22718208 (#1980) üzenetére


Exian
őstag

Én mondjuk szikével csináltam, azzal a legtutibb szerintem. Aha, akkor miniről lehet nanora, de szerintem sima nagyról nem.

(#1983) #22718208 válasza Exian (#1982) üzenetére


#22718208
törölt tag

Nem tudom mit nevezel (nagynak) ...?

Én három méretről tudok.

Nagy = Mini
Kisebb = Micro
Nagyon kicsi = Nano

Meg volt a legelső par darab Motorola , amibe a komplett igazolvány méretű kártyát lehetett betenni anno.
De ezt ugyebár már ne vegyük figyelembe. :-)

Egyébként az lényegtelen , hogy a középső méretet kihagyom a folyamat során, mert a végeredmény ugyanaz.

végeredmény:
a bal oldali az egy gyári sim

(#1984) Ga3rieL válasza zvolite80 (#1981) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Milyen Telekom? szlovák vagy magyarországi?

(#1985) szkorhetz válasza zvolite80 (#1981) üzenetére


szkorhetz
őstag

Mivel csináltad ezt? :D
Nekem tök máshogy néz ki a hivatalos frissítő app, szóval ez valami más lehet. :D

Update. Megvan. HiCare.

[ Szerkesztve ]

(#1986) Ga3rieL válasza szkorhetz (#1985) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Nekem még ott sincs. Úgy látszik az enyémet kihagyják :/ , amit októberbe vettem :/

(#1987) keke69


keke69
őstag

Nekem most jött meg 9.0.1.164 Vodafone.

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#1988) htc07 válasza szkorhetz (#1985) üzenetére


htc07
addikt

Megneztem en is, kertem a frissitest, egybol elerheto lett utana.

(#1989) Ga3rieL válasza htc07 (#1988) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Honnan és hogyan kérted????? :Y :Y :Y

(#1990) SeLe


SeLe
tag

Akinek nem ajánlja fel a frissítést az megpróbálhatja törölni a gyorsítótárat.
Nem tudom véletlen volt-e, de amint töröltem megjelent a frissítés. Előtte napok óta (naponta többször is) kerestettem de nem talált semmit.
SNE-LX1 9.0.1.164

HiCare alkalmazást használtam.

[ Szerkesztve ]

(#1991) htc07 válasza Ga3rieL (#1989) üzenetére


htc07
addikt

HiCare app fokepernyojen van a gyors szolgaltatasoknal a frissites, arra kell ramenni.

Egyebkent egy telenor es egy telekom sim van benne, es vodafone-os szoftverbeallitasok voltak letoltve rajta, ugyhogy nem hiszem hogy ez szamit. A vodafone bellitasok megmaradtak (bar fogalmam sincs minek)

[ Szerkesztve ]

(#1992) Ga3rieL válasza SeLe (#1990) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Tárhelyben a gyorsítótárazott adatokra gondolsz? vagy a programon belül,hogy kell?

(#1993) #22718208


#22718208
törölt tag

Most akkor ez a véletlen műve, vagy magyarországot most érte el a frissítés "hullám" ?

Nekem is megjött Hicare -ban.

A héten végig próbáltam három féle sim-el és semmi.
Ma beraktam a telenor mellé a voda kártyát is és már itt is van a droid 9 nekem is.

(#1994) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

(#1995) htc07 válasza Ga3rieL (#1994) üzenetére


htc07
addikt

telefonon a hiCare app, amirol szo van.

[ Szerkesztve ]

(#1996) Ga3rieL válasza htc07 (#1995) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Óóóóóóóóóóóóóóóóóóó, 1 ISTEN VAGY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 9.0.1.164.
nAGYONNAGYONNAGYON KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MIllió köszönet neked !!!!! :R :R :R :R Letöltöttem az appot, frissítettem, elinditottam,és ott volt 1 pont a frissítésnél. :C

(#1997) SeLe válasza Ga3rieL (#1992) üzenetére


SeLe
tag

HiCare appon belül. "Én" - "Beállítások" - "Gyorsítótár törlése"

(#1998) htc07 válasza #22718208 (#1993) üzenetére


htc07
addikt

(#1999) snooze


snooze
veterán

A gyengébb p smart 2018-ra már 9.1 van..

GO Gunners!!!

(#2000) sanchez77


sanchez77
csendes tag

Az emui 9 minden kontakthoz, amihez nincs beállítva profilkép, hozzárendel egy elég langyi hátteret, amin egy rózsaszínes hegy látható. Ha telefonálunk valakivel, a régi fekete stock háttér helyett ez látszik.
Tudja valaki hogyan lehet kikapcsolni?

Véleményem szerint ez is egy elég zavaró vizuális visszalépés az emui részéről...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.