Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) riczer válasza Becksman (#1195) üzenetére


riczer
tag

Én az Akumulátor Varázslat Prot használom. Ajánlom neked is.

(#1202) riczer válasza Becksman (#1195) üzenetére


riczer
tag

Én az Akumulátor Varázslat Prot használom.

(#1203) Becksman


Becksman
őstag

Az normális, hogy antutuba a processzor hőmérséklet nagyon ingadozik folytonosan? Van hogy 10 fok van hogy 99.

Samsung A54 5G 8+256GB

(#1204) bsanzika


bsanzika
tag

Tudtok ajánlani valami agybadugós fülest amit rendesen meghajt a telefon? Most egy Sony MH-EX300AP amit használok, és az eddigi telefonokkal nem volt baj vele, de sajna most nem ez a helyzet. Spotifyon hallgatok többnyire zenét, minden lehetőség "maxra" állítva és sajna elmarad a várt eredménytől. Ki milyen fülest használ?

2gb ingyen felhő tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/AACGXFiKSRj59u0ldEvB1--_EMSApcEsaFU?src=global9 --- Használd egészséggel!!! :)

(#1205) Gömbike válasza bsanzika (#1204) üzenetére


Gömbike
senior tag

Én ilyet [link] használok hozzá. Az Alin rendeltem kevesebb, mint feléért. Nekem tökéletes, a gyárit simán veri.

[ Szerkesztve ]

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#1206) bsanzika válasza Gömbike (#1205) üzenetére


bsanzika
tag

A gyárit inkább ki sem bontottam... De erre ránézek majd mennyiért tudom beszerezni.

2gb ingyen felhő tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/AACGXFiKSRj59u0ldEvB1--_EMSApcEsaFU?src=global9 --- Használd egészséggel!!! :)

(#1207) Becksman


Becksman
őstag

Az mitől van hogy kezemben a telo tökéletesen érzékel viszont pl agyon nehezebben érzékeli az érintést?

Samsung A54 5G 8+256GB

(#1208) Exian válasza Becksman (#1207) üzenetére


Exian
őstag

Nem tudom, én az ágyban teljesen mást szoktam érintgetni... :DDD :)) :DD A telefont legkevésbé :) Bocs! ;]

(#1209) Becksman válasza Exian (#1208) üzenetére


Becksman
őstag

Nyilván. Csak bosszant. Ha máshova rakom jó...

Samsung A54 5G 8+256GB

(#1210) gazee válasza Exian (#1208) üzenetére


gazee
tag

🙄🤣🤣🤣

(#1211) Becksman


Becksman
őstag

Viszont töltöm közbe semmi gond nincs.. Érthetetlen

Samsung A54 5G 8+256GB

(#1212) Exian válasza Becksman (#1209) üzenetére


Exian
őstag

Olyat már én is tapasztaltam, hogy ha más valaki fogja, tehát másnak a kezében van (nah, má' megint témánál vagyok :D), akkor máshogy/rosszul/nem érzékel. De mondjuk ezt nem csak az én telefonommal tapasztaltam. Lehet, hogy valamiféle "földelés" probléma van ilyenkor.

(#1213) Becksman válasza Exian (#1212) üzenetére


Becksman
őstag

És ezzel nem lehet semmit tenni? Flexibilis üvegfolia van rajta. De gondolom az nem befolyasolja.

Samsung A54 5G 8+256GB

(#1214) Fecc91 válasza Becksman (#1213) üzenetére


Fecc91
tag

Hat nem tudom, nekem is hasonlo problemam volt bar nekem a kijelzo is beeget es lattam neha halványan az előző alkalmazast, bevittem a huawei szervizben ott ki csereltek a kijelzo, akku, alaplapot, most jo....

(#1215) Becksman


Becksman
őstag

A 144es végű frissítés mikor jön meg kb telekomos telora?

Samsung A54 5G 8+256GB

(#1216) Exian


Exian
őstag

Valaki írta egyszer, hogy vacakol a billentyűzet. Most nekem is csinálja időnként, hogy meg akad írás közben és random sokszoroz bizonyos betűket. Azóta csinálja, hogy a Gboardról vissza váltottam SwiftKey-re. De azelőtt nem csinált ilyet a SK.

(#1217) mici66


mici66
tag

Üdv!
Villódzó pixelhiba függőlegesen a jobb oldalon(kb harmadánál) egy vonalban! Valaki találkozott ilyennel?
Csak sötétebb szines kijelzőnél tapasztalható!

(#1218) Forestjo válasza Exian (#1216) üzenetére


Forestjo
senior tag

Igen, nekem volt ilyen a billentyűzettel, de a Gboard megoldotta. De érdekes, hogy nem minden oldalon, mert pl. a saját jegyzetfüzetében tökéletesen írt!

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#1219) Bailey válasza Exian (#1216) üzenetére


Bailey
senior tag

A Swiftkey nekem is csinálja ezt Honor 10-en, amin EMUI 9 van. Ezek szerint ez nem készülékspecifikus hiba, hanem a Swiftkey-ben lehet valami hiba.

(#1220) zenwalk


zenwalk
senior tag

Sziasztok
Google naptár beállításaiban nem találom, hol lehetne egyedi értesítési hangot beállítani, hianyzik ez a menüpont ( sima mate 20-on van).a legfrissebb naptár van fent, lehet, hogy a lite verzióból hianyzik ez a menüpont?

(#1221) Tűz válasza zenwalk (#1220) üzenetére


Tűz
csendes tag

Szia! Végignéztem nincs vagyis én sem találom. Megnéztem másik két eszközön azon van ilyen beállítási lehetőség. Amúgy nem csak a naptárban nincs, hanem az eredeti sms alkalmazásban sem és Gmailban sem találtam ilyen lehetőséget. Persze a másik készülékeken van. Vagy az android ezen verziója ilyen, vagy a telón lévő verzió ilyen sz.....

(#1222) zenwalk válasza Tűz (#1221) üzenetére


zenwalk
senior tag

köszi, hogy időt szakítottál rá. Sajnálom, hogy ez ebből a telóból kimaradt, fontos lett volna pedig.

(#1223) Zelk 1 válasza zenwalk (#1220) üzenetére


Zelk 1
csendes tag

Lehet csengöhangot beállítani !

[ Szerkesztve ]

(#1224) nababika válasza zenwalk (#1220) üzenetére


nababika
aktív tag

Én ezért használok business calendar prot. Abban tuti lehet egyedi értesítési hangot beállítani.

(#1225) Chrystyn


Chrystyn
tag

ez mondjuk engem is zavar, hogy nem lehet külön hangot beállítani az alkalmazásoknál csak van egy értesítő hang azt kész....

(#1226) keszo


keszo
őstag

Érdeklődnék, az rendben van, hogy az aktuális verzióm még mindig 8.2.0.130?
Vagy esetleg ennél a telonál is ez egy beragadt frissítés mint anno a P9 Lite-nál.

Attila

(#1227) mtm800 válasza keszo (#1226) üzenetére


mtm800
senior tag

Üdv! 8.2.0.144 az aktuális már egy ideje.

(#1228) zenwalk válasza Zelk 1 (#1223) üzenetére


zenwalk
senior tag

ezt pontosan hol találtad? a Google naptár beállításai között nekem nincs ilyen lehetőség mate 20 lite telefonon

(#1229) bubus66 válasza mtm800 (#1227) üzenetére


bubus66
nagyúr

Valakinek 8.2.0.144 nekem még csak a 8.2.0.142 van. Sőt már a 9.0 is lenni mert az is kinn van már a Finware Finder szerint..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1230) mtm800 válasza bubus66 (#1229) üzenetére


mtm800
senior tag

Jah 9.0-t már elég régóta jelzi az ff .... / A 144 nekem pl akkor jött meg amikor egy képet akartam lementeni és hisuit-ra dugtam a telót kábelen keresztül/

[ Szerkesztve ]

(#1231) bubus66 válasza zenwalk (#1228) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia így találod meg. Véletlen átnyomtam Májusra.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1232) bubus66 válasza mtm800 (#1230) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az egyik az valami szerviz pack azt hiszem (lehet, hogy RollBack) .

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1233) zenwalk


zenwalk
senior tag

Fura, mert ez a menüpont(válasszon csengohangot) a mate20lite telefonomon hianyzik, a sima mate20on ott van

[ Szerkesztve ]

(#1234) htc07


htc07
addikt

Sziasztok,

Van valami mód arra, hogy a főmenüben (nem főképernyőn) mappákba lehessen rendezni az ikonokat?

(#1235) keszo válasza zenwalk (#1233) üzenetére


keszo
őstag

Az én telefonomban benne van

Attila

(#1236) adamzget


adamzget
csendes tag

Amiket ti mutattok naptárbeállítás, az a telefon gyári naptárában van, zenwalk a Google naptárban keresett ilyen beállítást, ahol egyébként valóban ez nincsen. Ettől függetlenül, ha a gyári naptárban beállított csengőhang működik a Google naptárával is, akkor lényegében ez is egy megoldás a problémára :)

(#1237) keszo válasza mtm800 (#1230) üzenetére


keszo
őstag

Kösz az ötletet.
Hisuit most 142-re frissítette a mate 20 lite-ot.

Attila

(#1238) mtm800 válasza keszo (#1237) üzenetére


mtm800
senior tag

Nincs mit ,tényleg csak egy tipp volt.

(#1239) gusthy


gusthy
veterán

Azt szeretném megkérdezni, hogy a Telenoros változat dual sim-e, és ha igen, akkor tud-e nem Telenoros SIM kártyát fogadni a második SIM foglalatban?

(#1240) mtm800 válasza gusthy (#1239) üzenetére


mtm800
senior tag

Dual simes és mindegy melyik foglalatban mi van ...nekem pl első /sim 1 /telekom, mádodik telenor. Telenornál vettem még megjelenéskor.

(#1241) mtm800 válasza gusthy (#1239) üzenetére


mtm800
senior tag

Megcseréltem a simeket közben , úgy is működik minden további gond nélkül.

(#1242) gusthy válasza mtm800 (#1241) üzenetére


gusthy
veterán

Köszönöm szépen!

(#1243) Becksman


Becksman
őstag

Itt másnak is ilyen??? De csak itt olyan elszíneződött...

Samsung A54 5G 8+256GB

(#1244) mtm800 válasza Becksman (#1243) üzenetére


mtm800
senior tag

Igen, ilyen másnak is.

(#1245) bubus66 válasza gusthy (#1239) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Különben így tudod megnézni.

Megnyitod a tárcsázót, és beütöd a következő kódot: *#*#2846579#*#*.

itt meg találod képekkel.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1246) szf72


szf72
újonc

Sziasztok!
Telefoncserén gondolkodom.P20vagy Mate 20 Lite.Melyiket válasszam?Laikusként sok különbséget nem látok tudásilag köztük.Ami szembetűnő különbség a memória,méret,processzor.Jelentős köztük az árkülönbség,ennyivel többet megér a P20?Jelenleg P10 Lite van és az akksija egyre gyengébb.Teljesen hétköznapi használatra lenne.

(#1247) Exian válasza szf72 (#1246) üzenetére


Exian
őstag

Garanciás még P10-ed?

(#1248) szf72 válasza Exian (#1247) üzenetére


szf72
újonc

2017 novemberi

(#1249) maxiszalai12 válasza szf72 (#1246) üzenetére


maxiszalai12
tag

P20 csucstelefon, a lite pedig lite. Fogd meg őket élőben, utana mar fogsz tudni donteni. Ha nemveszel eszre kulonbseget akkor az olcsobb nyilvan..

(#1250) szzs válasza szf72 (#1248) üzenetére


szzs
csendes tag

Vidd be a Központi szervizbe, 1-2 nap alatt megjavítják.
1085. Budapest, József krt. 17.
Honor 8-asunkban is akku gondok voltak, de gariban cseréltek szinte mindent, előlap, hátlap, keret, akku, stb. Egy nap alatt. Olyan 20 hónapos volt a teló.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.