Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) donnie.d válasza Kerni62 (#498) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Én ma is azzal fizettem.

(#502) Exian válasza Kerni62 (#500) üzenetére


Exian
őstag

Holnap kipróbálom a simple-t. Ma délutántól vagyok boldog Mate 20 Lite tulaj, ma még nem volt rá lehetőségem, de holnap megejtek egy próbát :) nekem is fontos ez, ez előtti telefonommal is sokszor használtam az NFC-s fizetést OTP Simple-al.

(#503) evo87 válasza havelk (#496) üzenetére


evo87
őstag

Nekem gyári szilikon van... teljesen jó, véd, a kamerát is hátul.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#504) sepyi válasza Kerni62 (#500) üzenetére


sepyi
aktív tag

Nekem sem működött. Nem érzékelte a terminál. Az nfc-s simkártya volt az oka. Kicsereléltem a kártyát, azóta villámgyors a fizetés.

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#505) Exian válasza Kerni62 (#500) üzenetére


Exian
őstag

Kipróbáltam ma az NFC-s fizetést, tökéletesen és gyorsan működött Simple alatt.

(#506) gazee


gazee
tag

Sziasztok!😊
Ez mit jelent?

[ Szerkesztve ]

(#507) keszo válasza gazee (#506) üzenetére


keszo
őstag

Szerintem ezzel jársz a legjobban ha ezt olvasod el:

Attila

(#508) Exian válasza Exian (#505) üzenetére


Exian
őstag

Fizettem tankolásnál is vele, szóval hibátlanul megy az NFC-Simple páros.

(#509) gazee válasza keszo (#507) üzenetére


gazee
tag

Mit olvassak rajta? 🙄

(#510) keszo válasza gazee (#509) üzenetére


keszo
őstag

bocs azt hittem elirányít ezekre a helyekre:
- [link]
-[link]

vagyis a telo tudja a 4G Hang szolgáltatást (VoLTE) és van rá telepített tkom alkalmazás (mobilvásárlás, műsorujság, telekom, tvgo)

ha tévedek majd kijavítanak

Attila

(#511) gazee válasza keszo (#510) üzenetére


gazee
tag

Köszi. Az enyém független.

(#512) keszo válasza gazee (#511) üzenetére


keszo
őstag

szerintem mindenkié független

Attila

(#513) gazee válasza keszo (#512) üzenetére


gazee
tag

Lehet igazad van.. Előző telom Telenoros volt (p-smart) mégis független volt😊
Ezt a VolTE-t hol lehet bekapcsolni? Vagy csak a T-nél működik?

(#514) keszo válasza gazee (#513) üzenetére


keszo
őstag

nálam itt

Attila

(#515) gazee válasza keszo (#514) üzenetére


gazee
tag

Nekem nincs ilyen az almenüben... 😐 Telenor lehet nem tudja...
Köszönöm

(#516) Exian válasza keszo (#514) üzenetére


Exian
őstag

Nekem is van ilyen, Telekom. Amúgy nem félsz, hogy sokan hívogatnak majd? :DDD

(#517) ZABHERO


ZABHERO
tag

Sziasztok!
Amikor uzenetem jon messengeren, megnyitom a kis chatfejet, akkor addig laggol iras kozben meg kicsit belassul amig be nem zarom.
Mas tapasztalta ezt rajtam kivul?
Es ha van akkor mi lehet erre a megoldas?

(#518) arabus válasza ZABHERO (#517) üzenetére


arabus
addikt

Szia.
Probáld meg hogy letörlöd a messengert.
Utána jó lesz.

Xeon Platinum 8468,Ryzen 7500F,Gigabyte B650M K,Xeon Phi,i9 7960X,i9 7920X,Xeon w2135,Gskill royal 4400,Gskill Trident Z,Pico 4,Red Devil 7900XTX,Asrock W790 WS,Fury Pro RDIMM 6000,Z590,Intel Cryo,Intel 11900F,Ryzen 5600,Radeon 7600,Radeon 6800...

(#519) ZABHERO válasza arabus (#518) üzenetére


ZABHERO
tag

Koszi a tippet, megcsinaltam, de sajna ugyan az a helyzet :/

(#520) donnie.d


donnie.d
aktív tag

Amúgy mire jó ez volTe?

(#521) Exian válasza donnie.d (#520) üzenetére


Exian
őstag

(#522) Forestjo válasza Akcok94 (#486) üzenetére


Forestjo
senior tag

Ezt a kérdést én is feltettem a p9 liter fórumon. Állítólag gyakorlatilag nem lehet bt. fülessel rádiót hallgatni, ezt nem oldották meg az androidon.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#523) bubus66 válasza gazee (#506) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia! Az a patch tartalmazza a VolTe beállításokat. Persze ahhoz olyan SIM kártya is kell. A többit alkalmazást lehet törölni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#524) gazee válasza bubus66 (#523) üzenetére


gazee
tag

Beszéltem a Telenyomorral,és nálluk még nem működik a VoLTE.
Szerintem ezért nem is látom a készülék beállításoknál😐

(#525) Exian válasza gazee (#524) üzenetére


Exian
őstag

Valószínű. Én a napokban vettem a Telekomnál a készüléket. Az első nap nem volt benne SIM kártya. Aztán beleraktam a Telekomos SIM kártyámat és rögtön feldobta, hogy rendszerfrissítést talált. Felpakolta és utána jelent meg egy halom T-s alkalmazás kíséretében.

(#526) Rolee87


Rolee87
tag

Nekem is Telekomos, elsodleges kartya vodafonos benne, de nekem semmiféle telekomos cucc nincs rajta alapbol, tegnap frissitettem is.

(#527) punky10 válasza Forestjo (#522) üzenetére


punky10
addikt

Ez nem igaz.Samsung S8,illetve Xiaomi Redmi 3S Prime,és Note4,mindhárom telefonnál működik,hogy headset telefonba be(antenna miatt) BT-n a rádiót áttetem egy BT-s hangfalra.A Huawei-eknél( P Smart és P20)ez nem megy...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#528) matex


matex
tag

Új verzió: SNE-LX1 8.2.0.134(C432)

Magától nem jött, frissítések keresésére nem dobta ki, csak a három gombos menüben, a legfrissebb teljes csomag letöltésére nyomva ajánlotta fel, viszont ez teljes csomag (3,56GB).

(#529) Forestjo válasza punky10 (#527) üzenetére


Forestjo
senior tag

Ez jó hír, ha így van. Csak azt nem értem akkor, hogy úgy tudtam, a Samsung S szériában nincs FM rádió. Hogyan lehet akkor, hogy vezetékes fülessel működik, ami nincs. Meg úgy tudom, hogy általában a legfelső kategórián sok gyártó mellőzi sajnos. Persze a Xiaomi lehet kivétel.

[ Szerkesztve ]

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#530) Szilágyi84 válasza matex (#528) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Nekem magától jött két napja kártyafüggetlen Edigitálos.

(#531) gazee válasza Szilágyi84 (#530) üzenetére


gazee
tag

Szia. Neked van VoLTE bekapcsolási lehetőséged?
Melyik szolgáltatónál vagy?
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#532) Exian


Exian
őstag

Az üveg mennyire hajlamos a karcolódásra? Az a baj, hogy utálom a sima és az üvegfóliákat (utóbbit különösen). Tokban használom a készüléket, muszáj szerintetek fólia?

(#533) evo87 válasza Exian (#532) üzenetére


evo87
őstag

Az üveg karcolódik és pont. Sima vagy szilikon tokban is, talán hatványozottabban... a tok és a hátsó üvegfelület közé bejuthat kis por, szennyeződés és a tok kisebb mozgásaitól simán összekarcolja az üveget.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#534) Exian válasza evo87 (#533) üzenetére


Exian
őstag

Igen ez mondjuk igaz, előző telefonom is null kilométeres korától gyári flip tokban volt, 2 éves múlott, nem volt fólia rajta, vannak is karcok az üvegen, de nem életveszélyes. Azt gondoltam, hogy ennek esetleg jobb az üvegje. Mindegy, majd rendelek fóliát, most a gyárilag hozzá adott ócska fólia van rajta, de nagyon vacakul sikerült rá raknom.

Szerk.: mondjuk az is igaz, hogy csak ott karcolódott az üveg a régi telefonomon, ahol a műanyag kis ablakocska kivágás volt rajta. A tok ajtaján a többi részen a belső fele puha anyag, ahogyan a Mate 20 tokja mindenhol puha.

[ Szerkesztve ]

(#535) Szilágyi84 válasza gazee (#531) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Hol keressem amúgy Tcom

(#536) savliget


savliget
tag

Sziasztok!

Fényképező módban nálatok is hallani apró kattanást a lencsék irányából ha a módok között váltogattok?
köszi😉

(#537) Szilágyi84 válasza savliget (#536) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Nyugodj meg igen ez ilyen.

(#538) savliget válasza Szilágyi84 (#537) üzenetére


savliget
tag

köszönöm :R

(#539) gazee válasza Szilágyi84 (#535) üzenetére


gazee
tag

16 hszel feljebb (keszo) van egy kép ott😊
Mobil adatok

[ Szerkesztve ]

(#540) frewwy


frewwy
tag

Sziasztok!
Alacsony fülhallgató hangerőre tudnátok megoldást ajánlani? Powerampot használok. Köszönöm!

(#541) donnie.d válasza frewwy (#540) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Na ez engem is érdekelne.
A hangminőség jó, de a hangerő halkabb a P9 Lite (2017)-től.
Én BlackPlayerEx-et használok.

(#542) Nagya21


Nagya21
addikt

Hi!!
Csatlakoznék a klubhoz :D
A Zasszonynak lett egy illen ketyere.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#543) punky10 válasza Forestjo (#529) üzenetére


punky10
addikt

Bocs,a billentyüzetem javitott(illetve ebben az esetben rontott... :D ) A8 akart lenni... :B

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#544) Forestjo válasza punky10 (#543) üzenetére


Forestjo
senior tag

Ez most végül is az Android problémája, amit egyes gyártók megoldanak, vagy csak rendszertől függetlenül gyártója válogatja, hogy működik-e vagy nem? Ezek szerint mégis Xiaomit kellett volna vennem? :)

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#545) ZABHERO válasza frewwy (#540) üzenetére


ZABHERO
tag

Powerampnal tudsz a jelszinten novelni, az hangszineknel ;)

(#546) Szilágyi84 válasza gazee (#539) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Megtaláltam van

(#547) savliget


savliget
tag

Sziasztok!
Még egy furcsaságot vettem észre. Világosabb hátterű alkalmazásoknál (pl naptár, ébresztő, tárcsázó...) az értesítési sávot lehúzva villódzik a világosabb rész a háttérben látszó alkalmazásál. Fényerőtől függetlenül. Nálatok is ilyen?

(#548) Exian válasza savliget (#547) üzenetére


Exian
őstag

Én ilyet nem látok, már ha egyáltalán értem, hogy mit írsz :) de nem látok villódzást.

(#549) evo87


evo87
őstag

Alábbi jelenség: akármilyen notch megjelenítési beállítással előfordul, hogy a notch alá információ, esetleg gomb kerül (pl ha Messengerben képet akarok küldeni akkor a galériában a mappák megnyitása tipikusan ide esik). Ez minden ilyen telefonnál így van, vagy csak konkrétan ez a modell nem képes ezt megoldani?

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#550) savliget válasza Exian (#548) üzenetére


savliget
tag

Köszi!
Ha elindítod az ébresztő alkalmazást, majd lehúzod az értesítési sávot, akkor az ébresztő alul lévő gombjai villognak. Vagy hasonló a helyzet a naptárnál, ott néhány grafikai elem, pl elválasztósávok villognak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.