Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) jani70


jani70
aktív tag

Üdv!
Erre a készülékre várható az Android 9 ?

(#652) Szilágyi84 válasza jani70 (#651) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Természetesen igen közel 4 GB de nagyon távol majd szinte utolsó körben. Mate 10 proval kezdi a Huawei mai nap.

[ Szerkesztve ]

(#653) jani70 válasza Szilágyi84 (#652) üzenetére


jani70
aktív tag

Köszi az infót!

(#654) Exian válasza Bazsee71 (#648) üzenetére


Exian
őstag

Ha sikerült beszélned a szervizzel, írd meg kérlek, hogy mennyit mondtak kompletten az üvegcserére. Nem tört össze az enyém (még :) ) szerencsére, csak kíváncsi vagyok, hogy hivatalosan mennyi a csere.

Nekem viszont nem mondtak árat telefonban/emailben, egy másik telefonommal kapcsolatban érdeklődtem és azt mondták, hogy előre nem mondanak árat, be kell küldeni a készüléket és bevizsgálás után mondanak csak árat.

Ezért vagyok kíváncsi, hogy neked mond e árat a hivatalos szerviz. Annál a telefonnál nekem a TMX volt a hivatalos szerviz, a Huawei-nek kicsoda? Vagy létezik, hogy saját szervizük van Bp-n?

(#655) bubus66 válasza Exian (#654) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Huaweinek is a TMX..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#656) Bazsee71 válasza Exian (#654) üzenetére


Bazsee71
őstag

Végül nem hívtam őket, a Fixity-hez jelentkeztem be péntekre, 1 óra és 35e. Garit meg elengedjük.

(#657) ivatti10


ivatti10
aktív tag

Ha külsős launchert teszek fel, a képernyő lezárását követő feloldáskor hiába ujjlenyomattal, vagy arcfelismeréssel próbálkozok, mindig kéri a hozzá szükséges kódot. Ezt mivel lehetne kikerülni? Anno Mate 10-nél a Novában volt egy opció, amivel megoldották ezt a problémát. Már nincs ez az opció, a Next Launcherben sem találom. Van erre valamilyen megoldás?

ZTE nubia Z60 Ultra

(#658) evo87


evo87
őstag

Ebből a telóból már eltűnt a zseb mód? Nincs sem a hangbeállításokban, sem a szokásos helyen (hívás/beállítások).

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#659) bubus66 válasza evo87 (#658) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia!

Beállítások/Intelligens asszisztens/ Érintés-tiltás mód.

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#660) morzsa16


morzsa16
csendes tag

Sziasztok!

Ezt hogy lehet eltüntetni? Egyszerűen nem tudom.

Előre is köszönöm a segítséget!

(#661) evo87 válasza bubus66 (#659) üzenetére


evo87
őstag

Nem erre gondoltam. Hanem amikor a zsebben max hangerővel csörög...az a fajta zseb üzemmód kellene nekem. Korábbi Huaei telómban még benne volt.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#662) giroud199 válasza morzsa16 (#660) üzenetére


giroud199
aktív tag

Csak külsős alkalmazassal...

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#663) morzsa16 válasza giroud199 (#662) üzenetére


morzsa16
csendes tag

Tudsz segíteni az alkalmazás nevével?

(#664) jatszo válasza morzsa16 (#663) üzenetére


jatszo
aktív tag

(#665) jani70


jani70
aktív tag

Üdv!
Hogy lehet kikapcsolni,hogy ha hosszan nyomom a középső home gombot,ne jöjjön be a Google?

(#666) jatszo válasza jani70 (#665) üzenetére


jatszo
aktív tag

Beállítások-alkalmazások-alapértelmezett alkalmazások-segítség és hangbevitel.

(#667) jani70 válasza jatszo (#666) üzenetére


jani70
aktív tag

Köszi, sikerült!

(#668) szabyka24


szabyka24
csendes tag

Sziasztok!
Kérdésem az volna hogy a telefonkönyvbe kiválasztok egy nevet és ha jobbra húzom hívást kezdeményez ha balra sms írás ez samsung telefonnál működött!Huaweinél is lehetséges ez a beállítás?

(#669) Bear válasza szabyka24 (#668) üzenetére


Bear
aktív tag

Én erre ezt a tárcsázót használom.

(#670) bubus66


bubus66
nagyúr

mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#671) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Na vodafone karácsonyi akcioja ketto p20 mate liteot is csempeszett a csaladba. :)

Szegeny anyam eddig egy LG g3al szenvedett, hugom (16) pedig a pokhalosra tort p9 liteal.

A kettot egyutt 160ert hoztuk el az eddigi elofizetes melle.

Sztem ok egesz jo celkozonseg es elvezni fogjak a telot. 2-3 ora muvla hozza nekik a jezuska. Van valami beallitas amit erdemes elvegezni rajta bekapcsolas utan?

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#672) Exian válasza Vismajor01 (#671) üzenetére


Exian
őstag

Most akkor P20-ról vagy Mate 20-ról van szó? :) nem mindegy. Olyan, hogy P20 Mate Lite nincs. Szóval Mate 20 Lite, vagy P20 Lite, vagy miről is van szó? :)

Ha P20 Lite-ról van szó, akkor annyira nem túl csábító a 160ezres vétel, amikor mindenféle előfizetés nélkül 70-75 körül beszerezhető darabja.

[ Szerkesztve ]

(#673) Vismajor01 válasza Exian (#672) üzenetére


Vismajor01
addikt

Bocsi :B

Mate 20 lite minda ketto.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#674) Exian


Exian
őstag

Miért lehet az, hogy wifin nagyon vacak a net a Mate-emen, mobilneten meg tökéletes? Wifin az van, hogy pl Facebookon alig-alig jönnek be a képek, videók, meg úgy általában is pl a prohardver fórum is alig nyílik meg. Mobilneten száguld minden.

DE! Minden más eszközön viszont tökéletes a wifi, másik telefonomon, feleségem telefonján, lányomén is, tableten is, laptopon is.

A router jó, egy ASUS 1200G+.

Próbáltam 5G-n, meg 2.4G-n, minden sávon vacakol. Pont csak a Mate-n nem megy normálisan, nagyon lassú minden.

Szerintetek?

(#675) DjShockh89 válasza DjShockh89 (#641) üzenetére


DjShockh89
tag

Végül belevágtam egy jó árasított P20-ba!Köszi az infókat azért!

Kellemes ünnepeket! :-)

Túl sok volt a töltött káposzta úgy látszik, hogy magamnak írogatok!Admin ha látod kérlek töröld! Exian-nak szántam a kommentet!

[ Szerkesztve ]

(#676) bubus66 válasza DjShockh89 (#675) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia ha nem jelented akkor nem fogja törölni.. Itt tudod jelenteni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#677) Exian válasza Exian (#674) üzenetére


Exian
őstag

Úgy tűnik, meg van a wifi probléma okozója. Nem akarom elkiabálni, de úgy tűnik, hogy az egyik okosórám Bluetooth kapcsolata okozta. Kettő órám van, most a másik megy, és hipphopp megjavult minden. Lehetséges ilyen, hogy a BT bezavar a wifinek? Mindenesetre amióta a másik óra megy, azóta jó a wifi.

Annyit vettem észre, hogy jelzi a telefon, hogy az óra alkalmazása nagyon nagy akkuhasználatot generál. A másik óra appja nem jelez ilyet.

Érdekes...

(#678) dermot109 válasza Exian (#677) üzenetére


dermot109
tag

Szia én úgy vettem észre csak akkor írja ki hogy nagy fogyasztású található hogyha nem érzékeli folyamatosan az órát. A wifinél meg nem csodálom az akadozást ha telefonálok akkor minden megszűnik, míg beszélek. Viszont az én kérdésem másnál is előfordul hogy beszélgetés után lerakom a telót és random felhív néha egy telószámot, és nem az utolsó hívottat. Eddig 3x fordult elő.

(#679) Exian válasza dermot109 (#678) üzenetére


Exian
őstag

Aha, akkor lehet, hogy az az órám zavart be neki. Majd kiderül, most nem vagyok wifi közelben.

Én ilyet nem tapasztaltam, hogy felhívna számokat. Mondjuk én okostokban használom, ki sem nyitom, amikor megszakítom a hívást. Kívül nyomom le a tokon keresztül.

[ Szerkesztve ]

(#680) dermot109 válasza Exian (#679) üzenetére


dermot109
tag

Hát ez az én is gyári okos tokot használok.

(#681) Karcub


Karcub
senior tag

Valakinek szokott ilyet csinálni? Néha rájön és ugrál /vibrál.

(#682) Exian válasza Karcub (#681) üzenetére


Exian
őstag

És ha kikapcsolod a szolgáltató nevének kijelzését? Én még nem láttam ilyet, de nekem ki van kapcsolva a név kijelzés.

[ Szerkesztve ]

(#683) Karcub válasza Exian (#682) üzenetére


Karcub
senior tag

Nincs bekapcsolva

(#684) jani70


jani70
aktív tag

Üdv! Nektek melyik kamera beállításban csinálja a legjobb fotókat kültéren illetve beltéren? Mert beltéren elég gyengén produkál hogy ha be van kapcsolva az AI, és néha homályosak is a portréfotók!
Ki milyen beállításokat használ?gondolom vannak itt olyanok akik már tapasztaltak ezen a téren🙂

(#685) ocsesz


ocsesz
aktív tag

Sziasztok

Láma kérdés tudom,de mit kell csinálni hogy a zenelejátszó lássa az mp3 zenéimet?
Csak ha a fájlkezelőben rákeresek ott tudom lejátszani.

(#686) Forestjo válasza Akcok94 (#635) üzenetére


Forestjo
senior tag

Köszi! Akkor a párom Redmi 5+-án biztosan megy. Rábeszélem, hogy cseréljünk. :K
Azt hiszem jót tennék vele, ezt a funkciót ő nem használja.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#687) Forestjo


Forestjo
senior tag

A felső állapotsorra tudtok valami nagyobb karakterkészlettel rendelkező témát? Olyan apró, az én szememnek nem az igazi már.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#688) Forestjo válasza Szilágyi84 (#652) üzenetére


Forestjo
senior tag

Remélem addig nem nyírja ki a céget Donald apóka ott Amerikában... :(

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#689) gazee


gazee
tag

Sziasztok! 😊
Melyik a legújabb szoftwer verzió?

(#690) gthomma válasza gazee (#689) üzenetére


gthomma
senior tag

Parancsolj.

Erre a típusra.

[ Szerkesztve ]

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#691) gazee válasza gthomma (#690) üzenetére


gazee
tag

Köszi

(#692) Stockbauer79


Stockbauer79
tag

Üdv. Reggel csinált egy gyári beállítások vissza állítását, aztán jött rá egy emui frissítés, telepítette, és most nem reagál semmire. Nem lehet bekapcsolni. Ötlet?

just leave me alone

(#693) keke69 válasza Stockbauer79 (#692) üzenetére


keke69
őstag

Esetleg?

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#694) Stockbauer79 válasza keke69 (#693) üzenetére


Stockbauer79
tag

Nem megy.

just leave me alone

(#695) keke69 válasza Stockbauer79 (#694) üzenetére


keke69
őstag

Akkor részemről, passz! Sorry!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#696) arabus válasza Stockbauer79 (#694) üzenetére


arabus
addikt

Közben kikapcsoltad?

Xeon Platinum 8468,Ryzen 7500F,Gigabyte B650M K,Xeon Phi,i9 7960X,i9 7920X,Xeon w2135,Gskill royal 4400,Gskill Trident Z,Pico 4,Red Devil 7900XTX,Asrock W790 WS,Fury Pro RDIMM 6000,Z590,Intel Cryo,Intel 11900F,Ryzen 5600,Radeon 7600,Radeon 6800...

(#697) Stockbauer79 válasza keke69 (#695) üzenetére


Stockbauer79
tag

Vissza vittem, megy szervízbe. Addig kaptam egy P20 lite-ot cseretelónak.

Frissítés közben nem kapcsolgatok telefont, 89%.on volt teló frissítés kezdésekor, tehát az se lehetett probléma.

[ Szerkesztve ]

just leave me alone

(#698) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Nektek sötétben milyen képeket lő a telefon?
A tesómnak ilyen telefonja van, és hát... Nem éppen jók...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#699) donnie.d válasza kakuk.tamas (#698) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Szerintem korrekt.
Használja az "este" opciót?

(#700) kakuk.tamas válasza donnie.d (#699) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nem... 😶
Nagyon új neki még a telefon, és itt panaszkodik nekem, én meg távsegítséget próbálok neki nyújtani... 😂
Köszönöm a segítséget! :R

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.