Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Gabis válasza Darksiders84 (#250) üzenetére


Gabis
őstag

Mate 10 Pro vs Mate 20 lite.
Fototrend esetleg?

(#252) B-enji


B-enji
tag

Pleas help!
Lehetséges-e ezen a telefonon az, hogy wifin csatlakoztatva van egy eszközhöz (pl. média lejátszó vagy Raspberry), de közben megy a mobilnet is. A jelenlegi P8 lite-ommal (android 6.0) ez nem lehetséges, viszont számomra ez fontos lenne. Egyáltalán valamelyik készülék tud ilyet?

(#253) donnie.d válasza B-enji (#252) üzenetére


donnie.d
aktív tag

A P9 Lite (2017)-en bekapcsolható a WiFi és a mobilnet is. De a telefon a WiFi-t használja automatikusan.
Így szerintem az, hogy egyszerre használd a telefont netezésre WiFi-vel és mobilnettel nem lehetséges, mert mindig lesz egy elsődleges csatlakozási forrás.

(#254) Darksiders84 válasza Gabis (#251) üzenetére


Darksiders84
aktív tag

Gyenge fénynél Mate 20 lite 13 mp

(#255) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

Kinti jó fényben

(#256) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

Mate 10 Pro
Ezek mind olyan egyből nem állítgatva van zoomolva is.

[ Szerkesztve ]

(#257) fclub válasza B-enji (#252) üzenetére


fclub
tag

Az előző Nubiám tudott ilyet. Nem is tudom...talán turbó letöltésnek hívták a beállításokban. Bekapcsolva egyszerre használta a wifit és mobilnetet ezzel nagyobb sávszélességet elérve. Ez a Nubia N1 volt. Gondolom a többi Nubia is tudja, de nálunk nem egy gyakori típus, pedig jó ár érték arányú készülékek, mindenféle szokatlan extrával, mint pl az előbb említett dolog.

(#258) Gabis válasza Darksiders84 (#256) üzenetére


Gabis
őstag

Nagyon köszönöm a fotókat. Azért a Mate 10 Pro részletgazdagabb, meg szerintem kisebb bemozdulások is tapasztalhatók, de persze az árkülönbözet sem kevés. A Huawei memóriakezelését ismerve is inkább a 6GB felé húzok. Kinézetre viszont a 20 lite jobban bejön. Köszi még 1* :R

(#259) Darksiders84 válasza Gabis (#258) üzenetére


Darksiders84
aktív tag

Szívesen amúgy igen nem véletlenül olcsóbb vagy drágább. Párom fél éve vette 225-ért most 175 azért így már kedvezőbb de a 115 ezerhez képest csak árban nagy a különbség persze jobb de nem annyival. P20 Pro kameráját megnézném mennyire jó hamár agyon marketingezték de hogy elől az újjlenyomatgomb biztos nem kéne. Kinézet tudás és ár alapján mindenkinek más de szerencsére van miből válogatni már középmezőnyben is igen jók vannak.

[ Szerkesztve ]

(#260) B-enji válasza fclub (#257) üzenetére


B-enji
tag

Köszi! Igazából amit én szeretnék, arra találták ki a bluetooth-t, csak sajnos az még nem tud olyan minőségű zenei adatátvitelre, mint a wifi, vagy az airplay. Csak én meg szeretném, ha zene stream közben is lenne netem.

[ Szerkesztve ]

(#261) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

(#262) fclub


fclub
tag

Többször említettétek a Huawei agresszív memóriakezelését.. Pontosan mit értsek ez alatt? Nekem ez az első készülékem a gyártótól, de így a napi használat során nem éreztem sebességbeli problémát.

(#263) donnie.d


donnie.d
aktív tag

Csatlakozom ehhez a csoporthoz, mint eme telefon újdonsült tulaja.
Nekem minden megfelelt, és már tokot is megvettem jó előre. Bár kicsit furcsa a telefon alján lévő jack csatlakozó, ellenben nem értem, hogy a telefonhoz mellékelt képernyővédő közepén miért volt egy kódsor??? :U

(#264) szeptepi


szeptepi
újonc

A héten rendeltem meg a telót egy Oukitel 6000 pro-ról váltok, elméletileg ma fogják meghozni. Vodafonnál kipróbáltam, kamerát is, elég meggyőzőnek tűnt, kíváncsian várom valós helyzetekben, hogy fog teljesíteni. Ha jól értem alapból védőfólia nincs rátéve a készülékre csak mellékelve lesz?

(#265) donnie.d válasza szeptepi (#264) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Csak mellékelve lesz. Az enyémnek a fólia közepén volt egy sorozatszám, így repült a kukába... :U

(#266) kishozi válasza donnie.d (#265) üzenetére


kishozi
csendes tag

A védőfólia mindkét oldaláról leszedted a védőfóliát?

[ Szerkesztve ]

(#267) donnie.d válasza kishozi (#266) üzenetére


donnie.d
aktív tag

igen

(#268) kishozi válasza donnie.d (#267) üzenetére


kishozi
csendes tag

Én most készülök ilyen mobilt venni, de akkor nem veszek rá mérget, hogy megúszom fólia vásárlás nélkül. Azért köszi :)

(#269) donnie.d válasza kishozi (#268) üzenetére


donnie.d
aktív tag

De amúgy is csak ilyen sima fólia. Az nem védi meg a kijelzőt a töréstől, ha leesik.

(#270) alexander12 válasza Darksiders84 (#239) üzenetére


alexander12
aktív tag

Figyelik a fórumot, már fel is emelték az árát😁😁😁☹️

[link]

[ Szerkesztve ]

kíváncsi, OP8T

(#271) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

Voltam bent a Tkomban megnéztem a Mate 20-at és a Prot és egy kicsit csalódott vagyok vagyis inkább megnyugodtam hogy ami engem zavar a kamerákban hogy teljesen zoomolva bent lakásban vagy gyengébb fénynél mindegy hány mp de szemcsés mindegyik végignéztem Samsung S9 a két új IPhone Mate 20-ak és a legkevésbé észrevehetően ezt a nekem nem tetsző dolgot a P20 Pro produkálta. Az elkészült zoomolt kép természetesen nem pixeles vagy szemcsés hanem inkább elmosott vagy erre mondják olajfestékkép de ez már telefonfüggő melyik milyet készít. Régebbi nem emlékszem melyik Pixel és a Nokiának is volt talán amit nagyon dicsértek kamerákban amik még állítólag most is verhetetlen. Ha valaki tudja vagy olyat ami tényleg jó kamerában kérem írja már le mindegy milyen márka. Ezek után viszont tényleg teljesen elégedett vagyok Mate 20 lite tulajdonosként.

[ Szerkesztve ]

(#272) keszo válasza alexander12 (#270) üzenetére


keszo
őstag

(#273) Draken


Draken
őstag

Ha már előjöttek a tokok: van esetleg valaki, aki talált rá megfelelő üvegfóliát, ami lefedi a szinte teljes képernyőt?

(#274) bubus66 válasza Draken (#273) üzenetére


bubus66
nagyúr

Sziasztok Én is beruháztam egy ilyen készülékre.

Igen én vettem 3000 Ft volt itt nálunk egy mobilboltban a csajszi fel is tette.

Nem tudom mennyire látszik talán a szenzor szigetnél mivel az üveg széle is fekete volt.

[link]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#275) alexander12 válasza keszo (#272) üzenetére


alexander12
aktív tag

Én is innen rendeltem tegnap este, dehát a kobaltkék telefonra kéket kellett rendelnem a feleségemnek. Az meg majdnem kétszer ennyi. 😀☹️

[ Szerkesztve ]

kíváncsi, OP8T

(#276) Draken válasza bubus66 (#274) üzenetére


Draken
őstag

Hirtelen ezt az üvegfóliát találtam, majd megnézem, tényleg jó e!
A tiéd talán ilyen lehet, de az is elképzelhető, hogy a kettő ugyanaz

[ Szerkesztve ]

(#277) bubus66 válasza Draken (#276) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen ilyen csak nem ilyen dobozban volt.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#278) keszo válasza alexander12 (#275) üzenetére


keszo
őstag

Nekem is kék a telo, de ha a tokban van abból semmi se látszik szinte, csak a szélek.
Ez nekem így teljesen megfelel. :)

Attila

(#279) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok

Egy kérésem lenne hogy a linken lévő témát ha felmásolod az SD kártyán lévő Huawei/Themes mappába akkor látja-e a telefonod a Saját témák között? Mert nekem nem látja ugyan azon a névén eddig mindegyik telefonom látta és használni is tudtam.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#280) donnie.d válasza bubus66 (#279) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Nézd át a beállításokat, és olyan almenüt keress, ami a hitelesített applikációkhoz van köze.
Ha jól emlékszem, akkor be kell kapcsolni, hogy tudj használni olyan témákat, applikációkat, amelyeket felmásolva az SD kártyára, onnan telepíts.

Bocs, de hirtelen nem jut eszembe mi a pontos neve, és hol találod meg.

(#281) sepyi


sepyi
aktív tag

Szép Napot!

Vásároltam én is egy ilyen készüléket. A képernyőzár/ jelszavak/sd kártya titkosítása menüpont szerintem rosszul működik. Régóta vártam ezt a funkciót, gondoltam ki is próbálom. Adott egy kártya amin adatok vannak. Kártya titkosítása kiválasztva. Jó sokára meg is csinálta. Ámde se írni, se olvasni nem tudta utána a kártyát.Kellemetlen mondhatnám. Kártya ki formázás. Adatok vissza. De így sem tudta olvasni, állandóan kártya leválasztva üzenet.Újra leformáztam. Sd kártya hibaüzenet. Sokadik próbálkozásra bedobta a kártya dekódolása lehetőséget. Már azt hittem kuka a 64 gigás kártya, de most úgy tűnik hagyományos módon működik.

Helo bubus66 rég láttalak.

Nem az idegen forrásból való tlepítésre gondoltok?
Mert az ott van hárommal lejebbb, amit fentebbb írtam.

[ Szerkesztve ]

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#282) djoei válasza bubus66 (#279) üzenetére


djoei
tag

.

[ Szerkesztve ]

(#283) bubus66 válasza donnie.d (#280) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi szépen keressek olyat.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#284) bubus66 válasza sepyi (#281) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia a P20 Lite topikban mag az OFF-ban jártam eddig. Én is régen láttalak.. Akkor most megint találkozunk?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#285) bubus66 válasza donnie.d (#280) üzenetére


bubus66
nagyúr

Érdekes, hogy a gyári témát mikor átneveztem akkor meg látszik.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#286) donnie.d válasza bubus66 (#285) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Passz. Témákat soha nem töltöttem le.
Ellenben eszembe jutott amiről beszéltem. Ha jól rémlik akkor a külső forrásból származó programokat kell engedélyezni. De nem tudom pontosan mi is a neve ezen a telefonon/androidon.

(#287) bubus66 válasza donnie.d (#286) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az csak az alkalmazásokhoz kell különben meg eddig az összes Huawemen működött nem kellett állogatni semmit sem.

amit te mondasz az első külső alkalmazás kérésekor szokta kérni, vagy már automatikusan be van állítva

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#288) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

Szerintetek ki lehet valahol kapcsolni a merülés jelzését mert engem kicsit zavar hogy 20-15-10-5%-nál jön az értesítési zeném vagyis éjszaka a zavaró. Van egy csomó riasztás beállítás lehetőség de ezt nem találtam.

(#289) joefasalasso


joefasalasso
aktív tag

Valaki még meg tudja erősíteni, hogy a Telekomos mate 20 lite Dual simes tutira? Köszönöm

(#290) riczer válasza joefasalasso (#289) üzenetére


riczer
tag

Igen duál simes!

(#291) bubus66 válasza joefasalasso (#289) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Igen dual sim-es tutira...

[link]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#292) Genova1983 válasza joefasalasso (#289) üzenetére


Genova1983
tag

Dual-SIM-es.A Telekomos mellett egy 20-as adatkártya van benne nekem,tehát független is mindkét kártyahely.

(#293) dermot109


dermot109
tag

Sziasztok nekem holnap hozza a nyuszika. p9 lite2017.ről váltok, kiváncsi leszek megérte e, nagyon megvoltam elégedve az előző készülékemmel.

(#294) keszo válasza dermot109 (#293) üzenetére


keszo
őstag

Én xiaomi redmi 5 plus-ról váltottam, nekem ez jobban bejön.
Ééés ami a lényeg az autóm bluetooth kihangosítója működik vele.

Attila

(#295) sepyi válasza bubus66 (#284) üzenetére


sepyi
aktív tag

Jah!Nekem is volt egy kis honor8 kitérőm.

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#296) bubus66 válasza sepyi (#295) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Ja tényleg most beugrott..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#297) donnie.d válasza dermot109 (#293) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Én is P9 Lite 2017-ről váltottam és nem bántam meg.
Sokan fikázzák a kamerát, de számomra megfelelő képeket készít. Mondjuk nem is vártam fényképezőgép minőséget egy telefontól. Meg is lepődtem, hogy a kamera szoftver mennyire terjedelmes, éjszakai is próbáltam lövöldözni vele képeket, és kipróbálva az este módot meg is lepődtem, hogy milyen éles képeket készít. Igaz, ott azért nem érdemes auto üzemmódon hagyni a beállítást, valamint tényleg kell precíz telefontartás fényképkészítés közben.
Ami nekem negatívum volt, hogy a P9 Lite 2017 zenehallgatásnál acélosabb hangerő volt, itt kicsit halkabb, de nem vészes, megszokható. Ami még furcsa volt nálam, hogy a töltődugasz mellett kapott helyett a jack dugó.

Viszont üveghátlapos, szóval nagyon óvatosan kell vele bánni, mert csúszik és karcolódik, mint minden üveg hátlapos telefon. Mondjuk én már szeptemberben megvettem a tokot hozzá, holott csak decemberre terveztem a készülékcserét.

(#298) Fecogame


Fecogame
veterán

Kár, hogy kilóg a hátuljából a két kamera...

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#299) dermot109 válasza donnie.d (#297) üzenetére


dermot109
tag

Hát megjött csodálatos :C .Nem bánom hogy váltottam, igaz egyelőre csak a kinézetre vonatkozik a többit később. Én sem értem a notch-os ellenszenvet, az értesítési csík elfoglalja a képernyő teljes felső részét az mennyivel jobb.

(#300) keszo válasza dermot109 (#299) üzenetére


keszo
őstag

Én kilógok a sorból, nekem kifejezetten tetszik a notch.

Attila

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.