Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) arabus válasza beyruth82 (#150) üzenetére


arabus
addikt

Nézőpont kérdése hogy valami miben jobb vagy rosszabb.
poco nfc nélkűl kb. olyan mint az autó váltó nélkűl.
play sem rossz de ennek sokkal jobb kijelzője van.
Az általad irtak mind olcsó selejt kategória.
poco kidolgozása hát egyenlő a nullával.
ez olyan mint mikor bizonygatod hogy a suzuki veri a teslát.

[ Szerkesztve ]

Xeon Platinum 8490H,8468H,Ryzen 7500F,Gigabyte B650M K,Xeon Phi,i9 7960X,i9 7920X,Xeon w2135,Gskill royal 4400,Gskill Trident Z,Pico 4,Red Devil 7900XTX,Asrock W790 WS,Fury Pro RDIMM 6000,Z590,Intel Cryo,Intel 11900F,Ryzen 5600,Radeon 7600,Radeon 6800...

(#152) batai15 válasza arabus (#151) üzenetére


batai15
félisten

Mondjuk a tesla pont nem jó hasonlat mert elég sok össze szerelési probléma van a teslával.
Egyébként néztem a honor play ugyan erősebb, viszont a kamera meg gyengébb. Kijelző szintén.
Poco nekem sem jön be, főleg a miui miatt. Nfc viszont nem lét kérdés akárhogy is szepitjuk..

(#153) matex válasza Banyaasszony (#146) üzenetére


matex
tag

Ez mit jelent pontosan? Nehéz kisebb kézzel kezelni?

Másnak is van problémája a kijelző méretének nagyságával, kezelhetőségével?

Ahogy észrevettem, már az olcsóbb telefonokat is 6" közelében gyártják. Úgyhogy még ha nekem is egy kicsit nagynak tűnik, hozzá kell szokni ehhez a méretekhez.

(#154) beyruth82 válasza arabus (#151) üzenetére


beyruth82
veterán

Nfc-t azért nem nevezném nélkülözhetetlen funkciónak és a selejttől messze van a poco vagy a honor play.Ha az eddigi lite huaweiket nézzük akkor irdatlan drágulás történt az elmúlt évek során.Ilyent még egyetlen gyátó sem produkalt a mobiltelefonok történelme során.

(#155) batai15 válasza beyruth82 (#154) üzenetére


batai15
félisten

Véletlen. Törölhető

[ Szerkesztve ]

(#156) Banyaasszony válasza matex (#153) üzenetére


Banyaasszony
csendes újonc

Igaz, vékonyka kis kezem van. A boltban próbálgatva a keskenysége miatt gondoltam, hogy nem lesz gond, mert tök jól át tudtam fogni. Ez a képarányt figyelembe véve csak azért sikerült, mert cserébe hosszabb. Így viszont már tényleg kicsi a kezem, hogy hosszú távon tartsam. Mind1, ha nem tudom elpasszolni, nem fogom megtaposni, majd hordok hozzá kissámlit ;] . Visszasírni nyilván nem sikerült a pénzem, mert nem tudtam hibát produkálni, mert egyébként tökéletes.

(#157) donnie.d


donnie.d
aktív tag

Én is megfogdostam az MM-ben, mert videón én is nagynak láttam. De kézbe véve azt hiszem, hogy nem lesz vele gond, főleg tokban. Minden bizonnyal jobb vétel, mint a p20 lite.
Mindenesetre továbbra is tartom az elképzelésem, mely szerint megvárom a decembert, hogy csökkenjen az ára, s akkor majd beszerzem. Addig pedig olvasom az itteni kommenteket, hátha előkerül valami rejtett hibája a készüléknek addig.

(#158) ezoltán válasza beyruth82 (#150) üzenetére


ezoltán
tag

Egy oneplus kicsivel drágább és nem egy kategória.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#159) Marvinyo


Marvinyo
aktív tag

Sziasztok!

SMS hangot tényleg nem lehet átállítani, vagy béna vagyok?

(#160) v.e.s.


v.e.s.
csendes tag

Sziasztok!

Gesztus vezérlés van a telefonban?

(#161) batai15 válasza v.e.s. (#160) üzenetére


batai15
félisten

Igen van.

(#162) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

Sziasztok Honor 8-rol jottem és eddig nagyon tetszik a mobil foleg a kijelzoje szinte amoled mint parom Mate 10 Proja. Edigitalban most 115 ezer. A SwiftKey billentyuzeten nincs ekezet hol tudom ezt atallitani és neha atirja a mar beirt szavakat? Nagyon zavaro. A lepesszamlalot is kikapcsolnam hol lehet ? Nincs mobilnetem igy felesleges. Köszönöm a segitsegeket.

[ Szerkesztve ]

(#163) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

Billentyűzetet megtaláltam már csak a cipőjelet szeretném leszedni.

(#164) tamasas0913 válasza Darksiders84 (#163) üzenetére


tamasas0913
tag

Szia.
Biztonság és adatvédelmek menüpont, aztán Képernyőzár és jelszavak. Itt lesz.

[ Szerkesztve ]

Mate 10 Pro

(#165) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

Köszi megvan. Egyre jobban tetszik a mobil kihangosítva a H8-nak nem mindig volt tiszta a hangja ennek tényleg semmi akadás vagy recsegés tiszta és nem halk gyenge térerőnél is. Van ez a dupla vagyis egyszerre 2 lap/oldal láthatósága ami nagyon jó dolog. Ezt még párom Mate 10 Proja se tudja vagy csak ő nem majd este megnézem.

(#166) nyuszó


nyuszó
tag

AOD funkció nincs? Nem olvastam sehol.

(#167) matex


matex
tag

A mai naptól én is tulajdonos vagyok, okos tokkal együtt. :)

A gyári okos tokon hogyan kell beállítani, hogy az értesítési ablak részen az időjárást is mutassa? Az időt és a dátumot mutatja, viszont azt is tudja, csak nem találom. Köszönöm!

Billentyűzetnek a Gboard-ot ajánlom, minden eszközömön az van a Swiftkey helyett.

(#168) Darksiders84 válasza matex (#167) üzenetére


Darksiders84
aktív tag

Szerintem nem tudja vagyis nekem se mutatja. Billentyűzet jó a SwiftKey csak magyarra kell állítani.

(#169) tamasas0913 válasza nyuszó (#166) üzenetére


tamasas0913
tag

Nincs. OLED kijelzővel szerelt telefonokon van AOD.

Mate 10 Pro

(#170) Darksiders84 válasza tamasas0913 (#169) üzenetére


Darksiders84
aktív tag

Mi az a AOD?

(#171) kishozi válasza Darksiders84 (#170) üzenetére


kishozi
csendes tag

Always On Display

(#172) frewwy


frewwy
tag

Világomat egy Magiskért :(

(#173) batai15


batai15
félisten

Otg-t tud a készülék?

(#174) Passatron


Passatron
újonc

Sziasztok!

Pár napja én is boldog Mate 20 lite tulaj vagyok, azonban lenne egy kérdésem. Be lehet valahogy állítani, hogy ha messengerben van egy olvasatlan üzenetem, akkor ne kis kék pötty legyen ott, hanem a szokásos piros kör, benne jelen esetben egy egyessel?

Köszönöm :)

(#175) matex válasza Darksiders84 (#168) üzenetére


matex
tag

A helymeghatározást kell engedélyezni az időjárás app-ban ahhoz, hogy mutassa. A P10 Lite fórumban kaptam segítséget pity02-tól.

(#176) Darksiders84 válasza matex (#175) üzenetére


Darksiders84
aktív tag

Neked sikerült? Mert nekem nincs ilyen az időjárás appban ami nálam a gyári.

(#177) batai15


batai15
félisten

Aki rendelkezik ilyen telefonnal nézze már meg nekem a dragon ball Legends játékot high grafikan hogy fut. Köszi

(#178) tamasas0913 válasza Passatron (#174) üzenetére


tamasas0913
tag

Szia.
Alkalmazások és értesítések aztán alul az Értesítések és állapotsáv. Aztán itt tudod kiválasztani, hogy számokat mutasson.

Mate 10 Pro

(#179) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

Bluetooth kapcsolat nem működik nálam nem keres talál semmit hiába van bekapcsolva. Még valamit kéne engedélyezni?

(#180) matex válasza Darksiders84 (#176) üzenetére


matex
tag

A gyári időjárásban a bal felső ikon, utána lent a minialkalmazás, majd a pozíciót bekapcsolni. Ha kér még helymeghatározáshoz hozzáférést, akkor azt engedélyezni. Nekem egy közeli települést pozicionált, a városom helyett. Azóta már ki is kapcsoltam, ugyanis a GPS-nek folyamatosan mennie kell, különben nem frissíti a tokon az időjárást.

(#181) Darksiders84 válasza Darksiders84 (#179) üzenetére


Darksiders84
aktív tag

Még jó hogy megvan a régi mobil nem vették még meg azon kellett leválasztanom a Bluetooth fejhallgatómat és utána már tudtam csatlakoztatni ezzel.

(#182) Darksiders84 válasza matex (#180) üzenetére


Darksiders84
aktív tag

Köszi megvan de így akkor én se fogom használni.

(#183) batai15 válasza batai15 (#177) üzenetére


batai15
félisten

Erre valaki?

(#184) matex válasza batai15 (#173) üzenetére


matex
tag

Tud, tesztelve.

(#185) batai15 válasza matex (#184) üzenetére


batai15
félisten

Köszi. Dragon ball Legendset még meg tudnád nekem nézni?

(#186) Passatron válasza tamasas0913 (#178) üzenetére


Passatron
újonc

Köszönöm, de ez csak az értesítési sávra vonatkozik, ott vált szám és ikon között, ugyanúgy csak pötty van az ikon mellett. 🤔

(#187) tamasas0913 válasza Passatron (#186) üzenetére


tamasas0913
tag

Igaz.
Viszont akkor szerintem nem tudja. Legalább ennyiben nem iphone. 😃

Mate 10 Pro

(#188) Marvinyo válasza Passatron (#174) üzenetére


Marvinyo
aktív tag

Hali! Nálam LinkedIn és SMS esetén piros körben számmal van értesítés, Facebook messengert nem tudom, ott nálam mindenki némítva van, de kipróbálom :-D Meg körbenézek a beállításokban.

(#189) Passatron válasza Marvinyo (#188) üzenetére


Passatron
újonc

Megvan! 😊 Csatolom a képet!

[ Szerkesztve ]

(#190) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

Képstabilizátor nincs a készülékben hiába keresem?

(#191) slecht


slecht
aktív tag

A Beállításokat csak témával lehet sötétre állítani, vagy csak én nem találtam meg hogyan lehet?

(#192) tamasas0913 válasza slecht (#191) üzenetére


tamasas0913
tag

Nem tudom Mate 20 Lite-on van e ilyen lehetőség, de Mate 10 Pro-n itt van.

Mate 10 Pro

(#193) slecht válasza tamasas0913 (#192) üzenetére


slecht
aktív tag

Köszi, de ezen nincs ilyen. :(

(#194) kalasz


kalasz
tag

Udvozlet mindenkinek!
Erdeklodnek, hogy az osztott kijelzo mukodik ezen a telefonon? Es ha igen akkor, hogy lehet elohozni. Valaszokat elore is koszonom.

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#195) kakuk.tamas válasza kalasz (#194) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Próba: menügomb hosszan.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#196) kakuk.tamas válasza slecht (#193) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Általában csak az OLED kijelzős telefonok kapják meg ezt a funkciót.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#197) sveczo válasza kalasz (#194) üzenetére


sveczo
tag

Hali! Igen működik. Alkalmazás váltó hosszan nyomva tartva.

(#198) kalasz válasza sveczo (#197) üzenetére


kalasz
tag

Koszonom a gyors valaszokat.
Udv kalasz

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#199) Marvinyo


Marvinyo
aktív tag

Az egykezes módot hogy a fenébe tudom előhozni? Be van kapcsolva, mégis hiába csinálom amit mond, nem történik semmi. Sem a navigációs oldalra húzással, sem a sarokból való "pöcköléssel" :-\ Nincs erre valami értelmesebb mód?

(#200) Darksiders84 válasza Marvinyo (#199) üzenetére


Darksiders84
aktív tag

A navigációs sávon balról jobbra vagy fordítva amelyik irányba szeretnéd hogy kicsi legyen működik ha be van kapcsolva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.