Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:27:56

LOGOUT.hu

Huawei P7 Összefoglaló
Hivatalos OFF topik: Huawei P7 - OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19351) ati240 válasza Cunaja (#19350) üzenetére


ati240
csendes tag

ok, köszi

(#19352) coyote55 válasza Cunaja (#19350) üzenetére


coyote55
őstag

Most miért kéreted magad? Oldalbordád megkapja a P9-et, te pedig bütykölöd tovább a P7-et.
Bonyolítod a dolgokat... :P :(((

Memento Mori!

(#19353) zeon.hu válasza coyote55 (#19352) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem kéreti magát, csak neki nem L00 van :)

#?*@&!

(#19354) coyote55 válasza zeon.hu (#19353) üzenetére


coyote55
őstag

Pssszzzt! Tudom! ;)
De előbb írta, hogy a P7 már nem az övé. Topikgazda, telefon nélkül? :F

Memento Mori!

(#19355) zeon.hu válasza coyote55 (#19354) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Legfeljebb kirúgjuk innen :DD

#?*@&!

(#19356) CyberJedi válasza zeon.hu (#19322) üzenetére


CyberJedi
tag

ja ja, csak átlag alatti tudású user használta a telót...

(Vajon mi ez?) ''Gaff had been there... and let her live. '4 years' - he figured. He was wrong. Tyrell had told me Rachael was special. No termination date. I didn't know how long we'd have together. Who does?...''

(#19357) karelgott12


karelgott12
tag

Sziasztok!

Felteszem Cunaja V5 romját. Két kérdésem lenne. Ebben a romban is leállnak a beállított háttérben futó appok? Greenify, Amplify, Power nap appokat futtatok háttérben, de hosszabb (több órás) tétlenség után a teló leállítja őket, ha a "ne zavarj" mód be van kapcsolva. A viper4audio működik a gyári zene lejátszóval?

(#19358) zeon.hu válasza karelgott12 (#19357) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Védett alkalmazássá teszed ezeket és nem állnak le.
Viper4android jól működik.

#?*@&!

(#19359) karelgott12 válasza zeon.hu (#19358) üzenetére


karelgott12
tag

Védetté vannak téve, de így is leállítja őket. A gyári zene lejátszóval is, vagy csak külső alkalmazásokkal?

(#19360) zeon.hu válasza karelgott12 (#19359) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem szoktam használni, csak a Poweramp-ot, de az előbb megnéztem, gyárival is "Processing: yes"

#?*@&!

(#19361) Cunaja válasza karelgott12 (#19357) üzenetére


Cunaja
addikt

Kiegészítve a robotos kolléga(Zeon) :P válasza! A gyári lejátszóval nem megy. Ha nem használsz okostokot, és tudsz angolul, akkor a HiApp alkalmazása frissítheted a zenét. Így viszont a lebegő zenéről is le kell mondanod, de a minőség jobb lesz.
Javaslom a PowerAmp alkalmazást, vagy a Neutron alkalmazást. Ezekkel brutálisan szól. :Y

Szerk.
Csak akkor lesz yes, ha előtte elindítod a PowerAmp appot, mert az indítja a Viper drivert.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#19362) karelgott12 válasza zeon.hu (#19360) üzenetére


karelgott12
tag

Köszi szépen! :) A védett appokat akkor is háttérben futónak mutatja, amikor jobb oldalt lent a kis négyzetre nyomok. De a telefon kezelőben már nincsenek a háttérben futó alkalmazások között. Csak a Light managert nem bántja.

(#19363) karelgott12 válasza Cunaja (#19361) üzenetére


karelgott12
tag

Köszönöm! Jet audio-t használok és Spotify-t. Mindkettővel nagyon szépen szól. A Spotify-nál a hangszín szabályozás opciónál eleve a viper-t nyitja meg. :)
Egyébként mivel tud többet/mást ez a rom a V4-hez képest?

(#19364) Cunaja válasza karelgott12 (#19363) üzenetére


Cunaja
addikt

Mindennel! :)
Megyek a Face rendesen, gyorsabb és gördülékenyebb.
A duplakopphoz már nem kell kernelt cserélni, viszont akkor többet is fogyaszt.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#19365) karelgott12 válasza Cunaja (#19364) üzenetére


karelgott12
tag

Nem használok Fb, Messenger appokat. UC browser-ben használom. Ott rendben mennek a videók, üzeneteket is megkapom, s küldeni is tudok. Akkor feltolom, megnézem. Köszönöm a válaszokat! :)

(#19366) Cunaja válasza karelgott12 (#19365) üzenetére


Cunaja
addikt

A V5-ön, megy mindegyik a saját alkalmazásával is.
Telón vagyok, néha átírja a betűket. :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#19367) zeon.hu válasza Cunaja (#19361) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Hmm, az utolsó reboot óta nem indult a poweramp (nem automatikusan induló) és a gyári zenével mégis yes volt a processing.

#?*@&!

(#19368) Cunaja válasza zeon.hu (#19367) üzenetére


Cunaja
addikt

Akkor megjavult. Biztos a robot csinálta. :P

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#19369) zeon.hu válasza Cunaja (#19368) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Le lehet zizzenni a robotról! :)
Egyébként nagyon megkönnyíti és leegyszerűsíti a telefon használatát, érdemes lenne jobban belemerülnöd.

#?*@&!

(#19370) karelgott12 válasza Cunaja (#19366) üzenetére


karelgott12
tag

Nem szeretem őket. Lezabálják az aksit.

(#19371) Cunaja válasza zeon.hu (#19369) üzenetére


Cunaja
addikt

Majd ha lesz időm. Egyenlőre még az L00 V5-re sem volt idő, se energia.

Más.!
A robotot állítsd be, hogy figyelmeztessen az influenza vírusokra is. :P

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#19372) zeon.hu válasza Cunaja (#19371) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Szerintem megoldható :)

#?*@&!

(#19373) Cunaja válasza ati240 (#19351) üzenetére


Cunaja
addikt

[Cunaja V5 L00 1-rész]
[Cunaja V5 L00 2-rész]

Felrakásának menete V4 esetén, teljes gyalu és az L10 V5 Special telepítése szerint. Az összefoglalóba nem teszem, mert nincs tesztelve és majd te megmondod, hogy jó-e?

Előfeltétele! V4- vagy [B851 L00 Full rom].

Két lépcsőben települ! 1.) 1-rész, majd wipe és indulás után a mozgásvezérlésbe menni. 2). 2. rész, ezután nem kell wipe.
Várom az eredményeket!

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#19374) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Tegnap délután óta a telóm megállás eldobálja az itthoni wifi jelet. Nem tudom miért?! Eddig nem volt ilyen gond vele. A router a másik szobában van,ahol egy idősebb fickó lakik... Ugyaninnen kábelen jön a gépembe a net,az hiba nélkül megy. A Router kb két hónapja van használva,azelőtt a dobozban volt kb fél évig,nem volt használva. Tehát mondhatni a router új. Mi lehet a baj? December közepe óta lakok itt,akkor lett a routerem beállítva,és egyetlen egyszer nem volt vele ilyen gond. A telóm a hibás?

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19375) zeon.hu válasza Foose (#19374) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Telefon reboot volt?
Router reboot volt?
Milyen rom van fent a P7-en?

#?*@&!

(#19376) Foose válasza zeon.hu (#19375) üzenetére


Foose
addikt

Persze,mindent újraindítottam még tegnap,amikor elkezdte ezt a szarságot. A telót aztóta nem is nagyon használtam,a routert pl legközelebb délután tudom újraindítani,mert a fickó akinél van a router,alszik. Éjszakás volt. Gyári Kitkat van a telón.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19377) zeon.hu válasza Foose (#19376) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Javaslom a lollipop felrakását, fenti összefoglalóban megtalálod leírással együtt.
Van gyári (B852) és custom pre rooted (Cunaja V5).

Wifit csak alvó állapotban dobja el vagy bekapcsolva is?

Szerk.
Ha esetleg L00 típus, akkor figyelj, mert nem ugyanolyan rom megy rá, mint az L-10-re!

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#19378) Foose válasza zeon.hu (#19377) üzenetére


Foose
addikt

Nincs rom csere,nekem ez tökéletesen megfelel. Plusz,nincs memóriakártyám sem,szóval felejtős. :( Nem csak alvó módban dobálja el,alig tudok netezni vele. ROM cserén kívül ilyíenkor nincs valami egyszerűbb és más megoldás?

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19379) zeon.hu válasza Foose (#19378) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Router gond is lehet.
Telefonon esetleg factory reset, előtte mentés természetesen.

#?*@&!

(#19380) coyote55 válasza Foose (#19378) üzenetére


coyote55
őstag

Lehet, hogy a routeren kellene firmware-t cserélni. Keress rá a neten, van-e újabb. Az aktuális típus a címkéről leolvasható

Memento Mori!

(#19381) zeon.hu válasza Foose (#19378) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem telepítettél új programot mostanában?

#?*@&!

(#19382) Cunaja válasza Foose (#19378) üzenetére


Cunaja
addikt

De van, kipróbálni másik routeren. Ha ott sem jó, akkor az teló szoftver hiba! Érdemes megnézni a routeren ha a fickó ébren lesz, ezt a beállítást. Connect on Demand, ez legyen 0 ( nulla ), esetleg csatornát is válthatsz, mert lehet túlterhelt az egész.
Ilyenkor szokott előfordulni. A másik lehetőség, hogy látható a router SSID-je ( wifi neve ) és feltörték.
Magánvéleményem: Nem tudom hol dolgozol és mit csinálsz,( nem is érdekel )de a mai világban egy mikro sd kártya 8GB, nem összeg. :( Szerintem csak érdemes lenne rááldozni, mert a telefonodon jelenleg nem biztonságos rom fut. A B852 tartalmazza a biztonsági frissítéseket!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#19383) Foose


Foose
addikt

Nah,akkor egyszerre mindenkinek... Amiket írtatok,magamtól is eszembe jutottak. De mivel ezek kizárt dolgok,(pl feltörték,ugyanis nyílván kódolva van,gépen nézve is csak hárman használjuk a jelét,összesen tegnap délután óta 6 eszközzel. Eddig 4 volt,de jött egy új lakó...) szóval egyenlőre nem tudom hogyan tovább. Meglátjuk. A router firmware-ét nem igazán merem frissíteni,mert olvastam már olyat,hogy hiba csúszott be,és tégla lett a router. Ahogy a telóm is szuperül működik régi rendszerrel,úgy a routernek is bírnia kell firmware frissítés nélkül. Az ondemand menüt mindjárt megnézem gépen,ugyebár hozzáférek a router ip címén a beállításokhoz. Köszönöm aki hozzászólt...!

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19384) Cunaja válasza Foose (#19383) üzenetére


Cunaja
addikt

Szivesen, de a SSID legyen rejtve, hidd el érdemes. Észre sem fogod venni ha más is benne van. 1 perc alatt feltörném, ha ott lennék. Ti tudjátok a nevét, és a hálózat hozzáadása opciót kell kiválasztani az eszközökön. Nem tudom milyen router, de ha többen használják, annál gyengébb lesz a jel.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#19385) Foose


Foose
addikt

Cunaja,beállítás amit írtál,nálam ilyen: [kép] Eddig a képen látható fenti beállítás volt,azaz az automatically.... de az on demand javasolt értéke itt 60 a legkisebb,Te 0-át írtál. Hagytam 60-on,de nem automatically-n,meglátjuk... Köszi,remélem ez is segít!

Basszus,rejtett SSID! Tényleg,ez eszembe sem jutott..... :C

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19386) Cunaja válasza Foose (#19385) üzenetére


Cunaja
addikt

60 másodpercenként dobálni fogja a wifit, ha nem kommunikál éppen a telefon. Nyugodtan legyen 0.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#19387) zorb


zorb
tag

üdv. Érdeklődnék, hogy baj-e, hogy a töltő hangot ad ki. A választ előre is köszönöm

Samsung Galaxy S9 duos

(#19388) Cunaja válasza zorb (#19387) üzenetére


Cunaja
addikt

Nem a legegészségesebb. A P7 gyári töltő?

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#19389) zorb válasza Cunaja (#19388) üzenetére


zorb
tag

0,75-ös nokia. Teló hiba?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9 duos

(#19390) zeon.hu válasza zorb (#19387) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A gyári töltő?
Gondolom, halkan ciripel/sípol.
Általában nem gond.
Pl a Blitzwolf több portos töltőire többen panaszkodtak ugyanezért, de jól töltenek.
(Nekem 3 is van, nem sípolnak)

#?*@&!

(#19391) Cunaja válasza zorb (#19389) üzenetére


Cunaja
addikt

Egy töltő nem adhat hangot, akkor ott zárlat van. :W
Ha sípol, a tekercsek kezdenek meghalni, esetleg silány minőség.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#19392) coyote55 válasza Cunaja (#19391) üzenetére


coyote55
őstag

Pár éve szét akartam szedni egy "gyanús" telefontöltőt, de ki volt öntve műgyantával.
Nem tudom már, melyik cégé volt, de ha ebből rendszer lett, akkor pláne nem dudorászhat.

Memento Mori!

(#19393) Cunaja válasza coyote55 (#19392) üzenetére


Cunaja
addikt

Igen, pont a kiöntéssel is gond szokott lenni. Ha nincs rendesen kiöntve, akkor lehet érces, sípoló hangja.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#19394) coyote55 válasza Cunaja (#19393) üzenetére


coyote55
őstag

MEO! Vagy, ha úgy jobban tetszik: QC Passed...

Memento Mori!

(#19395) Foose válasza Cunaja (#19386) üzenetére


Foose
addikt

Nem engedi. Hibaüzit dob egy felugró ablakban. Így viszont ne hagyjam automaticallyn?

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19396) ati240 válasza Cunaja (#19373) üzenetére


ati240
csendes tag

Köszi, megy a tesztelés! :)

(#19397) zorb válasza zeon.hu (#19390) üzenetére


zorb
tag

köszönöm. Azt lehet paypallos dolcsival venni? A választ előre is köszönöm

Samsung Galaxy S9 duos

(#19398) zeon.hu válasza zorb (#19397) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Igen, Banggood-on Paypal fizetés van.
Itt nézz körül, hogy van-e hozzá valami kupon.

#?*@&!

(#19399) repvez


repvez
addikt

ha csak egy kicsit fel akarom frissíteni a rendszert, hogy újra gyors legyen és minden beragadó program bezáródjon, de úgy hogy semmi programot és adatot ne veszítsek akkor elég egy sima wipeot csinálni a recoverybe?

Vagy a factory resetet nem úszom meg ? a hétvégén külföldre megyek és nem szeretném ha akadozna vagy lefagyna esetleg gyorsabban merülne mint kellene .

(#19400) zeon.hu válasza repvez (#19399) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Csinálj egy mentést, aztán mehet a FR, utána mindent vissza tudsz állítani.
(Pár alkalmazás nem szereti, ha mentésből megy vissza, gmail, pushbullet, stb. Ha valamivel gond lenne utána, adatok törlése, alkalmazás törlése, majd playről reinstall. Szerencsére ezek olyanok, ahol nem veszítesz adatot, mert újra tudja szinkronizálni.)

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.