Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:27:56

LOGOUT.hu

Huawei P7 Összefoglaló
Hivatalos OFF topik: Huawei P7 - OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19651) coyote55 válasza lecchoo (#19649) üzenetére


coyote55
őstag

A Factory reset legyalul mindent, kivéve a külső SD-t. Ha a navi program oda van telepítve, akkor a telepítési mappában kell legyen egy *.apk fájl, amiből vissza lehet telepíteni.

A csiga ilyenkor hol kódorog? :F :(((

[ Szerkesztve ]

Memento Mori!

(#19652) lecchoo válasza coyote55 (#19651) üzenetére


lecchoo
csendes tag

Szóval külön nem tudom mondjuk csak azt az alkalmazást visszaállítani,csak ha oda lett telepítve? (sose figyeltem mit hova tesz,csak letöltés app store és menjen volt a lényeg)

Mert akkor majdnem több értelmét látom egy friss app letöltésének a gps vevő tesztelésére és ha jó úgy rendszer visszaállítás (a gps appok a telefon memóriáján vannak és nem a Micro Sd-n)

[ Szerkesztve ]

(#19653) coyote55 válasza lecchoo (#19652) üzenetére


coyote55
őstag

Ajjaj...
A hárombetűs navi programot fel tudom neked tenni a Google Drive-ra, onnan letöltöd, és telepíted.
Hivatalosan nincs iGo Androidos telefonra, azért hívom hárombetűsnek, hogy ne legyen warez :(((
Azt nem tudom, hogy ha leszednéd a Play-ről a GPS status.apk-t, messze jutnánk-e a használatával?

[ Szerkesztve ]

Memento Mori!

(#19654) lecchoo válasza coyote55 (#19653) üzenetére


lecchoo
csendes tag

Nem szükséges más programnál se jó a gps adatter felteszek akkor más programot,csak arra lettem volna kiváncsi pl csak azt az appot biztonsági mentésből visszalehet e állítani,de ezek szerint nem.

(#19655) zeon.hu válasza lecchoo (#19654) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Szerintem igen, de nem használom a gyárit, Titanium Backup annál is jobb.
Nézz rá a visszaállításra, ki lehet-e jelölni egyetlen alkalmazást.

Kolléga már kérdezte:
Telepítettél mostanában új alkalmazást?
Play áruház mutatja, már be lehet állítani a "Telepítve" menü alatt.

#?*@&!

(#19656) Cunaja


Cunaja
addikt

Most nem tudom, hogy kinek válaszoljak, ezért írtam így.
A csigusz éppen erre kúszott. ;]

Sajnos csak a rendszervisszaállítás marad, mert a System/etc mappában megsérült a gps.conf fájl.
Ezt tuti valami progi okozta, mert másért nem sérül.
Ajánlatos egy teljes rendszermentés és nem marad más hátra, mint előre.
Fontos, a rendszervisszaállítás végén a beállítás új telefonként kell választani, mert különben visszapakolja a dolgokat és vele együtt a hibás beállítást is.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#19657) lecchoo válasza zeon.hu (#19655) üzenetére


lecchoo
csendes tag

már nem tudom visszanézni,azóta kész lett a gyári visszaállítás most töltök le épp egy GPs progit rá,hogy jó e.

(#19658) zeon.hu válasza lecchoo (#19657) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ok.
Olvasd el, amit egyel feletted cunaja írt, főleg a vége a fontos!

#?*@&!

(#19659) lecchoo válasza zeon.hu (#19658) üzenetére


lecchoo
csendes tag

Már folyamatban a rendszervisszaállítás,mint ha nem lett volna ilyen opció,de lehet csak átsíklottam felette.
Rendszervisszaállítás elött a Sygic car navigáció ujra münködött.Remélhetőleg visszaállítás után jó lesz,ha nem akkor végigzongorázom az egészet gondolom akkor úgy megoldodik majd,hogy biztonsági mentés majd ujra letakarítom a telefont és rendszervisszaállítás,de már új telefonként.

A segítségért ezer köszönet mindenkinek.Esetleg még annyi kérdésem lenne,hogy a "régi rendszervisszaállítást" amiről épp most állítom vissza a rendszert jó lesz erre ugye? és nem kutyul össze semmit,ha rosszul sülne el a dolog és ujra törölnék mindent vagy inkább uj biztonsági mentés és ujra az egész tortura.

[ Szerkesztve ]

(#19660) zeon.hu válasza lecchoo (#19659) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nekem is hasonló volt a hiba, néha ment a GPS, de általában nem, nálam egy alkalmazás okozta.

Korábban írtam, hogy akkor egy manuális telepítéssel próbálkozz inkább.
Az OTA frissítést amúgy sem szoktuk ajánlani, általában jóval több hiba forrása. Most a korábbi OTA frissítést állítottad vissza gyárira.
Tehát manuálisan ugyanazt a rendszert teszed majd fel, ami most van, de tiszta telepítéssel.

#?*@&!

(#19661) lecchoo válasza zeon.hu (#19660) üzenetére


lecchoo
csendes tag

Nekem eddig hiba nélkül ment,ezért is voltam nagyon kiakadva és kicsit pánikba esve sofőrként a jó GPS elengedhetetlen,rendszerfrissitésre meg nem is gyanakodtam,mert lassan szerintem 1éve,hogy váltottam az ujabbra.De ha most ujra münködni fog nagyon sok kellemetlenségtől kíméltek meg,azzal hogy segítetettek.

(#19662) zeon.hu válasza lecchoo (#19661) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ha megint előjön (és felteszed manuálisan újra a ROM-ot), jó lenne rootolni, hogy log-ot lehessen csinálni.
Mert anélkül nem deríthető ki, melyik alkalmazás okozza.
Nálam a GPS Státusz okozta, de nehezen bukott ki a dolog.

#?*@&!

(#19663) Cunaja válasza zeon.hu (#19662) üzenetére


Cunaja
addikt

A robot megmondta hol a hiba! :P

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#19664) lecchoo válasza zeon.hu (#19662) üzenetére


lecchoo
csendes tag

rootolni nem akartam eddig,mert csak amiatt láttam értelmét,hogy ujabb rendszer lehesen rajta,mint amit maga a gyártó kiadott hozzá.Meg ugye akkor minden gari oda meg könnyen kárt is tehet a készülékbe,ahogy hallottam.

Szülinapi Igo-t,szerintettek van esélye ujraéleszteni? elég sok előzmény miatt,meg jobban is szerettem azt használni,de rendszer visszaállításba elinditom és csak azt írja,ki,hogy starting... és semmi

[ Szerkesztve ]

(#19665) zeon.hu válasza lecchoo (#19664) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Gyári ROM is rootolható, majd eltüntethető, ha szükséges.

Szülinapp iGO csak a playről telepíthető újra, mentésből nem szeret visszaállni (nem csak P7-en).
Saját alkalmazások között megtalálod.

#?*@&!

(#19666) zeon.hu válasza Cunaja (#19663) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem, a Logcat és Keeperv85 :DDD

#?*@&!

(#19667) rappit4 válasza zeon.hu (#19634) üzenetére


rappit4
őstag

Működött, köszönöm a segítsége! :R

(#19668) repvez válasza coyote55 (#19653) üzenetére


repvez
addikt

Van hivatalos 3 betus GPS androidra szülinAPP néven ha jól tudom, mert a 10. születésnapra adta ki a fejlesztője ráadásul ingyen, persze csak azon a napon volt elérhető, azóta nem lehet letölteni.
De aki beszerezte akkor annak frissül is .

(#19669) zeon.hu válasza repvez (#19668) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Van "rendes" igo is, röpke 10000-ért, de két éves térképekkel.

#?*@&!

(#19670) coyote55 válasza zeon.hu (#19669) üzenetére


coyote55
őstag

Erről nem is tudtam. A Szülinapp-ról igen, de azt csak korlátozott ideig lehetett beszerezni, akcióban.

Memento Mori!

(#19671) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Aki V5-ön van és használja az xposed-ed, próbálja már ki a Gmail Theme Engine modult (van free verzió is).
(Illetve más romon is meg lehetne nézni)
Valamiért nem működik, pedig elvileg android 4.1-5.1 a feltétele. Flexen hibátlan (még csak most állítgatom).

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#19672) KKrisz751


KKrisz751
aktív tag

Na. Érdekes dolgot tapasztaltam.

B852-t használtam jó ideje. Root nélkül, Problémám egyike volt, hogy merült rendesen. Nem tudom miért, de merült. 1 nap alatt normál használat mellett, ami nekem reggeli 4 óra online rádió. 20% lett estére, úgy hogy délután wifi és szinkronizálás. (reggel 4 óra online alatt 100-ról 48 ra esett.)

Aztán el kezdett haldokolni 3 hónap után a rendszer. Törölhettem bármit. Sőt a wipe után, vissza pakolgatva egyesével és nem vissza állítással, is hamar haldokolni kezdett.
Tárcsázáskor 2mp várakozások. Néha olyan lassan kellet húzni az ujjam, hogy felnyissa a telót, hogy közbe elaludtam.Meg néha az online rádió dupán szólt.
Volt hogy az n7 playert bezártam, taskot töröltem de szól tovább.

Aztán V5 pár napig, és bár gyors de mega szinkron nem jött össze ahogy annak kellett volna.

És ahogy párom P7-esét néztem rájöttem az 1 éve megy ugyan azzal a B609-el amit anno felraktam neki.

Nosza én is felraktam.
Atom stabil. Tárcsázás azonnali, egyből ki is cseng.
Root van, mert még nem fejeztem be, de érdekes, hogy online rádió mellett 58 ig merül csak 48 helyett.
Délután kettő óta wifi és szinkron megy de még 30% a 10 helyett.
Ez nem kis különbség és ugyan za a telefon amin a B852 necces volt)

Ja és az üres járat.
B852 nél Szombat reggel 8-tól este 10 ig - 100ról 87re merül, (10%)
B609 nél 97re (3%)

Mindegyiken frissítve minden, autó frissítésben a gugli.
---------------
Ellenben egy csomó link az összefoglalóban nem működik.
Pl ahol a hangerő növelés torzítás mentesen fileok lennének, (nem tudtam leszedni, ami nekem van azt meg egy nem tudom már mié de összeomlott a rendszer tőle. Pedig régen fent volt.

hívókép növeléshez való link is valami gond van vele, attól is kinyiffant a B609, pedig páromén is fent van.

Ja és a hangrögzítős résznél is valami hibádzik. Mert arra behal a tárcsázó, Nem indítja ez tárcsázó programot,ugyanakkor betárcsáz és hívja is a célt, csak éppen letenni nem lehet, tök más 3 gomb van fehér alapon a képernyőn. a hívás közbeni felület helyett, egyik sem letétel, sőt nem is híváshoz kapcsolódó - már nem emlékszem mi)

[ Szerkesztve ]

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#19673) zeon.hu válasza KKrisz751 (#19672) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

"Ellenben egy csomó link az összefoglalóban nem működik."

Sajnos akié a blog volt, törölte a bejegyzéseit és még nem tudtuk megtalálni azokat.

Ami a másikat illeti:
Ahogy fejlődik az android, egyre nagyobb az eroforrás igénye. Ezért is fut jobban a B609, mint a lollipop, viszont cserébe kevesebbet tud.

#?*@&!

(#19674) Cunaja válasza zeon.hu (#19673) üzenetére


Cunaja
addikt

Ha látnátok a Nougatot nem reklamálnátok az akku miatt.
Nekem kellett romot csinálni, hogy ne merüljön egy éjszaka alatt 35%-ot.

Az asszonyka telójára visszatérve, ha azon megy minden rendesen, miért nem csinálsz egy nandroid mentést és teszed fel magadnak. Ilyenkor a system, data, boot, cust, vendor mappákat kell visszaállítani.
Az FR-nél meg nem azt választottad ki, hogy beállítás újként, az miatt pakolt vissza mindent.
Sokan itt rontják el, így meg egy semmit nem ér.
A linkekről annyit, hogy Porterocka félisten eltünt a linkjeivel együtt.
Valamelyik mega tárhelyemen lehet valahol megvannak a dolgok. Délután ha magamhoz térek, szétnézek neked.
A hívóképnövelést az XDA-n is megtalálod Kitkat rendszerhez. Lollipophoz ott ne keresd, mert azt én csináltam, rajtam kívül meg nem tudják megoldani.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#19675) KKrisz751 válasza Cunaja (#19674) üzenetére


KKrisz751
aktív tag

CWM mentésben nem bízok nagyon. Bár samsungon sokat használtam de azt a telót nem sajnáltam ha kinyírom.

Amúgy nem pakolt vissza mindent. Én szoktam egyesével vissza tenni.
A visszaállítás ki van kapcsolva mindig. (Már egyszer megszívtam GIO-n anno, vissza pakolgatta a hibákat is) Ami fontos banki, csekkes, stb dolgok, azoknak meg csak adat része van vissza állítva.

Ettől függetlenül Nem értem az FR rövidítést. francia ribi?

Hívókép lolira le van mentve külön mappába.
KitKat-es is le volt mentve, de lehet kitöröltem valamikor, mert nincs ott ahol lennie kellene.

Ha megtalálod a fileokat, nem lenne rossz dolog.

Tudom meg kell tanulni a rövidítéseket. A fiam 5 éves, lehet mire felnő egy teljes összetett mondat 3 betűs rövidítésekből fog állni.És nem tudok vele beszélgetni majd.

[ Szerkesztve ]

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#19676) coyote55 válasza KKrisz751 (#19675) üzenetére


coyote55
őstag

FR = Factory Reset

Hmmm... A te rövidítésed sem rossz :N :D

[ Szerkesztve ]

Memento Mori!

(#19677) Cunaja válasza KKrisz751 (#19675) üzenetére


Cunaja
addikt

Több kérdésem van!
1. Anyóka telefonján van root?
2. Csináltad már a mentésének visszaálítását?
3. Nála működik a hangerő növelése, hívókép megnövelése, hívásrögzítése?
Ha a 3-as pont jó és root is van, vagy TWRP recovery, akkor megoldható nálad is.
Sajnos nem találtam meg a tárhelyeken, de azt letudom írni neked, hogy mit vegyél ki anyóka telefonjából, feltéve ha nála jó.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#19678) KKrisz751 válasza Cunaja (#19677) üzenetére


KKrisz751
aktív tag

A hangerő növelés az érdekes már csak. Ha jól láttam a leírásban akkor azokat kell keresni és át tenni a pároméról. (A build.prop fileok nem telefon specifikusak? Mindegyiken ugyan az? (nyilván amit én írok át benne az nem) De lényegébe nem függ attól, hogy milyen programok vannak telepítve a telón.) Mert ha ugyan az akkor elég átpakolgatnom a pároméről és megvagyok. (jó lenne tudni mi az eltérés a fileok közt akkor még ellenőrizni is tudnám hogy jó lett-e.

Más:
Tegnap kutakodtam XDA-n ahogy írtad.
A hívókép növelést és a felvétel rögzítést leszedtem onnan feltettem és működik is.

Páromén igen működik minden, rootolt is, de cwm van fent neki.(Bár xda-n találtam a 3.0.3 as twrp ami elvileg megy a 4.4.2-n is hibátlanul, még nem raktam fel)
Vicc mondjuk, hogy van mentésem is meg neki is, de sose tettem vissza róla. Neki nem volt azóta gondja.
Én meg csak akkor cseréltem ha föl vagy le upgrade-eltem. Így szintén nem tettem vissza mentésből romot a P7-eseken.

Anno napi szinten pakolgattam a romokat a samsungon, de valahogy P7nél van egy ellenérzésem.
Egyszer próbáltam még az elején és 2 napig kínlódtam önerőből a bootloop-ból a kimászni. Nem is igen tudom hogyan sikerült, de valahogy recoverybe léptem, és a gyári rom helyre tette, így azóta hanyagolom a visszaállítást.

Anno Gio-n egy verziós 2.36 rom volt így max a cián 7 vagy egyéb hacklet romok közt kellett váltogatni. De nem volt feljebb vagy lejjebb. Volt hogy munka közbe váltottam romot így 3 szor.. :D

De pl meg nem tudnám mondani, hogy ha B609 re cwm vagy twrp vel mentett B852 rá tudom-e tenni és vagy vissza tudom-e tenni.(oda vissza) Vagy pl V5-re visszaállítani a B609-et mentésből.
(Tippem az hogy nem), de ha nem akkor meg ha gyárit rakok fel, már fejből rootolom ki, és parancssorozom be a recoveryt, stb..,
Számok mentve googlira, naptáram is ott van, levelek is guglisok, lényegébe csak sms és hiváslistát kell vissza állítanom, meg az ikon rendet a lapokon, csengőhangot, meg sms hangot.(az meg a gyári biztonsági mentés megoldja)
A playről meg leszedetem a legfrissebb használt progikat.

Lényegébe az 3 betűs navira kellene csak mentés azt nem tudom playről vissza tenni. De az meg ott van kártyán vagyis elég csak apk-t telepíteni.

De lehet egyszer el kellene játszogatni P7-en is vele.
(Gondolom nem szemeteli tele a telót ma már.... Anno volt hogy 4-5 csere után elkezdett elfogyni a belső tárhely samsungon, és kellett egy gyári flashelés).

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#19679) eddie17


eddie17
addikt

Sziasztok. Ugyan sokat nem szóltam hozzá, de aktívan figyeltem a topikot és másfél évig hű társam volt a kis P7, de nyugdíjaztam és tovább álltam. Köszönöm a segítséget közvetlen és közvetve is amit itt kaptam, találtam. :R

(#19680) zeon.hu válasza eddie17 (#19679) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Viszlát!

Mire váltottál, ha nem titok?

#?*@&!

(#19681) eddie17 válasza zeon.hu (#19680) üzenetére


eddie17
addikt

Redmi Note 3 Pro SE. :)

(#19682) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Hogyan tudnám rávenni az akkut hogy többet bírjon? Használtan vettem egy p7et durván fél éve, mostmár nagyon gyengének érzem. Gyári kitkat,B609-es.... Töltés óta eltelt másfél óra, ebből 28 perc kijelzőidő. Pici net,(mobilnet) pici játék, és 88% az akku. Root van, ergo hibernálva van sok minden ha nem használom.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19683) Cunaja válasza Foose (#19682) üzenetére


Cunaja
addikt

A sot idő nem mindig biztosan megfelelő fogyasztást mutat. Ha a háttérben zabáló progik vannak és nem engedi aludni a telót, akkor az is okozhat merülést.
Lehet gyenge wifi, esetleg gyenge hálózat.
Ha lenne root, akkor az akku státusz részt lehet törölni, de csodákat az sem fog művelni.
Utána kellene járni mi csinálja.
A legújabb Google frissítés majdnem minden telónál zabálást okoz.
Naponta érdemes kikapcsolni a telefont legalább 1 percre, ami szintén sokat jelent.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#19684) Foose válasza Cunaja (#19683) üzenetére


Foose
addikt

Ezekszerint mire odaírtam hogy van root, már megírtad. Szóval van root... Hát, javarészt a hálózat mindig erős elvileg. A wifi otthon nem mindig, albérlet, ezen nem fogok tudni változtatni. A router kicsit messze van, nincs módom közelebb hozni. Hm, akkor most hogyan tudnám kideríteni, mégis mitől merül ennyire? Naponta többször is újra van indítva.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19685) Cunaja válasza Foose (#19684) üzenetére


Cunaja
addikt

Feltöltöd 100%-ra, de rajta hagyod még egy fél órát.
Utána a data/system mappából töröld a batterystats.bin fájl majd kapcsold ki és be.
Ez újra formázza az akkut.
Emlékszem már, hogy írtad régebben a körülményeket. :(

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#19686) Foose válasza Cunaja (#19685) üzenetére


Foose
addikt

Sajnos sok albérletben még az is nagy szó, hogy a gépem kaphat netet kábelen, nem csak wifin. Nekem ebben épp szerencsém van. Ok, ha hazamegyek, megcsinálom. Hátha segít. Köszi

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19687) Cunaja válasza Foose (#19686) üzenetére


Cunaja
addikt

;) :B

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#19688) eddie17 válasza Foose (#19684) üzenetére


eddie17
addikt

Nekem is ez egy sarkalatos pont volt, hogy ideje cserélni. Pedig az enyémben akksi is lett cserélve. Volt hogy 28%-nál gondolt egyet és kikapcsolt. :/

(#19689) Foose válasza eddie17 (#19688) üzenetére


Foose
addikt

Cserélném én is, csak nincs rá módom. Valószínűleg maradna a Huawei márka, csak hát...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19690) Foose válasza Cunaja (#19685) üzenetére


Foose
addikt

Nah,megcsináltam. Kíváncsi vagyok,lesz-e valami változás...?! Persze,nagy álmokat nem kergetek,de ha kicsit jobb lesz,már az is jó.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19691) Foose


Foose
addikt

Egyébként az nem szívhatja az akkut,hogy van benne egy class 6-os memóriakártya,és amikor olvasni akar róla a teló,akkor az olvasási sebesség miatt jobban merül? Mondjuk össz-vissz 400MB cucc van a karin,amit ritkán használok. Letöltött telepítők,pokerstars játék....

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19692) Foose


Foose
addikt

Hát,direkt pár percet neteztem wifin,utána kikapcs a wifi,letettem az asztalra a telót. Most ránéztem,a semmitől merült 2 %-ot. :( Root ugye van,greenify hibernál,akkor mégis mi?? Pár napja merül csak ennyire,de nem találtam semmit,ami eddig nem volt telepítve,és most esetleg az merítené. Ezért gondoltam a memóriakártyára,az nemrég óta van benne. Mivel tudnám kideríteni,mi szívja?? Ez így nem lesz jó :(

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19693) zeon.hu válasza Foose (#19692) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Valószínűleg a google meríti.
Frissítés után (pl google szolgáltatások) mindig ezt csinálja minden telefonnal.

#?*@&!

(#19694) coyote55 válasza Foose (#19692) üzenetére


coyote55
őstag

Valószínűleg valamelyik Google cucc frissítése a hibás, ilyen előferdült már.
A legfőbb gyanusított a "Google Play Szolgáltatások".

Memento Mori!

(#19695) Foose válasza zeon.hu (#19693) üzenetére


Foose
addikt

A háttérben frissül? Mert én nem frissítettem. Kb 1 hete merül ennyire gyorsan. Megöl az ideg,így is gyenge az akkum. Más google terméket meg asszem a hangouts-ot frissítettem nemrég. Jah és a Google plus-t.
Nálam a play szolgáltatások 10.2.98 (038-146496160) verzió van telepítve.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19696) zeon.hu válasza Foose (#19695) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Igen.

Szerk.
Ugyanez a verzió nálam is, szintén kb 1 hete merül jobban.
Ha nem találok egyéb okot rá, akkor már csak legyintek, mert tudom, hogy megint a google szórakozik.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#19697) Foose válasza zeon.hu (#19696) üzenetére


Foose
addikt

Akkor kénytelen vagyok elfogadni :((( :( Így is régi,használt a teló,vacak az akku. Muszáj leszek szerezni egy újat.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#19698) Cunaja válasza zeon.hu (#19696) üzenetére


Cunaja
addikt

A P9 minden fajtája 1-hete zabálja az akkut, szóval Google.
Letiltottam barátunkat, azóta érdekes nem zabál.
Minden nap 1x engedélyezem a Google vackait, amíg szinkronizál, utána megy vissza a fagyasztó szekrénybe.

Szerk.
Persze elsőnek azt válassza ki, hogy beállítása újként.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#19699) zeon.hu válasza Foose (#19697) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Csinálj egy wipe-ot, mintha új lenne utána a teló :)
Persze mentésed legyen előtte, hogy vissza tudj állítani mindent.

Cunaja: Persze, hogy az, tenni nincs mit ellene, max bele lehet törődni.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#19700) Foose válasza zeon.hu (#19699) üzenetére


Foose
addikt

Áh,ha már wipe-ot csinálok,akkor más romot raknék fel. De túl sok cuccom van amit nem lenne időm megint újra telepítgetni stb. Elég jól be van már lakva a teló. Plusz,hiába van memóriakártyám,romoláshoz jó ha van windows,nekem meg csak linux van. Várok,hátha frissül a play szolgáltatások,és helyrejön. Apk mirroron már van új verzió ami beta,hátha hamarosan érkezik...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.