Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:27:56

LOGOUT.hu

Huawei P7 Összefoglaló
Hivatalos OFF topik: Huawei P7 - OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17151) #86973952 válasza Zsoltg4s (#17150) üzenetére


#86973952
törölt tag

4G -t turbózzák, ott lehet gond. 3G -t meg már ugye nem fejlesztik, az sok helyen katasztrófa. Pl. Pesten alig áll nálam 3G -re. Általában 4G-2G között szokott váltani. DE pl. balatonon ugyanez a helyzet. Már készítik fel az 5G -t, Hollandiában már tesztelik.

Jó a P9, de a kamerától nem vagyok elájulva. Persze így is klasszis, ami benne van. Nincs gond a készülékkel. Masszív hátlap nem árt rá, mert a kamera körüli kis üveg/plexi érzékeny a behatásokra. Gyári bőr tok is jól néz ki. Flippes vagy sima hátlap verzióban.

Szerk.:
Jön addig a Honor v8 is, illetve a Mate 9.

[ Szerkesztve ]

(#17152) Zsoltg4s válasza #86973952 (#17151) üzenetére


Zsoltg4s
tag

Mi a gond a kamerával?
Nálam az fő szempot. Szentenrei úti Auchanba van kirakva. Megnyomkodtam, lőtem vele pár képet. Nekem tetszett az eredmény.

[ Szerkesztve ]

(#17153) zeon.hu válasza #86973952 (#17149) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Amíg net van, voip hívás is van :)

Vajon itt vidéken mikor lesz 4g+?
És közben várjuk az 5g-t...

#?*@&!

(#17154) #86973952 válasza Zsoltg4s (#17152) üzenetére


#86973952
törölt tag

Semmi gond nincs vele, TOP mezőnyös a kamerája. Csak én Nexus 6P (Huawei), LG G4, LG v10 -ből indulok ki.

Kicsit nekem túl van digitalizálva.

Pl. Samsung -nál is hasonló a gondom, csak ott még túl is van élesítve minden. P9 inkább bemossa a részleteket. Persze mindezt ránagyításban értem.

Nekem valahogy a fenti 3 modell tetszik a legjobban. Meg a HTC 10 piszkálja még nagyon a fantáziám.

zeon.hu:
Szerintem a nyáron lesz már 4G+ elég sok helyen. Főleg nsgyvárosokban.

Amikor azt mondja az ember, hogy minek gyorsabb net, a mostani is az. Aztán betölt egy weboldalt pillanatok alatt, akkor azért mindenkinek meg lesz rá az igénye. :D

[ Szerkesztve ]

(#17155) Cunaja válasza #86973952 (#17154) üzenetére


Cunaja
addikt

EMUI 4.1 a P7-re és nem is kell más telefon. A kamerája akkor csúcs lesz. A Huawei új kamera apk-ja csak 6.0 -nál megy. :W

Szerk.
Lehet, hogy pont ez miatt nem akarják fejleszteni. Tudják ők is. :W

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#17156) Zsoltg4s válasza #86973952 (#17154) üzenetére


Zsoltg4s
tag

Nekem inkább az tűnt fel, hogy túl jól fókuszál. Auchanba a játék sort fotóztam. Nagyításnál tökéletes volt minden részlet, de ami még benne volt a képben, egy közelebbi sor, talán illatszer, na az elégé homályos elmosott volt.
A gyors netre rátérve: mikor a Diginél 200 megásra emelték, azt mondtam, bőven elég volt a lassab is. (100mb/sec) de most, hogy 1,5-2 perc alatt lenn van egy divx film, azért nem rossz! :K

(#17157) Cunaja válasza Zsoltg4s (#17156) üzenetére


Cunaja
addikt

A P7 is jól fókuszál, csak ne fagyna ki a manuál camera. :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#17158) Zsoltg4s válasza Cunaja (#17157) üzenetére


Zsoltg4s
tag

Persze hogy jól fókuszál. Két éve ezzel fotózok. De most a P9-ről beszéltünk. Ami azért minden téren jobb egy kicsivel. Ennyire nem szabad elfogult lenni egy tipussal. Nagyon szép a P7, meg nagyon stabil, nagyon jó, én is szeretem, DE a P9 hardveresen jobb. Hiába szögeljük a P7-et, egy idő után oda kell adni asszonynak, gyereknek, stb és venni egy jobbat.

(#17159) KKrisz751


KKrisz751
aktív tag

Én is nézegettem a 9 est.
Pár nap és lejár a hűség.

De ha jól hallottam nincs rajta FM rádió?

Nem örülnék neki. Mert ha zenét akarok, vagy a szabad helyet foglalom le a telóból, és nem hallok híreket.Vagy a netemet zúzom le pillanatok alatt.
És azért a 21. században röhelyes, egy ilyen telefon mellett egy kis kínai gombelemes FM rádióval és fülbe dugós headsettel rohangászni.

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#17160) #86973952 válasza KKrisz751 (#17159) üzenetére


#86973952
törölt tag

Már nem divatos dolog, azért van kevés készülékben. Sok helyet takarítanak meg vele. :D

P9 Lite -ban van FM rádió.

(#17161) #86973952 válasza #86973952 (#17160) üzenetére


#86973952
törölt tag

Mellesleg ha a hangzás fontos, akkor ott a HTC. Sokat fejlődtek kamerában, megbízható szoftver, brutális hangzás fülesen is. Ráadásul nem kispályás fülest adnak a HTC modellekhez.

M10 -ben már szintén nincs FM rádió, de a korábbi 9 -es modellekben még van. M9 vagy A9, vagy a többiek is jó választás lehet.

Szerk.:
Mondjuk én ki vagyok az agyba dugós fülesektől. HTC -nek annyira minőségi már a kialakítása is, annyira jól szigetel, hogy olyan, mintha be lenne dugulva a fülem. Halálra idegel, de ez a lényeg másnak...

[ Szerkesztve ]

(#17162) zorb válasza #86973952 (#17160) üzenetére


zorb
tag

annak gyengébb a kamerája mint a p7-é?

Samsung Galaxy S9 duos

(#17163) #86973952 válasza zorb (#17162) üzenetére


#86973952
törölt tag

P9 Lite -nak gyengébb, de van manual és raw.

[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#17164) ufonauta válasza Zsoltg4s (#17158) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Nos ebben teljesen igazad van. De például az én majd két éves P7-em olyan, mintha most vettem volna a Vodától. (tokban van, fólia van rajta) Egyedül a szoftot cseréltem le B609-re és azzal használom. Van lejárt hűséges szerződésem is a Vodánál és nézegettem a P9-et, de nem látom, hogy mi az a plusz, amiért 100 ezer forintot fizessek. Annyira el van találva a P7, hogy mindenféle mókolás nélkül teszi a dolgát. Előtte Xperia fan voltam és minden Xperiámat havonta ROM-oltam. Ráadásul 1-1,5 évente jött az újabb teló, a régi meg ment az asszonyhoz. Noh ezt a P7-nél már nem teszem.

(#17165) Zsoltg4s válasza ufonauta (#17164) üzenetére


Zsoltg4s
tag

Tenni fogod!
Amint azt mondja asszonykád, hogy az ő régi telója már szar, a te P7-ed bztos jó, ha ennyi ideig megelégedetten használod, vegyél már magadnak új telót, ezt meg add neki oda, meg fogod tenni!
(Nálam ez történt)

(#17166) Cunaja válasza ufonauta (#17164) üzenetére


Cunaja
addikt

:C :C :C :R :R :R
Csak azért ennyi, mert leírtad az érveimet. Csak Huaweiben gondolkozom, és max 5,5"-ban. Viszont én sem mondanám, hogy megéri az árát. Majd ha 80.000-be kerül. Addig a kicsike marad a nilkin tokba, szinte gyári állapotban.

Az Asszonykáról annyit, mikor vettem a P7-et, felajánlottam neki is egyet. Azt mondta, hogy bőven jó ami van. Nokia C5-03. :) Na persze arra is egyedi romot írtam. ;)
Majd ha az ár és a minőségi tudás az elveimmel találkozik, akkor lesz lecserélve. A P9-ből egyedül a Android 6.0 kell nekem, semmi más. A hardvert úgysem használnám ki, a lényeg az meg jobb a P7-ben. ( Kamera )

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#17167) #86973952 válasza Cunaja (#17166) üzenetére


#86973952
törölt tag

P9 -ben jobb a kamera, mint a P7 -ben. P9 Lite -ban nem nevezném egyértelműen jobbnak. Hiába ugyanaz a szenzor, más dolgon is múlik. Majd meglátjuk javul -e szoftveresen.

Egyelőre HTC A9 -cel jobb képeket csinálok, mint P9 Lite -tal. Manual módja ugyanazt tudja.

Szerk.:
A9. Teljes méretek, mobilnettel vigyázni. Téma nélkül.
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#17168) Cunaja válasza #86973952 (#17167) üzenetére


Cunaja
addikt

100.000 az nálam 100.000 és annyival nem jobb. Láttam képeket, amit az csinál, de majd meglátjuk ha lesz EMUI 4.1 P7-re.
Sőt, csináltam is vele, mert unokatesómnak az van, de azért látni rajta hibát. Ps-ben otthon vagyok és nincs annyi különbség amennyi az ára.
Na persze ez az én véleményem. Ha 80.000 lenne, biztos vennék egyből egy P9-et. ;)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#17169) ufonauta válasza Zsoltg4s (#17165) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Ne hagyd magad!
A nejem csak telefonálásra (noh meg facebookozásra) használja a telefont. Így nem csinál belőle státuszszimbólumot. Neki egy a fontos, hogy könnyen tudja kezelni és megbízhatóan működjön. Nos odaadtam neki az Xperia Ray-t, amit egy évig megelégedéssel használt. (sajnos tönkrement az USB csatlakozója) Most adtam neki egy Xperia L-t és tökéletesen meg van vele elégedve. Természetesen mindegyiket újrahúztam neki gyári ROM-el mielőtt megkapta volna. Kinőtt már abból a korból, amikor egy telefon státuszt jelenthetne számára. :) De minden bizonnyal előbb utóbb a P7 is nála köt ki, mert én jobban haladok a korral, mint ő. Szemezek is a P9-el, de annyi pluszt nem ad, hogy 100 ezret kicsengessek érte + a 2 év hűséget.

(#17170) ufonauta válasza Cunaja (#17166) üzenetére


ufonauta
aktív tag

:)

(#17171) Cunaja


Cunaja
addikt

Ma írok levelet a Huaweinek! Megkérdezem majd, hogy mi a helyzet a mályvacukorkával. A válasszal jelentkezem.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#17172) zeon.hu válasza Cunaja (#17171) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Szólj nekik, ha M nincs, jöhet az N :)

#?*@&!

(#17173) ataribalint


ataribalint
csendes tag

Sziasztok!

Úgy alakult, hogy meglett a P7 utódja, így eladó sorba került, viszont jelenleg a Cunaja Lite ROM van rajta, TWRP recoveryvel. Az esetleges kellemetlensége elkerülése végett mielőtt eladom szeretnék visszaváltani a gyári recovery-re és a gyári B852-es szoftverre.

Így ezzel kapcsolatban érdekelne, hogy hogyan lássak neki a visszaállításhoz, illetve mi legyen a pontos menete?!

Előre is köszönöm!

Szép napot!

(#17174) Cunaja válasza ataribalint (#17173) üzenetére


Cunaja
addikt

B839 recovery majd B839 gyári rom és B852-es rom 3 gombossal.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#17175) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Egy hétig ingyen viber hívás!
Kipróbáltam, működik.
(Csak nálad kell netnek lennie, viber out hívást kell indítani)

#?*@&!

(#17176) Cunaja válasza zeon.hu (#17175) üzenetére


Cunaja
addikt

:R Aki használja, annak szuper! :R

Szerk.
Még nem érkezett válasz. Megy a fejtörés, hogy mi legyen az. :F

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#17177) zeon.hu válasza Cunaja (#17176) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kimenőre most tökéletes volt.
Mondjuk most éppen reboot volt, mivel egyszerre jött három hívás (lányom viberen-de nem viber out, haver whatsappon, meg egy bejövő gsm) és ezzel nem bírt a P7.
De gyanús a viber-ismétlem, sima viber, nem out-azzal régebben is volt gondom bejövőnél.

#?*@&!

(#17178) OutSider17


OutSider17
senior tag

Szervusztok!
Köszöntem szépen az eddigi segítségeteket. De nagy valószínűséggel már holnaptól Mate 7 tulajdonos leszek. Kíváncsian várom hogy mit tud. Nem mintha a P7-el nem lennék megelégedve. Csak szimplán már kicsi , és szeretnék egy nagyobb készüléket. :)

Még egyszer köszönöm a segítségeteket.
További szép napot nektek!
Szervusztok! :)

Légy becsületes. Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak. (Everett W. Lord)

(#17179) zeon.hu válasza OutSider17 (#17178) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Jó a Mate 7!
Bye

#?*@&!

(#17180) Cunaja


Cunaja
addikt

Az Ascend P7 egyéb kiemelkedő tulajdonságai mellett a kamera technológiája miatt kapott elismeréseket, főként a panoráma-szelfi készítésére is alkalmas 8MP-es 5P aszférikus lencsével felszerelt előlapi kamerájának köszönhetően.
Ez csak egy részlet a telefonunkról!
Ezt a készüléket akarja elfelejteni a Huawei. :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#17181) #86973952 válasza Cunaja (#17180) üzenetére


#86973952
törölt tag

Hosszú támogatásra ott a Nexus. Ráadásul van Huawei is. 6P nagyon frankó gép, kiváló kamerával.

Meg elvileg a következő generációs Nexus -okban is lesz Huawei. Ezt majd meglátjuk.

Szerk.:
Vagy a HTC nem stock fronton, de ott se várjon senki csodát.

Plusz a HTC után a Sony is ki fog kerülni a szolgáltatós "érából", szóval még nyomás sem lesz.

[ Szerkesztve ]

(#17182) Cunaja válasza #86973952 (#17181) üzenetére


Cunaja
addikt

Ez mind szép és jó, de P7 a telóm és a többieknek is.
Egyszóval minket ez érdekelne.
Fejlesztésben persze vannak jobb telefonok, de azok pénzbe kerülnek. Mi itt szeretnénk kihozni a legtöbbet a saját készülékünkből. :)
Vagy adják olcsóban az új készülékeket és akkor veszünk. Szerintem az ár nincs arányban a gépezettel.
Annyi pénzért már egy komolyabb laptopot is vehet az ember és mellette van egy jó telefonja is. (P7)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#17183) #86973952 válasza Cunaja (#17182) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ez oké, de így működik a mobilos piac.

2 éves ciklusokra pörgetik a gyártók telefon cserét. ÉS ez még a jobbik eset, főleg zászlóshajókra.

(#17184) Cunaja válasza #86973952 (#17183) üzenetére


Cunaja
addikt

Mobil piac, meg a divat őrület! Inkább az utóbbi. Tiéd 5,5” , az enyém 6”. 2giga ram, nekem 3giga. Sorolhatnám.
Ez a mobilgyártók sikere.

40 felett már kétszer is megfontolja az ember, mire is fizet ki pénzt.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#17185) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Valaki tudná tesztelni a Vibert?
Viber-viber hívást kellene, de csak simát, nem a viber out-ot.
Ilyen hívásnál nálam meghülyül a P7, eldobja a netet vagy éppen reboot-ol.
Kimenő és bejövő is kellene.
(Egyéb voip hívásokkal semmi gond)

#?*@&!

(#17186) #86973952


#86973952
törölt tag

Most csak 125 HUF a Nova Prime verziója. 80% -os leértékelés van.

Nova Launcher -t letöltöd, aztán alkakmazható a fizetős bővítmény.

[ Szerkesztve ]

(#17187) zeon.hu válasza #86973952 (#17186) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Most akartam beírni én is :)

#?*@&!

(#17188) #86973952 válasza zeon.hu (#17187) üzenetére


#86973952
törölt tag

Itt nincs különválasztva tabos meg a telefonos verzió ugye? Telefonon vettem meg, de csak tabon használom az alsó sori ikonok mennyiségének beállítása miatt.

[ Szerkesztve ]

(#17189) zeon.hu válasza #86973952 (#17188) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Elvileg ez is google fiókhoz van rendelve.

#?*@&!

(#17190) #86973952 válasza zeon.hu (#17189) üzenetére


#86973952
törölt tag

Azt vágom, de vannak olyan launcherek, programok, amik kijelző mérethez vannak rendelve. Pl. Időjárás appot 7 col felett külön meg kell venni, mert másik verzió van.

Egyébként akciós most a Sleeps as Android és a Poweramp full verzió is.

(#17191) zeon.hu válasza #86973952 (#17190) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem látok playen külön ilyet.
De ha fent van és működik, akkor 👌.

A két utóbbi is megvan már.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#17192) Mátésum


Mátésum
aktív tag

Sziasztok! Elég összetett problémába ütköztem, és lehet, hogy újra kellene telepíteni a telót. Néztem a májusi frissítést, nekem az előtte lévő van fenn, gondolom, ebben valami biztonsági frissítés van. A kérdésem a következő: letöltöttem a honlapról a frissítést, kicsomagolom, és ott a dload mappa. Viszont az összefoglaló szerint a telepítés után egy vendor mappát is kellene találnom és telepíteni, de ezt nem találom. GOndolom, valamit nem jól értek, de nem akarok hibázni. Legutóbb csak letöltöttem a b852-t, 3 gombos telepítés és ennyi. Tehát mi a teendő? Persze, ha valaki a hibában tud segíteni, az is nagyon jó lenne:

2 szmáot hordoztam telekomtól telenorhoz. Maradtak a készülékek, amik gyárilag függetlenek, betettem az új kártyákat, de nem lehet mms-t küldeni. Volt egy órás telefonos egyeztetés a telenorral, de nem tudnak mit csinálni, nem hálózati probléma, egyszerűen a telefonok, mintha nem látnák az apn-t, ami viszont teljesen tökéletesen be van állítva mindkét telefonon. Egyik P7, másik Z1 compact. MMS miatt nem akarok új telót, nem is sűrűn küldök, de nem hagy nyugodni a dolog. Erre mondta a telenoros, hogy esetleg próbáljam meg mindkét telefonnál a készülékjavítást/frissítést, hátha.
Előre is köszi a segítséget!

(#17193) #86973952 válasza Mátésum (#17192) üzenetére


#86973952
törölt tag

1.
Lehet olyat töltöttél le, amiben nincs vendor. Amúgy nem mindig ez a másodlagos mappa neve.

2.
Mik az apn -ek az MMS -hez?

[ Szerkesztve ]

(#17194) Mátésum válasza #86973952 (#17193) üzenetére


Mátésum
aktív tag

És ha olyat töltöttem le, akkor nem is kell mást csinálni, csak 3 gombos telepítés és kész? Amúgy a huawei magyar honlapjáról töltöttem le, gondolom, az mindenkinek ugyanaz.

az apn-ek meg, amit a telenor megadott
Telenor MMS
mms
http://mmsc.telenor.hu/
84.225.255.1
8080
mms

VOlt egy másik verzió, amit a telenor technikusa mondott, nem tudom most, hogy melyik van a honlapjukon, ez vagy a korábbi. egyikkel sem működik, egyik telefonon sem.

(#17195) #86973952 válasza Mátésum (#17194) üzenetére


#86973952
törölt tag

Akkor nem gond. Van amikor a ROM -ban van, vagy nincs rá szükség.

APN -nél:
Nincs MCC, MNC, protokoll és roaming protokoll opció?

A többi, amit leírtál biztos jó.

Szerk.:
Meg nem tudom van -e még ilyen.... régen külön kellett aktiválni az MMS -t a csomagban, ha szerződéskor nem teszed meg. Nem tudom így megy -e még, én soha nem használtam MMS -t.

Illetve talán egyet küldtem életemben, amikor bejött, még azt Westel -nél vagy Pannon -nál. Került is vagy 600 HUF -ba akkor. :D

[ Szerkesztve ]

(#17196) akoska23


akoska23
aktív tag

Sziasztok! Ma vettem egy P7-L10 -et. android 4.4.2 van rajta EMUI 3.0. val. Letöltöttem a gyártó honlapjáról az 5.1 et EMUI 3.1 el kicsomagoltam de nem lehet telepíteni. Nem igazán vagyok otthon ebben a 3 kattintásos telepitésben kicsomagoltam a fájlt a telefonra megvan a dload mappa is update.app fájl benne de azt irja nem lehet megnyitni...............

Mit rontottam el?
Memóriakártyám nincs nem használok mert elég a telefon tárhelye.

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#17197) #86973952 válasza akoska23 (#17196) üzenetére


#86973952
törölt tag

Pontosan melyik build szám van fent és melyiket szeretnéd éppen feltenni?

Belső memórián a dload mappában van egy nagy méretű update.app? Kikapcsolt készüléket 3 gomb nyomva tartásával indítod, amíg be nem jön az updater?

[ Szerkesztve ]

(#17198) akoska23 válasza #86973952 (#17197) üzenetére


akoska23
aktív tag

Igen 3 gombbal de csak azt irja update failed.
P7-L10V100R001C00B609 van most fent
innen az elsőt a listából szeretném felrakni.

Csak azt nem értem a beépitett alkalmazás miért nem találja?

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#17199) Cunaja válasza akoska23 (#17198) üzenetére


Cunaja
addikt

Nincs véletlenül root a telón? Ha sehogy nem megy, akkor külső sd-ről kellene telepíteni. Ugyanis a 3 gombos módszer felülírja a partíciókat, és a belső sd-t is. Lehet ez a baj. Mivel a belső sd-re csomagolja ki magát, utána meg formázza. Vagyis nincs miből újból a telepítőhöz nyúlnia.
Android főverziót akarsz cserélni, ezért kell a külső sd.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#17200) KKrisz751 válasza Cunaja (#17199) üzenetére


KKrisz751
aktív tag

Amúgy mennyire jó az a verzió?

Stabilitás, kompatibilitás a többi progival. chrome, faceboot, gps programok, Igo (szüliapp), stb..
Lefagyás, kiakadás, memória használat?

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.