Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:27:56

LOGOUT.hu

Huawei P7 Összefoglaló
Hivatalos OFF topik: Huawei P7 - OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10801) zorb válasza zorb (#10794) üzenetére


zorb
tag

Nem megy a bétáról a B800-ra a rollback:
Software istall failed!
Get help from: http://www.emui.com/emotiondownload.php?mod=restore

Samsung Galaxy S9 duos

(#10802) mateus


mateus
senior tag

Bnőmnek keresek telót, tetszik neki a P7 és a P8 Lite is, árban is kb ugyanaz.
De melyik a megbízhatóbb, gyorsabb most? Hiába olvastam teszteket nem derült ki.

(#10803) Cunaja válasza zorb (#10801) üzenetére


Cunaja
addikt

Hogy csináltad? Én kétszer is vissza tudtam térni B609-re. A recovery-d a gyári?

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10804) Cunaja válasza GSPLR (#10800) üzenetére


Cunaja
addikt

A szufla, egyenlőre kérdés, mivel online játszom folyamatosan, ezért nem lehet egyértelműen kijelenteni a jobb teljesítményt. Ha nagyon kíváncsi vagy, kb 10%-kal bírja tovább egyenlőre. Természetesen a felesleges dolgok kipucolásával biztosan tovább bírja majd, mivel egyenlőre még érintetten és így is jelentkezik a különbség. A youtube hiba, meg a 5.0 hibája volt, amit a google kiküszöbölt, csak lehet a huawei ebből írt át valamit az 5.1.1-be. Én is várom a véglegest, de addig is nyúzom. Nekem összességében jobban tetszik mindene. Természetesen minden készülék eltérő lehet, hiába ugyanaz a típusa. Lásd pl: vodás készülékek.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10805) zorb válasza Cunaja (#10803) üzenetére


zorb
tag

A recovery-m gyári

Samsung Galaxy S9 duos

(#10806) Cunaja válasza zorb (#10805) üzenetére


Cunaja
addikt

És hogyan csinálod? Root van a telefonon? Vodás vagy?

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10807) zorb


zorb
tag

root nincs , gyárilag független a teló, nem megy helyi frissítésből és 3 gombossal se, valahány százaléknál leáll , azt a hibát írja ki a linkkel

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9 duos

(#10808) Cunaja válasza zorb (#10807) üzenetére


Cunaja
addikt

Tudsz egy képernyőképet linkelni a szoftveredről? Szerintem nyomj egy wipe-t és próbáld úgy. A dload mappában csak a B800 zip legyen. Ja a recoveryben a felső wipe legyen választva.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10809) Cunaja válasza Cunaja (#10808) üzenetére


Cunaja
addikt

B800\Huawei P7 P7-L10C900B800-Transition_Pack\UPDATE.APP

Csak a vastag rész legyen a külső sd-kártya dload mappában.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10810) zorb válasza Cunaja (#10808) üzenetére


zorb
tag

ok.
wipe megvolt.
3 gombossal nem megy

Samsung Galaxy S9 duos

(#10811) Cunaja válasza zorb (#10810) üzenetére


Cunaja
addikt

Ugyan az mint az enyém. Beállítások, Frissítő - alul menü, majd helyi frissítés. Itt látnia kell majd a szoftvert. Utána nyomd meg a megerősít. Újraindul és csinálja, de van amikor megáll, de majd megy tovább. Azt írja ki, hogy ne vedd ki az aksit és ne kapcsold ki. Amíg ezt a szöveget látod, addig nincs gond. Próbáld ki így.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10812) zorb válasza Cunaja (#10811) üzenetére


zorb
tag

ok.
Thx.
Most nem engedi, csak 20%-os töltöttségnél , csak 12%-on van

Samsung Galaxy S9 duos

(#10813) Cunaja válasza zorb (#10812) üzenetére


Cunaja
addikt

Isten ments, legalább 50% legyen, ha véletlenül lemerül közben a telefonod szoftver halott lesz. Frissítést mindig minimum 50 %-os aksival csinálunk, de a legjobb ha 100% a töltöttség. Töltsd AC-val , vagyis a töltőjével, mert gyorsabb mint USB-n.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10814) korcsillio


korcsillio
őstag

Üdv.
Elfogultság nélkül.Jó telefon,megéri venni ilyet?

(#10815) Cunaja válasza korcsillio (#10814) üzenetére


Cunaja
addikt

Minden telefon más, ilyen jó telefonom még nem volt. Mindegyiknek van hibája,de szerintem érdemes :D

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10816) korcsillio válasza Cunaja (#10815) üzenetére


korcsillio
őstag

Note2-t szeretném elcserélni.Meló miatt kisebb készülék kell :(

(#10817) Cunaja válasza korcsillio (#10816) üzenetére


Cunaja
addikt

Note II 151,1 x 80,5 x 9.4 Huawei Ascend P7 140*69*7 ez tényleg kisebb, a Note II 5,5 ez meg 5 col, de jobb :D

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10818) korcsillio válasza Cunaja (#10817) üzenetére


korcsillio
őstag

Kicsit kisebb :DDD

(#10819) zorb válasza Cunaja (#10775) üzenetére


zorb
tag

Sziasztok!
Most ezt írja:
A Huawei Ascend P7 TWRP Recovery EMUI 3.1!
Press any key to continue . . .
List of devices attached
7N2SRA153A006060 device

Press any key to continue . . .
Press any key to continue . . .
target reported max download size of 536870912 bytes
sending 'recovery' (13182 KB)...
OKAY [ 0.526s]
writing 'recovery'...
FAILED (remote: Command not allowed).

Samsung Galaxy S9 duos

(#10820) Cunaja válasza zorb (#10819) üzenetére


Cunaja
addikt

Most, akkor vissza akarsz térni B609-re, vagy a B805-n root elérést akarsz? Nem tudom mit csinálsz rosszul.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10821) torreador22


torreador22
aktív tag

Sziasztok! Szolgáltatonál vásárolt P7 re 2 év a garancia? köszi

[ Szerkesztve ]

torreador22 felhasználónak 369 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon!

(#10822) Cunaja válasza torreador22 (#10821) üzenetére


Cunaja
addikt

Attól függ melyik. Nekem T-m van és 2 év. A többit nem tudom.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10823) sinak válasza zorb (#10819) üzenetére


sinak
tag

Szia

Szerintem ez mindenképp rosz ha 3.1 ről 3.0-ra akarsz visszatérni:

"Huawei Ascend P7 TWRP Recovery EMUI 3.1"

Ha nem STOCK Recoveryd van akkor szerintem nem fog menni.

De nagyon egyszerű a sorrend.

B805 ROM-on az SD kártya dload mappájába kell betolni a B800-as RollBack rom-ot majd ezt a telefon helyi frissítéséből feltolni a készülékre.
Ha ez megvan akkor a dload mappából a B800-at törölni és bemásolni a B609-es STOCK ROM-ot. Ezt már leginkább a 3 gombos telepítéssel kell feltolni.

Ha végeztél WIPE és kész!

Működnie kell!

Ha mindenféle hibákat dob akkor valamit belemókoltál és valószínüleg szervíz lesz a megoldás. PL. ha nem megfelelő Recovery van, volt fenn az okozhat galibát.

Egyébként pedig az összefoglalóban minden tökéletesen és szájbarágósan le van írva. Tudom, hogy hosszú, de az elolvasására szánt idő mindenképp olcsóbb mint egy garivesztes szervizelés!

[ Szerkesztve ]

(#10824) torreador22 válasza Cunaja (#10822) üzenetére


torreador22
aktív tag

Akkor 2 év mert ez is t mobil!

torreador22 felhasználónak 369 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon!

(#10825) zorb válasza Cunaja (#10820) üzenetére


zorb
tag

Üdv mindenkinek.
B805-öt szeretném rootolni, meg youtube-ozni szeretnék de semmi se megy, pedig elolvastam a leírást és a szerint jártam el, volt a három gombos meg wipe is, úgy tettem fel a bétát.

Samsung Galaxy S9 duos

(#10826) zorb válasza zorb (#10825) üzenetére


zorb
tag

most a 3 gombostól és a wipetól a bootloader: locked?
Hogy kell rootolni, hogy a navisáv eltüntetés megmaradjon?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9 duos

(#10827) sinak válasza zorb (#10825) üzenetére


sinak
tag

Youtubozni nem fogsz, mert több más dologgal egyetemben nem működik! Esetleg böngészőn keresztül, de az ugye nem olyan. És még mindíg tartom a korábbiakban mondottakat. Olvasni olvasni olvasni:

EMUI 3.1 Itt le van írva pontosan, hogy kell a cuccot úgy felrakni, hogy a navi sáv eltüntetés működjön.

EMUI 3.1 Root

RollBack 3.1 -> 3.0

És a Bootloader-t ha egyszer kinyitottad az elvileg úgy is marad. Egy 3 gombos sima telepítés nem zárja vissza, sem a root.

[ Szerkesztve ]

(#10828) Cunaja válasza sinak (#10827) üzenetére


Cunaja
addikt

Köszi, ma nem volt alkalmam válaszolni.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10829) Cunaja válasza zorb (#10826) üzenetére


Cunaja
addikt

Én mindent teszteltem, csak azután tettem ide fel. A Bootloader-t ha kinyitottad csak parancs segítségével tudod bezárni, de azt nem tartalmazza a bat fájl, meg te sem tudod. A lényeg az egésznek, A navisáv eltüntetést a B609 wipe után ott azon a romon bekapcsolni fontos, mert a B805-ön nincs ilyen lehetőség. A visszatérés megint csak tesztelve lett, én kétszer jöttem vissza mire rájöttem a dolgokra. Az is működik.
A root megint csak jó, képet is raktam fel. Mi van a C:\adb mappában? Milyen operációs rendszered van? A hisuite telepítve van? A telefonodon a PC kulcs elérését engedélyezted? Mikor beírod ADB devices müködik? Ezt minden romnál engedélyezni kell.

Ha végig olvasod és figyelmes vagy és nincs zárva a bootloaader, vagyis fastboot után azt írja unlocked, akkor nem lehet semmi gond.

ui: A root-nak nincs köze a navisávhoz.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10830) zorb válasza Cunaja (#10829) üzenetére


zorb
tag

Windows 8.1. Minden úgy lett csinálva ahogy utasításban le lett írva, adb felismeri, hisuite van, meg engedélyezve van ami kell. Volt már MyRom is amin root volt, akkor nyitva volt, most zárva van a bootloader, hogy lehet most a bétán kinyitni?

Samsung Galaxy S9 duos

(#10831) Mátésum


Mátésum
aktív tag

Üdv. most vettem egy p7-et, de nem a legfrissebb EMUI van rajta. gsm boltos, de a megbízhatóak közül. Azt írja ki minden esetben, hogy a legfrissebb. Egyébként pl. a a tanusítványoknál egyet láttam, az valami serbi, és ennyi. Ha frissítem a letölthető frissítéssel, bukhatom a telót? Vagy lehet, hogy egy-két ki-bekapcs után jelezni fog? Nem akarok szívni, mert nincs pénzem új telefonra. De ha itt valami nem biztos, hogy rendben van, azonnal küldöm vissza. Ja, elvileg a következőt írja: p7-l10v100r001c00b133sp01. És a legújabb HiSuite kiírja, hogy elküldi a frissítés ellenőrzéséhez az IMEI számot, ez alapján a legfrissebb.

Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#10832) torreador22


torreador22
aktív tag

Mikorra várható az 5.1 frisités?

torreador22 felhasználónak 369 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon!

(#10833) csaabz válasza torreador22 (#10832) üzenetére


csaabz
őstag

Tökmindegy, ne várd. Eddig még nem volt olyan mobil, aminek a lollipop jót tett volna.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#10834) Cunaja válasza csaabz (#10833) üzenetére


Cunaja
addikt

Akkumulátor fogyasztásban, a nyalóka magasan veri a kit-kat rendszert. Az 5.0 lolilop tényleg rossz, azért adta egyből 5.1.1 re, csak itt is van hiba amit áthozott az 5.0 -ból. Nekem 4 napja a loli van és 2 hibáját amit találtam, sokkal jobb. Na dupla koppintás és YouTube nélkül is tudok élni. Ez még normál módban is kevesebbet eszik, mint a kit-kat energiatakarékos módban. Akkor fogják kiadni, ha 99%-ban tökéletes lesz. Sajna addig marad a béta.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10835) Cunaja válasza zorb (#10830) üzenetére


Cunaja
addikt

Most milyen rendszered van a telefonon? Gondolom B805 EMUI 3.1

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10836) Mátésum válasza Mátésum (#10831) üzenetére


Mátésum
aktív tag

Valaki esetleg ebben tud segíteni?

(#10837) torreador22 válasza csaabz (#10833) üzenetére


torreador22
aktív tag

Azért jön az 5.1 mert az már javítva lesz!

torreador22 felhasználónak 369 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon!

(#10838) Cunaja válasza Mátésum (#10836) üzenetére


Cunaja
addikt

Független a készülék?

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10839) Mátésum válasza Cunaja (#10838) üzenetére


Mátésum
aktív tag

szia. független, ma hozta a futár, l10-es (vip nevű elosztótól származik, elvileg eu-s). nem nagyon akarnék téglát faragni belőle, mert a pénztárca nem bírja, viszont ez a korábbi emui nem annyira tetszik. meg az sem, hogy vette megy új telót, és nem működik rendeltetésszerűen. letöltöttem már a frissítést a huawei magyar oldalról, gyökérbe tettem, de azt írja a helyi frissítés lehetőségnél, hogy nincs miről. régi hisuit adná a lehetőséget, hgoy feltöltsem a rom-ot, nem tudom az megoldás-e, de ráadásul a win 10nél meg egyelőre nem akar kapcsolódni a hisuithoz, a gép pedig látja a telefont.

(#10840) zorb válasza Cunaja (#10835) üzenetére


zorb
tag

Igen. És kikellene nyitni a bootloadert.

Samsung Galaxy S9 duos

(#10841) Cunaja válasza zorb (#10840) üzenetére


Cunaja
addikt

mikor zárult le a bootloader ? Mit csináltál? A B805 telepítése Közben

A recovery menübe menj be, wipe, de csak a felső, nehogy a wipe partíciót válaszd, és próbáld újból felnyomni a B805-t . Min. 50% akkumulátor töltöttség.

Mátésum

Hova másoltad a leszedett romot?

Ezt szedted le? P7-L10 V100R001C00B609 (Android 4.4,Emtion UI 3.0,General Version)

Az külső SD-Kártya gyökerében lévő dload maoppába kell rakni. Így kell kinézni Sd-kártya ( 2 ) dload\update.app

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10842) zorb válasza Cunaja (#10841) üzenetére


zorb
tag

Ennél a bétánál, amikor rootot akartam, akkor vettem észre. Az alsó wipe ha jól emlékszem cache. Akkor ugrik a navi sáv eltüntetés? Mentést lehet csáni?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9 duos

(#10843) Mátésum válasza Cunaja (#10841) üzenetére


Mátésum
aktív tag

Köszönöm a segítséget. Én voltam béna, mert a tömörített file-t másoltam fel, nem csak a dload mappát. Működik, friss, örülök :)

(#10844) Cunaja válasza Mátésum (#10843) üzenetére


Cunaja
addikt

[Összefoglaló]

Ezt olvasd, és tudni fogod, hogyan kell teljes hozzáférést kapni a telefonhoz. Ne felejtsd B609 EMUI 3.0 szűz rendszered van. :D

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10845) Cunaja válasza zorb (#10842) üzenetére


Cunaja
addikt

Az alsó Wipe tud gondot is okozni. Próbáld újból telepíteni simán a B805 verziót. Most nem kell B621 ha a B805 van fent.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10846) Deeday


Deeday
senior tag

porterocka-ról lehet tudni valamit? El van veszve pár napja...

LG G4

(#10847) Cunaja válasza Deeday (#10846) üzenetére


Cunaja
addikt

Biztosan nyaral :))

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10848) zorb válasza Cunaja (#10845) üzenetére


zorb
tag

behalt a wifi tőle

Samsung Galaxy S9 duos

(#10849) GSPLR válasza Deeday (#10846) üzenetére


GSPLR
senior tag

Örüljetek annak ami van, neki köszönhető... Sok embert megkímélt a hajtépéstől, önszántából.

Huawei

(#10850) zeon.hu válasza Deeday (#10846) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Dolga van, ha ráér, lesz megint.
Összefoglalóban miben benne van, egyéb gond esetén itt a fórum, valaki mindig segít.
Persze hiányzik a maestro :)

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.