Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) default.


default.
őstag

sziasztok!
azt be lehet valahol állítani, vagy egyéb program segítségével esetleg, hogy a hívás közbeni képernyő kikapcsolás (közelség érzékelő által) csak mondjuk bizonyos idő után, vagy egyáltalán ne lépjen életbe?

köszi!

(#952) pszabo1965


pszabo1965
csendes tag

Tisztelt fórumtársak!

Kb 2 hete vettem egy Wildfire-t. A hozzá adott 2Gigás kártyát azonnal kiszedtem, és benyomtam a saját 4Gigásomat (bár ez asszem lényegtelen).
A kivett kártyán később vettem észre, hogy van rajta egy Navigon könyvtár + egyéb androidos dolgok. Visszatettem a telefonba, de nem tudok vele semmit se kezdeni, pedig a tartalom alapján benne vannak a térképek, hangok stb.
Van valakinek ötlete, hogy hogyan lehetne életre kelteni a programot. (sehol sem találtam apk kiterjesztésű file-t)

Előre is köszönöm

Szabó Péter

(#953) wwhy válasza pszabo1965 (#952) üzenetére


wwhy
veterán

Hm, én nem is kaptam gyári karit hozzá a Vodától :U

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#954) AMD Power válasza wwhy (#953) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem is volt hozzá. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#955) wwhy válasza AMD Power (#954) üzenetére


wwhy
veterán

betéve a telóba? vagy dobozban?

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#956) AMD Power válasza wwhy (#955) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem benne volt a telefonba!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#957) Kurik válasza AMD Power (#956) üzenetére


Kurik
tag

Vodás az enyém 2gb -os karit kaptam a telefonba benne volt a dobozba pedig a kari tokja és átalakítója SD-re

Ha tévedek, ki lehet javítani :)

(#958) Karlitosz


Karlitosz
tag

Sziasztok!

Láttam sokan kerestek tokot...ITT

Van egy másik is ami övre rakható, igaz más néven van de én a wildfirehez használom, pont jó hozzá is, és még fólia is jár hozzá: ITT

Egyébként ezeket én árulom, lehet püben is kérdezni!

[ Szerkesztve ]

(#959) AMD Power válasza Karlitosz (#958) üzenetére


AMD Power
titán

Ez jó.... és az ára is barátságos. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#960) Kurik válasza AMD Power (#959) üzenetére


Kurik
tag

Kár hogy csak előre utalás :(

Ha tévedek, ki lehet javítani :)

(#961) Karlitosz válasza Kurik (#960) üzenetére


Karlitosz
tag

Miért baj az előreutalás?

(#962) Karlitosz


Karlitosz
tag

Egy kérdés Profikhoz:
Mi HTC-sek ugye meg lettünk áldva a HTC Sense-vel. De ha nekem mégsem annyira jön be és felrakom mondjuk az Open Home-t vagy akármi hasonlót, természetesen műxik meg minden de a kérdés: Nem fog továbbra is a sense ott csücsülni a memóriában és zabálni a Procit is? Nyilván a RAM memóriára gondoltam mivel root nélkül ugye törölni sem tudom... Az a fránya 2.2 illetve akartam mondani froyo 2.2

(#963) kukodaricsi


kukodaricsi
csendes tag

Hello!

Lassan 2 héte nekem is van egy Wildfirem, nagyon meg vagyok elégedve, szerintem jó kis telefon. Nekem speciel nagyon bejön a Sense felület, navigációra Igo-t próbáltam szerintem tökéletes. Érdekelne hogy valami autós program nincsen-e, gondolok itt olyanra mint pl valamelyik Motorolan, hogy 6 nagy ikon van csak...

(#964) Kurik válasza Karlitosz (#961) üzenetére


Kurik
tag

Elvből, nem szoktam előreutalni :)

Ha tévedek, ki lehet javítani :)

(#965) yodgi válasza Kurik (#964) üzenetére


yodgi
csendes tag

Akkor internetről nem sokat fogsz vásárolni, külföldről meg pláne.
De hát az elvek ugye...

(#966) default.


default.
őstag

Sziasztok!
olyan programot keresek PC-re, mellyel szerkeszthetem a telefonban lévő (tehát nem a sim kártyán lévő!) címjegyzéket.

MyPhoneExplorer-t kipróbáltam, egy darab kaki, nem működik egyik módban (usb/wifi) sem.

köszi!!

(#967) .pam


.pam
csendes tag

Sziasztok! Én is Wildfire tulaj vagyok, nagyon meg vagyok vele elégedve!!! Egy kérdésem lenne! Favorites alkalmazásban hogy lehet módosítani azt, hogy kik szerepeljenek benne? Lenne valaki, akit szeretnék kitörölni belőle, de nem jövök rá, hogy kell... :N Valaki? :B
Panni

[ Szerkesztve ]

(#968) .pam


.pam
csendes tag

Időközben rájöttem! :C

(#969) georg52


georg52
csendes tag

Sziasztok.pdafanclub-on olvastam.
Sziasztok, aki szeretne root-olni vagy custom ROM-ot ratenni (magyar nyelvvel) es HBOOT-1.01.0001 vagy 02 verzioja van, annak jelenleg a clip az egyetlen megoldas. A clip S-OFF mellektermeke, hogy a keszulek kartyafuggetlen is lesz egyben. :)

Ha valakinek szuksege van clip S-OFF-ra, kuldjon uzenetet.
A művelet ára 3k.

(#970) default.


default.
őstag

indítási dallamot valahogy ki lehet kapcsolni?

(#971) AMD Power válasza default. (#970) üzenetére


AMD Power
titán

Ha jól tudom akkor nem.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#972) .pam


.pam
csendes tag

Azt be lehet állítani valahol, hogy ha jön egy sms-em, világítson a kijelző? Ne csak megszólaljon a dallam?

(#973) AMD Power válasza .pam (#972) üzenetére


AMD Power
titán

Nem elég neked a zöld villogás? ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#974) .pam válasza AMD Power (#973) üzenetére


.pam
csendes tag

:N :DDD
De ha nincs rá mód, úgyis megszokom egy idő után :)
JA, még egy kérdés eszembe jutott! Hol lehet beállítani, hogy miről jöjjön "jelentés" a telefonomra? Új email, új facebook értesítés, stb? Mert szeretném őket ki x-elni.

(#975) Kurik válasza .pam (#974) üzenetére


Kurik
tag

nem tudom :U :B

Ha tévedek, ki lehet javítani :)

(#976) bancsi87 válasza default. (#970) üzenetére


bancsi87
tag

Igen.
Market->Silentboot

(#977) Paul14


Paul14
tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani egy jó Custom Romot? + leírást hozzá ha lehet mert se a rom cserével se a rootolással nem vagyok tisztába.

Köszi!

(#978) Karlitosz


Karlitosz
tag

Eddig nem volt szükségem a ROOT-ra de már most az unrevoked 3.33-at várom, már nagyon rootolnék!

(#979) gzbotii


gzbotii
veterán

Sziasztok!

2 kerdesem lenne, aki tud legyszi irjon :)

Kb. menyi most egy ien telo, hasznaltan, viszonylag jo allapotban?

Melyik a legujabb gyari frissites amit kiadtak ra?

koszi ;)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#980) Kurik válasza gzbotii (#979) üzenetére


Kurik
tag

Szia!

1. Erre nehéz jó választ adni de kb 40
2. 2.2.1

Ha tévedek, ki lehet javítani :)

(#981) Brutális eb válasza Karlitosz (#978) üzenetére


Brutális eb
addikt

A 3.33 rootolhatóvá teszi a 2.21-et?

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#982) gzbotii válasza Kurik (#980) üzenetére


gzbotii
veterán

aham, koszi szepen :K

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#983) Karlitosz válasza Brutális eb (#981) üzenetére


Karlitosz
tag

Igen, úgy olvastam külföldi fórumon, hogy az unrevoked 3.33 hamarosan érkezik és ki tudja kerülni a 1.02 Boot-ot.....

(#984) Atanen válasza .pam (#974) üzenetére


Atanen
csendes tag

Beállítások --> Szinkronizálás (vagy "Accounts & sync",nem tudom neked milyen nyelvű),és elvileg ott tudod beállítani,hogy egyáltalán szinkronizáljon-e,és hogy miket.Más lehetőségről nem tudok alapból,bár biztos van rá app a marketen...

Úgyis összelegózom (diliből)!

(#985) Atanen válasza Karlitosz (#983) üzenetére


Atanen
csendes tag

Hát már várom én is! :C
Próbálkoztam z4root-tal,de csak egy darabig viselte,és addig se jól (nem férhettem hozzá mindenhez,nem tudtam procit húzni,nem tudtam gyári progit törölni,nem tudtam SD kártyára átpakolni) :(((
Aztán elkezdett párpercenként újraindítani,kettő között uninstall,és abbahagyta.

[ Szerkesztve ]

Úgyis összelegózom (diliből)!

(#986) AMD Power válasza gzbotii (#979) üzenetére


AMD Power
titán

Újonnan már 59990Frt kapható. Szerintem függetlenül egy pár hónapos példányt 40-45K körül már meglehet kapni.

2.2 Android.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#987) .pam válasza Atanen (#984) üzenetére


.pam
csendes tag

Köszönöm!! :)

(#988) Atanen


Atanen
csendes tag

No,mivel a készülékem nem magyar,mégcsak nem is függő,csináltam egy kis tesztet,beletettem egy osztrák sim-kártyát (kint is voltam),lássam mit műxik vele.Egyszer csak szól hogy van valami frissítés...na jó,tegyük fel (fura hogy itthon meg se nyikkant ilyesmiről).Minden szép,írja hogy sikeresen frissítettünk 2.21.110.2-re,más lett a böngésző ikonja,de semmi kül.
No de ezután nem akar működni a mobil internet (előtte meg igen,azon jött le a cucc).
Itthon vissza a saját kari,mobilnet semmi,wifi műxik.

Kérdem én: mi lelte,és mit tudok tenni ellene?Törlés?Várok még 1-2 napot hátha tudtok egy jót mondani rá!
Köszi!

Úgyis összelegózom (diliből)!

(#989) Kurik válasza Atanen (#988) üzenetére


Kurik
tag

Ugye a telón bekapcsoltad(engedélyezted) a mobil hálózaton keresztüli net használatot :U
Mert szerintem amikor frissítetted azt tuti átkapcsolta :)

Ezt kihagytad a leírásból és gondoltam így egyértelmű lesz... :)

Ha tévedek, ki lehet javítani :)

(#990) Atanen válasza Kurik (#989) üzenetére


Atanen
csendes tag

:DD Utólag rájöttem.Bár nem működött a Google Maps sem,így felkaptam a nedvességet és GYALU!
Utána a testreszabás varázslóban láttam hogy létezik ilyen lehetőség. :W
Viszont az említett frissítés megmaradt,előnyei hogy megoszthatom wifin a netem meg pakolhatom a progikat SD karira.Rájöttek ezek hogy az ember nem hiába rootol?

Amúgy köszi a választ,hasznos (lett volna ha várok picit)! :DDD

[ Szerkesztve ]

Úgyis összelegózom (diliből)!

(#991) -atesz- válasza Kurik (#980) üzenetére


-atesz-
aktív tag

Sziasztok! Gyári frissítést hol találok a wildfire-re?

(#992) Kurik válasza -atesz- (#991) üzenetére


Kurik
tag

Szia!

Setup-->About phone---> System softwer updates--> pipa és check now
(net elérhetőséget adjál neki)

Ha tévedek, ki lehet javítani :)

(#993) -atesz- válasza Kurik (#992) üzenetére


-atesz-
aktív tag

:R

(#994) sunahunter válasza schumacher26 (#199) üzenetére


sunahunter
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#995) Gutishere


Gutishere
csendes tag

Majdnem hogy végigolvastam az összes kommentet és azt hiszem nem volt még ilyen kérdés, de ha mégis akkor elnézést, de nekem rootolásnál van 1 kis problémám, mégpedig ezt írja ki:
Error: failed to get root. Is your firmware to new?
majdnem a végső fázisba írta...32 bites win 7em van, állítólag a win7 az oka, de hátha tud rá valaki valamilyen magyarázatot.

(#996) Brutális eb válasza Gutishere (#995) üzenetére


Brutális eb
addikt

Fentebb már említették,hogy hamarosan érkezik a root progi frisebb verziója ami segíteni fog a mostani problémádon.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#997) AMD Power


AMD Power
titán

Huzta mar valaki fel benne a procit? Es ha igen meddig?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#998) mrbig25 válasza AMD Power (#997) üzenetére


mrbig25
őstag

Ha jól emlékszem, akkor 768MHz a maximum, de ezt nem mindegyik példány bírja.
690-710MHz között mindegyik példány elszaladgál, szóval ennyire nyugodtan beállíthatod, annó én is így használtam.

[ Szerkesztve ]

...

(#999) AMD Power válasza mrbig25 (#998) üzenetére


AMD Power
titán

Te meddig hasznaltad igy?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1000) mrbig25 válasza AMD Power (#999) üzenetére


mrbig25
őstag

2010. október elejétől - 2011. február közepéig.

De a procituninggal nyert plusz MHz-ek nem sokat érnek a gyári Sense Rom-al.
A procituning előnye egy jó AOSP alapú rommal és aktív JIT -el érezhető igazán.

...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.